Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22501 - 22520 Napsat příspěvek
Casualties of War (1989)
Musím přiznat, že těch třicet let je už na filmu trochu znát, ale přesto z hlavy jen tak nevyprchá. Nahoru ho táhnou skvělí herci — trochu netradiční Michael J. Fox a především maniakální Sean Penn. Dlouho nepamatuju větší svini, než je jeho Sgt. Meserve. Fun fact: John C. Riley a John Leguizamo tu měli první filmovou roli. 80 %

Searching for Sugar Man (2012)
Je skutečně s podivem, že jsem Sugar Mana viděl až teď, a víceméně náhodou. Rodriguezova hudba je totiž přesně můj styl. Ano, film neříká celou pravdu a možná se až moc snaží hrát na sentimentální strunu. Ale když ono je to tak milý, povznášející a v neposlední řadě dobře natočený. Dokupohádka o člověku, kterej byl v jistých částech světa větší než "Rolling Stones s Marií Rottrovou dohromady". (© 2013 Cival)
90 %
674626
[b]Casualties of War (1989) [/b]Musím přiznat, že těch třicet let je už na filmu trochu znát, ale přesto z hlavy jen tak nevyprchá. Nahoru ho táhnou skvělí herci — trochu netradiční Michael J. Fox a především maniakální Sean Penn. Dlouho nepamatuju větší svini, než je jeho Sgt. Meserve. Fun fact: John C. Riley a John Leguizamo tu měli první filmovou roli. [b]80 % Searching for Sugar Man (2012) [/b]Je skutečně s podivem, že jsem Sugar Mana viděl až teď, a víceméně náhodou. Rodriguezova hudba je totiž přesně můj styl. Ano, film neříká celou pravdu a možná se až moc snaží hrát na sentimentální strunu. Ale když ono je to tak milý, povznášející a v neposlední řadě dobře natočený. Dokupohádka o člověku, kterej byl v jistých částech světa větší než "Rolling Stones s Marií Rottrovou dohromady". (© 2013 [url=http://film.moviezone.cz/patrani-po-sugar-manovi/recenze]Cival[/url]) [b]90 %[/b]
1 0
reagovat

snehulák

hrozné sklamanie :-
674625
hrozné sklamanie *:-*
snehulák
5 0
reagovat
reaguje na: okkac
Taky jsem na to o víkendu narazil a ta atmosféra je teda hutná. Na chatě v lese bych si to fakt nepouštěl :)) Za mě 8/10
674617
Taky jsem na to o víkendu narazil a ta atmosféra je teda hutná. Na chatě v lese bych si to fakt nepouštěl *:))* Za mě 8/10
674563
0 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Když mně se nelíbí Jamie Dorman... :D
674608
Když mně se nelíbí Jamie Dorman... *:D*
674600
1 -8
reagovat
reaguje na: hroubek
To jsi snad už desátý člověk koho znám kdo je z toho totálně nadšený. To mě teda fakt sere že se to nehrálo u nás abych si to užil v kině:(
674603
To jsi snad už desátý člověk koho znám kdo je z toho totálně nadšený. To mě teda fakt sere že se to nehrálo u nás abych si to užil v kině*:(*
674557
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Fifty Shades Freed

Reklama na Audi "check"
Reklama na Vertu "check"
Reklama na bohaty lidi "check"
Pribeh jak vystrizenej z Lifetime kanalu "check"
Prsa "check"
Postradatelna postava architektky bez hlubsiho vyznamu "check"
Vyvrcholeni.. ehm.. "I guess"
---
Je to o nicem, ale tech 100 minut se vydrzet da.
5/10
(Odectete si 1 bod pokud se vam nelibi vozy Audi)
(Odectete si 1 bod pokud se vam nelibi ko.. ehm.. prsa)
(Prictete si 1 bod pokud se vam libi Jamie Dornan od pasu vejs)
674600
Reklama na Audi "check" Reklama na Vertu "check" Reklama na bohaty lidi "check" Pribeh jak vystrizenej z Lifetime kanalu "check" Prsa "check" Postradatelna postava architektky bez hlubsiho vyznamu "check" Vyvrcholeni.. ehm.. "I guess" --- Je to o nicem, ale tech 100 minut se vydrzet da. 5/10 (Odectete si 1 bod pokud se vam nelibi vozy Audi) (Odectete si 1 bod pokud se vam nelibi ko.. ehm.. prsa) (Prictete si 1 bod pokud se vam libi Jamie Dornan od pasu vejs)
Fifty Shades Freed
1 -1
reagují: Disketa1
reagovat

The Ritual (2017)

Zpočátku opravdu minimalistický horor a toulání se serverskou divočenou přes louky a pak les. Co může vyznívat nudně, ale napětí je gradované
postupně a záběry přírody pěkné. Postupně se z naznačování tajemna
dostaneme až do finále, kde je odhaleno úplně. Přiznám se, že jsem
nečekal že to půjde až tak do nadpřirozena, ale potvora/bůh je celkem
děsivá.
7/10 P.S. Je to podle knihy z roku 2011. U nás česky ještě nevyšla, ale
je v edičním plánu na rok 2018. Tak asi si pak přečtu.
674563
Zpočátku opravdu minimalistický horor a toulání se serverskou divočenou přes louky a pak les. Co může vyznívat nudně, ale napětí je gradované postupně a záběry přírody pěkné. Postupně se z naznačování tajemna dostaneme až do finále, kde je odhaleno úplně. Přiznám se, že jsem nečekal že to půjde až tak do nadpřirozena, ale [spoiler]potvora/bůh[/spoiler] je celkem děsivá. 7/10 P.S. Je to podle knihy z roku 2011. U nás česky ještě nevyšla, ale je v edičním plánu na rok 2018. Tak asi si pak přečtu.
The Ritual (2017)
3 0
reagují: Vardant
reagovat

Only the Brave

Je to velká pecka a poctivá filmařina. Nic bych si předem nezjišťoval a prostě na to kouknul. Po herecké a filmařské stránce je to super. A moc mě to sedlo. 8,5-9/10
674557
Je to velká pecka a poctivá filmařina. Nic bych si předem nezjišťoval a prostě na to kouknul. Po herecké a filmařské stránce je to super. A moc mě to sedlo. 8,5-9/10
Only the Brave
2 0
reagují: olmikee
reagovat

The Foreigner

Tohle jsem si vážně užil. Jackie i Pierce v hodně slušné formě plus docela scénář co má hlavu a patu a dokonce i nějaké to překvapení se najde :) A koukám, že tady to nemá ani recenzi:o 8/10
674555
Tohle jsem si vážně užil. Jackie i Pierce v hodně slušné formě plus docela scénář co má hlavu a patu a dokonce i nějaké to překvapení se najde :) A koukám, že tady to nemá ani recenzi*:o* 8/10
The Foreigner
1 0
reagovat

Accident Man (Adkins) slabych 7/10 ;)

Adkinsovi zabili expritelkyni, ktera cekala jeho miminko...a to nemeli delat!!! :D

Je to Becko, u ktereho se budete bavit, bojove sceny jsou prehledne (zdravim AAA filmy). :+
674490
Adkinsovi zabili expritelkyni, ktera cekala jeho miminko...a to nemeli delat!!! *:D* Je to Becko, u ktereho se budete bavit, bojove sceny jsou prehledne (zdravim AAA filmy). *:+*
Accident Man (Adkins) slabych 7/10 ;)
1 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Ziarlim. Tiez by som si chcel o tom mysliet podobne veci ;)
674485
Ziarlim. Tiez by som si chcel o tom mysliet podobne veci *;)*
674478
0 0
reagovat

Cloverfield paradox

Kde sa podela prva hodina filmu je rovnakou zahadou, ze preco som to vobec dopozeral. Rozmyslam kedy sa mi naposledy stalo, ze som pri podobnom filme nedokazal akceptovat filmovu realitu. Az tak priaerne to je. Uz od neuveritelne zlej titulkovej montaze peklo oproti ktoremu je taka supernova(teda aspon spomienky na nu) uplne v pohode film 2/10  P.S. Ten predaj netflixu a nasledne okamzite vypustenie filmu bol brilantny producentsky tah. To aby som mohol aspon nieco pochvalit
674484
Kde sa podela prva hodina filmu je rovnakou zahadou, ze preco som to vobec dopozeral. Rozmyslam kedy sa mi naposledy stalo, ze som pri podobnom filme nedokazal akceptovat filmovu realitu. Az tak priaerne to je. Uz od neuveritelne zlej titulkovej montaze peklo oproti ktoremu je taka supernova(teda aspon spomienky na nu) uplne v pohode film 2/10  P.S. Ten predaj netflixu a nasledne okamzite vypustenie filmu bol brilantny producentsky tah. To aby som mohol aspon nieco pochvalit
Cloverfield paradox
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
Redux je samozřejmě boží a právě scéna s Francouzema je jedna z nejlepších a nejzásadnějších 8)
674478
Redux je samozřejmě boží a právě scéna s Francouzema je jedna z nejlepších a nejzásadnějších *8)*
674475
3 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: departed
Lebo je to uz vazne nuda a tie sceny navyse to hrozne rozrieduju. Vrchol pekla je 20 minutovka s francuzmi. Kinoverzia je samozrejme jeden z top filmov ever
674475
Lebo je to uz vazne nuda a tie sceny navyse to hrozne rozrieduju. Vrchol pekla je 20 minutovka s francuzmi. Kinoverzia je samozrejme jeden z top filmov ever
674361
1 -3
reagují: KarelR
reagovat
  • Lišiak a pes (1981) 
    Disneyovka ako od Johna Woo :) Najlepsi kamarati su cestami osudu postaveni proti sebe a je z toho osudova, napinava, dojemna, vtipna a na konci s dobrou prestrelkou okorenena rozpravka. 8/10

  • Aristomačky (1970) 
    Velmi dobre, ale na najvacsie Disneho slagre sa to zdaleka nechyta. Na to je to az prilis rozharane, s nedisciplinovanou dramaturgiou a prilis vela hlavnymi postavami. Viac nez Disneho mi to pripominalo zalezitosti od Dona Blutha 7/10
674382
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/15771-liska-a-pes/]Lišiak a pes[/url] (1981)  Disneyovka ako od Johna Woo :) Najlepsi kamarati su cestami osudu postaveni proti sebe a je z toho osudova, napinava, dojemna, vtipna a na konci s dobrou prestrelkou okorenena rozpravka. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/34103-aristokocky/]Aristomačky[/url] (1970)  Velmi dobre, ale na najvacsie Disneho slagre sa to zdaleka nechyta. Na to je to az prilis rozharane, s nedisciplinovanou dramaturgiou a prilis vela hlavnymi postavami. Viac nez Disneho mi to pripominalo zalezitosti od Dona Blutha 7/10 [/*][/list]
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Prečo? 
674361
Prečo? 
674216
0 0
reagují: pepo
reagovat

T2 Trainspotting 8/10

Budu asi za neomalence a kulturniho barbara, ale libilo se mi to vic jak jednicka. Misto stripkovite, nekdy az nepochopitelne dejove vystavby (ano vim jak vypada predloha, ale jine medium jiny pristup) tu mame soustredeny, mozna ne az tak moc zajimavy pribeh s nadhernou kamerou a par zajimavymi napady. Navic je to vetsinou casu docela prdel.
674342
Budu asi za neomalence a kulturniho barbara, ale libilo se mi to vic jak jednicka. Misto stripkovite, nekdy az nepochopitelne dejove vystavby (ano vim jak vypada predloha, ale jine medium jiny pristup) tu mame soustredeny, mozna ne az tak moc zajimavy pribeh s nadhernou kamerou a par zajimavymi napady. Navic je to vetsinou casu docela prdel.
T2 Trainspotting 8/10
4 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Redux nekukat
674216
Redux nekukat
674200
1 -3
reagují: departed
reagovat
Apocalypse Now (1979) - Theatrical cut
Viděno konečně pár týdnů zpátky a je to opravdu velkolepý. Coppola byl naprostej blázen, ale stálo to za to. Dneska by podobnej film neměl šanci vzniknout. S Četou nebo Olověnou vestou si to vytírá zadek. Těším se na Redux a Heart of Darkness. 90 %

Munich (2005)

Po předposledním Nerdwriterovi jsem si Mnichov musel po delší době znova zopakovat, poprvé v orig. znění. Dneska už moc nezáleží na tom, jestli šlo o kritiku Bushovy administrativy nebo jo, ani na tom, že ve svý době film vzbudil poměrně velkou kontroverzi, a dokonce ani na tom, že je 90 % scénáře vyfabulovaných. To, co dodnes zůstává, je jednoduše geniální a podmanivá filmařina, od začátku do konce. Spielberg v nejlepší formě. Čert vem, že se film nevyjadřuje k izraelsko-palestinský otázce, hlavní pointa vězí někde jinde. 90 %
674200
[b]Apocalypse Now (1979) - Theatrical cut[/b] Viděno konečně pár týdnů zpátky a je to opravdu velkolepý. Coppola byl naprostej blázen, ale stálo to za to. Dneska by podobnej film neměl šanci vzniknout. S Četou nebo Olověnou vestou si to vytírá zadek. Těším se na Redux a Heart of Darkness. [b]90 % Munich (2005)[/b] Po předposledním [url=https://www.youtube.com/watch?v=kavxsXhzD48]Nerdwriterovi[/url] jsem si Mnichov musel po delší době znova zopakovat, poprvé v orig. znění. Dneska už moc nezáleží na tom, jestli šlo o kritiku Bushovy administrativy nebo jo, ani na tom, že ve svý době film vzbudil poměrně velkou kontroverzi, a dokonce ani na tom, že je 90 % scénáře vyfabulovaných. To, co dodnes zůstává, je jednoduše geniální a podmanivá filmařina, od začátku do konce. Spielberg v nejlepší formě. Čert vem, že se film nevyjadřuje k izraelsko-palestinský otázce, hlavní pointa vězí někde jinde. [b]90 %[/b]
4 0
reagují: pepo
reagovat

Relatos salvajes (2014) - 5/10

Dobrej nápad, ale bohužel nakonec dost nuda. Až na ujetý intro a šílenou svatbu se všechny povídky držely tak nějak v mezích očekávání, a hlavně často chyběla nějaká pointa nebo snad i něco k zamyšlení, takhle se většina těch příběhů "prostě stala" a šmitec. Nejzábavnější tak byla nakonec svatba, protože to byla opravdu horská dráha a vlastně i ten konec byl jinak než jsem čekal. Taky ještě potěšil inženýr a odtahovka, nejen kvůli nečekanému konci, ale hlavně proto, že člověk prostě musí soucítit, i když to byla paradoxně ta nejnudnější story. Film celkem zvedali herci a i technická stránka se povedla, hlavně kameraman se hodně snažil udělat to zajímavější.
674198
Dobrej nápad, ale bohužel nakonec dost nuda. Až na ujetý intro a šílenou svatbu se všechny povídky držely tak nějak v mezích očekávání, a hlavně často chyběla nějaká pointa nebo snad i něco k zamyšlení, takhle se většina těch příběhů "prostě stala" a šmitec. Nejzábavnější tak byla nakonec svatba, protože to byla opravdu horská dráha a vlastně i ten konec byl jinak než jsem čekal. Taky ještě potěšil inženýr a odtahovka, nejen kvůli nečekanému konci, ale hlavně proto, že člověk prostě musí soucítit, i když to byla paradoxně ta nejnudnější story. Film celkem zvedali herci a i technická stránka se povedla, hlavně kameraman se hodně snažil udělat to zajímavější.
Relatos salvajes (2014) - 5/10
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se