Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23141 - 23160 Napsat příspěvek

Miluji te modre

Bohuzel jsem musel na tento kousek koukat a ano, je to ten cesky romanticko-komedialni kentus, ktery skonci sexem hlavnich dvou akteru a to ma byt onen happyend celeho filmu. 2/10 za par docela slusnych full frontalu.
667939
Bohuzel jsem musel na tento kousek koukat a ano, je to ten cesky romanticko-komedialni kentus, ktery skonci sexem hlavnich dvou akteru a to ma byt onen happyend celeho filmu. 2/10 za par docela slusnych full frontalu.
Miluji te modre
2 0
reagovat

Všechno nejhorší

Po zábavném traileru jsem čekal, že to bude vtipnější a více se tam bude citovat a porušovat daný žánr "opakování". To se tak úplně nestalo. Filmu trvá, než se rozjede. Pak je chvilku vtipný, pak nudnější, a nakonec má celkem fajn závěr. Ideální film na večer s přáteli, jelikož nikoho neurazí a v klidu si u něho můžete povídat a pít. 5-6/10
667938
Po zábavném traileru jsem čekal, že to bude vtipnější a více se tam bude citovat a porušovat daný žánr "opakování". To se tak úplně nestalo. Filmu trvá, než se rozjede. Pak je chvilku vtipný, pak nudnější, a nakonec má celkem fajn závěr. Ideální film na večer s přáteli, jelikož nikoho neurazí a v klidu si u něho můžete povídat a pít. 5-6/10
Všechno nejhorší
1 0
reagovat

John Wick 2

I na podruhé je to pecka a parádní akční film. To čekání na trojku bude dlouhé. 8,5/10
667937
I na podruhé je to pecka a parádní akční film. To čekání na trojku bude dlouhé. 8,5/10
John Wick 2
3 0
reagovat
under the sun (2015)
35% - nikdy sem nepochopil lidi co dou na vylet do koncentraku. pri tomhle sem stacil udelat naky ty domaci prace. 

ucitelka (2016)
50% - mlaceni prazdny slamy. aspon za tu rozlicnost charakteru jinak by to byla uplna sed.

kingsman: the golden circle (2017)
55% - pocet pozitiv i negativ stoupl. ale negativa si budu pamatovt vic takze rozhodne horsi zazitek nez jednicka. 

cosmopolis (2012)
55% - ten konec by hroznej voser ale do ty doby to bylo vic nez slusny. po ty blitce maps to the stars se mi do toho vubec nechtelo. 

ingrid goes west (2017)
60% - ice cube junior je sympatak jako prase. je to sice plytky ale obaval sem se ze to bude horsi. 

it's only the end of the world (2016)
60% - je to prdly. zaujalo me to.

detroit (2017)
70% - z ty jeji trilogie mi tohle prislo nejlepsi. hlavne nejucelenejsi. 

the big sick (2017)
80% - jak me aziz ve svy druhy serii zklamal tak me tohle prijemne prekvapilo.

l'humanite (1999)
90% - nazev filmu mluvi za vse.
667873
under the sun (2015) 35% - nikdy sem nepochopil lidi co dou na vylet do koncentraku. pri tomhle sem stacil udelat naky ty domaci prace.  ucitelka (2016) 50% - mlaceni prazdny slamy. aspon za tu rozlicnost charakteru jinak by to byla uplna sed. kingsman: the golden circle (2017) 55% - pocet pozitiv i negativ stoupl. ale negativa si budu pamatovt vic takze rozhodne horsi zazitek nez jednicka.  cosmopolis (2012) 55% - ten konec by hroznej voser ale do ty doby to bylo vic nez slusny. po ty blitce maps to the stars se mi do toho vubec nechtelo.  ingrid goes west (2017) 60% - ice cube junior je sympatak jako prase. je to sice plytky ale obaval sem se ze to bude horsi.  it's only the end of the world (2016) 60% - je to prdly. zaujalo me to. detroit (2017) 70% - z ty jeji trilogie mi tohle prislo nejlepsi. hlavne nejucelenejsi.  the big sick (2017) 80% - jak me aziz ve svy druhy serii zklamal tak me tohle prijemne prekvapilo. l'humanite (1999) 90% - nazev filmu mluvi za vse.
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Jo 5.1. :-(
667838
Jo 5.1. :-(
667785
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Tak ta naša premiéra 28. decembra tiež nebola nejaké terno a všetci moji známy boli na tom až po novom roku 8)
667798
Tak ta naša premiéra 28. decembra tiež nebola nejaké terno a všetci moji známy boli na tom až po novom roku *8)*
667785
1 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
La la land bol v cechach az tento rok?:o
667785
La la land bol v cechach az tento rok?*:o*
667709
0 0
reagují: mkubalikova, JohnyD
reagovat
Nechci být zbytečně negativní, ale nové Star Wars (opět) v žádném žebříčku nejlepších filmů roku figurovat nebudou...
667784
Nechci být zbytečně negativní, ale nové Star Wars (opět) v žádném žebříčku nejlepších filmů roku figurovat nebudou...
1 -1
reagovat
robit top ten podla nasich distribucnych premier... sux balls
667737
robit top ten podla nasich distribucnych premier... sux balls
0 0
reagovat
gus van sant: death trilogy
last days > gerry > elephant 
667719
gus van sant: death trilogy last days > gerry > elephant 
0 -2
reagovat
Přesně tak, s takovou ty žebříčky můžeme rovnou dělat už někdy v září :D
Pěkně si počkejte na konec prosince ;)
667713
Přesně tak, s takovou ty žebříčky můžeme rovnou dělat už někdy v září :D Pěkně si počkejte na konec prosince ;)
1 0
reagovat
Nedočkavky :D já mám aspoň tu slušnost vydržet do příštího týdne, kdy vylezou ty Star Wars. Když už nic jinýho. 
667711
Nedočkavky *:D* já mám aspoň tu slušnost vydržet do příštího týdne, kdy vylezou ty Star Wars. Když už nic jinýho. 
2 0
reagovat
reaguje na: pepo

Letošní Top 10

1. Dunkerk
2. Blade Runner 2049
3. La La Land 
4. Král Artuš: Legenda o meči 
5. Logan
6. Wind River
7. Vražda v Orient expresu
8. Místo u moře / Manchester By the Sea
9. Thor: Ragnarok

Nevešli se (neměli u nás premiéru): Miss Sloane, Shot Caller 
Na co se ještě letos těším: SW, The Post, The Disaster Artist a Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
667709
1. Dunkerk 2. Blade Runner 2049 3. La La Land  4. Král Artuš: Legenda o meči  5. Logan 6. Wind River 7. Vražda v Orient expresu 8. Místo u moře / Manchester By the Sea 9. Thor: Ragnarok Nevešli se (neměli u nás premiéru): Miss Sloane, Shot Caller  Na co se ještě letos těším: SW, The Post, The Disaster Artist a Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Letošní Top 10
667099
3 -1
reagují: pepo
reagovat
experimenter (2015)
80% - film o extremne zajimavem experimentu v rukou extremne nezajimaveho cloveka. stoji za zamysleni.

james white (2015)
75% - kluci z borderline films proste umi. bergmanovi obvykle stacilo pitomejch 85 minut aby vytvoril hutnej zazitek. 
667706
experimenter (2015) 80% - film o extremne zajimavem experimentu v rukou extremne nezajimaveho cloveka. stoji za zamysleni. james white (2015) 75% - kluci z borderline films proste umi. bergmanovi obvykle stacilo pitomejch 85 minut aby vytvoril hutnej zazitek. 
0 0
reagovat
Christmas in Connecticut (1945)
Trochu sklamanie ale inak príjemny vianočný romcom. Škoda až prílišného idiotplotu, ktorý sa síce v oldieskach odpúšťa jednoduchšie, než pri novinkách, ale aj tak vadí. Možno to chcelo svižnejšie tempo aké vedeli dodávať Hawks, Cukor alebo Wilder. Hore to ťahá najmä skvelá postava Felixa a tradične super Barbara Stanwyck. 7/10
  • Včera narození (1950)
    Vynikajúca komédia s neuveriteľnou Judy Holiday. Mať takú ženu doma asi ju roztrhnem od nervov, ale sledovať ju vo filme je obrovská zábava. A potešil aj politický (a stále aktuálny) podtón, ktorý pripomenul Capru. 9/10
  • 667675
    [url=https://www.csfd.cz/film/28870-christmas-in-connecticut/]Christmas in Connecticut[/url] (1945) Trochu sklamanie ale inak príjemny vianočný romcom. Škoda až prílišného idiotplotu, ktorý sa síce v oldieskach odpúšťa jednoduchšie, než pri novinkách, ale aj tak vadí. Možno to chcelo svižnejšie tempo aké vedeli dodávať Hawks, Cukor alebo Wilder. Hore to ťahá najmä skvelá postava Felixa a tradične super Barbara Stanwyck. 7/10 [*][url=https://www.csfd.cz/film/1814-vcera-narozeni/]Včera narození[/url] (1950) Vynikajúca komédia s neuveriteľnou Judy Holiday. Mať takú ženu doma asi ju roztrhnem od nervov, ale sledovať ju vo filme je obrovská zábava. A potešil aj politický (a stále aktuálny) podtón, ktorý pripomenul Capru. 9/10 [/*]
    0 0
    reagovat

    Dunkirk (doma)

    Na mě to funguje stejně dobře i na menší obrazovce. Vím, že tu spoustě lidem ten film tolik nechutí, což nepřisuzuju tolik ani filmu, jako spíš snaze o to trochu devalvovat Nolanův hype, což se dá pochopit, ale na mě ten film funguje. Řemeslně i emočně (příjezd lodiček, Hardy, Rylance, návrat domů). Že Bay natočil lepší letecké scény je pak už otázkou vkusu, ale to bych se snad hádal do krve. Zase jsem dostal něco trochu jiného, jiné uchopení materiálu a za to jsem v dnešní sterilní době vděčný. Není to Nolanův nejlepší film, není to ani nejlepší film roku (i když ho mám hodně vysoko), ale jako oslava a pocta britskému národu a jeho hodnot skrze širokou veřejností polozapomenutý příběh Dunkirk funguje dokonale. V IMAXu jsem šel o bodík výš, po domácí projekci a k přihlédnutí k ostatním Nolanovým filmům - 8/10.
    667653
    Na mě to funguje stejně dobře i na menší obrazovce. Vím, že tu spoustě lidem ten film tolik nechutí, což nepřisuzuju tolik ani filmu, jako spíš snaze o to trochu devalvovat Nolanův hype, což se dá pochopit, ale na mě ten film funguje. Řemeslně i emočně (příjezd lodiček, Hardy, Rylance, návrat domů). Že Bay natočil lepší letecké scény je pak už otázkou vkusu, ale to bych se snad hádal do krve. Zase jsem dostal něco trochu jiného, jiné uchopení materiálu a za to jsem v dnešní sterilní době vděčný. Není to Nolanův nejlepší film, není to ani nejlepší film roku (i když ho mám hodně vysoko), ale jako oslava a pocta britskému národu a jeho hodnot skrze širokou veřejností polozapomenutý příběh Dunkirk funguje dokonale. V IMAXu jsem šel o bodík výš, po domácí projekci a k přihlédnutí k ostatním Nolanovým filmům - 8/10.
    Dunkirk (doma)
    5 -1
    reagovat
    fearless (1993)
    70% - jeff bridges to drzi na ramenou. bez nej by to byla kejda.
    667611
    fearless (1993) 70% - jeff bridges to drzi na ramenou. bez nej by to byla kejda.
    1 -1
    reagovat

    Brawl in cell block 99 - 7/10

    Umelecký explotation? Pomalá jednohubka? Civilní Drive? Všechno tohle a ještě víc se mi celou dobu honilo hlavou. Nutno uznat, že první asi půl hodina se vleče až běda. Ale v momentně, kdy Bradley stoupne do řady na odložení věcí se to neskutečně rozjede. 195? :-)
    667610
    Umelecký explotation? Pomalá jednohubka? Civilní Drive? Všechno tohle a ještě víc se mi celou dobu honilo hlavou. Nutno uznat, že první asi půl hodina se vleče až běda. Ale v momentně, kdy Bradley stoupne do řady na odložení věcí se to neskutečně rozjede. 195? :-)
    Brawl in cell block 99 - 7/10
    1 0
    reagovat
    the long goodbye (1973)
    80% - nebejt toho uspokojiveho konce tak nevim nevim. mozna bych taky trochu pritlacil na hudebni strance. neeeeeee je to pecka.
    667550
    the long goodbye (1973) 80% - nebejt toho uspokojiveho konce tak nevim nevim. mozna bych taky trochu pritlacil na hudebni strance. neeeeeee je to pecka.
    1 -1
    reagovat
    reaguje na: Gorecki

    Gorecki

    Tak akorát počkají pár dnů, no. A nezapomeň, že mě tu nikdo neposlouchá :D
    667523
    Tak akorát počkají pár dnů, no. A nezapomeň, že mě tu nikdo neposlouchá *:D*
    Gorecki
    667519
    1 0
    reagovat
    Komentáře
    © copyright 2000 - 2024.
    Všechna práva vyhrazena.

    Registrace

    Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
    1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
    2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
    3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
    4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

    Zapomenuté heslo

    Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

    Přihlášení

    Zapomenuté heslo
    Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

    Registrace

    Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
    1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
    2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
    3. Vytvářet filmové blogy
    4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
    5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
    registrovat se