Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23161 - 23180 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
No ak ta vcera vecer niekto posluchol, neviem ci ti dnes podakuje :D
667519
No ak ta vcera vecer niekto posluchol, neviem ci ti dnes podakuje *:D*
667390
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ale musíš uznat, že to vypadá nadějně.

Nicméně nemá cenu začít slavit, dokud film nebude v kinech. Protože je to Tarantino a pokud mu něco přelítne přes nos, klidně se sbalí ze dne na den a odejde v půlce natáčení.
667454
Ale musíš uznat, že to vypadá nadějně. Nicméně nemá cenu začít slavit, dokud film nebude v kinech. Protože je to Tarantino a pokud mu něco přelítne přes nos, klidně se sbalí ze dne na den a odejde v půlce natáčení.
667442
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nic potvrzeneho tam neni. Jen, ze to bude.
667442
Nic potvrzeneho tam neni. Jen, ze to bude.
667432
0 0
reagují: Memphis
reagovat
667432
[url=http://deadline.com/2017/12/quentin-tarantino-star-trek-r-rating-mark-l-smith-the-revenant-drew-pearce-lindsay-beer-jj-abrams-1202222161/]Potvrzeno. Quentin bude režírovat Star Trek.[/url]
5 -5
reagují: speta.jr
reagovat

TedGeorge

No podle toho, jak Franta na svém webu i na Google + profilu dost často "machruje" s grafy vývoje Bitcoinu, tak je asi vysmátej.

Gorecki
Zase tolik nepřeháněj, asi pár lidí bude, ale nebude jich tolik a stále nad totu měnou hrozí damoklův meč bubliny a rychlého výprodeje ve chvíli kdy se bude zdát že praskne. Přeju těm, kdo do vlaku vstoupili ještě ve chvíli kdy to nebyla vyloženě spekulativní akvizice, aby si byli schopni své peníze užít.

Jen poznámka pod čarou, proč vlastně snít o tom že jsem kdysi někde něco mohl a zda jsem náhodou neměl. Vždyť je to vše jen o velkém "kdyby" a podobně se dá rozplývat nad jinými, závažnějšími částmi našich životů. Osobně mi to příjde jako jistá forma sebepoškozování. Teď je TED a kdyby je v prdeli 8)
667427
No podle toho, jak Franta na svém webu i na Google + profilu dost často "machruje" s grafy vývoje Bitcoinu, tak je asi vysmátej. [b]Gorecki [/b]Zase tolik nepřeháněj, asi pár lidí bude, ale nebude jich tolik a stále nad totu měnou hrozí damoklův meč bubliny a rychlého výprodeje ve chvíli kdy se bude zdát že praskne. Přeju těm, kdo do vlaku vstoupili ještě ve chvíli kdy to nebyla vyloženě spekulativní akvizice, aby si byli schopni své peníze užít. Jen poznámka pod čarou, proč vlastně snít o tom že jsem kdysi někde něco mohl a zda jsem náhodou neměl. Vždyť je to vše jen o velkém "kdyby" a podobně se dá rozplývat nad jinými, závažnějšími částmi našich životů. Osobně mi to příjde jako jistá forma sebepoškozování. Teď je TED a kdyby je v prdeli *8)*
TedGeorge
1 0
reagovat
Ja si vzpominam, jak pred par rokama plno lidi posilalo Frantovi Fukovi Bitcoiny misto tech par stovek korun na chod FFFilmu.

Vzhledem k tomu, jak "zvlastni" je Franta clovek, bych se vubec nedivil, kdyby si je doted drzel a cekal, az bude jeden kousek za 100 000 dolarů.

Matne si vzpominam, jak pred par mesicema verejne resil koupi elektrickyho auta z Alzy prave za bitcoiny, ale pak ho vratil, protoze mu nevyhovovalo.

Ne, vazne nevim, proc to tu resim. Asi jenom snim o tom, ze sem v jeho situaci a mam jich vazne vic jak 10 :D
667421
Ja si vzpominam, jak pred par rokama plno lidi posilalo Frantovi Fukovi Bitcoiny misto tech par stovek korun na chod FFFilmu. Vzhledem k tomu, jak "zvlastni" je Franta clovek, bych se vubec nedivil, kdyby si je doted drzel a cekal, az bude jeden kousek za 100 000 dolarů. Matne si vzpominam, jak pred par mesicema verejne resil koupi elektrickyho auta z Alzy prave za bitcoiny, ale pak ho vratil, protoze mu nevyhovovalo. Ne, vazne nevim, proc to tu resim. Asi jenom snim o tom, ze sem v jeho situaci a mam jich vazne vic jak 10 *:D*
1 -4
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Myslim, ze podobne pribehy bude mat mnoho z nas, len s odlisnym koncom:)
Niektori ich budu rozpravat vnucatam niekde v Karibiku a ini zas unavenemu barmanovi v nejakej smardlavej putike:)
667419
Myslim, ze podobne pribehy bude mat mnoho z nas, len s odlisnym koncom:) Niektori ich budu rozpravat vnucatam niekde v Karibiku a ini zas unavenemu barmanovi v nejakej smardlavej putike:)
667413
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ja kdysi z hecu koupila 0,04 bitcoinu za 20 dolaru a prislo mi to, jako vyhozene penize. Ted mam vydelano na novou LV kabelku. Kdybych tehdy koupila cely bitcoin, tak mam na auto. :D
667413
Ja kdysi z hecu koupila 0,04 bitcoinu za 20 dolaru a prislo mi to, jako vyhozene penize. Ted mam vydelano na novou LV kabelku. Kdybych tehdy koupila cely bitcoin, tak mam na auto. *:D*
667398
3 0
reagují: Gorecki
reagovat
:D
667398
*:D*
2 0
reagují: mkubalikova
reagovat

Gorecki

Jsem realista :D
667394
Jsem realista *:D*
Gorecki
3 -2
reagovat
Ze "desetinu bitcoinu"... :D
667392
Ze "desetinu bitcoinu"... *:D*
1 0
reagovat
Neprecetl sem to vsechno, ale moc nechapu, co se tu zase deje?

Nemate co delat? Bezte radeji koupit desetinu bitcoinu. Zejtra vecer mi podekujete...
667390
Neprecetl sem to vsechno, ale moc nechapu, co se tu zase deje? Nemate co delat? Bezte radeji koupit desetinu bitcoinu. Zejtra vecer mi podekujete...
1 -7
reagují: Gorecki
reagovat
Tak snad by uz aj stacilo, nie?:-
667380
Tak snad by uz aj stacilo, nie?*:-*
3 -6
reagovat
reaguje na: Disketa1

Bernadette ti to vysvětlí Disku

667370
https://youtu.be/qpsJqZkCHAk
Bernadette ti to vysvětlí Disku
667357
1 -10
reagovat
taky jsem sikanovany, dostavam same palce nahoru... :+

...nastesti mam moznost sem nechodit, pripadne se nezucastnovat diskuze :o
667369
taky jsem sikanovany, dostavam same palce nahoru... *:+* ...nastesti mam moznost sem nechodit, pripadne se nezucastnovat diskuze *:o*
6 -5
reagovat
reaguje na: KARLOS
Až přestane s bodem C, ustane postupem času i bod D. Jenže to se jen tak nestane, protože to je zakořeněno v osobnosti, z nějakého důvodu. A to se mění jen velmi těžko, obzvláště když daná osoba zřejmě ani nechce.
667365
Až přestane s bodem C, ustane postupem času i bod D. Jenže to se jen tak nestane, protože to je zakořeněno v osobnosti, z nějakého důvodu. A to se mění jen velmi těžko, obzvláště když daná osoba zřejmě ani nechce.
667363
6 0
reagovat
a) Nikdo se neobtěžuje Ti to vysvětlit, neb moc dobře víš, o čem je řeč.
b) Sám se do téhle role stavíš.
c) Vše Ti tu bylo vysvětlováno několikrát a odpověď je v zásadě vždycky stejná - přestaň žebrat o pozornost mimózním způsobem...
d) Že Ti mínusují komentáře k filmům padlé na hlavu je, o tom žádná.
667363
a) Nikdo se neobtěžuje Ti to vysvětlit, neb moc dobře víš, o čem je řeč. b) Sám se do téhle role stavíš. c) Vše Ti tu bylo vysvětlováno několikrát a odpověď je v zásadě vždycky stejná - přestaň žebrat o pozornost mimózním způsobem... d) Že Ti mínusují komentáře k filmům padlé na hlavu je, o tom žádná.
14 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: speta.jr
Protože mi to nechcete vysvětlit. Chcete po mně něco, ale neřeknete co. Já do vašich hlav opravdu nevidím. A kyberšikana není nic vtipného, naopak je to strašný hnus.
667357
Protože mi to nechcete vysvětlit. Chcete po mně něco, ale neřeknete co. Já do vašich hlav opravdu nevidím. A kyberšikana není nic vtipného, naopak je to strašný hnus.
667340
2 -11
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: JohnyD
tak škoda, že som nebol, no. Ale po tých zážitkoch tam už nepáchnem :D:D:D
667347
tak škoda, že som nebol, no. Ale po tých zážitkoch tam už nepáchnem *:D**:D**:D*
667344
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Bolo takmer plno a všetci kľudní ako baránkovia, aj keď tam na začiatku niekto bojoval s chipsami. Takže skvelý zážitok. 8)
667344
Bolo takmer plno a všetci kľudní ako baránkovia, aj keď tam na začiatku niekto bojoval s chipsami. Takže skvelý zážitok. *8)*
667341
1 0
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se