Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22161 - 22180 Napsat příspěvek

A Quiet Place

To udělalo hrozný prachy ne? Nebo minimálně ještě udělá, ta šeptanda bude obrovská, ten celebrity hype je všude.
679685
To udělalo hrozný prachy ne? Nebo minimálně ještě udělá, ta šeptanda bude obrovská, ten celebrity hype je všude.
A Quiet Place
2 0
reagovat

pepo

Dá se to pochopit, ale pro Čecha to má mnohem větší dopad. Ale pokud víš, kdo je Zeman, Drahoš, Horáček, Havel, Topolánek a Babiš, tak se to v pohodě dá.
679683
Dá se to pochopit, ale pro Čecha to má mnohem větší dopad. Ale pokud víš, kdo je Zeman, Drahoš, Horáček, Havel, Topolánek a Babiš, tak se to v pohodě dá.
pepo
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Pokud znáš prezidenta Zemana, tak asi ano. ;) Jinak film jsem neviděl, ale seriál miluju, především díl s Ovčáčkem. :D:+
679681
Pokud znáš prezidenta Zemana, tak asi ano. *;)* Jinak film jsem neviděl, ale seriál miluju, především díl s Ovčáčkem. *:D**:+*
679680
1 -2
reagovat
reaguje na: hroubek
Pochopim to ako slovak, ktory nevie nic o ceskej.politike?
679680
Pochopim to ako slovak, ktory nevie nic o ceskej.politike?
679670
0 0
reagují: Disketa1
reagovat

Prezident Blaník

Seriál neznám, ale film mě dobře pobavil. 7/10
679670
Seriál neznám, ale film mě dobře pobavil. 7/10
Prezident Blaník
0 -1
reagují: pepo
reagovat

Jelikož furt neumíme editovat příspěvky...

...nezbejvá mi, než ještě připsat, že RPO je bezpochyby to první, bájný, kvalitní přenesení videohry na plátno. Že ta videohra neexistuje, je vedlejší 8):+
679630
...nezbejvá mi, než ještě připsat, že RPO je bezpochyby to první, bájný, kvalitní přenesení videohry na plátno. Že ta videohra neexistuje, je vedlejší *8)**:+*
Jelikož furt neumíme editovat příspěvky...
4 -2
reagovat
Aha můj rasisticko korektní mobil mi opravil vole na bílé :D 
679628
Aha můj rasisticko korektní mobil mi opravil vole na bílé *:D* 
1 -1
reagovat
reaguje na: Sigi

Sigi

Jj já bych to chválil asi jako 1 díl Akt X nebo Black Mirror ale jako film roku ? No ty bílé špatný vtip :D
679627
Jj já bych to chválil asi jako 1 díl Akt X nebo Black Mirror ale jako film roku ? No ty bílé špatný vtip *:D*
Sigi
679626
3 -1
reagovat

Tvář vody

Ne že bych to Del Torovi nepřál ale tady ty oskarové žně fakt nechápu :- Po Pacific Rimu jsem nad ním málem zlomil hůl, protože to byla bezbřehá sračka, tohle je jen neurážející průměr se skvělým Shannonem. 
679626
Ne že bych to Del Torovi nepřál ale tady ty oskarové žně fakt nechápu *:-* Po Pacific Rimu jsem nad ním málem zlomil hůl, protože to byla bezbřehá sračka, tohle je jen neurážející průměr se skvělým Shannonem. 
Tvář vody
4 0
reagují: BarryLyndon
reagovat

Ready Player One

Heh. Já na to šel tak napůl nerad - předlohu jsem nečet a co může bejt otravnějšího, než dvouhodinová přehlídka popkulturních odkazů, že? Hehe, Kostěji ty pitomče :D. Už u T-Rexe, nejpozději u Gora jsem se šklebil jak idiot a to mi zůstalo až do konce filmu.

Spielbergovi se famózně podařilo zachytit a předat pocity, který jsou natolik niche, že jsem myslel, že předat nejdou - pocit  hráčovy identifikace s virtuálním světem, o kterým by mohl lecjakej WoWkař vyprávět; takovej ten slastnej moment, když se hráči podaří ochcat herní systém k vlastní výhodě - viz první klíč a další. Zárodky toho byly v Matrixu, ale ten byl tematicky přece jenom o něčem jiným.

Vlivem toho k mýmu překvapení ten film opravdu fungoval jako soběstačný a poměrně originální dílo a digibordel, kterej se zasloužil o výraznou redukci mejch návštěv v kině mi naprosto nevadil - ba, místy jsem zakusil obdobnou fascinaci něčím doposud neviděným, jako před čtvrt stoletím u jinýho Spielbergova filmu :+.

9/10 jak vyfiknutejch, dědek na to pořád má 8)
679624
Heh. Já na to šel tak napůl nerad - předlohu jsem nečet a co může bejt otravnějšího, než dvouhodinová přehlídka popkulturních odkazů, že? Hehe, Kostěji ty pitomče *:D*. Už u T-Rexe, [i]nejpozději [/i]u Gora jsem se šklebil jak idiot a to mi zůstalo až do konce filmu. Spielbergovi se famózně podařilo zachytit a předat pocity, který jsou natolik [i]niche[/i], že jsem myslel, že předat nejdou - pocit  hráčovy identifikace s virtuálním světem, o kterým by mohl lecjakej WoWkař vyprávět; takovej ten slastnej moment, když se hráči podaří ochcat herní systém k vlastní výhodě - viz první klíč a další. Zárodky toho byly v Matrixu, ale ten byl tematicky přece jenom o něčem jiným. Vlivem toho k mýmu překvapení ten film opravdu fungoval jako soběstačný a poměrně originální dílo a digibordel, kterej se zasloužil o výraznou redukci mejch návštěv v kině mi naprosto nevadil - ba, místy jsem zakusil obdobnou fascinaci něčím doposud neviděným, jako před čtvrt stoletím u jinýho Spielbergova filmu *:+*. 9/10 jak vyfiknutejch, dědek na to pořád má *8)*
Ready Player One
8 -2
reagovat

popik

Ready Player One (2018) 4/10*:-
Neskutečně obrovská promarněná šance. Ten film měl všechny předpoklady stát se něčím víc než jen předigitalizovanou sračkou pro bandu teenagerů. Ten potenciál byl prostě obrovskej, ale Spielberg jen potvrzuje, že doby, kdy posouval žánr jsou dávno pryč, teď už nám servíruje jen plochou zábavu, která přetrvá tak maximálně rok.
Nejlepším příkladem neskutečnýho potenciálu je scéna "The Shining", nebýt těch pitomých digitálních herců. Absolutně nechápu, proč Spielberg přistoupil na plně digitalizovaný Oasis, kdyby to pojal jako reálný svět doplněný o digitální efekty, kde se z nějaké nuly jako je Tye Sheridan stane při zapojení do Oasis John Cena v outfitu Duke Nukem, tak by to mělo absolutně jiný grády.

Tohle je pro mě zklamání roku, protože ten film měl všechno:
- předlohu, která dovolovala urvat se ze řetězu a nabídnout divákovi nostalgickou jízdu po všech těch geniálních filmech a hrách minulosti.
- kopec peněz
-režiséra, který má tu star-power, aby si do filmu dosadil koho a co chtěl

Sakra, já jsem nasranej jak sviň :-
679621
Ready Player One (2018) 4/10**:-* Neskutečně obrovská promarněná šance. Ten film měl všechny předpoklady stát se něčím víc než jen předigitalizovanou sračkou pro bandu teenagerů. Ten potenciál byl prostě obrovskej, ale Spielberg jen potvrzuje, že doby, kdy posouval žánr jsou dávno pryč, teď už nám servíruje jen plochou zábavu, která přetrvá tak maximálně rok. Nejlepším příkladem neskutečnýho potenciálu je scéna[spoiler] "The Shining"[/spoiler], nebýt těch pitomých digitálních herců. Absolutně nechápu, proč Spielberg přistoupil na plně digitalizovaný Oasis, kdyby to pojal jako reálný svět doplněný o digitální efekty, kde se z nějaké nuly jako je Tye Sheridan stane při zapojení do Oasis John Cena v outfitu Duke Nukem, tak by to mělo absolutně jiný grády. Tohle je pro mě zklamání roku, protože ten film měl všechno: - předlohu, která dovolovala urvat se ze řetězu a nabídnout divákovi nostalgickou jízdu po všech těch geniálních filmech a hrách minulosti. - kopec peněz -režiséra, který má tu star-power, aby si do filmu dosadil koho a co chtěl Sakra, já jsem nasranej jak sviň *:-*
popik
2 -5
reagovat
reaguje na: Disketa1
:+

Téměř kompletní opomenutí Silence na Oscarech je pro mě jedno z nejnepochopitelnějších za poslední roky.

Co se týče Garfielda, tak souhlas. Nominace za Hacksaw Ridge? Nesmysl. Měl ji dostat za Silence a držel bych mu palce i proti Caseymu. Ale holt to nebyl Martyho rok.
679619
*:+* Téměř kompletní opomenutí Silence na Oscarech je pro mě jedno z nejnepochopitelnějších za poslední roky. Co se týče Garfielda, tak souhlas. Nominace za Hacksaw Ridge? Nesmysl. Měl ji dostat za Silence a držel bych mu palce i proti Caseymu. Ale holt to nebyl Martyho rok.
679617
2 0
reagovat

Mlčení (2016)

Loni jsem tento výjimečný snímek viděl na plátně, dnes konečně na Blu-rayi. Dnes mě to ale oslovilo ještě více. Ještě více jsem se snažil vnořit do mysli jezuitským misionářům. Pro mě je Mlčení naprosto hluboký divácký i duchovní zážitek a u posledního záběru jsem tak nějak automaticky náhle udělal kříž na čele. A stále stojím za tím, že Andrew Garfield zde sehrál nejlepší roli svého dosavadního hereckého života.
679617
Loni jsem tento výjimečný snímek viděl na plátně, dnes konečně na Blu-rayi. Dnes mě to ale oslovilo ještě více. Ještě více jsem se snažil vnořit do mysli jezuitským misionářům. Pro mě je Mlčení naprosto hluboký divácký i duchovní zážitek a u posledního záběru jsem tak nějak automaticky náhle udělal kříž na čele. A stále stojím za tím, že Andrew Garfield zde sehrál nejlepší roli svého dosavadního hereckého života.
Mlčení (2016)
6 -6
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Gonzi
U jednotlivých studií samozřejmě ano. :)
679615
U jednotlivých studií samozřejmě ano. *:)*
679613
1 -3
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
A kolik filmů vznikne a kolik z nich je dobrých celkově či v Hollywoodu samozřejmě neřešíme, že?
679613
A kolik filmů vznikne a kolik z nich je dobrých celkově či v Hollywoodu samozřejmě neřešíme, že?
679611
2 -1
reagují: BarryLyndon
reagovat
3 filmy z 20 a stanice najednou točí super filmy :D
679611
3 filmy z 20 a stanice najednou točí super filmy *:D*
1 -6
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Mudbound bol jeden z najlepších filmov minulého roka, takže kľud hoši. Nie je to samá sračka.
679610
Mudbound bol jeden z najlepších filmov minulého roka, takže kľud hoši. Nie je to samá sračka.
679597
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
I Bright měl své momenty. Ale to je 2 filmy z 20 :D Strašný fail od Netflixu.
679597
I Bright měl své momenty. Ale to je 2 filmy z 20 *:D* Strašný fail od Netflixu.
679583
0 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Babysitter je fajn zanrovka
679583
Babysitter je fajn zanrovka
679577
2 0
reagují: BarryLyndon
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Thanks captain obvious. ;)

Tohle snad ví každý druhý. Občas je hodně úsměvné. Zatím jim z filmů nevyšlo prakticky nic.
679577
Thanks captain obvious. *;)* Tohle snad ví každý druhý. Občas je hodně úsměvné. Zatím jim z filmů nevyšlo prakticky nic.
679575
1 -8
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se