Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23641 - 23660 Napsat příspěvek

Blade Runner 2049

O vikendu jsem si dal jednicku (final cut) a vcera jsem konecne videl dvojku a po pravde nevim co si o tom myslet. Ty kvality tam jsou videt, ale na druhou stranu nikdy jsem nemel vetsi problem u Villeneuva zustat vzhuru. Je to taaak dlouhy a obcas monotoni, ze jsem na to mel mozna koukat nekdy po ranu a ne po narocnym pracovnim dni v 7 vecer. Mozna si to dam nekdy znova a budu mit trosku lepsi pocit, ale po vcerejsi navsteve kina z toho moc nadsenej nejsem. 7/10 s odrenejma usima ?)
664236
O vikendu jsem si dal jednicku (final cut) a vcera jsem konecne videl dvojku a po pravde nevim co si o tom myslet. Ty kvality tam jsou videt, ale na druhou stranu nikdy jsem nemel vetsi problem u Villeneuva zustat vzhuru. Je to taaak dlouhy a obcas monotoni, ze jsem na to mel mozna koukat nekdy po ranu a ne po narocnym pracovnim dni v 7 vecer. Mozna si to dam nekdy znova a budu mit trosku lepsi pocit, ale po vcerejsi navsteve kina z toho moc nadsenej nejsem. 7/10 s odrenejma usima *?)*
Blade Runner 2049
0 0
reagovat

The Little Hours

Asi největší problém filmu je ten, že neví čím má ve výsledku být. A je to velká škoda, kvůli opravdu sympatickému obsazení, a taky z důvodu, že hlavní část příběhu se inspiruje jednou povídkou z Dekameronu, jenž tvůrci nedokázali naplno prodat a využít. Režisér a scénárista Jeff Baena má řemeslo v ruce a umí udělat, několik zajímavých scén a navodit tu správnou atmosféru, jen to prostě není, tak zábavné jak by to zábavné mělo být. Ještě, že je tam fakt sympatické obsazení v čele s Alison Brie(zamiloval jsem se do ní při sledování Community), Aubrey Plaza(mám pro ní slabost), Davem Franco nebo Johnem C. Reilly. Nakonec plusové body získává film, za ten čarodějnický sabat a pak následné scény v klášteře, jelikož ty byly opravdu vtipné. Objektivně to není dobrý film, ale vyložená blbost taky ne, přesto to víckrát neuvidím. 5/10
664233
Asi největší problém filmu je ten, že neví čím má ve výsledku být. A je to velká škoda, kvůli opravdu sympatickému obsazení, a taky z důvodu, že hlavní část příběhu se inspiruje jednou povídkou z Dekameronu, jenž tvůrci nedokázali naplno prodat a využít. Režisér a scénárista Jeff Baena má řemeslo v ruce a umí udělat, několik zajímavých scén a navodit tu správnou atmosféru, jen to prostě není, tak zábavné jak by to zábavné mělo být. Ještě, že je tam fakt sympatické obsazení v čele s Alison Brie(zamiloval jsem se do ní při sledování Community), Aubrey Plaza(mám pro ní slabost), Davem Franco nebo Johnem C. Reilly. Nakonec plusové body získává film, za ten čarodějnický sabat a pak následné scény v klášteře, jelikož ty byly opravdu vtipné. Objektivně to není dobrý film, ale vyložená blbost taky ne, přesto to víckrát neuvidím. 5/10
The Little Hours
0 0
reagovat

Trick 'r Treat (2007)

Trochu sklamanie. Má to svoje momenty, aj atmosféra je fajn, ale celkovo ma to nebavilo. Lepších 5/10
664231
Trochu sklamanie. Má to svoje momenty, aj atmosféra je fajn, ale celkovo ma to nebavilo. Lepších 5/10
Trick 'r Treat (2007)
0 0
reagovat

The Babysitter (2017)

Výborná zábava a najlepší slasher široko ďaleko. Krv čvachtá na všetky strany, je to strašne vtipné, občas krásne nápadité a vďaka skromnej dĺžke veľmi svižné. Drag Me to Hell je síce stále iná liga, ale veľmi dlho som sa pri "horore" takto nezabavil 8/10
664230
Výborná zábava a najlepší slasher široko ďaleko. Krv čvachtá na všetky strany, je to strašne vtipné, občas krásne nápadité a vďaka skromnej dĺžke veľmi svižné. Drag Me to Hell je síce stále iná liga, ale veľmi dlho som sa pri "horore" takto nezabavil 8/10
The Babysitter (2017)
0 0
reagovat
CROW 4/10
Ty kráso, za mých mladých let to docela frčelo, ale docela špatný film ne? Diletantský střih je asi ten největší problém. Je tam uchopené asi vše špatně, od vedení herců, přes střih nezvládnuté vyznění scén až po scénář resp. dialogy. No ani nostalgie se nedostavila, asi stejný případ jako Queen of Damned?

Spider-man: Homecoming 8/10
Nechtěl jsem ten film vidět, ale po Loganovi a druhých Strážcích ve mě svitla naděje, že ty komiksy maj jěště co říct. No zas tak vážný to nebude, ale příjemný zábavný film se slušným záporákem a pár překvapeními to rozhodně je. Timing srandy je vynikající a vážné scény vážně. Takhle by to šlo.
664226
[b]CROW 4/10 [/b]Ty kráso, za mých mladých let to docela frčelo, ale docela špatný film ne? Diletantský střih je asi ten největší problém. Je tam uchopené asi vše špatně, od vedení herců, přes střih nezvládnuté vyznění scén až po scénář resp. dialogy. No ani nostalgie se nedostavila, asi stejný případ jako Queen of Damned? [b]Spider-man: Homecoming 8/10 [/b]Nechtěl jsem ten film vidět, ale po Loganovi a druhých Strážcích ve mě svitla naděje, že ty komiksy maj jěště co říct. No zas tak vážný to nebude, ale příjemný zábavný film se slušným záporákem a pár překvapeními to rozhodně je. Timing srandy je vynikající a vážné scény vážně. Takhle by to šlo.
0 0
reagovat
Dal som si combo 2 filmov s rovnakým žánrom, a vlastne i tematikou:

Better Watch Out
Spĺňa si to štandard v rámci svojho béčkového žánru. Ústredná dvojica výborne zahraná. A do kariet filmu hrá aj to, že dosť dôležitý dejový prvok v traileri výborne zamaskovali. 6/10 s prižmúrenými očami

The Babysitter (2017)
Toto ma neskutočne prekvapilo. Aby som v žánri "home invasion gore trileru" chváli dialógy sa mi už dávno nestalo. Strašne dobre je to napísané a hlavne vtipné. A nielen to, ono by sa tu hodilo použiť ten výraz čo voľakedy dávno Cival spomínal v MZ Live, že ho vyučujú na VŠMU - výraz pre paródiu určitého subžánru, ktorá ale funguje i ako samostatný film v rámci toho žánru, ktorý paroduje. Veľa vecí sa tu stavá nahlavu oproti žánrovým konveciám. Poslednú polhodinu som už mal potom len v kuse tupý úsmev na tvári. 8/10 - možno tak dobre fungovali i vďaka kontrastu s prvým zmieňovaním filmom
664223
Dal som si combo 2 filmov s rovnakým žánrom, a vlastne i tematikou: [b]Better Watch Out [/b]Spĺňa si to štandard v rámci svojho béčkového žánru. Ústredná dvojica výborne zahraná. A do kariet filmu hrá aj to, že dosť dôležitý dejový prvok v traileri výborne zamaskovali. 6/10 s prižmúrenými očami [b]The Babysitter (2017) [/b]Toto ma neskutočne prekvapilo. Aby som v žánri "home invasion gore trileru" chváli dialógy sa mi už dávno nestalo. Strašne dobre je to napísané a hlavne vtipné. A nielen to, ono by sa tu hodilo použiť ten výraz čo voľakedy dávno Cival spomínal v MZ Live, že ho vyučujú na VŠMU - výraz pre paródiu určitého subžánru, ktorá ale funguje i ako samostatný film v rámci toho žánru, ktorý paroduje. Veľa vecí sa tu stavá nahlavu oproti žánrovým konveciám. Poslednú polhodinu som už mal potom len v kuse tupý úsmev na tvári. 8/10 - možno tak dobre fungovali i vďaka kontrastu s prvým zmieňovaním filmom
0 0
reagovat

Star Wars: The Last Jedi

664222
[url=http://film.moviezone.cz/star-wars-posledni-z-jediu/diskuze]Nové video z natáčení.[/url]
Star Wars: The Last Jedi
0 0
reagovat
Jojo, u sceny skrceni mam vzdy husi kuzi a to jsem to videl snad osmkrat...
Podobne super je Defendor:+
664220
Jojo, u sceny skrceni mam vzdy husi kuzi a to jsem to videl snad osmkrat... Podobne super je Defendor*:+*
0 0
reagovat

Unbreakable 2000 9/10

Viděno podruhé v roce 2017 a ty vole! To předběhlo dobu. Tam, kde si dnes rochníme v tom, že nějaký film dekonstruuje komixový žánr, byl už v roce 2000 Nezlomný. Dekonstrukce žánru na základní témata, realističnost až na dřeň, skvělá kamera, herci a tehdy ještě přesná MNSova režie. Opojné.
664219
Viděno podruhé v roce 2017 a ty vole! To předběhlo dobu. Tam, kde si dnes rochníme v tom, že nějaký film dekonstruuje komixový žánr, byl už v roce 2000 Nezlomný. Dekonstrukce žánru na základní témata, realističnost až na dřeň, skvělá kamera, herci a tehdy ještě přesná MNSova režie. Opojné.
Unbreakable 2000 9/10
0 0
reagovat

Krull (1983)

Pekny aj ked zbytocne dlhy videoklip k uzasnej Hornerovej hudbe 7/10
664210
Pekny aj ked zbytocne dlhy videoklip k uzasnej Hornerovej hudbe 7/10
Krull (1983)
0 0
reagovat

matka! .... 2/10

Za mě bohužel teda totální pí*ovina. Nebýt toho, že jsem si po shlédnutí přečtl, co to doprd*ele mělo znamenat (hlavně ta finální část) tak bych to označil za odpad roku. První část filmu bylo dobré psycho drama, kde se člověk dobře orientuje a dává jakž takž smysl. V životě jsem neviděl aby doslova polovina sálu odešla v průběhu filmu a já k tomu měl nakročeno taky. Jediné pozitivní pro mě tak zůstalo to, jaký fenomenální výkon podala Jennifer. Musela si doslova sáhnout na dno svých sil. Když ten film sám o sobě neumí vysvětlit svojí pointu, tak je to pro mě prostě špatně natočený film a nezaslouží si dobré hodnocení. 
664209
Za mě bohužel teda totální pí*ovina. Nebýt toho, že jsem si po shlédnutí přečtl, co to doprd*ele mělo znamenat (hlavně ta finální část) tak bych to označil za odpad roku. První část filmu bylo dobré psycho drama, kde se člověk dobře orientuje a dává jakž takž smysl. V životě jsem neviděl aby doslova polovina sálu odešla v průběhu filmu a já k tomu měl nakročeno taky. Jediné pozitivní pro mě tak zůstalo to, jaký fenomenální výkon podala Jennifer. Musela si doslova sáhnout na dno svých sil. Když ten film sám o sobě neumí vysvětlit svojí pointu, tak je to pro mě prostě špatně natočený film a nezaslouží si dobré hodnocení. 
matka! .... 2/10
0 0
reagovat

Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)

Winchester 73 s koňom namiesto pušky príp. War Horse na divokom západe. A je to nádherné. Jediné, čo mi prišlo nie úplne ideálne je prekvapivo Zimmerova hudba. Ja ten soundtrack zbožňujem, ale k tým obrázkom by sa mi hodilo niečo viac štýlovejšieho. Veľká škoda, že to bol taký prepadák 9/10
664207
Winchester 73 s koňom namiesto pušky príp. War Horse na divokom západe. A je to nádherné. Jediné, čo mi prišlo nie úplne ideálne je prekvapivo Zimmerova hudba. Ja ten soundtrack zbožňujem, ale k tým obrázkom by sa mi hodilo niečo viac štýlovejšieho. Veľká škoda, že to bol taký prepadák 9/10
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002)
0 0
reagovat

Brawl in Cell Block 99

No ty krávo! :o:) .. že se dočkám toho, jak Vaughn trhá lidi rukama na kusy a jde z něj respekt jak kráva .. well done Mr. Zahler 8)
664206
No ty krávo! *:o**:)* .. že se dočkám toho, jak Vaughn trhá lidi rukama na kusy a jde z něj respekt jak kráva .. well done Mr. Zahler *8)*
Brawl in Cell Block 99
0 0
reagovat

The Babysitter

Velmi slušná béčková jednohubka s fajn nápady a sexy herečkou v hlavní roli. Bavil jsem se a byl jsem velmi příjemně překvapený, že to není taková blbost jakou jsem čekal. 7/10
664205
Velmi slušná béčková jednohubka s fajn nápady a sexy herečkou v hlavní roli. Bavil jsem se a byl jsem velmi příjemně překvapený, že to není taková blbost jakou jsem čekal. 7/10
The Babysitter
0 0
reagovat

matka!

První hodinka a půl je suprová, napínavá,jde se v ní na doraz a ten psychický teror a tlačení za hranu je tam fantasticky zobrazeno a herecky je to skvěle zahrané. Pak, ale přijde WTF půlhodinka, která se těžko popisuje a já chápu, že lidé z kina odcházeli a nepobrali to. A nakonec při závěrečných titulcích říkali, jaký dement tohle natočil, je to totální p....... atd. Mě se to celkem líbilo a až si o tom přečtu více, tak snad si někdy pustím znovu.  7/10

PS: Fontána je mnohem lepším a přístupnějším filmem.

PPS: Poslední dobou mám obrovskou smůlu na lidi v kině. Včera jsem musel na pět puberťáků asi dvakrát zařvat ať drží hubu. Pořád nechápu proč na ten film šli, asi čekali horor.
664204
První hodinka a půl je suprová, napínavá,jde se v ní na doraz a ten psychický teror a tlačení za hranu je tam fantasticky zobrazeno a herecky je to skvěle zahrané. Pak, ale přijde WTF půlhodinka, která se těžko popisuje a já chápu, že lidé z kina odcházeli a nepobrali to. A nakonec při závěrečných titulcích říkali, jaký dement tohle natočil, je to totální p....... atd. Mě se to celkem líbilo a až si o tom přečtu více, tak snad si někdy pustím znovu.  7/10 PS: Fontána je mnohem lepším a přístupnějším filmem. PPS: Poslední dobou mám obrovskou smůlu na lidi v kině. Včera jsem musel na pět puberťáků asi dvakrát zařvat ať drží hubu. Pořád nechápu proč na ten film šli, asi čekali horor.
matka!
0 0
reagovat

Wonder Woman 8/10

Prijemne prekvapeni, v okoli mi na to rikali vsichni hejty a nakonec je to takovy First Avenger v 1.f. Vymena co nejvic skryvaneho patriotismu za co nejvic skryvany feminismus. Ale ja budu vzdy radsi mit radsi kapa, kde si z toho delaji srandu. Kazdopadne Gal je rozkosne drevo, Pine super jako vzdy. Strasne se mi libila ta nadeje a symbol, neco co v modernim superhero filmu neni, naposled v Kapovi 1. Dve hvezdy odebiram za posledni dobou debilni scenaristickou berlicku o neviditelnych zaporacich a za prehnane old-school zpomalovacky (u prvni sceny dobre a hodici).
664202
Prijemne prekvapeni, v okoli mi na to rikali vsichni hejty a nakonec je to takovy First Avenger v 1.f. Vymena co nejvic skryvaneho patriotismu za co nejvic skryvany feminismus. Ale ja budu vzdy radsi mit radsi kapa, kde si z toho delaji srandu. Kazdopadne Gal je rozkosne drevo, Pine super jako vzdy. Strasne se mi libila ta nadeje a symbol, neco co v modernim superhero filmu neni, naposled v Kapovi 1. Dve hvezdy odebiram za posledni dobou debilni scenaristickou berlicku o neviditelnych zaporacich a za prehnane old-school zpomalovacky (u prvni sceny dobre a hodici).
Wonder Woman 8/10
0 0
reagovat

Killing Gunther 2/10

...jestli se chcete na film podivat kvuli Arnoldovi, tak nekoukejte...prakticky tam neni...

...jestli se chcete mrknout na Arnolda, jak zpiva, tak film pretocte na zaverecne titulky :/

Arniiiii, proc lezes do takovych sracek :/
664201
...jestli se chcete na film podivat kvuli Arnoldovi, tak nekoukejte...prakticky tam neni... ...jestli se chcete mrknout na Arnolda, jak zpiva, tak film pretocte na zaverecne titulky :/ Arniiiii, proc lezes do takovych sracek :/
Killing Gunther 2/10
0 0
reagovat
  • Vo veľkom štýle (2017) 
    Ten film je síce ťažký priemer ale ústredné herecké trio je neskutočne sympatické a ťahá to veľmi hore 7/10

  • Světlo mezi oceány (2016) 
    Vyborna vec. Silne v deji, myslienke, filmarsky a hlavne herecky. 9/10

  • My Little Pony vo filme (2017) 
    Nieco vo mne umrelo 2/10
664200
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/413061-loupez-ve-velkem-stylu/]Vo veľkom štýle[/url] (2017)  Ten film je síce ťažký priemer ale ústredné herecké trio je neskutočne sympatické a ťahá to veľmi hore 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/375673-svetlo-mezi-oceany/]Světlo mezi oceány[/url] (2016)  Vyborna vec. Silne v deji, myslienke, filmarsky a hlavne herecky. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/439947-my-little-pony-film/]My Little Pony vo filme[/url] (2017)  Nieco vo mne umrelo 2/10 [/*][/list]
0 0
reagovat

mother!

Taktéž dnes kino. Mno, ten film ve mně zůstane dlouho, ale po předání dítěte do davu a jeho následná konzumace způsobila, že lidé začali odcházet ze sálu.
 Je to bizár, který ale prozatím nepovažuji za něco, co bych měl zbožňovat. Třeba do toho stádia dozraji, nebo taky ne. 

Nyní 5/10.
664197
Taktéž dnes kino. Mno, ten film ve mně zůstane dlouho, ale po [spoiler]předání dítěte do davu a jeho následná konzumace způsobila, že lidé začali odcházet ze sálu[/spoiler]. [spoiler] [/spoiler]Je to bizár, který ale prozatím nepovažuji za něco, co bych měl zbožňovat. Třeba do toho stádia dozraji, nebo taky ne.  Nyní 5/10.
mother!
0 0
reagovat

matka! (2017)

Práve som sa vrátil z kina. Ešte v živote som nevidel aby na konci ľudia (40) vstaváli, smiali sa, hovorili ako možno polovicu pochopili, aká sračka to bola a o čo tam kurva išlo... Aj ja stále rozmýšľam či dať 9* alebo 2* 
664195
Práve som sa vrátil z kina. Ešte v živote som nevidel aby na konci ľudia (40) vstaváli, smiali sa, hovorili ako možno polovicu pochopili, aká sračka to bola a o čo tam kurva išlo... Aj ja stále rozmýšľam či dať 9* alebo 2* 
matka! (2017)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se