Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22681 - 22700 Napsat příspěvek
reaguje na: kubqo
Bruggy jsou úplně jinde. Psychopati nemají až na pár světlých momentů žádný důvod existence, je to slepenec přehnaně idiotských scén. Bruggy mají pointu, zajímavé charaktery a šílenství jen tak na hraně, že to nesklouzavá k parodické sebeúčelnosti.
672364
Bruggy jsou úplně jinde. Psychopati nemají až na pár světlých momentů žádný důvod existence, je to slepenec přehnaně idiotských scén. Bruggy mají pointu, zajímavé charaktery a šílenství jen tak na hraně, že to nesklouzavá k parodické sebeúčelnosti.
672341
3 0
reagují: Axis
reagovat
672355
[url=https://cdn.flickeringmyth.com/wp-content/uploads/2018/01/colin-you-anus.jpg]colin you anus[/url]
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Nemyslím si, že by to byl až tak důležitej ukazatel. Takže pravděpodobně ano, protože jsou "objektivně" super. :)
672344
Nemyslím si, že by to byl až tak důležitej ukazatel. Takže pravděpodobně ano, protože jsou "objektivně" super. *:)*
672341
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
7 psychopatov ma unudilo k smrti. Bruggy mě maximálně baví.
672343
7 psychopatov ma unudilo k smrti. Bruggy mě maximálně baví.
672341
5 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
7 psychopatov ma unudilo k smrti. budú ma Bruggy baviť?
672341
7 psychopatov ma unudilo k smrti. budú ma Bruggy baviť?
672339
2 -2
reagují: Snipsley, Memphis, Axis
reagovat

V Bruggach

Ja hovado to videl az ted... Chci to videt znovu!:D
672339
Ja hovado to videl az ted... Chci to videt znovu!*:D*
V Bruggach
11 -1
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Předpokládám že druhý díl je Star Trek: The Motion Picture z roku 79.
672295
Předpokládám že druhý díl je Star Trek: The Motion Picture z roku 79.
672293
1 0
reagovat

The Farthest

Dokument o Voyageroch. Nic nove v nich nie je, ale aj tak sa na to dobre pozera.
89 percent na csfd
672293
Dokument o Voyageroch. Nic nove v nich nie je, ale aj tak sa na to dobre pozera. [url=https://www.csfd.cz/film/507253-the-farthest/galerie/?type=1]89 percent na csfd[/url]
The Farthest
0 0
reagují: Axis
reagovat

Proof 2005 8/10

Velmi příjemná adaptace divadelní hry, s dobrými výkony (že je Paltrow občas nesnesitelná je prostě součást role). Je to povinnost pro někoho, kdo měl na výšce matematiku a přitom to o tom není. 8)
672288
Velmi příjemná adaptace divadelní hry, s dobrými výkony (že je Paltrow občas nesnesitelná je prostě součást role). Je to povinnost pro někoho, kdo měl na výšce matematiku a přitom to o tom není. *8)*
Proof 2005 8/10
1 0
reagovat

Jackie

Ten film krasne vyzera, je pekne zahrany, ma super temu a zaujimavu strukturu. Ale naco to vsetko, ked je to sialena nuda? 5/10
672273
Ten film krasne vyzera, je pekne zahrany, ma super temu a zaujimavu strukturu. Ale naco to vsetko, ked je to sialena nuda? 5/10
Jackie
0 0
reagovat

Brawl in Cell Block 99 (2017)

MEGA! Z takto B-čkového námetu vytrieskať takto parádny film chce veľkú dávku kumštu. Výborný scenár, cool réžia a úžasný Vice Vaughn to tlačia dopredu neuveriteľným spôsobom. A tá brutalita je možno trochu cez čiaru, ale "krásne" dopĺňa atmosféru. Mám pocit, že sa tu urodila keď už nie budúca klasika, tak aspoň veľký kult. Zahler je frajer. 10/10
P.S. ale ak niekomu vadí brutalita, vážne to nepozerajte
672255
MEGA! Z takto B-čkového námetu vytrieskať takto parádny film chce veľkú dávku kumštu. Výborný scenár, cool réžia a úžasný Vice Vaughn to tlačia dopredu neuveriteľným spôsobom. A tá brutalita je možno trochu cez čiaru, ale "krásne" dopĺňa atmosféru. Mám pocit, že sa tu urodila keď už nie budúca klasika, tak aspoň veľký kult. Zahler je frajer. 10/10 P.S. ale ak niekomu vadí brutalita, vážne to nepozerajte
Brawl in Cell Block 99 (2017)
4 -1
reagovat
reaguje na: Axis
rozmanitost, to je prava krasa. :)
672251
rozmanitost, to je prava krasa. *:)*
672250
0 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
No vidíš a pak že se ti nelíbí mainstream ;)
672250
No vidíš a pak že se ti nelíbí mainstream *;)*
672248
1 0
reagují: GuidoA.
reagovat
ps: detaily jako je sam rockwell jdouci na cigaro s zapalovacem kterej ma plamen na maximu mi delaj radost.   
672249
ps: [spoiler]detaily jako je sam rockwell jdouci na cigaro s zapalovacem kterej ma plamen na maximu mi delaj radost.   [/spoiler]
1 0
reagovat
three billboards outside ebbing, missouri (2017)
90% - v tom filmu sem se zabydlel. 
672248
three billboards outside ebbing, missouri (2017) 90% - v tom filmu sem se zabydlel. 
3 -3
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Dani
wow :o:+
672245
wow *:o**:+*
672239
1 0
reagovat

The Big Sick - 9/10

Výborný feel-good, když jsem se smál tak pořádně a když jsem měl bejt dojatej, tak jsem měl na krajíčku. :+
672240
Výborný feel-good, když jsem se smál tak pořádně a když jsem měl bejt dojatej, tak jsem měl na krajíčku. *:+*
The Big Sick - 9/10
4 0
reagovat

Civil War trailer (Sicario 2: Soldado style)

Asi nejlepší práce, jakou Mr. Krepshus kdy stvořil. 

link
672239
Asi nejlepší práce, jakou Mr. Krepshus kdy stvořil.  https://www.youtube.com/watch?v=fDyYzAwO4x4 
Civil War trailer (Sicario 2: Soldado style)
3 0
reagují: SteKi
reagovat

Lady bird (2017)

Velmi prijemna zalezitost, na ktoru by som kludne pozeral este o pol hodinku dlhsie, aj ked nejde o nic vynimocne. Maly film s velkym srdcom 7/10
672227
Velmi prijemna zalezitost, na ktoru by som kludne pozeral este o pol hodinku dlhsie, aj ked nejde o nic vynimocne. Maly film s velkym srdcom 7/10
Lady bird (2017)
0 0
reagovat
Rašomon - Hezky zamotaný klubíčko, který je jen z dnešního pohledu hrozně prosťoučký. 8/10

Návrat idiota - Sexy Vilhelmová, standardně skvělý Liška. 7/10

Kawasakiho růže - Sexy Hřebíčková, nadstandardně skvělí H. + J. 9/10

Zvětšenina - Okno do dvora je mnohem důmyslnější, na druhou stranu nemá zdaleka tolik nahatých Italek. 8/10
672224
[b]Rašomon[/b] - Hezky zamotaný klubíčko, který je jen z dnešního pohledu hrozně prosťoučký. 8/10 [b]Návrat idiota[/b] - Sexy Vilhelmová, standardně skvělý Liška. 7/10 [b]Kawasakiho růže[/b] - Sexy Hřebíčková, nadstandardně skvělí H. + J. 9/10 [b]Zvětšenina[/b] - Okno do dvora je mnohem důmyslnější, na druhou stranu nemá zdaleka tolik nahatých Italek. 8/10
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se