Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22701 - 22720 Napsat příspěvek
Raw (2016)
V jadre je to super. Mohlo to byt vyborne indiecko, ale ta realizacna nemohucnost to zabija. Pokusy o sokujuce sceny totiz posobia v lepsom pripade WTF dojmom a v horsom ako parodia. Esteze ich nie je vela. Proste dalsia nepodstatna artova pi*ovina, ktora sa snazi byt niecim, na co nema 6/10
  • Zabitie posvätného jeleňa (2017)
    Drsna a bizarna artova depka. A ja sa neprestavam cudovat, ze sa mi to dost pacilo. 8/10
  • Wonder woman je aj na druhykrat vyborna komiksovka.....a potom pride zaverecnych 20 minut a cely ten dobry pocit je prec. Velka skoda
  • 672203
    [url=https://www.csfd.cz/film/437390-raw/]Raw[/url] (2016) V jadre je to super. Mohlo to byt vyborne indiecko, ale ta realizacna nemohucnost to zabija. Pokusy o sokujuce sceny totiz posobia v lepsom pripade WTF dojmom a v horsom ako parodia. Esteze ich nie je vela. Proste dalsia nepodstatna artova pi*ovina, ktora sa snazi byt niecim, na co nema 6/10 [*][url=https://www.csfd.cz/film/452767-zabiti-posvatneho-jelena/]Zabitie posvätného jeleňa[/url] (2017) Drsna a bizarna artova depka. A ja sa neprestavam cudovat, ze sa mi to dost pacilo. 8/10[/*][*][/*][*]Wonder woman je aj na druhykrat vyborna komiksovka.....a potom pride zaverecnych 20 minut a cely ten dobry pocit je prec. Velka skoda [/*]
    1 -1
    reagovat
    reaguje na: xxendxx
    Ani jedno
    672200
    Ani jedno
    672190
    0 0
    reagovat
    reaguje na: hroubek

    Call Me By Your Name

    Je to opravdu nadhernej film. Dokonale to vystihuje takovej ten "summer feeling" a dokaze neskutecne vcitit pocity o lasce, pratelstvi, touze, sebepoznavani, pochopeni a smutku skrz bezchybny herecky vykony az k divakovi. Soundtrack tomu jen pridava a vtahuje divaka jeste vic do deje a celkovy atmosfery. Hodne silnejch 9/10 a nevahat na to jit do kina pri prvni prilezitosti!
    672198
    Je to opravdu nadhernej film. Dokonale to vystihuje takovej ten "summer feeling" a dokaze neskutecne vcitit pocity o lasce, pratelstvi, touze, sebepoznavani, pochopeni a smutku skrz bezchybny herecky vykony az k divakovi. Soundtrack tomu jen pridava a vtahuje divaka jeste vic do deje a celkovy atmosfery. Hodne silnejch 9/10 a nevahat na to jit do kina pri prvni prilezitosti!
    Call Me By Your Name
    671819
    2 -1
    reagovat
    reaguje na: TedGeorge
    Mam tu gregs night ( nebo jak se to jmenuje) o buchte pripoutany k posteli... A it comes at night. Co z toho doporucujes driv?
    672190
    Mam tu gregs night ( nebo jak se to jmenuje) o buchte pripoutany k posteli... A it comes at night. Co z toho doporucujes driv?
    672185
    0 0
    reagují: TedGeorge
    reagovat

    The Open House

    Tesil sem se, ze shlednu prvniho zastupce do TOP 11 hororu podle TedGeorge, volume 4, ale misto toho se Netflix predvedl se srackou, ktera po pul hodine prestane bavit a po hodine a pul vylozene na__re. 3/10
    672185
    Tesil sem se, ze shlednu prvniho zastupce do TOP 11 hororu podle TedGeorge, volume 4, ale misto toho se Netflix predvedl se srackou, ktera po pul hodine prestane bavit a po hodine a pul vylozene na__re. 3/10
    The Open House
    0 0
    reagují: xxendxx
    reagovat
    reaguje na: pepo
    Scénář podepisuju i já. Ale myslím, že na to nemají v akademii koule.
    To, že trailery prakticky nevykacely ani ň, že pointa je jasná až v pravý čas a člověk ji neuhodne půl filmu dopředu, že to má těžce dospělý humor, především černohumorný a ironický a že mi z tuny nápadů padala čelist, jen vystihuje, jaká pecka a návrat Pixaru ve velkém na piedestal (V hlavě je o kousek níž). Škoda jen, že to prakticky není pro děcka, respektive nejmenší to bude pravděpodobně děsit, odrostlejší to nebudou chápat a starší děcka to bude nudit, respektive je bude otravovat rodinné moralizování. Škoda no.
    Jinak ultimátní je zvon poprvé, spousta chytlavých songů, opice chrlící oheň, zvon podruhé a neředěný doják ve finále.
    672178
    Scénář podepisuju i já. Ale myslím, že na to nemají v akademii koule. To, že trailery prakticky nevykacely ani ň, že pointa je jasná až v pravý čas a člověk ji neuhodne půl filmu dopředu, že to má těžce dospělý humor, především černohumorný a ironický a že mi z tuny nápadů padala čelist, jen vystihuje, jaká pecka a návrat Pixaru ve velkém na piedestal (V hlavě je o kousek níž). Škoda jen, že to prakticky není pro děcka, respektive nejmenší to bude pravděpodobně děsit, odrostlejší to nebudou chápat a starší děcka to bude nudit, respektive je bude otravovat rodinné moralizování. Škoda no. Jinak ultimátní je zvon poprvé, spousta chytlavých songů, opice chrlící oheň, zvon podruhé a neředěný doják ve finále.
    672174
    2 -1
    reagovat

    Coco (2017)

    Nadhera. Film prezentujuci rodinne hodnoty sposobom az by z toho tvorcom Rychlo a zbesilo odpadol vyfuk. A zaroven najlepsi Pixar od posledneho Toy Story. Prekvapivo neinfantilny animak s napadmi na rozdavanie, dokonalou technickou strankou a krasnym pribehom. Poslednych 20 minut som intenzivne prereval. A poprosil by som oscarovu nominaciu za scenar. Silnych 9/10
    672174
    Nadhera. Film prezentujuci rodinne hodnoty sposobom az by z toho tvorcom Rychlo a zbesilo odpadol vyfuk. A zaroven najlepsi Pixar od posledneho Toy Story. Prekvapivo neinfantilny animak s napadmi na rozdavanie, dokonalou technickou strankou a krasnym pribehom. Poslednych 20 minut som intenzivne prereval. A poprosil by som oscarovu nominaciu za scenar. Silnych 9/10
    Coco (2017)
    4 0
    reagují: KARLOS
    reagovat
    Macbeth (2015)
    Můj problém asi bude spíš se Shakespearem, než s tím filmem. Předlohu jsem vůbec neznal - bavila mě hlavně první třetina, když Fassbender tak trochu bojoval sám se sebou a hlavně s Marion Cotillard, po zbytek filmu mě už ty postavy ani příběh tolik nebavily. Shakespearovská mluva ke konci už dost matoucí a otravná, ale chápu, proč tam je. Hlavní plusy určitě vizuální zpracování a herci. 6/10

    Eastern Promises (2007)
    Čekal jsem víc. Příjemný film z prostředí ruské mafie, bohužel tak trochu bez překvapení, navíc konec přišel tak nějak zničehonic ve chvíli, kdy se začalo šlapat na plyn. Na druhou stranu tomu nemůžu nic moc vytknout, akorát se obávám že mi z filmu v hlavě zůstane jen řež v sauně. 7/10
    672171
    [b]Macbeth (2015) [/b]Můj problém asi bude spíš se Shakespearem, než s tím filmem. Předlohu jsem vůbec neznal - bavila mě hlavně první třetina, když Fassbender tak trochu bojoval sám se sebou a hlavně s Marion Cotillard, po zbytek filmu mě už ty postavy ani příběh tolik nebavily. Shakespearovská mluva ke konci už dost matoucí a otravná, ale chápu, proč tam je. Hlavní plusy určitě vizuální zpracování a herci. [b]6/10 Eastern Promises (2007) [/b]Čekal jsem víc. Příjemný film z prostředí ruské mafie, bohužel tak trochu bez překvapení, navíc konec přišel tak nějak zničehonic ve chvíli, kdy se začalo šlapat na plyn. Na druhou stranu tomu nemůžu nic moc vytknout, akorát se obávám že mi z filmu v hlavě zůstane jen řež v sauně. [b]7/10[/b]
    0 0
    reagovat
    reaguje na: GuidoA.
    672157
    [url=https://vimeo.com/channels/staffpicks/251083506]russia[/url]
    672135
    0 0
    reagovat
    reaguje na: KarelR
    link

    Skoro jsem čekal, že poslední slova dvanáctého Doktora budou Fuckity-bye!:D
    672141
    [url=https://www.youtube.com/watch?v=cIPxLzfw6wU]link[/url] Skoro jsem čekal, že poslední slova dvanáctého Doktora budou Fuckity-bye!*:D*
    672140
    0 0
    reagovat
    reaguje na: xxendxx
    Imho za to může In the Loop, minulej film toho režiséra.  link

    Hlavně Capaldi je v tom boží :) link
    672140
    Imho za to může In the Loop, minulej film toho režiséra.  https://www.csfd.cz/film/246483-politicke-kruhy/ Hlavně Capaldi je v tom boží *:)* https://www.youtube.com/watch?v=reTHiReUNo4
    672139
    0 0
    reagují: Ex-SOLDIER
    reagovat
    jak mohli sehnat takovy obsazeni do neceho, co z traileru vypada jako skeč ze SNL?
    672139
    jak mohli sehnat takovy obsazeni do neceho, co z traileru vypada jako skeč ze SNL?
    0 0
    reagují: KarelR
    reagovat
    672135
    [url=https://youtu.be/E9eAshaPvYw]the death of stalin - trailer[/url]
    0 -1
    reagují: GuidoA.
    reagovat
    Danny McBride je krokodýl Dundee?
    Dafuq?:D
    672133
    Danny McBride je krokodýl Dundee? Dafuq?*:D*
    5 0
    reagovat
    reaguje na: do_Od

    Three Billboards

    Ocekavani jsem mel tak nejak normalni a myslim, ze film samotnej je lehce prekonal. Ty kvality tam jsou videt po vsech strankach a 2 hodiny ubehly jak nic. Urcite lepsi nez Ladybird :)

    Velmi spokojenejch 8/10, i kdyz In Brugges se mi libilo o dost vic. Je to lepsi nez Psychopati, to zas jo. 
    672130
    Ocekavani jsem mel tak nejak normalni a myslim, ze film samotnej je lehce prekonal. Ty kvality tam jsou videt po vsech strankach a 2 hodiny ubehly jak nic. Urcite lepsi nez Ladybird *:)* Velmi spokojenejch 8/10, i kdyz In Brugges se mi libilo o dost vic. Je to lepsi nez Psychopati, to zas jo. 
    Three Billboards
    671959
    1 -1
    reagovat

    3x kino tento tyden

    3 na prvni pohled naprosto odlisne filmy, ktere ale spojuje nekolik veci:
    1. V kratke dobe druhe znasilneni a vrazda devcete na americkem zapadakove, druhy Dunkerk a podruhe Jessica pred soudem
    2. Fantasticke herecke vykony, ktere budou utocit na oscara
    3. Soustredena rezie, i kdyz Sorkin hraje na jistotu, Wright je misty prilis teatralni a McDonagh mozna az moc nekorektni
    4. Bavila jsem se a bez zavahani davam vsem 9/10
    672129
    3 na prvni pohled naprosto odlisne filmy, ktere ale spojuje nekolik veci: 1. V kratke dobe druhe znasilneni a vrazda devcete na americkem zapadakove, druhy Dunkerk a podruhe Jessica pred soudem 2. Fantasticke herecke vykony, ktere budou utocit na oscara 3. Soustredena rezie, i kdyz Sorkin hraje na jistotu, Wright je misty prilis teatralni a McDonagh mozna az moc nekorektni 4. Bavila jsem se a bez zavahani davam vsem 9/10
    3x kino tento tyden
    1 -4
    reagovat

    Power rangers 5/10

    Mel jsem dnes naladu na nejakou sracku. Pustil jsem si Transky Posledni rytir a po peti minutach, kde zase prekopali veskerou mytologii jak se jim zachtelo, jsem naznal, ze na to nemam moral a hned to smazal. Power rangers me naopak, krome maleho petiminutoveho slofika, udrzelo v pozornosti celou dobu. Skoda ze scenar osciluje mezi debilnosti a prekvapivymi klickami a hlaskami. Skoda, ze dumyslne rezijni napady jsou potlučené nechutným CGI. Škoda, že zajímavý vývoj zajímavých postav je po púlce filmu hozen na fast-foward a do konce filmu se vlastne nic zajimavého kromě fan service nestane. Překvapivý potenciál byl promarněn a film bude zapomenut rychleji než jeho devadesátkový bráška.
    672122
    Mel jsem dnes naladu na nejakou sracku. Pustil jsem si Transky Posledni rytir a po peti minutach, kde zase prekopali veskerou mytologii jak se jim zachtelo, jsem naznal, ze na to nemam moral a hned to smazal. Power rangers me naopak, krome maleho petiminutoveho slofika, udrzelo v pozornosti celou dobu. Skoda ze scenar osciluje mezi debilnosti a prekvapivymi klickami a hlaskami. Skoda, ze dumyslne rezijni napady jsou potlučené nechutným CGI. Škoda, že zajímavý vývoj zajímavých postav je po púlce filmu hozen na fast-foward a do konce filmu se vlastne nic zajimavého kromě fan service nestane. Překvapivý potenciál byl promarněn a film bude zapomenut rychleji než jeho devadesátkový bráška.
    Power rangers 5/10
    2 0
    reagovat

    Evil Dead (2013)

    Zanrove remeslo a fan servise su tu do-ko-na-le. Skoda, ze nie su vyuzite v lepsom filme. 7/10 
    671976
    Zanrove remeslo a fan servise su tu do-ko-na-le. Skoda, ze nie su vyuzite v lepsom filme. 7/10 
    Evil Dead (2013)
    3 -1
    reagovat
    *obou kamaradu
    671964
    *obou kamaradu
    0 0
    reagovat

    It vynechane sceny

    Ted si je sjizdim na Blu-Rayi a vubec nechapu proc zasadni sceny, jako je Henryho vztah s otcem a jeho zabiti obou n  vvynechali ve filmu... Proto mi prisli tak nevyuziti a zbytecni...
    671963
    Ted si je sjizdim na Blu-Rayi a vubec nechapu [spoiler]proc zasadni sceny, jako je Henryho vztah s otcem a jeho zabiti obou n  v[/spoiler]vynechali ve filmu... Proto mi prisli tak nevyuziti a zbytecni...
    It vynechane sceny
    0 0
    reagovat
    Komentáře
    © copyright 2000 - 2024.
    Všechna práva vyhrazena.

    Registrace

    Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
    1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
    2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
    3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
    4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

    Zapomenuté heslo

    Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

    Přihlášení

    Zapomenuté heslo
    Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

    Registrace

    Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
    1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
    2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
    3. Vytvářet filmové blogy
    4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
    5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
    registrovat se