Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22221 - 22240 Napsat příspěvek
eric rohmer:
pauline at the beach (1983) - 80%
679233
[url=https://recuerdosdeunjovencinefilo.files.wordpress.com/2015/09/tumblr_nhi8sduv3m1rw4bsao1_500.jpg]eric rohmer:[/url] pauline at the beach (1983) - 80%
0 0
reagovat
Passion aj temptation su obe velke pecky. Aj ked kazda inym (svojim) sposobom
679201
Passion aj temptation su obe velke pecky. Aj ked kazda inym (svojim) sposobom
1 0
reagovat

A Boy and his Dog (1975)

Vychodiskova situacia aj atmosfera (pripominajuca neskorsieho mad maxa) su aspon spociatku cool, ale nakoniec z toho vylezie iba nudna festivalovka. Psik samozrejme super. Don Johnson uz menej 4/10
679200
Vychodiskova situacia aj atmosfera (pripominajuca neskorsieho mad maxa) su aspon spociatku cool, ale nakoniec z toho vylezie iba nudna festivalovka. Psik samozrejme super. Don Johnson uz menej 4/10
A Boy and his Dog (1975)
0 0
reagovat

The Most Dangerous Game (1932)

First Blood meets Hard Target. Aj vdaka striedmej dlzke superrychla, priamociara a skvelo vyzerajuca (v kine to muselo byt paradne) oldschoolovka 9/10
679199
First Blood meets Hard Target. Aj vdaka striedmej dlzke superrychla, priamociara a skvelo vyzerajuca (v kine to muselo byt paradne) oldschoolovka 9/10
The Most Dangerous Game (1932)
0 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
Pokud bych viděl Zeffirelliho čtyřdílnou minisérii ze 70. let, tak by srovnání bylo ještě zajímavější. :)
679191
Pokud bych viděl Zeffirelliho čtyřdílnou minisérii ze 70. let, tak by srovnání bylo ještě zajímavější. *:)*
679187
0 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Passion ne-e a tohle celkem jo-o? WTF!
679187
Passion ne-e a tohle celkem jo-o? WTF!
679185
1 0
reagují: Disketa1
reagovat

Biblické příběhy: Ježíš (1999)

Na jedné straně příjemně civilní, na druhé straně pár wtf scén (všechny scénky s ďáblem a o poslední scéně raději nemluvě). A nad tím vším vévodí Gary Oldman jako Pilát. 7/10
679185
Na jedné straně příjemně civilní, na druhé straně pár wtf scén (všechny scénky s ďáblem a o poslední scéně raději nemluvě). A nad tím vším vévodí Gary Oldman jako Pilát. 7/10
Biblické příběhy: Ježíš (1999)
0 -4
reagují: MarvinP
reagovat
southland tales (2006)
0% - zajimalo by me jestli de zajit jeste niz. 
679171
southland tales (2006) 0% - zajimalo by me jestli de zajit jeste niz. 
2 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
jeden z nejprecenovanejsich filmu - nastesti divaci tehdy dali filmu stopku :+ ;)
679079
jeden z nejprecenovanejsich filmu - nastesti divaci tehdy dali filmu stopku *:+* *;)*
679023
3 -16
reagovat
reaguje na: Godlike
Je to muj nejoblibenejsi a nejcasteji poustenej film vubec. TOP 1
679073
Je to muj nejoblibenejsi a nejcasteji poustenej film vubec. TOP 1
679023
5 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Po Good Bad Ugly najlepší film bez ženských postáv. :)

Je to úplne vynikajúce a Crowe mal dostať Oscara skôr za toto než za Gladiátora.
679038
Po Good Bad Ugly najlepší film bez ženských postáv. :) Je to úplne vynikajúce a Crowe mal dostať Oscara skôr za toto než za Gladiátora.
679023
7 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Ja pustam delostrelecky uvod kazdemu, kto chce demo mojho domaceho kina:+
V pripade susedov aj ked nechcu:))
679025
Ja pustam delostrelecky uvod kazdemu, kto chce demo mojho domaceho kina*:+* V pripade susedov aj ked nechcu*:))*
679023
6 0
reagovat

Master & Commander

Je tu ještě někdo, kdo ten film miluje tolik jako já a musí si ho pravidelně pouštět? Nádherná filmařina. Vskutku nádherná. A Crowe s Bettanym v nejlepších letech.
679023
Je tu ještě někdo, kdo ten film miluje tolik jako já a musí si ho pravidelně pouštět? Nádherná filmařina. Vskutku nádherná. A Crowe s Bettanym v nejlepších letech.
Master & Commander
10 0
reagují: Sony, TedGeorge, duro, Gorecki
reagovat
South Park - 8x03 - Umuceni Zida... Dokonale vystizny dila na tema Umuceni Krista...
678980
South Park - 8x03 - Umuceni Zida... Dokonale vystizny dila na tema Umuceni Krista...
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
"Výsledkem je nechtěně směšná parodie, což se samozřejmě nemělo stát." ja mám takýto pocit z posledného pokušenia :) a vôbec nechápem ten hejt na passion 
678978
"Výsledkem je nechtěně směšná parodie, což se samozřejmě nemělo stát." ja mám takýto pocit z posledného pokušenia *:)* a vôbec nechápem ten hejt na passion 
678970
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
mě je taky samozřejmě milejší Scorseseho poslední pokušení. Stejně tak jsem velkým hejtrem Mala Gibsona. Na druhé straně mi připadá, že ten hejt na jeho Passion byl přenesený z jeho osoby, která si to sice zaslouží, ale ten film už tolik ne. Já jsem se na něj šel dívat s tím, že ho budu nenávidět a... nějak jsem nenašel důvod. Ten film je velmi věrný, nemá dokonce ani úplně blbé teologické podhoubí, rozhodně neprezentuje zmršenou christologii amerických fundamentálů, jak se o něm tvrdí. Prezentuje spíš prvokřesťanské pojetí, totiž to, které skutečně JE v evangeliích.

Stereotypní zobrazení velerady, říkáš. Dobře. Vím, že jsi už alespoň některá evangelia četl. Jak je v nich podle Tebe zobrazena velerada? Klidně mi napal i nějakou nedoslovnou interpretaci...
678977
mě je taky samozřejmě milejší Scorseseho poslední pokušení. Stejně tak jsem velkým hejtrem Mala Gibsona. Na druhé straně mi připadá, že ten hejt na jeho Passion byl přenesený z jeho osoby, která si to sice zaslouží, ale ten film už tolik ne. Já jsem se na něj šel dívat s tím, že ho budu nenávidět a... nějak jsem nenašel důvod. Ten film je velmi věrný, nemá dokonce ani úplně blbé teologické podhoubí, rozhodně neprezentuje zmršenou christologii amerických fundamentálů, jak se o něm tvrdí. Prezentuje spíš prvokřesťanské pojetí, totiž to, které skutečně JE v evangeliích. Stereotypní zobrazení velerady, říkáš. Dobře. Vím, že jsi už alespoň některá evangelia četl. Jak je v nich podle Tebe zobrazena velerada? Klidně mi napal i nějakou nedoslovnou interpretaci...
678970
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Upřímně si myslím, že pokud bych chtěl pochopit evangelia filmovou cestou, tak nejlepším ježíšovským filmem je trilogie Matrix. Jako vážně.
678974
Upřímně si myslím, že pokud bych chtěl pochopit evangelia filmovou cestou, tak nejlepším ježíšovským filmem je trilogie Matrix. Jako vážně.
678970
0 -11
reagovat
ready player one (2018)
50% - fantasticka kamera a nejde si stezovat na digibordel. presto oba svety i vsechny postavy mi byly totalne u prdele. 

the ice storm (1997)
60% - to vsechno uz od toho pitomyho plakatu s ledovyma kostakama musi bejt metafora? furt sem se dival na hodiny. to pritom herci a prosterdi slibovali dost.

molly's game (2017)
60% - tohle by byla chyba vynechat. ma to sice milion chyb, ale nevadi. 

waltz with bashir (2008)
70% - hmm, to bylo zvlastni. 

opera (1987)
70% - mam to na stejny urovni jako phenomenu (70%). profondo rosso (100%) je jina liga. schazeli mi tam goblini.

i love you, daddy (2017)
85% - louis c.k. proste umi. bavil sem se moc dobre. nemusim moretz ani malkoviche ale tady byli fajn. 
678972
ready player one (2018) 50% - fantasticka kamera a nejde si stezovat na digibordel. presto oba svety i vsechny postavy mi byly totalne u prdele.  the ice storm (1997) 60% - to vsechno uz od toho pitomyho plakatu s ledovyma kostakama musi bejt metafora? furt sem se dival na hodiny. to pritom herci a prosterdi slibovali dost. molly's game (2017) 60% - tohle by byla chyba vynechat. ma to sice milion chyb, ale nevadi.  waltz with bashir (2008) 70% - hmm, to bylo zvlastni.  opera (1987) 70% - mam to na stejny urovni jako phenomenu (70%). profondo rosso (100%) je jina liga. schazeli mi tam goblini. i love you, daddy (2017) 85% - louis c.k. proste umi. bavil sem se moc dobre. nemusim moretz ani malkoviche ale tady byli fajn. 
1 -3
reagovat

Umučení Krista (2004)

Umučení Krista podle Mela Gibsona: Kombinace samoúčelného naturalismu a vznešených slow-motion záběrů. Výsledkem je nechtěně směšná parodie, což se samozřejmě nemělo stát. Velký podíl na tom má Gibsonovo nepochopení Kristova poselství. Ovšem milý Mel si za tenhle tvůrčí průšvih (který byl jinak kasovně úspěšný, protože reklamní masáž) může sám, jelikož jeho víra chápe evangelia a prakticky celou bibli doslovně. Nemůžeme se divit, když jeho vlastní otec je náboženský fanatik a syn tyto názory přejal, což se ve filmu odráží stereotypním zpodobněním židovské velerady. Proto je mi bližší Scorseseho Poslední pokušení Krista, které sice nevychází přímo z evangelií, ale o to více je mi celkově lidštější.
678970
Umučení Krista podle Mela Gibsona: Kombinace samoúčelného naturalismu a vznešených slow-motion záběrů. Výsledkem je nechtěně směšná parodie, což se samozřejmě nemělo stát. Velký podíl na tom má Gibsonovo nepochopení Kristova poselství. Ovšem milý Mel si za tenhle tvůrčí průšvih (který byl jinak kasovně úspěšný, protože reklamní masáž) může sám, jelikož jeho víra chápe evangelia a prakticky celou bibli doslovně. Nemůžeme se divit, když jeho vlastní otec je náboženský fanatik a syn tyto názory přejal, což se ve filmu odráží stereotypním zpodobněním židovské velerady. Proto je mi bližší Scorseseho Poslední pokušení Krista, které sice nevychází přímo z evangelií, ale o to více je mi celkově lidštější.
Umučení Krista (2004)
1 -11
reagují: gaboo, MarvinP, Disketa1
reagovat
reaguje na: TrDLo

Annihilation

To tetovanie mal hlavne ten vojak z videa, ktoremu rezali brucho v bazene, z ktoreho potom Natalka brala vzorku. To ze ho mala aj lezbicka, som si vobec nevsimol.
678956
To tetovanie [spoiler]mal hlavne ten vojak z videa, ktoremu rezali brucho v bazene, z ktoreho potom Natalka brala vzorku. To ze ho mala aj lezbicka, som si vobec nevsimol.[/spoiler]
Annihilation
678465
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se