Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23261 - 23280 Napsat příspěvek

xxendxx

To není sci-fi, ale romantika. ;)
666471
To není sci-fi, ale romantika. *;)*
xxendxx
0 -8
reagovat
chválí někomu boty, nosí bílou rozevlátou košili, megařetízek a má McBook, ake nikdo netuší, že je gay? to má bejt scifi?

a ten wannabe vtipnej reverse coming out "jsem hetero" ?? Jak je ti "nehetero" rodiče asi upekli? hmmm...

 tohle nikdy neuvidim
666458
chválí někomu boty, nosí bílou rozevlátou košili, megařetízek a má McBook, ake nikdo netuší, že je gay? to má bejt scifi? a ten wannabe vtipnej reverse coming out "jsem hetero" ?? Jak je ti "nehetero" rodiče asi upekli? hmmm...  tohle nikdy neuvidim
2 0
reagovat

Love, Simon

Tu knížku miluju a venku je konečně plnohodnotný trailer. Atmosféra díkybohu odpovídá předloze, herecký casting je taktéž povedený. Už se nemůžu dočkat kinopremiéry. :+
666394
[url=https://www.databazeknih.cz/knihy/probuzeni-simona-spiera-321804]Tu knížku[/url] miluju a venku je konečně [url=https://www.youtube.com/watch?v=WWlrETrvmMk]plnohodnotný trailer[/url]. Atmosféra díkybohu odpovídá předloze, herecký casting je taktéž povedený. Už se nemůžu dočkat kinopremiéry. *:+*
Love, Simon
1 -6
reagují: hroubek
reagovat

A Quiet Place

Ukázka vypadá libově (sry, jestli už to sem někdo házel).

link
666388
Ukázka vypadá libově (sry, jestli už to sem někdo házel). [url=https://youtu.be/p9wE8dyzEJE]link[/url]
A Quiet Place
0 0
reagují: hroubek
reagovat

Smooth Talk (1985)

Zabudnuta a celkom slusna festivalovka s vynikajucou ustrednou scenou a skvelou Laurou Dern. Akurat na tu nezavislacku dramaturgiu v style odniekal-nikam si asi nikdy nezvyknem 6/10
P.S. tesne po napisani komentu som zistil, ze to vyhralo cenu poroty v sundance. Takze to bude zase nejaky art, co som nepochopil a tym padom odporucam vsetkym navstevnikom kinoklubov ;););) je to dostupne na hbo go
666364
Zabudnuta a celkom slusna festivalovka s vynikajucou ustrednou scenou a skvelou Laurou Dern. Akurat na tu nezavislacku dramaturgiu v style odniekal-nikam si asi nikdy nezvyknem 6/10 P.S. tesne po napisani komentu som zistil, ze to vyhralo cenu poroty v sundance. Takze to bude zase nejaky art, co som nepochopil a tym padom odporucam vsetkym navstevnikom kinoklubov *;)**;)**;)* je to dostupne na hbo go
Smooth Talk (1985)
0 0
reagovat

Andrej Rublev

PREZIL SOM TO!!!!! A prekvapivo je to celkom ok. Uprimne chapem, ze ten film moze niekto obdivovat ale nechapem ako ho niekto moze mat uprimne rad. Vizualne uzasne sceny, momenty aj zabery nicia pekelne dialogove intermezza, vyvolavajuce dojem, ze ten film trva tak 3x dlhsie, nez v skutocnosti. Takze v podstate nieco ako pokracovania Transformerov (ano, fakt som to napisal
666346
PREZIL SOM TO!!!!! A prekvapivo je to celkom ok. Uprimne chapem, ze ten film moze niekto obdivovat ale nechapem ako ho niekto moze mat uprimne rad. Vizualne uzasne sceny, momenty aj zabery nicia pekelne dialogove intermezza, vyvolavajuce dojem, ze ten film trva tak 3x dlhsie, nez v skutocnosti. Takze v podstate nieco ako pokracovania Transformerov (ano, fakt som to napisal
Andrej Rublev
0 0
reagovat
dope (2015)
75% - furt se to tu vychvalovalo tak mi to nakonec nedalo. jinak bych to asi minul uplne. je to lepsi jak 21 jump street. hudba slape, necekane situace se vrsi a reziser napaditosti srsi. 
666295
dope (2015) 75% - furt se to tu vychvalovalo tak mi to nakonec nedalo. jinak bych to asi minul uplne. je to lepsi jak 21 jump street. hudba slape, necekane situace se vrsi a reziser napaditosti srsi. 
1 0
reagovat

Axis

Still would bang. 
666272
Still would bang. 
Axis
1 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
Prostě sexy kočka na pláži co neumí plavat, trochu zadrhává a má IQ 75.
666265
Prostě sexy kočka na pláži co neumí plavat, trochu zadrhává a má IQ 75.
666250
0 0
reagovat

Baby driver

To bylo strašně sexy!

Po úvodní honičce jsem si myslel, že už nic víc cool neuvidím, ale v zápětí šel Baby pro kafe a ano, bylo to ještě víc cool...

...akorát to mělo skončit před tou poslední policejní barikádou mám pocit, jakoby tam ten konec připsali dodatečně, aby filmu dodali nějaké "morální poseství". Bez něj by to bylo čistší.
666250
To bylo strašně sexy! Po úvodní honičce jsem si myslel, že už nic víc cool neuvidím, ale v zápětí šel Baby pro kafe a ano, bylo to ještě víc cool... ...akorát to mělo skončit před tou poslední [spoiler]policejní barikádou [/spoiler]mám pocit, jakoby tam ten konec připsali dodatečně, aby filmu dodali nějaké "morální poseství". Bez něj by to bylo čistší.
Baby driver
3 -1
reagují: Axis
reagovat

Goon 7/10

Jeden z mych nejoblibenejsich feel good filmu, kde jedinym zaporem je samotny Baruchel (scenarista jednicky a reziser dvojky), jehoz debilni kecy pocas celeho filmu jsou na Dougovu pest.
666239
Jeden z mych nejoblibenejsich feel good filmu, kde jedinym zaporem je samotny Baruchel (scenarista jednicky a reziser dvojky), jehoz debilni kecy pocas celeho filmu jsou na Dougovu pest.
Goon 7/10
1 0
reagovat
Jestli jste ještě nečetli knížku Probuzení Simona Spiera, tak si ji určitě přečtěte, je fakt boží. A příští rok bude k mání filmová verze. Venku je teaser. :+
666236
Jestli jste ještě nečetli knížku [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/probuzeni-simona-spiera-321804]Probuzení Simona Spiera[/url], tak si ji určitě přečtěte, je fakt boží. A příští rok bude k mání filmová verze. Venku je [url=https://www.youtube.com/watch?v=UdKMMBdXxQc]teaser[/url]. *:+*
0 -8
reagovat

Ingrid Goes West

Cekal jsem komedii, a misto toho jsem dostal blaznivou Aubrey Plaza, ktera je hodne smutna ve filmu nez ze by se clovek rezal smichy. Chapu, co tim chtel basnik rict - takovej komentar k dnesnimu svetu, kde lidi zijou vic tim co je na Instagramu nez ve skutecnym svete, ale cekal jsem od toho vic.

5/10
666219
Cekal jsem komedii, a misto toho jsem dostal blaznivou Aubrey Plaza, ktera je hodne smutna ve filmu nez ze by se clovek rezal smichy. Chapu, co tim chtel basnik rict - takovej komentar k dnesnimu svetu, kde lidi zijou vic tim co je na Instagramu nez ve skutecnym svete, ale cekal jsem od toho vic. 5/10
Ingrid Goes West
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
To děláš chybu Disku...
666218
To děláš chybu Disku...
666214
1 0
reagovat
Pána much jsem nikdy neviděl, ani tuhle ani tu další verzi.
666214
Pána much jsem nikdy neviděl, ani tuhle ani tu další verzi.
1 -6
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: pepo
Pán much je na 10/10 pokud ho vidíš kolem 10-12 let. Jak jsi starší, tak je to horší.
666210
Pán much je na 10/10 pokud ho vidíš kolem 10-12 let. Jak jsi starší, tak je to horší.
666188
2 0
reagovat
  • Hana a jej sestry (1986) 
    Cainova linka vynikajuca, zvysok ma vsak utvrdil v tom, ze s Woodym asi nikdy nebudeme kamarati. A to mam Annie Hall a Match Point velmi rad 6/10

  • Prečo práve on? (2016) 
    Ma to svoje super momenty ale na mna vacsinou sialene prepalene a velmi casto nevtipne 5/10

  • Pán múch (1963) 
    Vela decak to herecky nedava a cely cas som mal pocit, ze predloha ma vacsi potencial. Ale inak velmi silne myslienkovo aj vizualne. 8/10
666188
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/38-hana-a-jeji-sestry/]Hana a jej sestry[/url] (1986)  Cainova linka vynikajuca, zvysok ma vsak utvrdil v tom, ze s Woodym asi nikdy nebudeme kamarati. A to mam Annie Hall a Match Point velmi rad 6/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/63463-proc-prave-on/]Prečo práve on?[/url] (2016)  Ma to svoje super momenty ale na mna vacsinou sialene prepalene a velmi casto nevtipne 5/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/69478-pan-much/]Pán múch[/url] (1963)  Vela decak to herecky nedava a cely cas som mal pocit, ze predloha ma vacsi potencial. Ale inak velmi silne myslienkovo aj vizualne. 8/10 [/*][/list]
0 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: TedGeorge

Pohádky pro Edu

Mě to teda nepřišlo nějak skvělý. Kombinace Zelené karty a Kolji. Ten film se strašně táhne a má tam spoustu divnejch momentů, který tam nesedí (bydlení v hotelu? Proc ty náhlá rozhodnutí bez rozmýšlení? ). Cibulková furt dělá bububu ale divák stejně dopředu ví jak to skončí. Vetchý hrál už v lepších filmech.
666184
Mě to teda nepřišlo nějak skvělý. Kombinace Zelené karty a Kolji. Ten film se strašně táhne a má tam spoustu divnejch momentů, který tam nesedí (bydlení v hotelu? Proc ty náhlá rozhodnutí bez rozmýšlení? ). Cibulková furt dělá bububu ale divák stejně dopředu ví jak to skončí. Vetchý hrál už v lepších filmech.
Pohádky pro Edu
666101
0 0
reagovat
Rogue One je asi o ždibíček lepší, než špičková Epizoda VII.
Abrams je génius.
A John Williams taky. Nějaká absence "výraznejších" motivů nebo jak to chcete nazvat, je pěknej kec. Po několika set posleších je to nejkomplexnější Hvězdně válečnej soundtrack, kde si ze soundtracku nepustíte jeden jedinej song, ale pustíte si celej soundtrack. A v tom spočívá ta skladatelská genialita. To, že to funguje jako celek.
666182
Rogue One je asi o ždibíček lepší, než špičková Epizoda VII. Abrams je génius. A John Williams taky. Nějaká absence "výraznejších" motivů nebo jak to chcete nazvat, je pěknej kec. Po několika set posleších je to nejkomplexnější Hvězdně válečnej soundtrack, kde si ze soundtracku nepustíte jeden jedinej song, ale pustíte si celej soundtrack. A v tom spočívá ta skladatelská genialita. To, že to funguje jako celek.
2 -5
reagovat

Pohádky pro Emu

Na me to teda zafungovalo dokonale. Vetchy je buh!!! 8/10
666101
Na me to teda zafungovalo dokonale. Vetchy je buh!!! 8/10
Pohádky pro Emu
1 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se