Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22981 - 23000 Napsat příspěvek

Paddigton 2

Paddington se vrací a znovu je to kvalitní zábava. Film má v sobě tu správnou pohádkovou esenci naivity, dobrodružství, zábavy, hravosti, morálního poučení a dobroty srdce. Na Paddigtona se kouká velmi dobře, jelikož tvůrci v čele s režisérem krásně vystihli dané kouzlo Paddigtonových dobrodružstvích. Režisér Paul King odvádí velmi dobrou práci a u několika scén jsem si řekl, že se hodně inspiroval filmy Wese Andersona a to mě udělalo velkou radost. Radost mě udělalo i perfektní obsazení, které nezklamalo a to ať už jde o Sally Hawkins, Hugha Bonnevillea, nebo parádního Brendana Gleesona s perfektně přehrávajícím Hughem Grantem, jenž si svojí roli užívá jak to jen jde. Paddigton 2 je krásná a hravá pohádka, která mě zahřála na srdci a vykouzlila upřímný úsměv.
669990
Paddington se vrací a znovu je to kvalitní zábava. Film má v sobě tu správnou pohádkovou esenci naivity, dobrodružství, zábavy, hravosti, morálního poučení a dobroty srdce. Na Paddigtona se kouká velmi dobře, jelikož tvůrci v čele s režisérem krásně vystihli dané kouzlo Paddigtonových dobrodružstvích. Režisér Paul King odvádí velmi dobrou práci a u několika scén jsem si řekl, že se hodně inspiroval filmy Wese Andersona a to mě udělalo velkou radost. Radost mě udělalo i perfektní obsazení, které nezklamalo a to ať už jde o Sally Hawkins, Hugha Bonnevillea, nebo parádního Brendana Gleesona s perfektně přehrávajícím Hughem Grantem, jenž si svojí roli užívá jak to jen jde. Paddigton 2 je krásná a hravá pohádka, která mě zahřála na srdci a vykouzlila upřímný úsměv.
Paddigton 2
2 0
reagovat

Souboj pohlaví

Zajímavé téma, parádní herci a taky bohužel nudnější provedení. Je to škoda, že film působí jako by byl dělaný na zakázku kvůli cenám. Filmu chybí dravost, tah na bránu a samotný tenis působí dost nudně. 6/10 
669989
Zajímavé téma, parádní herci a taky bohužel nudnější provedení. Je to škoda, že film působí jako by byl dělaný na zakázku kvůli cenám. Filmu chybí dravost, tah na bránu a samotný tenis působí dost nudně. 6/10 
Souboj pohlaví
1 0
reagovat

Sněhulák

Tohle jsem naprosto nečekal. Trailery byly dokonalé, recenze psali, že je to špatné, ale fakt jsem nevěřil, že je to až tak špatné. Scénáristé a střihač filmu by zasloužili pořádně proplesknout, protože ten film nedává smysl, nenavazují scény na sebe, všechny postavy jsou nám doslova u prdele. A po režisérské stránce to taky není zázrak. Tohle měl být jeden z nejlepší filmů roku, a místo toho je to jeden z nejhorší filmů jaký jsem tento rok viděl. 3-4/10
669988
Tohle jsem naprosto nečekal. Trailery byly dokonalé, recenze psali, že je to špatné, ale fakt jsem nevěřil, že je to až tak špatné. Scénáristé a střihač filmu by zasloužili pořádně proplesknout, protože ten film nedává smysl, nenavazují scény na sebe, všechny postavy jsou nám doslova u prdele. A po režisérské stránce to taky není zázrak. Tohle měl být jeden z nejlepší filmů roku, a místo toho je to jeden z nejhorší filmů jaký jsem tento rok viděl. 3-4/10
Sněhulák
3 0
reagovat

Justice League

6/10
The moustache that wasn´t there
669975
6/10 The moustache that wasn´t there
Justice League
0 0
reagovat

Flatliners (2017)

Nevzpominam si, kdybych hur zabil dve hodiny. Ani se neobtezujte 3/10
669896
Nevzpominam si, kdybych hur zabil dve hodiny. Ani se neobtezujte 3/10
Flatliners (2017)
1 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Animaky mam velmi rad. Toto je sracka
669889
Animaky mam velmi rad. Toto je sracka
669700
0 0
reagovat
the room (2003)
100% - i did not. 
669855
the room (2003) 100% - i did not. 
2 -1
reagovat

Zabití posvátného jelena

Trailer mě poslal do kolen a já se začal na tento film hodně moc těšit. Bohužel se samotným filmem mám pak dost problém. Je to natočené parádně, atmosféra, herecké výkony, vizuální stránka, hudba a spoustu další věcí. To je všechno v pohodě, jenže ten film je místy takové WTF, že jsem nevěděl co si má myslet. I ta matka! ve srovnání s tímto filmem má nějaká pravidla a větší smysl. Škoda a to mě Humr celkem sedl. 6/10
669851
Trailer mě poslal do kolen a já se začal na tento film hodně moc těšit. Bohužel se samotným filmem mám pak dost problém. Je to natočené parádně, atmosféra, herecké výkony, vizuální stránka, hudba a spoustu další věcí. To je všechno v pohodě, jenže ten film je místy takové WTF, že jsem nevěděl co si má myslet. I ta matka! ve srovnání s tímto filmem má nějaká pravidla a větší smysl. Škoda a to mě Humr celkem sedl. 6/10
Zabití posvátného jelena
1 -1
reagovat

Týpci a zbraně

Nic moc jsem od toho neočekával, a nakonec mě to příjemně překvapilo, že je v pohodě koukatelný. Režisérsky jisté, téma dobře prodané a po herecké stránce dobré. Asi v životě nebudu mít potřebu to vidět poprvé, ale na druhou stranu o špatný film se nejedná. 7/10
669846
Nic moc jsem od toho neočekával, a nakonec mě to příjemně překvapilo, že je v pohodě koukatelný. Režisérsky jisté, téma dobře prodané a po herecké stránce dobré. Asi v životě nebudu mít potřebu to vidět poprvé, ale na druhou stranu o špatný film se nejedná. 7/10
Týpci a zbraně
3 -1
reagovat

Wind River

Dal jsem si opáčko této pecky a opět jsem dostal parádní chlapský film. Ty výtky, které jsem měl  k filmu zůstali, ale i tak to nic nemění na tom, že to hodně silný a kvalitní film. 8,5/10
669843
Dal jsem si opáčko této pecky a opět jsem dostal parádní chlapský film. Ty výtky, které jsem měl  k filmu zůstali, ale i tak to nic nemění na tom, že to hodně silný a kvalitní film. 8,5/10
Wind River
4 -4
reagovat

JL

mna teda najviac pobavilo v scene superman vs vsetci, ako sa ho snazil Flash prepadnut od zadu, ale superman ho stiha sledovat....akoze aj keby to ten superman nestihal tak flash by urobil co? Strasne rychlo by behal okolo neho a tvaril by sa pri tom ako idiot? Lebo to je tak vsetko co by zmohol :D
669813
mna teda najviac pobavilo v scene superman vs vsetci, ako sa ho snazil Flash prepadnut od zadu, ale superman ho stiha sledovat....akoze aj keby to ten superman nestihal tak flash by urobil co? Strasne rychlo by behal okolo neho a tvaril by sa pri tom ako idiot? Lebo to je tak vsetko co by zmohol *:D*
JL
4 0
reagovat
Ja jsem videl na youtube jen ten prichod Supermana a malem jsem u toho umrel smichy. Ten Flashuv xicht je na ranu...
669811
Ja jsem videl na youtube jen ten prichod Supermana a malem jsem u toho umrel smichy. Ten Flashuv xicht je na ranu...
2 0
reagovat
kdykoli dobrovolne zovu JL, nez Andela pane 2. V kine se mi moc libil, ale vcera jsem u toho malem umrel... 2 hodiny chodej v kruhu po namesti v Krumlove a delaj u toho tajtrdliky a nakonec zazpiva Lucka Bílá.... :o
669783
kdykoli dobrovolne zovu JL, nez Andela pane 2. V kine se mi moc libil, ale vcera jsem u toho malem umrel... 2 hodiny chodej v kruhu po namesti v Krumlove a delaj u toho tajtrdliky a nakonec zazpiva Lucka Bílá.... *:o*
1 -1
reagovat
reaguje na: duro
cekal jsem peklo, ale nenudil jsem se... narozdil od pavouka a strange... prijde mi to na podobnym levlu, jako Avengers 2, ale ty postavy me proste bavi vic. ,.. jak by napsal disk, Momoa je peknej :)
669782
cekal jsem peklo, ale nenudil jsem se... narozdil od pavouka a strange... prijde mi to na podobnym levlu, jako Avengers 2, ale ty postavy me proste bavi vic. ,.. jak by napsal disk, Momoa je peknej :)
669766
1 -3
reagovat
reaguje na: xxendxx
Teda v seriáloch si tvoj názor celkom vážim, ale čo sa týka filmov, toto je celkom ústrel, človeče. JL je iba idiotský scenár v hroznom režijnom podaní a s trikmi ako od UPP za tri päťdesiat. Tie pokusy o humor, tie nefunkčné hrdinské momenty a nulová chémia medzi postavami... OMG.
669766
Teda v seriáloch si tvoj názor celkom vážim, ale čo sa týka filmov, toto je celkom ústrel, človeče. JL je iba idiotský scenár v hroznom režijnom podaní a s trikmi ako od UPP za tri päťdesiat. Tie pokusy o humor, tie nefunkčné hrdinské momenty a nulová chémia medzi postavami... OMG.
669726
2 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: do_Od
Myslim to naprosto vazne
669726
Myslim to naprosto vazne
669692
1 -2
reagují: duro
reagovat
diky, diky :+
669712
diky, diky *:+*
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Better Watch Out
669710
Better Watch Out
669708
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Better Watch Out
669709
Better Watch Out
669708
0 0
reagovat
potřebuju poradit: jak se jmenuje film (asi horor?), který je ve stylu Sám doma, měla by to být relativně novinka... Díky
669708
potřebuju poradit: jak se jmenuje film (asi horor?), který je ve stylu Sám doma, měla by to být relativně novinka... Díky
0 0
reagují: Axis, Sam.Vimes
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se