Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22661 - 22680 Napsat příspěvek

Thor 3

Neskutečná kravina, která měla tak 2 dobrý momenty. Ach jo. Přitom to mohlo být úplně někde jinde, nakonec se to zastavilo na půlce cesty. A bohužel na tý horší půlce. 
672460
Neskutečná kravina, která měla tak 2 dobrý momenty. Ach jo. Přitom to mohlo být úplně někde jinde, nakonec se to zastavilo na půlce cesty. A bohužel na tý horší půlce. 
Thor 3
3 -6
reagovat

Robocop

snad to neni fama, ale chysta se pokracovani puvodniho Robocopa :) :+

Remake Robocopa nebyl spatny, ale nic extra. :+
672458
snad to neni fama, ale chysta se pokracovani puvodniho Robocopa :) *:+* Remake Robocopa nebyl spatny, ale nic extra. *:+*
Robocop
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Pochopil jsem, že ty to víš.. proto jsi to mohl rovnou napsat :D já si to musel najít
672457
Pochopil jsem, že ty to víš.. proto jsi to mohl rovnou napsat *:D* já si to musel najít
672456
3 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
áno, viem
672456
áno, viem
672455
0 -2
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: pepo
Ještě teda doplním, že nominace se oznámí za 3 minuty tady link
672455
Ještě teda doplním, že nominace se oznámí za 3 minuty tady https://www.youtube.com/watch?v=caCdf94Blfw
672453
1 0
reagují: pepo
reagovat

Tip na Oscarové nominácie za najlepší film

 Lady bird, Dunkirk, Bilboardy, Post, Shape of Water, Get out, Darkest Hour, Call me by your name a Jeleň + prianie za Logana 
672453
 Lady bird, Dunkirk, Bilboardy, Post, Shape of Water, Get out, Darkest Hour, Call me by your name a Jeleň + prianie za Logana 
Tip na Oscarové nominácie za najlepší film
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Axis
To je pravda, alev mojej hlave som to myslel skôr tak, že nie sme taký typ diváka ako porota akadémie
672452
To je pravda, alev mojej hlave som to myslel skôr tak, že nie sme taký typ diváka ako porota akadémie
672429
0 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Já to teda beru trochu jinak než do_Od, katarze tam je a není (spíš jde o přeměnu hrdinů) a ten úplný konec je spíš na divákovi zda i přes to že ví, chce aby byla "hypotetická" pomsta dokonána. Zajímala by mě dvojka ve stylu Thelma a Louise.
672431
Já to teda beru trochu jinak než do_Od, katarze tam je a není (spíš jde o přeměnu hrdinů) a ten úplný konec je spíš na divákovi zda i přes to že ví, chce aby byla "hypotetická" pomsta dokonána. Zajímala by mě dvojka ve stylu Thelma a Louise.
672403
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Zrovna tady nás moc "casual" diváků není, když to vezmeš kolem a kolem tak těch co se tu pravidelně schází je tak do dvacítky...a většinou diskutujem nad filmy co 70-80% lidí nikdy nevidělo, nebo jsou na to moc mladí, či staří.
672429
Zrovna tady nás moc "casual" diváků není, když to vezmeš kolem a kolem tak těch co se tu pravidelně schází je tak do dvacítky...a většinou diskutujem nad filmy co 70-80% lidí nikdy nevidělo, nebo jsou na to moc mladí, či staří.
672421
1 0
reagují: kubqo
reagovat
Strašne sa mi páči, že má pravdepodobný víťaz Oscara takúto pozitívnu reakciu (v tejto diskusii) medzi "casual" divákmi. Strašne dúfam, že to vyhrá

A dám teda tým Bruggám šancu..
672421
Strašne sa mi páči, že má pravdepodobný víťaz Oscara takúto pozitívnu reakciu (v tejto diskusii) medzi "casual" divákmi. Strašne dúfam, že to vyhrá A dám teda tým Bruggám šancu..
1 -1
reagují: Axis
reagovat

do_Od

Nešlo náhodou o dopadení samotnýho vraha až někde ve druhým sledu?

Katarze, ve smyslu očištění hrdinů, je tam měrou vrchovatou.
672411
[spoiler]Nešlo náhodou o dopadení samotnýho vraha až někde ve druhým sledu? Katarze, ve smyslu očištění hrdinů, je tam měrou vrchovatou.[/spoiler]
do_Od
0 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Nejsi. Otevřený konec ještě neznamená, že tam není katarze.
672407
Nejsi. [spoiler]Otevřený konec ještě neznamená, že tam není katarze.[/spoiler]
672403
1 -2
reagovat
Jsem jedinej, kdo si myslí, že to má katarzi skoro ukázkovou?
672403
Jsem jedinej, kdo si myslí, že to má katarzi skoro ukázkovou?
2 -2
reagují: Axis, do_Od
reagovat

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Az na konec velmi dobry, ale zadna katarze to srazi dolu.
672401
Az na konec velmi dobry, ale zadna katarze to srazi dolu.
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
3 0
reagovat
7 psychopatů má pointu, má téma, má sdělení, stačí se na ten film pořádně kouknout. U mě je to o fous lepší než Bruggy.
672397
7 psychopatů má pointu, má téma, má sdělení, stačí se na ten film pořádně kouknout. U mě je to o fous lepší než Bruggy.
1 -2
reagovat

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Jednoduše pecka. Musím to vidět co nejdřív znova. 9/10
672390
[url=https://www.youtube.com/watch?v=xu5ynjOlnOg]Jednoduše[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=C_ksYL26lZE]pecka[/url]. Musím to vidět co nejdřív znova. 9/10
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
2 0
reagovat
in the heat of the night (1967) 
85% - po billboardech idealni.
672379
in the heat of the night (1967)  85% - po billboardech idealni.
1 0
reagovat
Já si tehdy 7 psychopatů užil, ale dneska si vzpomínám jen na to, že tam hrál Rockwell:D
672369
Já si tehdy 7 psychopatů užil, ale dneska si vzpomínám jen na to, že tam hrál Rockwell*:D*
1 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Lépe bych to nevyjádřil. :+
672367
Lépe bych to nevyjádřil. *:+*
672364
1 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Bruggy jsou úplně jinde. Psychopati nemají až na pár světlých momentů žádný důvod existence, je to slepenec přehnaně idiotských scén. Bruggy mají pointu, zajímavé charaktery a šílenství jen tak na hraně, že to nesklouzavá k parodické sebeúčelnosti.
672364
Bruggy jsou úplně jinde. Psychopati nemají až na pár světlých momentů žádný důvod existence, je to slepenec přehnaně idiotských scén. Bruggy mají pointu, zajímavé charaktery a šílenství jen tak na hraně, že to nesklouzavá k parodické sebeúčelnosti.
672341
3 0
reagují: Axis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se