Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22921 - 22940 Napsat příspěvek

The Star Wars Holiday Special (1978)

WHAT THE FUCK?!?!? Konečne som to po rokoch a kúskoch dokukal a drogy by mali vážne zákázať. Peklo pekelné, ale aspoň ten kraťas s Boba Fettom je celkom fajn. 1/10


P.S. Veľmi to odporúčam hejterom Epizódy 8. Toto by sa im teoreticky mohlo páčiť. :) :) :)
670911
WHAT THE FUCK?!?!? Konečne som to po rokoch a kúskoch dokukal a drogy by mali vážne zákázať. Peklo pekelné, ale aspoň ten kraťas s Boba Fettom je celkom fajn. 1/10 P.S. Veľmi to odporúčam hejterom Epizódy 8. Toto by sa im teoreticky mohlo páčiť. :) :) :)
The Star Wars Holiday Special (1978)
6 -2
reagují: Axis, DarkSith
reagovat

The Key to Reserva (2007)

Veľmi roztomilý a štýlový kraťas 10/10

link
670908
Veľmi roztomilý a štýlový kraťas 10/10 http://www.youtube.com/watch?v=P5nAxzH4OPs
The Key to Reserva (2007)
0 0
reagovat
borg/mcenroe (2017)
50% - snesitelny. ale stejne mi pripadalo jako by byla polovina zaberu na borga sediciho na lavice jak cumi do zeme.

voyage of time (2016)
55% - sestrihat na dvacet minut a hodit na vimeo. v tomhle podani bych to nikomu nedoporucil. 

alois nebel (2011)
60% - az ted sem se k tomu dobelhal. pfff

under the sun of satan (1987) 
65% - palme d'or a k tomu jako dekovnou rec poslat vsechny do prdele. film kterej se koupe ve vlastni neuzitecnosti.
670896
borg/mcenroe (2017) 50% - snesitelny. ale stejne mi pripadalo jako by byla polovina zaberu na borga sediciho na lavice jak cumi do zeme. voyage of time (2016) 55% - sestrihat na dvacet minut a hodit na vimeo. v tomhle podani bych to nikomu nedoporucil.  alois nebel (2011) 60% - az ted sem se k tomu dobelhal. pfff under the sun of satan (1987)  65% - palme d'or a k tomu jako dekovnou rec poslat vsechny do prdele. film kterej se koupe ve vlastni neuzitecnosti.
0 0
reagovat
marjorie prime (2017)
80% - kdyz me mica levi zvladla vytahnout do kina na jackie, tak sem z ni samozrejme uchcaval i tady. kdyz uz se ty posledni dily black mirror nevyvedly, tak aspon tady se zadarilo. film po kterym se ma chut clovek zachumlat do perin. 
670895
m[url=https://film.avclub.com/a-terrific-cast-elevates-the-thoughtful-stripped-down-1798191940]arjorie prime[/url] (2017) 80% - kdyz me mica levi zvladla vytahnout do kina na jackie, tak sem z ni samozrejme uchcaval i tady. kdyz uz se ty posledni dily black mirror nevyvedly, tak aspon tady se zadarilo. film po kterym se ma chut clovek zachumlat do perin. 
0 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Fury na stejne urovni jako ta s.acka vsech s.acek Sabotage?
670891
Fury na stejne urovni jako ta s.acka vsech s.acek Sabotage?
670865
0 0
reagovat

Three Billboards outside Ebbing, Missouri

Dokoukáno. Mrzí mě, že v takový kvalitě, ale jestli to k nám přijde do kin, určitě podpořím. Miluju McDonagha a po pro mě nepříliš sedících Psychopatech tu mám masterpiece, kterej jsem ochotnej zařadit vedle Brugg. Strašně silná záležitost, která ve mně bude rezonovat ještě dlouho.
670877
Dokoukáno. Mrzí mě, že v takový kvalitě, ale jestli to k nám přijde do kin, určitě podpořím. Miluju McDonagha a po pro mě nepříliš sedících Psychopatech tu mám masterpiece, kterej jsem ochotnej zařadit vedle Brugg. Strašně silná záležitost, která ve mně bude rezonovat ještě dlouho.
Three Billboards outside Ebbing, Missouri
8 0
reagovat
logan noir :+
670874
logan noir *:+*
3 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
:D

Yep.
670873
*:D* Yep.
670865
0 0
reagovat
u end of watch mam akorat ten problem ze si z toho nic nepamatuju. treba ze street kings bych si nakou scenu vybavil.
670871
u end of watch mam akorat ten problem ze si z toho nic nepamatuju. treba ze street kings bych si nakou scenu vybavil.
2 -1
reagovat
End of Watch bych byl ochoten bránit, zbytek je ale fakt povětšinou tragédie.
670870
End of Watch bych byl ochoten bránit, zbytek je ale fakt povětšinou tragédie.
2 -3
reagovat

Guido

Strucne, jasne, vystizne. Tak by to melo vypadat... :+
670866
Strucne, jasne, vystizne. Tak by to melo vypadat... *:+*
Guido
4 -3
reagovat
ayerova hovna:
bright 4/10
suicide squad 5/10
sabotage 4/10
fury 4/10 
end of watch 6/10 
592 minut v prdeli. 
670865
ayerova hovna: bright 4/10 suicide squad 5/10 sabotage 4/10 fury 4/10  end of watch 6/10  592 minut v prdeli. 
11 -10
reagují: (=LIFTY=), Memphis
reagovat
bright (2017)
uroven demence: 9/10. 
670858
bright (2017) uroven demence: 9/10. 
0 -3
reagovat

Silence

Aj druhykrat stale uzasny film, prekonavajuci aj slavnu Musiu. Sice tomu ohromne chyba kino (kto si to nechal na doma, urobil velku chybu) ale aj tak u mna rozhodne ostava v tohtorocnej top3
670853
Aj druhykrat stale uzasny film, prekonavajuci aj slavnu Musiu. Sice tomu ohromne chyba kino (kto si to nechal na doma, urobil velku chybu) ale aj tak u mna rozhodne ostava v tohtorocnej top3
Silence
6 -2
reagovat
generation П (2011)
70% - absurdistan pa ruski. vyplati se konzumovat spolu s cosmopolis nebo a field in england.
670714
generation П (2011) 70% - [url=http://www.indiewire.com/wp-content/uploads/2012/05/generation-p-original.jpg]absurdistan[/url] pa ruski. vyplati se konzumovat spolu s cosmopolis nebo a field in england.
0 0
reagovat

Call me by your name

nevím no, ťažko hodnotiť keď mi bolo miestami veľmi nepríjemné sa na ten film pozerať, ale myslím si, že je to lepší film ako minuloročný moonlight
670700
nevím no, ťažko hodnotiť keď mi bolo miestami veľmi nepríjemné sa na ten film pozerať, ale myslím si, že je to lepší film ako minuloročný moonlight
Call me by your name
0 0
reagovat

Valkýra 9/10

Pro mě nejlepší Singerův film. Takový malý velkofilm. Skvělá režie, výborný scénář a herecké výkony, škoda, že Cruise vlastně nemá co hrát, protože všechny ostatní postavy jsou na malé ploše zajímavější.
670683
Pro mě nejlepší Singerův film. Takový malý velkofilm. Skvělá režie, výborný scénář a herecké výkony, škoda, že Cruise vlastně nemá co hrát, protože všechny ostatní postavy jsou na malé ploše zajímavější.
Valkýra 9/10
6 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jo, byly to zajimave nuzky...
670633
Jo, byly to zajimave nuzky...
670585
0 0
reagovat
top eroticka scena pro me jedoznacne zaver Shameless US s08e07
670624
top eroticka scena pro me jedoznacne zaver Shameless US s08e07
0 0
reagovat

popik

Právě sjíždíme filmografii Caryho Granta a máme za sebou Nezapomenutelnou lásku, která je naprosto parádní :+
670586
Právě sjíždíme filmografii Caryho Granta a máme za sebou Nezapomenutelnou lásku, která je naprosto parádní *:+*
popik
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se