Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23501 - 23520 Napsat příspěvek

speta

Skoda pro koho?
664636
Skoda pro koho?
speta
0 0
reagovat

K-pax 9,5/10

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl, který shazuje akorát hypnóza, kterou k smrti nesnáším, protože jsem přesvědčený, že takhle to opravdu nefunguje.

Škoda, že už si Spacey zahraje tak maximálně ve Francouzskem art filmu :-
664633
Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl, který shazuje akorát hypnóza, kterou k smrti nesnáším, protože jsem přesvědčený, že takhle to opravdu nefunguje. Škoda, že už si Spacey zahraje tak maximálně ve Francouzskem art filmu *:-*
K-pax 9,5/10
0 0
reagovat

Valerian

Meh 5/10
664628
Meh 5/10
Valerian
0 0
reagovat

Wind River

Bavila me jen ta satisfakce, ktera byla ale chytre naplanovana na spravny moment filmu... Ale ja sel tri dny pred tim na Blade Runnera, takze jsem uz film roku videl:D
664627
Bavila me jen ta satisfakce, ktera byla ale chytre naplanovana na spravny moment filmu... Ale ja sel tri dny pred tim na Blade Runnera, takze jsem uz film roku videl*:D*
Wind River
0 0
reagovat

Wind River

prvních dvacet minut jsem měl co dělat, abych neusnul.. a zbytek jsem radši neviděl, Sicario top a Hell or High Water ještě větší top :+
664623
prvních dvacet minut jsem měl co dělat, abych neusnul.. a zbytek jsem radši neviděl, Sicario top a Hell or High Water ještě větší top *:+*
Wind River
0 0
reagovat
Wind River je jeden z filmů roku, jasných 9/10.
664617
Wind River je jeden z filmů roku, jasných 9/10.
0 0
reagovat

Axis

Škoda, bylo to tenkrát velký.
664616
Škoda, bylo to tenkrát velký.
Axis
0 0
reagovat
Já jsem o druhou Godzillu bohužel přišel....byl jsem na dovolený a bez netu....:(
664614
Já jsem o druhou Godzillu bohužel přišel....byl jsem na dovolený a bez netu....*:(*
0 0
reagovat

Axis

Nevím, proč bereš vážně člověka, kterej si ani nevšiml tý druhý Godzilly...
664613
Nevím, proč bereš vážně člověka, kterej si ani nevšiml tý druhý Godzilly...
Axis
0 0
reagovat
No dobře. Asi bych měl říct, že Sicario ani Hell or High Water jsem ještě neviděl. S tím, že to druhý se mi válí na disku a k tomu prvnímu se ne a ne dokopat... 
664611
No dobře. Asi bych měl říct, že Sicario ani Hell or High Water jsem ještě neviděl. S tím, že to druhý se mi válí na disku a k tomu prvnímu se ne a ne dokopat... 
0 0
reagovat
No konečně!
664610
No konečně!
0 0
reagovat

Wind River 6/10

Sicario je asi o 10 levelů jinde...
664609
Sicario je asi o 10 levelů jinde...
Wind River 6/10
0 0
reagovat
Je to výborný, ne tolik jako Sicario nebo Hell or High Water, ale výborný. Dneska plánuju domácí projekci.
664608
Je to výborný, ne tolik jako Sicario nebo Hell or High Water, ale výborný. Dneska plánuju domácí projekci.
0 0
reagovat
Wind River je pecka. Stihl jsem to před dvouma tejdnama ještě v kině a úplně mě to sebralo. Putuje rovnou do TOP 3 roku.
664607
Wind River je pecka. Stihl jsem to před dvouma tejdnama ještě v kině a úplně mě to sebralo. Putuje rovnou do TOP 3 roku.
0 0
reagovat
Napsal bych tu své proporce, ale nechci se tu chlubit 8)
664605
Napsal bych tu své proporce, ale nechci se tu chlubit *8)*
0 0
reagovat

pepo

imho si myslim, ze uz moc nevyroste. Patri od prirody k mensim lidem.
664604
imho si myslim, ze uz moc nevyroste. Patri od prirody k mensim lidem.
pepo
0 0
reagovat
Keď vyrastieš, pochopíš :D:D:D
664603
Keď vyrastieš, pochopíš *:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Furt nechápu jak se ten nelogickej a nudnej film s jednou výbornou scénou všem líbí...
664602
Furt nechápu jak se ten nelogickej a nudnej film s jednou výbornou scénou všem líbí...
0 0
reagovat

Wind River 8/10

Malý velký film. Asi prvních 20 minut se to veeelmi pomalu rozjíždí, ale asi tak po půlhodině si člověk uvědomí jak efektivní v tom filmu všechno je, možná až na dialogovou rozklepanou kameru. Potěší občasný výlet do akčních vod a vlastně jak podvratné to z hlediska krimi je - diskuze v márnici toho je příkladem. Za mě supr, ale do ultimátního hodnocení by to chtělo nějakou třešničku navíc.
664600
Malý velký film. Asi prvních 20 minut se to veeelmi pomalu rozjíždí, ale asi tak po půlhodině si člověk uvědomí jak efektivní v tom filmu všechno je, možná až na dialogovou rozklepanou kameru. Potěší občasný výlet do akčních vod a vlastně jak podvratné to z hlediska krimi je - diskuze v márnici toho je příkladem. Za mě supr, ale do ultimátního hodnocení by to chtělo nějakou třešničku navíc.
Wind River 8/10
0 0
reagovat
Trochu moc na efekt? Spis to bylo totalne mimo :D ale slintal jsem strasne. Btw ten pribeh mi neprisel tak neoriginalni. Zadny zachranovani vesmiru a tak. Ackoliv strasne me pobavilo, jak ve filmu, jehoz zaporak je zaporakem, protoze obetoval nevinne zivoty, hlavni hrdina honi cizi vznasedla obydlenou oblasti a strili vsude kolem, az to kolem vybuchuje jak na silvestra. Plus zlikviduje i naky ty ekosystemy. Ále v pohode. Ten film je takovej roztomile bezelstne detskej, ze me to bavilo :)
664590
Trochu moc na efekt? Spis to bylo totalne mimo *:D* ale slintal jsem strasne. Btw ten pribeh mi neprisel tak neoriginalni. Zadny zachranovani vesmiru a tak. Ackoliv strasne me pobavilo, jak ve filmu, jehoz zaporak je zaporakem, protoze obetoval nevinne zivoty, hlavni hrdina honi cizi vznasedla obydlenou oblasti a strili vsude kolem, az to kolem vybuchuje jak na silvestra. Plus zlikviduje i naky ty ekosystemy. Ále v pohode. Ten film je takovej roztomile bezelstne detskej, ze me to bavilo *:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se