Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23761 - 23780 Napsat příspěvek

Sea of Love (1989)

To jsou veci. Skvelej (mirne erotickej) thriller s Al Pacinem, Ellen Barkin a Johnem Goodmanem. Dal bych tak 8/10 a rozhodne doporucuju. Dlouho se me u thrilleru nestalo, ze bych do posledni chvile neodhadnul pachatele...
663852
To jsou veci. Skvelej (mirne erotickej) thriller s Al Pacinem, Ellen Barkin a Johnem Goodmanem. Dal bych tak 8/10 a rozhodne doporucuju. Dlouho se me u thrilleru nestalo, ze bych do posledni chvile neodhadnul pachatele...
Sea of Love (1989)
0 0
reagovat
blade runner (2049)
60% - najit nejaka pozitiva je fakt orisek. 
663851
blade runner (2049) 60% - najit nejaka pozitiva je fakt orisek. 
0 0
reagovat

Zdaleka (2015)

Stále obrovská pecka. Sice ne pro každého, ale mně to napodruhé sedlo ještě více. Ta superširokoúhlá kamera je zde jednoduše fantastická.
663848
Stále obrovská pecka. Sice ne pro každého, ale mně to napodruhé sedlo ještě více. Ta superširokoúhlá kamera je zde jednoduše fantastická.
Zdaleka (2015)
0 0
reagovat
Spazz: Pokud ti to bylo nepříjemné a uvažoval si o odchodu z kina, navíc po dvaceti minutách, pak pokud to byl normální sál, stačilo se zvednout a jít na pokladnu "predstavení reklamovat".
Tohle by se dít nemělo a je samozřejmostí, že máš právo vrácení vstupného, pokud je prokazatelné, že je projekce špatná.
Pokud to byl IMAX, nebo Atmos, pak máš smolíka, přímo u těchto formátů varují na naddimenzovanou hlasitost a dynamiku zvuku a nic nevyreklamuješ.
663847
Spazz: Pokud ti to bylo nepříjemné a uvažoval si o odchodu z kina, navíc po dvaceti minutách, pak pokud to byl normální sál, stačilo se zvednout a jít na pokladnu "predstavení reklamovat". Tohle by se dít nemělo a je samozřejmostí, že máš právo vrácení vstupného, pokud je prokazatelné, že je projekce špatná. Pokud to byl IMAX, nebo Atmos, pak máš smolíka, přímo u těchto formátů varují na naddimenzovanou hlasitost a dynamiku zvuku a nic nevyreklamuješ.
0 0
reagovat

Blade Runner 2049

:( Po cca 20 minutatch jsem fakt chtel odejit z kina, ale bylo by mi lito penez. Ne kvuli kvalitam filmu, alebrz proto, ze byl v sale tak neskutecne prehuleny zvuk, ze si kolegyne vedle me pravidelne zacpavala usi. Misty se to opravdu temer nedalo vydrzet. A ona je tam ta hudba jeste ke vsemu naschval neprijemna... ach jo.

Takhle jsem mel ty necele tri hodiny sice pocit, ze sleduju neco opravdu skveleho, zaroven jsem se do toho ale vubec nedokazal ponorit a uzit si to... naopak me to desne sralo. 

Mam ale pocit, ze i kdybych sedel v normalnim kine, asi by mi to prislo malinko dlouhe. Takhle ale fakt tezko soudit. 

Kazdopadne prvotridni filmarina, Villeneuve je BUH a davam ho na prvni misto idealnich reziseru k vysnene adaptaci Yoshikawova Musashiho :+:+:+
663845
*:(* Po cca 20 minutatch jsem fakt chtel odejit z kina, ale bylo by mi lito penez. Ne kvuli kvalitam filmu, alebrz proto, ze byl v sale tak neskutecne prehuleny zvuk, ze si kolegyne vedle me pravidelne zacpavala usi. Misty se to opravdu temer nedalo vydrzet. A ona je tam ta hudba jeste ke vsemu naschval neprijemna... ach jo. Takhle jsem mel ty necele tri hodiny sice pocit, ze sleduju neco opravdu skveleho, zaroven jsem se do toho ale vubec nedokazal ponorit a uzit si to... naopak me to desne sralo.  Mam ale pocit, ze i kdybych sedel v normalnim kine, asi by mi to prislo malinko dlouhe. Takhle ale fakt tezko soudit.  Kazdopadne prvotridni filmarina, Villeneuve je BUH a davam ho na prvni misto idealnich reziseru k vysnene adaptaci Yoshikawova Musashiho *:+**:+**:+*
Blade Runner 2049
0 0
reagovat

Star wars trailer

Zítra je ten den? 
663844
Zítra je ten den? 
Star wars trailer
0 0
reagovat

Zabití posvátného jelena

Za mě teda rozhodně jo - ještě silnější než Humr :+
663843
Za mě teda rozhodně jo - ještě silnější než Humr *:+*
Zabití posvátného jelena
0 0
reagovat

The Dark Tower

Au, tak tohle bylo slušné peklíčko. Ten film nejde nazvat ani nudou, ale čistokrevným zoufalstvím, kde nefunguje naprosto nic. Vážně škoda, že s tímto projektem měli Idris a Matthew cokoliv společného.

2/10.
663842
Au, tak tohle bylo slušné peklíčko. Ten film nejde nazvat ani nudou, ale čistokrevným zoufalstvím, kde nefunguje naprosto nic. Vážně škoda, že s tímto projektem měli Idris a Matthew cokoliv společného. 2/10.
The Dark Tower
0 0
reagovat

Pacific Rim (2013)

Co k tomu říct... Je to pořád boží pocta kaiju eiga filmům se stále neodolatelným Charliem Hunnamem. :+
663839
Co k tomu říct... Je to pořád boží pocta kaiju eiga filmům se stále neodolatelným Charliem Hunnamem. *:+*
Pacific Rim (2013)
0 0
reagovat

Leatherface

Poslednich 25 minut bylo nejdelsich v mem zivote. Neskutecna s.acka...
663828
Poslednich 25 minut bylo nejdelsich v mem zivote. Neskutecna s.acka...
Leatherface
0 0
reagovat
koyaanisqatsi (1982)
100% - filip sklenarik je bauch.
663792
koyaanisqatsi (1982) 100% - filip sklenarik je bauch.
0 0
reagovat
Za Possession :+ I po letech treba prave to metro, to z hlavy vymazat nejde.
A posledni pavouk, uz v kine za 8/10 :D
 
663764
Za [b]Possession[/b] *:+* I po letech treba prave to metro, to z hlavy vymazat nejde. A posledni pavouk, uz v kine za 8/10 *:D*  
0 0
reagovat

Brimstone

Ja viem. Uz ste to vsetci videli. Ale to bolo tak dobre :+ 10/10
663757
Ja viem. Uz ste to vsetci videli. Ale to bolo tak dobre *:+* 10/10
Brimstone
0 0
reagovat

Cult of Chucky

hruza, hruza a zase hruza... :/ Amaterismus na vsech frontach...a to mam predesly dil docela rad... :-
663741
hruza, hruza a zase hruza... :/ Amaterismus na vsech frontach...a to mam predesly dil docela rad... *:-*
Cult of Chucky
0 0
reagovat

It Comes At Night

Trailery byly hodně atmosférické, tak jsem se dost těšil. Samotný výsledek není špatný. Má to celkem dobrou atmosféru, fajn herce, ale v tom filmu se skoro nic nestane. Při sledování jsem si vzpomněl na výplňové epizody The Walking Dead, kde se chodilo půlhodiny po lese, pět minut akce a konec. 6/10

PS: Radši znovu kouknout na Z for Zachariah.
663740
Trailery byly hodně atmosférické, tak jsem se dost těšil. Samotný výsledek není špatný. Má to celkem dobrou atmosféru, fajn herce, ale v tom filmu se skoro nic nestane. Při sledování jsem si vzpomněl na výplňové epizody The Walking Dead, kde se chodilo půlhodiny po lese, pět minut akce a konec. 6/10 PS: Radši znovu kouknout na Z for Zachariah.
It Comes At Night
0 0
reagovat

Geraldova hra

Obcas uspavajici, ale par scen dlouho nedostanu z hlavy... Hlavne tu ruku...
663734
Obcas uspavajici, ale par scen dlouho nedostanu z hlavy... Hlavne tu ruku...
Geraldova hra
0 0
reagovat

Spider-Man: Homecoming (2017)

Jsem vyloženě zklamanej. Těšil jsem se, jak to tady vyhejtím, a místo toho jsem dostal nejzábavnější marvelovku za ani nevím jako dlouho. Ten film má všechno — Birdmana, Zera, Troye, falešnýho Hardyho... a překvapivě i fungující humor. Několikrát jsem se přistihnul, jak se křením od ucha k uchu ("Guy in a chair." :D). Navíc jsem konečně dostal záporáka, kterej působí jako opravdová hrozba pro hlavního hrdinu.

S Wonder Woman bych to vůbec nesrovnával. Spider-Man má narozdíl od ní aspoň nějakou logiku, dialogy, který nervou uši a v neposlední řadě lepší efekty. Není bez chyb, ale rozhodně jsem se bavil o dost víc, než jsem čekal. 75 %

+ z poslední doby:

Serpico (1973)
Skvělá věc, skvělej Pacino. Obligátní: filmy, jako je tenhle, už se dneska netočí. 85 %

Moneyball (2011)
Kvalitka, u který ale zamrzí, že je "jenom" o baseballu. 80 %

Passengers (2017)
Nakonec lepší, než jsem čekal. Člověk nad tím nesmí moc přemejšlet, pak dostane celkem svižný dvě hodinky, do kterých někdo omylem nacpal dvakrát víc peněz, než měl. 60 %

Mississippi Burning (1988)
Dobrý, potěšil mladej Dafoe, ale čekal jsem to silnější. 80 %

Baby Driver (2017) - podruhý
Už bez tý přidaný hodnoty bavícího se plnýho sálu, ale furt dobrý jak cyp. 8)
663728
Jsem vyloženě zklamanej. Těšil jsem se, jak to tady vyhejtím, a místo toho jsem dostal nejzábavnější marvelovku za ani nevím jako dlouho. Ten film má všechno — Birdmana, Zera, Troye, falešnýho Hardyho... a překvapivě i fungující humor. Několikrát jsem se přistihnul, jak se křením od ucha k uchu ("Guy in a chair." *:D*). Navíc jsem konečně dostal záporáka, kterej působí jako opravdová hrozba pro hlavního hrdinu. S Wonder Woman bych to vůbec nesrovnával. Spider-Man má narozdíl od ní aspoň nějakou logiku, dialogy, který nervou uši a v neposlední řadě lepší efekty. Není bez chyb, ale rozhodně jsem se bavil o dost víc, než jsem čekal. [b]75 %[/b] + z poslední doby: [b]Serpico (1973)[/b] Skvělá věc, skvělej Pacino. Obligátní: filmy, jako je tenhle, už se dneska netočí. [b]85 %[/b] [b]Moneyball (2011)[/b] Kvalitka, u který ale zamrzí, že je "jenom" o baseballu. [b]80 %[/b] [b]Passengers (2017)[/b] Nakonec lepší, než jsem čekal. Člověk nad tím nesmí moc přemejšlet, pak dostane celkem svižný dvě hodinky, do kterých někdo omylem nacpal dvakrát víc peněz, než měl. [b]60 %[/b] [b]Mississippi Burning (1988)[/b] Dobrý, potěšil mladej Dafoe, ale čekal jsem to silnější. [b]80 %[/b] [b]Baby Driver (2017) - podruhý[/b] Už bez tý přidaný hodnoty bavícího se plnýho sálu, ale furt dobrý jak cyp. *8)*
Spider-Man: Homecoming (2017)
0 0
reagovat

Cult of Chucky

Co vlastně chtít od sedmého dílu série, která nemá co nabídnout už od... Ehm... Druhého dílu... Curse bylo příjemné retro a mělo pěknou atmosféru, tady bylo pár zajímavých scén a nápadů, ale ten scénář psal někdo úplně ve fetu, vždyť to má úplně nesmyslnou sexuální scénou s ženskou na vozíčku:D
Ale Chuckyho hlášky nikdy nezklamou:+ Rozhodně je to lepší, než všechny ty pokusy o oživení Noční můry, Texaského masakru nebo Hellraizera. 
663725
Co vlastně chtít od sedmého dílu série, která nemá co nabídnout už od... Ehm... Druhého dílu... Curse bylo příjemné retro a mělo pěknou atmosféru, tady bylo pár zajímavých scén a nápadů, ale ten scénář psal někdo úplně ve fetu, vždyť to má úplně nesmyslnou sexuální scénou s ženskou na vozíčku*:D* Ale Chuckyho hlášky nikdy nezklamou*:+* Rozhodně je to lepší, než všechny ty pokusy o oživení Noční můry, Texaského masakru nebo Hellraizera. 
Cult of Chucky
0 0
reagovat
possession (95%) kdykoliv kdekoliv. 
663724
possession (95%) kdykoliv kdekoliv. 
0 0
reagovat

Wind River

Možná budu znít jako starej konzervativní páprda, ale díky bohu, že v dnešní době mám někoho jako je Taylor Sheridan. Jeho tvorba mi sedí jako máloco. Z jeho režijní prvotiny se do budoucna určitě zásadně poučí, ale i tak je to skvělej film. 8/10
663721
Možná budu znít jako starej konzervativní páprda, ale díky bohu, že v dnešní době mám někoho jako je Taylor Sheridan. Jeho tvorba mi sedí jako máloco. Z jeho režijní prvotiny se do budoucna určitě zásadně poučí, ale i tak je to skvělej film. 8/10
Wind River
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se