Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22421 - 22440 Napsat příspěvek
reaguje na: pepo
videl si inak všetko od neho? ja akurát napozeravam, okrem there will be blood a magnolie(ktorú si vôbec nepamatám) všetko idem prvý raz
676322
videl si inak všetko od neho? ja akurát napozeravam, okrem there will be blood a magnolie(ktorú si vôbec nepamatám) všetko idem prvý raz
676313
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
"Film, ktorý ma bavilo viac obdivovať ako si ho užívať"... tak to je "problém" väčšiny andersonoviek, teda pokiaľ to pre niekoho je problém :) 
676320
"Film, ktorý ma bavilo viac obdivovať ako si ho užívať"... tak to je "problém" väčšiny andersonoviek, teda pokiaľ to pre niekoho je problém *:)* 
676313
1 0
reagovat

Phantom Thread

Napísal som to už pri Masterovi a napíšem to zase. Po každej stránke brilantná filmárčina s perfektnými hercami. Ale bohužiaľ to šlo celé mimo mňa. Film, ktorý ma bavilo viac obdivovať ako si ho užívať. Subjektívne 7/10, "objektívne" čistá stovka.
676313
Napísal som to už pri Masterovi a napíšem to zase. Po každej stránke brilantná filmárčina s perfektnými hercami. Ale bohužiaľ to šlo celé mimo mňa. Film, ktorý ma bavilo viac obdivovať ako si ho užívať. Subjektívne 7/10, "objektívne" čistá stovka.
Phantom Thread
2 0
reagují: Sam.Vimes, gaboo, gaboo
reagovat
the disaster artist (2017)
60% - the room neboli ''a failed turing test of a movie'' mluvi sam za sebe. sympaticka zbytecnost.

lady bird (2017)
65% - fajn.
676251
the disaster artist (2017) 60% - the room neboli ''a failed turing test of a movie'' mluvi sam za sebe. sympaticka zbytecnost. lady bird (2017) 65% - fajn.
1 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Souhlas, aspon ten Golden Globe dostal, ale urcite si zaslouzil i nominaci minimalne na Oscara.
676187
Souhlas, aspon ten Golden Globe dostal, ale urcite si zaslouzil i nominaci minimalne na Oscara.
676185
1 0
reagovat

Disaster Artist

Jak jsem byl Franca uz prejezeny, tak tady je naprosto luxusni... Skoda, ze ten film ma tak malo nominaci na Oscara... Sedlo mi to vic, nez Bilboardy a Shape of Water... 
676185
Jak jsem byl Franca uz prejezeny, tak tady je naprosto luxusni... Skoda, ze ten film ma tak malo nominaci na Oscara... Sedlo mi to vic, nez Bilboardy a Shape of Water... 
Disaster Artist
3 -1
reagují: Vincent
reagovat

The Death of Stalin (2017)

Dostal jsem přesně to, co sliboval trailer. Za mě teda rozhodně dobrý. 80 %

Fun fact: film byl zakázanej v ruských kinech.
676176
Dostal jsem přesně to, co sliboval trailer. Za mě teda rozhodně dobrý. [b]80 %[/b] Fun fact: film byl zakázanej v ruských kinech.
The Death of Stalin (2017)
3 0
reagovat
reaguje na: Bachy
v patek du na nechte mrtvoly chytat bronz! a tohle bych si dal pristi tejden.
676021
v patek du na nechte mrtvoly chytat bronz! a tohle bych si dal pristi tejden.
676016
2 0
reagovat

Attrition (Seagal)

Troufam si tvrdit, ze prave tenhle film by mohl zajimat vsechny lidi, kteri maji radi devadesatkoveho Stevena Seagala...

Mrknete na trailer, vypada nejlip za x let...
link
676019
Troufam si tvrdit, ze prave tenhle film by mohl zajimat vsechny lidi, kteri maji radi devadesatkoveho Stevena Seagala... Mrknete na trailer, vypada nejlip za x let... https://m.youtube.com/watch?v=IL6gvVVFUJg
Attrition (Seagal)
0 0
reagovat
reaguje na: Bachy
vadim rizov: 2016 - 8. misto.
676018
vadim rizov: 2016 - [url=http://vrizov.blogspot.cz/2012/10/heres-in-progress-lists-of-top-10sfor.html]8[/url]. misto.
676016
0 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Výborná věc! Mám k tomu na Jednom světě krátkou přednášku, tak třebas se potkáme :+
676016
Výborná věc! Mám k tomu na Jednom světě krátkou přednášku, tak třebas se potkáme *:+*
676009
2 0
reagují: GuidoA., GuidoA.
reagovat
stranger in paradise, tesim se do kina
676009
[url=https://youtu.be/w0bLceA0T14]stranger in paradise[/url], tesim se do kina
2 0
reagují: Bachy
reagovat

Mark Hamill

Možná bude ve Strážcích galaxie vol.3 :+8):D
676008
Možná bude ve Strážcích galaxie vol.3 *:+**8)**:D*
Mark Hamill
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Když to tak čtu. Asi jsem byl a stále jsem divný dítě...taky tomu nerozumím proč mě to bavilo víc než jiný výrazně dobrodružnější Tarzanové.
675972
Když to tak čtu. Asi jsem byl a stále jsem divný dítě...taky tomu nerozumím proč mě to bavilo víc než jiný výrazně dobrodružnější Tarzanové.
675970
2 0
reagovat
Ja som v utlom detstve citaval Tarzana v takych zositoch, vychadzalo to tusim na pokracovanie. Bolo to super dobrodruzstvo a miloval som to.

Potom som uvidel Tarzana s Lambertom a chytil som z toho depku. Cely ten navrat domov do Anglicka, mal som z toho dost traumu vidiet mojho hrdinu takto. Dlho som ten film nemal rad hoci je objektivne fakt dobry a ta pasaz je vyborna. Ale vysvetlujte to decku, ktore sa tesi na suboje s leopardami a ludozrutmi:)
675970
Ja som v utlom detstve citaval Tarzana v takych zositoch, vychadzalo to tusim na pokracovanie. Bolo to super dobrodruzstvo a miloval som to. Potom som uvidel Tarzana s Lambertom a chytil som z toho depku. Cely ten navrat domov do Anglicka, mal som z toho dost traumu vidiet mojho hrdinu takto. Dlho som ten film nemal rad hoci je objektivne fakt dobry a ta pasaz je vyborna. Ale vysvetlujte to decku, ktore sa tesi na suboje s leopardami a ludozrutmi:)
4 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: pepo
Možná to mě na tom filmu právě baví. On ten originální příběh zase tak dobrej není a v tomhle filmu ho pojali mírně jinak a líp...asi bych to přirovnal ke knížkám Martin Eden a Démon Alkohol od Londona.
675969
Možná to mě na tom filmu právě baví. On ten originální příběh zase tak dobrej není a v tomhle filmu ho pojali mírně jinak a líp...asi bych to přirovnal ke knížkám Martin Eden a Démon Alkohol od Londona.
675966
2 0
reagovat
reaguje na: Axis
Ja som vyrastal na Weismullerovi, ten s Lambertom bol stále taký....vážny a málo akčný? ale dobrý film je to určite
675966
Ja som vyrastal na Weismullerovi, ten s Lambertom bol stále taký....vážny a málo akčný? ale dobrý film je to určite
675962
0 0
reagují: Axis
reagovat

The Death of Stalin

Mě to teda bavilo dost 8/10 hlavně Steve Buscemi :+
675963
Mě to teda bavilo dost 8/10 hlavně [url=https://www.csfd.cz/tvurce/95-steve-buscemi/]Steve Buscemi[/url] *:+*
The Death of Stalin
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Nejlepší Tarzan je s Lambertem z 84. Jako dítě jsem ho obrečel a solidně se při něm i bál. Viděl jsem ho nedávno a ten film vůbec nezestárl a má parádní přesah. Což většina jiných filmů s Tarzanem nemá.
675962
Nejlepší Tarzan je s Lambertem z 84. Jako dítě jsem ho obrečel a solidně se při něm i bál. Viděl jsem ho nedávno a ten film vůbec nezestárl a má parádní přesah. Což většina jiných filmů s Tarzanem nemá.
675959
1 0
reagují: pepo
reagovat

Tarzan of the Apes (1918)

Neme filmy milujem kvoli tomu, ze vo mne budia obdiv z pribehov, ktore som nikdy nevidel alebo formalnych postupov, ktore nevidel nikto iny predtym. Tu nic z toho nie je. Prvy (a jediny pravy) Tarzan pre mna asi navzdy ostane Weissmuller 4/10
675959
Neme filmy milujem kvoli tomu, ze vo mne budia obdiv z pribehov, ktore som nikdy nevidel alebo formalnych postupov, ktore nevidel nikto iny predtym. Tu nic z toho nie je. Prvy (a jediny pravy) Tarzan pre mna asi navzdy ostane Weissmuller 4/10
Tarzan of the Apes (1918)
0 0
reagují: Axis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se