Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23941 - 23960 Napsat příspěvek
5*
663287
5*
0 0
reagovat
Hlavne rotteny zatim hlasi spokojenost:)
663284
Hlavne rotteny zatim hlasi spokojenost*:)*
0 0
reagovat

LIFTY

To chci vidět. :+
663282
To chci vidět. *:+*
LIFTY
0 0
reagovat
Ve skutečnosti jsi viděl 2 minuty :)
663280
Ve skutečnosti jsi viděl 2 minuty *:)*
0 0
reagovat
mno... taky bych to chtel videt... kdybych to ted nevidel cely :-
663279
mno... taky bych to chtel videt... kdybych to ted nevidel cely *:-*
0 0
reagovat
Mkey, to chci vidět! :+
663278
Mkey, to chci vidět! *:+*
0 0
reagovat
:D:+
663277
*:D**:+*
0 0
reagovat

LIFTY

:D :+ to bude pecka
663275
*:D* *:+* to bude pecka
LIFTY
0 0
reagovat
663274
[url=https://www.youtube.com/watch?v=b88Z3Xa9v4s]Tohle bude Sám doma podle mého gusta[/url] *:D*
0 0
reagovat

Kostěj

Tak asi protože ty jeho filmy nevygenerovaly tolik peněz a chtěli nějakej jinej tvůrčí přístup? Marshall přeci jen natočí trochu jednodušší a přístupnější řežbu.
663272
Tak asi protože ty jeho filmy nevygenerovaly tolik peněz a chtěli nějakej jinej tvůrčí přístup? Marshall přeci jen natočí trochu jednodušší a přístupnější řežbu.
Kostěj
0 0
reagovat
Mne fascinuje, ze jsem skoro veril, ze se Harbour tak neskutecne namakal a jen ho natreli na cerveno, protoze u Pearlmana ten hrudnik preci jen trochu byl ocividne odlitek, ale tady to vypada uplne prirozene.

A ten Shaggrath z druhe fotky fakt sedi :D
663266
Mne fascinuje, ze jsem skoro veril, ze se Harbour tak neskutecne namakal a jen ho natreli na cerveno, protoze u Pearlmana ten hrudnik preci jen trochu byl ocividne odlitek, ale tady to vypada uplne prirozene. A ten Shaggrath z druhe fotky fakt sedi *:D*
0 0
reagovat
Harbour je vskutku perfektní - na tý druhý fotce vypadá jak Shaggrath z Dimmu Borgir :D, ale stejně mi to nedá: pokud už se tedy v Hollywoodu rozhodli, že je potřeba udělat dalšího Hellboye, proč to proboha nedali Del Torovi, kterej o to měl zjevnej zájem? Nevíte někdo?
663263
Harbour je vskutku perfektní - na tý druhý fotce vypadá jak Shaggrath z Dimmu Borgir *:D*, ale stejně mi to nedá: pokud už se tedy v Hollywoodu rozhodli, že je potřeba udělat dalšího Hellboye, proč to proboha nedali Del Torovi, kterej o to měl zjevnej zájem? Nevíte někdo?
0 0
reagovat

okkac

Ježiši kriste, ten vypadá naprosto dokonale. Jásal jsem nad tím castingem, ale nemyslel jsem si, že může působit tak dobře jako Pearlman. Působí ale snad ještě lépe.
663262
Ježiši kriste, ten vypadá naprosto dokonale. Jásal jsem nad tím castingem, ale nemyslel jsem si, že může působit tak dobře jako Pearlman. Působí ale snad ještě lépe.
okkac
0 0
reagovat

do_Od

poslední věta, předposlední*, jinak cajk :D
663261
poslední věta, předposlední*, jinak cajk :D
do_Od
0 0
reagovat

Hellboy

David Harbour jako Hellboy. Wow just wow and take my money. ">link
663260
David Harbour jako Hellboy. Wow just wow and take my money. https://i2.wp.com/bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2017/09/hellboy-david-harbour.jpg?resize=768%2C1138 *:+*
Hellboy
0 0
reagovat
předposladní věta, TOho*, jinak cajk.
663259
předposladní věta, TOho*, jinak cajk.
0 0
reagovat

TO 8/10

TO mam doma jako knizku, je TO ku...a dlouhy a nikdy TO neprectu. TO jsem videl jako maly a krome pavouka si TO nepamatuju. TOhle TO bylo supr, az na TO, ze TO nebylo vubec strasidelne, napinave a ani jednou jsem se nelekl. TO je docela problem, kdyz kamera a herci jsou presni a vlastne TO cele dava docela smysl. TO zabiji lacine lekacky doprovazene "hudbou" jak z TOho hororu z dilen Baye. Co naplat i kdyz se Sasuv bracha snazi, radsi bych tam videl toho druhyho ksichta a za kamerou Fukunagu, ktery by TOmu dal smrnc. Bavil jsem se u TOho ale slusne.
663258
TO mam doma jako knizku, je TO ku...a dlouhy a nikdy TO neprectu. TO jsem videl jako maly a krome pavouka si TO nepamatuju. TOhle TO bylo supr, az na TO, ze TO nebylo vubec strasidelne, napinave a ani jednou jsem se nelekl. TO je docela problem, kdyz kamera a herci jsou presni a vlastne TO cele dava docela smysl. TO zabiji lacine lekacky doprovazene "hudbou" jak z TOho hororu z dilen Baye. Co naplat i kdyz se Sasuv bracha snazi, radsi bych tam videl toho druhyho ksichta a za kamerou Fukunagu, ktery by TOmu dal smrnc. Bavil jsem se u TOho ale slusne.
TO 8/10
0 0
reagovat

Baby Driver

Uplne jsem ten film ignoroval a dostal se k nemu az ted vicemene nahodou a je to opravdu povedena vec. Takovy Drive pro teenagery :) Co me jen zamrzelo, byla posledni tretina, ktera je vylozene akcni a strileci a uz nema takovou tu atmosferu te predchazejici casti. Ale i tak, palec hore a urcite na to mrknete.
8/10
663252
Uplne jsem ten film ignoroval a dostal se k nemu az ted vicemene nahodou a je to opravdu povedena vec. Takovy Drive pro teenagery :) Co me jen zamrzelo, byla posledni tretina, ktera je vylozene akcni a strileci a uz nema takovou tu atmosferu te predchazejici casti. Ale i tak, palec hore a urcite na to mrknete. 8/10
Baby Driver
0 0
reagovat
Sázka na jistotu? Vždyť každej Disney film je sázka na jistotu, ty bys to měl vědět ze všech nejlíp. Nevim, po Rogue One si raději dám někoho, kdo to má řemeslně v malíku.
663240
Sázka na jistotu? Vždyť každej Disney film je sázka na jistotu, ty bys to měl vědět ze všech nejlíp. Nevim, po Rogue One si raději dám někoho, kdo to má řemeslně v malíku.
0 0
reagovat

Abrams točí E9

Nedávno se to tu řešilo:D8)
Pro me to není moc dobrá volba. Je to spíše Sazka na jistotu. 
663239
Nedávno se to tu řešilo*:D**8)* Pro me to není moc dobrá volba. Je to spíše Sazka na jistotu. 
Abrams točí E9
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se