Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23121 - 23140 Napsat příspěvek
Kdo ten dokument neviděl, najde ho v archivu ČT. Je to fakt síla.
668163
Kdo ten dokument neviděl, najde ho [url=http://www.ceskatelevize.cz/porady/10408111009-cesky-zurnal/216562262600002-hranice-prace/?utm_source=facebook_korpo]v archivu ČT[/url]. Je to fakt síla.
1 -3
reagovat

Hranice práce (2017)

Skutečně mimořádně silný dokument Saši Uhlové a Apoleny Rychlíkové o tom, jak lidé pracují v mizerných pracovních podmínkách berou ještě mizernější plat. Obdivuji Sašinu silnou vůli, já bych se z toho asi složil. Neskutečný humus.
668158
Skutečně mimořádně silný dokument Saši Uhlové a Apoleny Rychlíkové o tom, jak lidé pracují v mizerných pracovních podmínkách berou ještě mizernější plat. Obdivuji Sašinu silnou vůli, já bych se z toho asi složil. Neskutečný humus.
Hranice práce (2017)
1 -3
reagovat
Taky se to tak dá říct. :D
668141
Taky se to tak dá říct. *:D*
0 -3
reagovat
de facto je na druhém místě* 
668140
de facto je na druhém místě* 
0 0
reagovat
Call Me by Your Name musí být velká pecka, když ho redaktoři a redaktorky Hollywood Reporter de facto označili za film roku. Musím to vidět, ale česká premiéra je až v březnu. :-
668132
[b]Call Me by Your Name[/b] musí být velká pecka, když ho redaktoři a redaktorky Hollywood Reporter de facto [url=https://www.hollywoodreporter.com/lists/thr-critics-pick-best-films-2017-1066471/item/10-dunkirk-thr-critics-best-films-2017-1066441]označili za film roku[/url]. Musím to vidět, ale česká premiéra je až v březnu. *:-*
2 -4
reagovat

Detroit

Hodně silný film. Bigelow ukazuje, že tyhle polo dokumentární filmy umí a také si umí vybrat správné téma. Film nikam nespěchá a pečlivě buduje atmosféru, aby nás pak pořádně zarazil do sedačky. Herecké výkony jsou hodně fajn, ale Will Poulter si to neskutečně dává až mě z něho bylo nepříjemně, kdo by to byl řekl do kluka z Millerových na tripu. Detroit má špičkovou režii, atmosféru, napětí a zajímavý podtext. Jediné co zamrzí je poslední třetina, která je slabší, než zbytek filmu a netne tolik do živého. I tak výborná práce. 8,5/10
668105
Hodně silný film. Bigelow ukazuje, že tyhle polo dokumentární filmy umí a také si umí vybrat správné téma. Film nikam nespěchá a pečlivě buduje atmosféru, aby nás pak pořádně zarazil do sedačky. Herecké výkony jsou hodně fajn, ale Will Poulter si to neskutečně dává až mě z něho bylo nepříjemně, kdo by to byl řekl do kluka z Millerových na tripu. Detroit má špičkovou režii, atmosféru, napětí a zajímavý podtext. Jediné co zamrzí je poslední třetina, která je slabší, než zbytek filmu a netne tolik do živého. I tak výborná práce. 8,5/10
Detroit
3 0
reagovat

Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí

Opáčko před epizodou VIII a musím říci, že jsem si film znovu užil. Krásně mě znovu dojala smrt Hana, užil jsem Millennium Falcon znovu akci, nové postavy, netypického záporáka. A neřešil jsem nelogické věci. Prostě užil jsem si Star Wars od J.J. Abramse a už se nemohu dočkat epizody VIII. 9/10  
668103
Opáčko před epizodou VIII a musím říci, že jsem si film znovu užil. Krásně mě znovu dojala smrt Hana, užil jsem Millennium Falcon znovu akci, nové postavy, netypického záporáka. A neřešil jsem nelogické věci. Prostě užil jsem si Star Wars od J.J. Abramse a už se nemohu dočkat epizody VIII. 9/10  
Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí
4 -3
reagovat
Nie, vygooglim, dik:)
668094
Nie, vygooglim, dik:)
1 0
reagovat
story ohľadom strihu čeľustí poznáš? tam je to tiež divoké :)
668090
story ohľadom strihu čeľustí poznáš? tam je to tiež divoké :)
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Vobec to neberiem tragicky.
O vyzname strihu viem, ale to video to pekne ukazuje aj "laickej verejnosti" na niecom, co doverne poznaju a vedia si uvedomit rozdiel.

Nevidel, ale verim, ze aj k nim by sa nasla kopa osvetlujucich informacii zo zakulisia8)
668089
Vobec to neberiem tragicky. O vyzname strihu viem, ale to video to pekne ukazuje aj "laickej verejnosti" na niecom, co doverne poznaju a vedia si uvedomit rozdiel. Nevidel, ale verim, ze aj k nim by sa nasla kopa osvetlujucich informacii zo zakulisia*8)*
668087
0 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
To sú normálne veci. Ja teraz akurát čítam knihu o novom hollywoode a mám pocit, že všetky pecky od Easy ridera až po Nebeskú bránu vznikli v strižni. Netreba to brať nejako tragicky;) btw. videl si THX a American Graffiti? 
668087
To sú normálne veci. Ja teraz akurát čítam knihu o novom hollywoode a mám pocit, že všetky pecky od Easy ridera až po Nebeskú bránu vznikli v strižni. Netreba to brať nejako tragicky*;)* btw. videl si THX a American Graffiti? 
668084
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Zrovna jsem to chtěl postovat. Výborný video. O většině z těch změn jsem do teď neměl tušení a ten Oscar byl jednoznačně zaslouženej.
668086
Zrovna jsem to chtěl postovat. Výborný video. O většině z těch změn jsem do teď neměl tušení a ten Oscar byl jednoznačně zaslouženej.
668084
2 0
reagovat
How Star Wars was saved in the edit

Vyborny rozbor nielen pre fanusikov SW ale aj filmu ako takeho, kolko urobi dobry strih. A mnozstvo pre mna noveho infa, najma to o utoku na Hviezdu smrti povodne bez priamej hrozby ma uplne dostalo:o

PS:
Viem, ze tym jedneho lokalneho uzivatela znovu naseriem:D, ale opat mi to len potvrdilo, ze Lucas je mizerny reziser a tak ako mal vtedy stastie na ludi okolo seba, presne ti mu chybali pri prequeloch8)
668084
[url=https://www.youtube.com/watch?v=GFMyMxMYDNk]How Star Wars was saved in the edit[/url] Vyborny rozbor nielen pre fanusikov SW ale aj filmu ako takeho, kolko urobi dobry strih. A mnozstvo pre mna noveho infa, najma to o utoku na Hviezdu smrti povodne bez priamej hrozby ma uplne dostalo*:o* PS: Viem, ze tym jedneho lokalneho uzivatela znovu naseriem*:D*, ale opat mi to len potvrdilo, ze Lucas je mizerny reziser a tak ako mal vtedy stastie na ludi okolo seba, presne ti mu chybali pri prequeloch*8)*
4 0
reagují: pepo, Memphis
reagovat
Mám celkem šest z jedenácti klasických disneyovek, které vznikly za Disneyho života (Sněhurka a sedm trpaslíků, Pinocchio, Bambi, Lady a Tramp, Šípková Růženka a 101 dalmatinů). Určitě si dokoupím zbytek. Ale co chci říct. Strašně rád se vracím k těmto snímkům, které mi dělají radost, i když u nich brečím, protože jde o silné dojáky, které ale citově nevydírají. Ne, nevracím k disneyovkám z nějaké nostalgie. Ale jsem přesvědčen, že ty filmy se bez problémů vyrovnají současné produkci.
668079
Mám celkem šest z jedenácti klasických disneyovek, které vznikly za Disneyho života (Sněhurka a sedm trpaslíků, Pinocchio, Bambi, Lady a Tramp, Šípková Růženka a 101 dalmatinů). Určitě si dokoupím zbytek. Ale co chci říct. Strašně rád se vracím k těmto snímkům, které mi dělají radost, i když u nich brečím, protože jde o silné dojáky, které ale citově nevydírají. Ne, nevracím k disneyovkám z nějaké nostalgie. Ale jsem přesvědčen, že ty filmy se bez problémů vyrovnají současné produkci.
4 -5
reagovat
reaguje na: KARLOS
tiež som to nedávno pozeral a je to stále strašne super. najmä jednička
668069
tiež som to nedávno pozeral a je to stále strašne super. najmä jednička
668027
0 0
reagovat

Rapture (1965)

Formálne nádherné (kamera!!!) ale príbehovo ma to totálne míňalo a nedokázalo ma to vôbec vtiahnuť. Sled pekných obrázkov 5/10

Každopádne veľmi vrelo a neironicky to odporúčam Guidovi ;)
668059
Formálne nádherné (kamera!!!) ale príbehovo ma to totálne míňalo a nedokázalo ma to vôbec vtiahnuť. Sled pekných obrázkov 5/10 Každopádne veľmi vrelo a neironicky to odporúčam Guidovi *;)*
Rapture (1965)
1 0
reagovat

Strazci Galaxie

Porad pro me nejlepsi Marvelovka... Takto se sklada tym a neni k tomu ani potreba deset filmu...
668040
Porad pro me nejlepsi Marvelovka... Takto se sklada tym a neni k tomu ani potreba deset filmu...
Strazci Galaxie
0 0
reagovat

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Zase se budu opakovat, ale tohle je prostě klasika všech klasik. A ty písničky... Je to osmdesát let starý film a stejně u toho pořád brečím dojetím.
668033
Zase se budu opakovat, ale tohle je prostě klasika všech klasik. A ty písničky... Je to osmdesát let starý film a stejně u toho pořád brečím dojetím.
Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)
3 -6
reagovat

Adamsova rodina 1 & 2

Na to, že je to ze začátku devadesátek a má to skoro televizní parametry... pořád naprosto výborné "dětské" filmy. Nechci znít jako nějaký dědek, ale takové filmy se už dnes opravdu netočí 8).
Jedničku jsem v paměti měl pořád slušně uchovanou, ale dvojku jsem si vůbec nepamatoval. Pokud ale sedne jednička, dvojkou vedle nešlápnete. Ano, zápletka prakticky identická, jen se tak nenatahuje a věnuje se prostor geniálnímu dětskému táboru. :+
I po letech pecka, v dospělosti oceníte i tunu dospěláckého pomrkávání a nechápu, jak nás na to rodiče mohli nechat v klidu ve smyčce koukat. Obě části za 8/10* (stáří se bohužel trochu podepisuje na výpravě, která by dnes nebyla tak "přízemní").
668027
Na to, že je to ze začátku devadesátek a má to skoro televizní parametry... pořád naprosto výborné "dětské" filmy. Nechci znít jako nějaký dědek, ale takové filmy se už dnes opravdu netočí *8)*. Jedničku jsem v paměti měl pořád slušně uchovanou, ale dvojku jsem si vůbec nepamatoval. Pokud ale sedne jednička, dvojkou vedle nešlápnete. Ano, zápletka prakticky identická, jen se tak nenatahuje a věnuje se prostor geniálnímu dětskému táboru. *:+* I po letech pecka, v dospělosti oceníte i tunu dospěláckého pomrkávání a nechápu, jak nás na to rodiče mohli nechat v klidu ve smyčce koukat. Obě části za 8/10* (stáří se bohužel trochu podepisuje na výpravě, která by dnes nebyla tak "přízemní").
Adamsova rodina 1 & 2
6 0
reagují: pepo
reagovat

Miluji te modre

Bohuzel jsem musel na tento kousek koukat a ano, je to ten cesky romanticko-komedialni kentus, ktery skonci sexem hlavnich dvou akteru a to ma byt onen happyend celeho filmu. 2/10 za par docela slusnych full frontalu.
667939
Bohuzel jsem musel na tento kousek koukat a ano, je to ten cesky romanticko-komedialni kentus, ktery skonci sexem hlavnich dvou akteru a to ma byt onen happyend celeho filmu. 2/10 za par docela slusnych full frontalu.
Miluji te modre
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se