Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23621 - 23640 Napsat příspěvek
maelstrom (2000)
50% - only lovers left alive (70%) od zabare.
664282
maelstrom (2000) 50% - only lovers left alive (70%) od zabare.
0 0
reagovat

Our Souls at Night (2017)

Sklamalo ma to, čakal som viac. Z Redforda a Fondy sa dalo vytiahnuť viac. Je to film na príjemný podvečer v nedeľu pri červenom víne, ideálne s vašimi starými rodičmi/rodičmi, ktorí to ocenia asi o čosi viac.  6/10

PS: Jane to so šedinami, strašne slušelo.
664274
Sklamalo ma to, čakal som viac. Z Redforda a Fondy sa dalo vytiahnuť viac. Je to film na príjemný podvečer v nedeľu pri červenom víne, ideálne s vašimi starými rodičmi/rodičmi, ktorí to ocenia asi o čosi viac.  6/10 PS: Jane to so šedinami, strašne slušelo.
Our Souls at Night (2017)
0 0
reagovat

GuidoA.

Je to borec dvojtecka
664270
Je to borec dvojtecka
GuidoA.
0 0
reagovat

Before We Go (2014)

Veľmi pekná a príjemna indie romantická konverzačka, ktorú zráža akurát existencia Lost in Translation a Before trilógie 8/10
664268
Veľmi pekná a príjemna indie romantická konverzačka, ktorú zráža akurát existencia Lost in Translation a Before trilógie 8/10
Before We Go (2014)
0 0
reagovat
Btw ukazovali v Ceskych kinech pred Blade Runnerem trailer na Annihilation? Musim rict, ze na velkym platne jsem na to hodne zvedavej. Uvidime jak Natalka dopadne :+
664266
Btw ukazovali v Ceskych kinech pred Blade Runnerem trailer na Annihilation? Musim rict, ze na velkym platne jsem na to hodne zvedavej. Uvidime jak Natalka dopadne *:+*
0 0
reagovat

Memphis

som na tom presne rovnako :D

ale zase Star Wars trailer som nevidel vobec a nechavam sa prekvapit do kina..
664265
som na tom presne rovnako *:D* ale zase Star Wars trailer som nevidel vobec a nechavam sa prekvapit do kina..
Memphis
0 0
reagovat
villeneuve je zabar tecka
664264
villeneuve je zabar tecka
0 0
reagovat

KARLOS

:+:+:+

Hm, hm... Uvidím. Já mám naopak tendenci si film užít daleko víc doma, kde mě nic neruší (ani titulky v obraze).

studo
Žádnej trailer jsem letos neviděl víckrát.
664263
*:+**:+**:+* Hm, hm... Uvidím. Já mám naopak tendenci si film užít daleko víc doma, kde mě nic neruší (ani titulky v obraze). [b]studo [/b]Žádnej [url=https://www.youtube.com/watch?v=Jit3YhGx5pU]trailer[/url] jsem letos neviděl víckrát.
KARLOS
0 0
reagovat
fish tank (2009)
65% - fassbender si zapytlaci a pohadky je konec. 
664262
fish tank (2009) 65% - fassbender si zapytlaci a pohadky je konec. 
0 0
reagovat
Mno, to záleží, co Nolan ohlásí. Ale momentálně Villeneuve o dva chlupy vede. 8) A Dunkerk je několik koňských délek za Runnerem.
664261
Mno, to záleží, co Nolan ohlásí. Ale momentálně Villeneuve o dva chlupy vede. *8)* A Dunkerk je několik koňských délek za Runnerem.
0 0
reagovat

Memphis

Jo, 3 billboardy sú asi moja najočakávanejšia Oscarovka :)
664260
Jo, 3 billboardy sú asi moja najočakávanejšia Oscarovka :)
Memphis
0 0
reagovat
Mimochodem, na další Villeneuveův film se těším určitě víc než na další Nolanův film. :D

A teď už jen odpočítávám dny do premiéry Three Billboards Outside Ebbing, Missouri.
664259
Mimochodem, na další Villeneuveův film se těším určitě víc než na další Nolanův film. *:D* A teď už jen odpočítávám dny do premiéry [url=https://www.rottentomatoes.com/m/three_billboards_outside_ebbing_missouri]Three Billboards Outside Ebbing, Missouri[/url].
0 0
reagovat
Druhá projekce byla "ještě lepší". Ten "twist" a detektivka se postavila na druhou kolej a člověk zřetelně viděl, jak scénář pěkně šlape od začátku do konce. Imo jen domácí projekce bude ochuzena o měřítko, které hraje dost velkou roli a jsem zvědavý, jestli to přece jen nespadne. Teď u mě nad 9/10*. A ano, jedničku pořád nemusím.
664258
Druhá projekce byla "ještě lepší". Ten "twist" a detektivka se postavila na druhou kolej a člověk zřetelně viděl, jak scénář pěkně šlape od začátku do konce. Imo jen domácí projekce bude ochuzena o měřítko, které hraje dost velkou roli a jsem zvědavý, jestli to přece jen nespadne. Teď u mě nad 9/10*. A ano, jedničku pořád nemusím.
0 0
reagovat

KARLOS

Ano, přesně sedmičku jsem tomu myslím tenkrát napálil. :D První půlka filmu byla skvělá, ale ten twist na konci to pro mě úplně zabil. Z kina jsem tenkrát odcházel celkem zklamanej.

Zato BR2049 vtisknul Villeneuve svoji typickou stylistickou dokonalost, a navíc ho tentokrát podržel i scénář, kterej neměl výraznější slabinu. Jsem tak na 85 % a těším se, až si to pustím doma.
664257
Ano, přesně sedmičku jsem tomu myslím tenkrát napálil. *:D* První půlka filmu byla skvělá, ale ten twist na konci to pro mě úplně zabil. Z kina jsem tenkrát odcházel celkem zklamanej. Zato BR2049 vtisknul Villeneuve svoji typickou stylistickou dokonalost, a navíc ho tentokrát podržel i scénář, kterej neměl výraznější slabinu. Jsem tak na 85 % a těším se, až si to pustím doma.
KARLOS
0 0
reagovat
Memphis: :+:+ Super, předpokládám, že Příchozí jsou podle tebe fajn, audiovizuálně zajímaví, ale nic exatického (takový chutný nadprůměr za 7/10*)?
664254
Memphis: *:+**:+* Super, předpokládám, že Příchozí jsou podle tebe fajn, audiovizuálně zajímaví, ale nic exatického (takový chutný nadprůměr za 7/10*)?
0 0
reagovat

KARLOS

Viděl jsem to jednou, bylo to fajn, ale strhnout mě to nedokázalo. Resp. jsem tu afektovanost Jackmanovi ani Howardovi nevěřil.
664253
Viděl jsem to jednou, bylo to fajn, ale strhnout mě to nedokázalo. Resp. jsem tu afektovanost Jackmanovi ani Howardovi nevěřil.
KARLOS
0 0
reagovat

It's Only the End of the World (2016)

Geniálne zrežírovaný, úprimný, strhujúci, fantasticky dramatugicky ošetrený, citlivý, ľudský, neafektovaný, vo svojich klipových pasážach nádherný (nepripomínajúci reklamy na vložky alebo pracie prášky), nesmiešnymi výrazovými prostriedkami natočený, nechcene nevtipný a do filmovej reality vťahujúci masterpiece. *SPOLIER Tak presne taký tento film nie je 3/10* aspoň za snažiacich sa hercov KONIEC SPOILERU.
664248
Geniálne zrežírovaný, úprimný, strhujúci, fantasticky dramatugicky ošetrený, citlivý, ľudský, neafektovaný, vo svojich klipových pasážach nádherný (nepripomínajúci reklamy na vložky alebo pracie prášky), nesmiešnymi výrazovými prostriedkami natočený, nechcene nevtipný a do filmovej reality vťahujúci masterpiece. *SPOLIER Tak presne taký tento film nie je 3/10* aspoň za snažiacich sa hercov KONIEC SPOILERU.
It's Only the End of the World (2016)
0 0
reagovat
Memphis: :+ U mě v bledě modrém. Prisoners máš jak?
664247
Memphis: *:+* U mě v bledě modrém. Prisoners máš jak?
0 0
reagovat

Suburbicon

na rottenech první recenze hlásí 38% :(
664242
na rottenech první recenze hlásí 38% :(
Suburbicon
0 0
reagovat
Za mě naopak možná nejlepší Villeneuve. Bavilo mě to od začátku do konce, což se bohužel nedalo říct ani o Sicariu.
664239
Za mě naopak možná nejlepší Villeneuve. Bavilo mě to od začátku do konce, což se bohužel nedalo říct ani o Sicariu.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se