Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23321 - 23340 Napsat příspěvek
"Nejlepší vizuální zážitek roku"? Blade Runner nic? :D

Ale jinak souhlas, Orient Express taky doporučuju :)
665832
"Nejlepší vizuální zážitek roku"? Blade Runner nic? :D Ale jinak souhlas, Orient Express taky doporučuju :)
2 -1
reagovat
Tak tak, asi nejlepší vizuální zážitek roku. Plus to má super dobovej úvod a vyloženě famózní finále, Kenneth na hrad! :+
665831
Tak tak, asi nejlepší vizuální zážitek roku. Plus to má super dobovej úvod a vyloženě famózní finále, Kenneth na hrad! *:+*
5 -4
reagovat

Vražda v Orient Expresu

Jděte na to do kina, vizuálně opojivější film tam letos nebyl. ;)
665828
Jděte na to do kina, vizuálně opojivější film tam letos nebyl. *;)*
Vražda v Orient Expresu
5 -4
reagovat

Vražda v Orient Expresu

Nevím jestli se někdo obtěžoval na to zajít do kina .. ale pro ty, co o tom uvažují .. nedělejte to! Film měl skoro vše .. Kennetha před i za kamerou, parádní předlohu a neskutečně narvaný cast .. a i tak to bylo naprosto bez atmosféry a špetky napětí. Kde se stala chyba, netuším .. ale bolelo to.  David Suchet a Peter Ustinov můžou v klidu spinkat. 
665827
Nevím jestli se někdo obtěžoval na to zajít do kina .. ale pro ty, co o tom uvažují .. nedělejte to! Film měl skoro vše .. Kennetha před i za kamerou, parádní předlohu a neskutečně narvaný cast .. a i tak to bylo naprosto bez atmosféry a špetky napětí. Kde se stala chyba, netuším .. ale bolelo to.  David Suchet a Peter Ustinov můžou v klidu spinkat. 
Vražda v Orient Expresu
0 -1
reagovat

TedGeorge

Dik za odstraseni :-) Kdyz paraple, tak radsi tyhle:
link
665825
Dik za odstraseni :-) Kdyz paraple, tak radsi tyhle: https://www.youtube.com/watch?v=7o0xRVjhVMY
TedGeorge
0 0
reagovat
Tady kdyztak neco jako trailer link
665818
Tady kdyztak neco jako trailer http://www.youtube.com/watch?v=eqzQn15mFao
0 0
reagovat
Videl jsem podruhy Les Parapluies de Cherbourg (1964) a byť mě na tom filmu pořád dost věcí štve, tak ten konec je pro mě asi fakt nejsilnější scéna vůbec.
665816
Videl jsem podruhy Les Parapluies de Cherbourg (1964) a byť mě na tom filmu pořád dost věcí štve, tak ten konec je pro mě asi fakt nejsilnější scéna vůbec.
0 0
reagovat

pepo

Docela nedávno....Douglas s raketometem se neomrzí. 8)
665709
Docela nedávno....Douglas s raketometem se neomrzí. *8)*
pepo
1 0
reagovat
tú televíznu scénu som videl niekolkokrát ale vždy ma pri nej zamrazí 
665708
tú televíznu scénu som videl niekolkokrát ale vždy ma pri nej zamrazí 
1 0
reagovat

Axis

Volný pád vyzerá super. Kedy si ho videl naposledy? :D:D:D:D:D
665706
Volný pád vyzerá super. Kedy si ho videl naposledy? *:D**:D**:D**:D**:D*
Axis
0 0
reagovat

KARLOS

Na hraně kýče? To už není za hranou, ale v podstatě se jedná o Volný Pád.
665704
Na hraně kýče? To už není za hranou, ale v podstatě se jedná o Volný Pád.
KARLOS
1 0
reagovat
Again - podobnou dějovou kostru jako Pilcherovky má i tuna dalších feelgood filmů. A osobně v tom nějaký velký problém nevidím. Ovšem souhlasím, že vizuelně je tam ta snaha o "malebnou českou krajinku" celkem silná a jo, je to na hraně kýče. I proto jsem tento bod v hodnocení záměrně vynechal. Pořád ale platí - není to takové nedomrlé nic, jako třeba Zahradnictví...
665701
Again - podobnou dějovou kostru jako Pilcherovky má i tuna dalších feelgood filmů. A osobně v tom nějaký velký problém nevidím. Ovšem souhlasím, že vizuelně je tam ta snaha o "malebnou českou krajinku" celkem silná a jo, je to na hraně kýče. I proto jsem tento bod v hodnocení záměrně vynechal. Pořád ale platí - není to takové nedomrlé nic, jako třeba Zahradnictví...
0 0
reagovat
tomu filmu by hlavne pomohlo keby vyzeral dobre. On však vizuálne fakt pôsobí ako Pilcherovka a navyše má rovnakú dejovú kostru. 
665698
tomu filmu by hlavne pomohlo keby vyzeral dobre. On však vizuálne fakt pôsobí ako Pilcherovka a navyše má rovnakú dejovú kostru. 
0 0
reagovat

pepo

Navíc ta božská atmosféra a dvě až tři neskutečně vypiplaný lekačky z doby, kdy to ještě nebylo sprostý slovo 8). Mel Gibson v kukuřici, šachta na uhlí a pak samozřejmě legendární televizní scéna z dětský oslavy...
Mně bylo nějakejch 17, vůbec jsem nevěděl do čeho jdu a v kinosále jsem byl úplně sám :D
665697
Navíc ta božská atmosféra a dvě až tři neskutečně vypiplaný lekačky z doby, kdy to ještě nebylo sprostý slovo *8)*. Mel Gibson v kukuřici, šachta na uhlí a pak samozřejmě legendární televizní scéna z dětský oslavy... Mně bylo nějakejch 17, vůbec jsem nevěděl do čeho jdu a v kinosále jsem byl úplně sám *:D*
pepo
2 0
reagovat
Za a) v tomhle případě ani o složitou vyprávěnku jít nemusí, za b) nemusí se to stydět s porovnáním se západní filmařinou, za c) raději prosťoučký a předvídatelný děj, zato plně funkční, než snaha o nedomrlek. Bodusové za d) jako srry, ale u těchdle filmů jde hlavně o atmosféru, míru povedeného humoru (a jako, že sem se u české komedie necítil fakt trapně považuju samo o sobě za obrovskou výhru) a feelgood vyznění...
Ale abych nekecal - tohle opravdu není film pro standartního uživatele MZ, takže to hodnocení většiny vlastně chápu.
665693
Za a) v tomhle případě ani o složitou vyprávěnku jít nemusí, za b) nemusí se to stydět s porovnáním se západní filmařinou, za c) raději prosťoučký a předvídatelný děj, zato plně funkční, než snaha o nedomrlek. Bodusové za d) jako srry, ale u těchdle filmů jde hlavně o atmosféru, míru povedeného humoru (a jako, že sem se u české komedie necítil fakt trapně považuju samo o sobě za obrovskou výhru) a feelgood vyznění... Ale abych nekecal - tohle opravdu není film pro standartního uživatele MZ, takže to hodnocení většiny vlastně chápu.
1 0
reagovat
Znamenia sú pre mňa aj po rokoch najlepší Shyamalan. Nie je to síce tak elegantné ako Unbreakable, prekvapivé ako Šiesty zmysel alebo ambiciózne ako Village, ale ako sled premakaných scén a nával emócií to funguje úžasne. Aj s tým trochu priblblým koncom, ktorý je však súčasťou hry. A tá hudba je jednoducho geniálna
665692
Znamenia sú pre mňa aj po rokoch najlepší Shyamalan. Nie je to síce tak elegantné ako Unbreakable, prekvapivé ako Šiesty zmysel alebo ambiciózne ako Village, ale ako sled premakaných scén a nával emócií to funguje úžasne. Aj s tým trochu priblblým koncom, ktorý je však súčasťou hry. A tá hudba je jednoducho geniálna
4 0
reagovat

Ted

Zrovna tady nezalezi na kvalite ale na kvantite 8)
665689
Zrovna tady nezalezi na kvalite ale na kvantite *8)*
Ted
1 0
reagovat

TedGeorge

Ak niekedy nahodou zachytis nejaku Pilcherovku, tak si na to spomen a budes prekvapeny ;)
665682
Ak niekedy nahodou zachytis nejaku Pilcherovku, tak si na to spomen a budes prekvapeny *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Kratky CGI spise jen takova blbinka filmecek od Oats Gdansk link inspirovany tvorbou toho polskeho umelce link jeho cele portfolio se mi velmi libi. link
665673
Kratky CGI spise jen takova blbinka filmecek od Oats Gdansk https://www.youtube.com/watch?v=AQRf15K2TRs inspirovany tvorbou toho polskeho umelce https://jakubrozalski.artstation.com/projects/AZYXo, jeho cele portfolio se mi velmi libi. https://jakubrozalski.artstation.com/projects
0 0
reagovat

Axis

To je proto, ze pijes spatny vino :D
665665
To je proto, ze pijes spatny vino *:D*
Axis
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se