Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22481 - 22500 Napsat příspěvek
675037
[url=https://youtu.be/fjlXE-u-3rc]before we vanish - trailer [/url]*:+*
1 -3
reagovat
675012
[url=http://skandies.org/results/categories]skandies 2017[/url]
1 0
reagovat

Wonder (2017)

Výborný malý film. 8/10
675003
Výborný malý film. 8/10
Wonder (2017)
1 -1
reagovat

A Bad Moms Christmas (2017)

Nemam slov. A to sa mi jednicka celkom pacila 2/10
674935
Nemam slov. A to sa mi jednicka celkom pacila 2/10
A Bad Moms Christmas (2017)
0 0
reagovat

vrazda v orient exprese

scéna s odhalením a prevedením vraždy pekná :+
674925
scéna s odhalením a prevedením vraždy pekná *:+*
vrazda v orient exprese
1 0
reagovat

Daddy's Home 2 (2017)

O trošičku lepšie než jednička. A je to hlavne Gibsonova zásluha 5/10
674845
O trošičku lepšie než jednička. A je to hlavne Gibsonova zásluha 5/10
Daddy's Home 2 (2017)
0 -2
reagovat
Nebol som si isty, teraz uz jo. EDIT funckia tu chyba ffs
674836
Nebol som si isty, teraz uz jo. EDIT funckia tu chyba ffs
0 0
reagovat

xnewstedx

My bad, myslel jsem, že ten příběh každej zná...
674835
My bad, myslel jsem, že ten příběh každej zná...
xnewstedx
0 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
To pred tym hodnotenim si mohol dat do spojleru :-
674834
To pred tym hodnotenim si mohol dat do spojleru *:-*
674727
0 -3
reagovat

The Ritual 8/10

Velmi příjemná jednohubka, kde 3/4 filmu máte usměv od ucha k uchu, protože je tam vše na správném místě a když se poslední 1/4 trochu utrhne ze řetězu, tak stejně na tu hru přistoupíte.  
674820
Velmi příjemná jednohubka, kde 3/4 filmu máte usměv od ucha k uchu, protože je tam vše na správném místě a když se poslední 1/4 trochu utrhne ze řetězu, tak stejně na tu hru přistoupíte.  
The Ritual 8/10
6 0
reagovat
darkest hour (2017)
45% - ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiv. jeeee ben mendelsohn. ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiv
674818
darkest hour (2017) 45% - ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiv. jeeee ben mendelsohn. ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiv
0 -4
reagovat
reaguje na: pepo
Disk ti vysvetli, ze je to bozi za 3...2...1...
674785
Disk ti vysvetli, ze je to bozi za 3...2...1...
674781
8 0
reagovat

Magic Mike XXL (2015)

Je to relatívne fajn film, ale vážne nie som cieľovka 6/10
674781
Je to relatívne fajn film, ale vážne nie som cieľovka 6/10
Magic Mike XXL (2015)
2 -1
reagují: xxendxx
reagovat

La isla minima 2014

OK, priznam sa, ze z toho konca som trochu zmateny.

Kto bol teda ten zahadny muz s hodinkami na fotke v zavere?

Ak to bol ten majitel pody, v com to bolo sokujuce? Ved jeho ucast na tom znasilnovani odhalili uz predtym (podanie ruky, kolinska), ututlavanie na vyssich miestach kvoli urode a pod. Hlavne hovorili tusim o niekom tretom.

Ak to mal byt ten starsi kolega detektiv, na ktoreho hodinky tak okato v poslednych scenach upozornovali, kedy sa ich mal zucastnovat? Ved prisli spolocne z Madridu do toho zapadakova az neskor. Navyse, uplne by to poprelo celu detektivnu zlozku filmu.

Alebo som fakt idiot a nieco som nepochopil?

Este mi nie je jasne, ze ci tie dievcata vrah naozaj mucil, alebo tie rany a amputacie boli sposobene tym vodnym strojom, v ktorom nakoniec skoncil aj vrah. Naznacuju to tam v scene s tou nohou ineho dievcata ("lodna skrutka"). Ze sa ich len skratka chcel tymto sposobom zbavit. Ale to ma az tak netrapi.

To ze vrah s tym znasilnovanim vlastne nic nemal a iba zneuzil dievcata, ktore kvoli vydieraniu chceli odtial vypadnut mi je (asi:) jasne.
674770
OK, priznam sa, ze z toho konca som trochu zmateny. [spoiler]Kto bol teda ten zahadny muz s hodinkami na fotke v zavere? Ak to bol ten majitel pody, v com to bolo sokujuce? Ved jeho ucast na tom znasilnovani odhalili uz predtym (podanie ruky, kolinska), ututlavanie na vyssich miestach kvoli urode a pod. Hlavne hovorili tusim o niekom tretom. Ak to mal byt ten starsi kolega detektiv, na ktoreho hodinky tak okato v poslednych scenach upozornovali, kedy sa ich mal zucastnovat? Ved prisli spolocne z Madridu do toho zapadakova az neskor. Navyse, uplne by to poprelo celu detektivnu zlozku filmu. Alebo som fakt idiot a nieco som nepochopil? Este mi nie je jasne, ze ci tie dievcata vrah naozaj mucil, alebo tie rany a amputacie boli sposobene tym vodnym strojom, v ktorom nakoniec skoncil aj vrah. Naznacuju to tam v scene s tou nohou ineho dievcata ("lodna skrutka"). Ze sa ich len skratka chcel tymto sposobom zbavit. Ale to ma az tak netrapi. To ze vrah s tym znasilnovanim vlastne nic nemal a iba zneuzil dievcata, ktore kvoli vydieraniu chceli odtial vypadnut mi je (asi:) jasne.[/spoiler]
La isla minima 2014
0 0
reagovat

okkac

Asi jo, ale mně ty filmy přišly strašně plochý a bez srdíčka. Tohle je úplnej opak.
674736
Asi jo, ale mně ty filmy přišly strašně plochý a bez srdíčka. Tohle je úplnej opak.
okkac
0 -1
reagovat

Only The Brave

Mne to jeste ceka. Skoda, ze i pres vynikajici recenze to tak propadlo. Kosinskemu fandim, ale ja byl nadseny i z Trona a Oblivion.   Tady asi dokazal, ze umi i drama, ale jeho talent s vystudovanym architektonickym desingnem a mechanikou je vylozene vhodny na sci-fi.
674732
Mne to jeste ceka. Skoda, ze i pres vynikajici recenze to tak propadlo. Kosinskemu fandim, ale ja byl nadseny i z Trona a Oblivion.   Tady asi dokazal, ze umi i drama, ale jeho talent s vystudovanym architektonickym desingnem a mechanikou je vylozene vhodny na sci-fi.
Only The Brave
2 0
reagovat

Only the Brave

Uff. Tohle bylo náročný. Jako člověk odkojenej na buddy movies a Band of Brothers apod., se mě filmy týkající se chlapskýho přátelství na život a na smrt prostě hodně dotýkají. Ještě o kus lepší než Deep Water Horizon, hlavně díky tomu, že tady se místo ohnivého inferna opíráme hlavně o neuvěřitelně trefný a fantastický obsazení (fakt to nemůžu dostatečně zdůraznit, skvělý). Casting by měl dostat všechny peníze, který to (ne)vydělalo. Mrzí mě, že jsem tuhle pecku neviděl v kině. Kdyby polovina lidí, co půjde na tu další generickou marvelovku došla i na tohle, svět by byl krásnější místo. Úžasnej film a poprosil bych, aby Kosinski neutápěl svůj talent v další bezpáteřní digitální sci-fi rutině a věnoval se silnějším filmům. Jde mu to. Za tu skvělou chemii mezi ústřední partou a zdrcující konec klidně i 9/10. 

P. S. Jsem strašně rád, že jsem si tak oblíbil Joshe Brolina, už v dobách No Country for Old Men. Ten chlap je skvělej a pořád mi připomíná Bridgese, se kterým se tu sejde bok po boku.
674727
Uff. Tohle bylo náročný. Jako člověk odkojenej na buddy movies a Band of Brothers apod., se mě filmy týkající se chlapskýho přátelství na život a na smrt prostě hodně dotýkají. Ještě o kus lepší než Deep Water Horizon, hlavně díky tomu, že tady se místo ohnivého inferna opíráme hlavně o neuvěřitelně trefný a fantastický obsazení (fakt to nemůžu dostatečně zdůraznit, skvělý). Casting by měl dostat všechny peníze, který to (ne)vydělalo. Mrzí mě, že jsem tuhle pecku neviděl v kině. Kdyby polovina lidí, co půjde na tu další generickou marvelovku došla i na tohle, svět by byl krásnější místo. Úžasnej film a poprosil bych, aby Kosinski neutápěl svůj talent v další bezpáteřní digitální sci-fi rutině a věnoval se silnějším filmům. Jde mu to. Za tu skvělou chemii mezi ústřední partou a zdrcující konec klidně i 9/10.  P. S. Jsem strašně rád, že jsem si tak oblíbil Joshe Brolina, už v dobách No Country for Old Men. Ten chlap je skvělej a pořád mi připomíná Bridgese, se kterým se tu sejde bok po boku.
Only the Brave
3 -1
reagují: xnewstedx
reagovat

Dr. Cyclops (1940)

Spolurežisér King Konga si natočil ďalší monster movie. Aj keď netypický. Namiesto prehistorických monštier sú tu šialený vedec, suplujúci osemmetrovú gorilu, mačka, pes a podobné zvieratá suplujú dinosaurov. Fór je totiž v tom, že hlavné postavy sú zmenšené a stretávajú sa v normálnom svete s obyčajnými vecami. V podstate ako Ant man alebo Miláčik, zmenšil som deti. Zaujímavosť potom dodáva tá štylizácia do monster hororu. Problém je však tom, že vedec a domáce zvieratá nie sú pochopiteľne tak atraktívne ako Kong so svojou partou a scenár je príliš obyčajný. Ostali tak iba úžasné triky, ktoré svoju dobu predbehli o pár dekád. Vo svojej dobe to muselo byť mega, teraz je to skôr už iba zaujímavosť. Ale som rád, že som to videl. 6/10 P.S. Incredible Shrinking man je úplne iná liga
674651
Spolurežisér King Konga si natočil ďalší monster movie. Aj keď netypický. Namiesto prehistorických monštier sú tu šialený vedec, suplujúci osemmetrovú gorilu, mačka, pes a podobné zvieratá suplujú dinosaurov. Fór je totiž v tom, že hlavné postavy sú zmenšené a stretávajú sa v normálnom svete s obyčajnými vecami. V podstate ako Ant man alebo Miláčik, zmenšil som deti. Zaujímavosť potom dodáva tá štylizácia do monster hororu. Problém je však tom, že vedec a domáce zvieratá nie sú pochopiteľne tak atraktívne ako Kong so svojou partou a scenár je príliš obyčajný. Ostali tak iba úžasné triky, ktoré svoju dobu predbehli o pár dekád. Vo svojej dobe to muselo byť mega, teraz je to skôr už iba zaujímavosť. Ale som rád, že som to videl. 6/10 P.S. Incredible Shrinking man je úplne iná liga
Dr. Cyclops (1940)
1 0
reagovat
reaguje na: olmikee
Je to škoda, ale v Americe to neudělalo žádné ohromné tržby. Vidět to v kině tak je to za 9/10 a věřím že by si k tomu našlo cestu mnohem více lidí. 
674629
Je to škoda, ale v Americe to neudělalo žádné ohromné tržby. Vidět to v kině tak je to za 9/10 a věřím že by si k tomu našlo cestu mnohem více lidí. 
674603
0 0
reagovat

Kamenné srdce (2016)

Neuvěřitelně silný snímek o dospívání, u kterého vůbec nepoznáte, že jde o debut. Absolutně jistá režie, skvělé výkony mladých herců a hereček a především fantastická kamera s nádhernými záběry islandské přírody. Neskutečný divácký zážitek a obrovská pecka, kterou musíte vidět.
674627
Neuvěřitelně silný snímek o dospívání, u kterého vůbec nepoznáte, že jde o debut. Absolutně jistá režie, skvělé výkony mladých herců a hereček a především fantastická kamera s nádhernými záběry islandské přírody. Neskutečný divácký zážitek a obrovská pecka, kterou musíte vidět.
Kamenné srdce (2016)
0 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se