Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22061 - 22080 Napsat příspěvek
Že byl nasazeného v Korei a většinu toho drillu si improvizoval sám je celkem znama vec
680529
Že byl nasazeného v Korei a většinu toho drillu si improvizoval sám je celkem znama vec
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Obě jsou supr....a kdyby to někoho zajímalo (trochu to zapadlo na MZ Twitteru), tak drill seržant z tohoto filmu R. Lee Ermey včera umřel. Fun fact, sám byl bojově nasazen v Korei.
680528
Obě jsou supr....a kdyby to někoho zajímalo (trochu to zapadlo na MZ Twitteru), tak drill seržant z tohoto filmu R. Lee Ermey včera umřel. Fun fact, sám byl bojově nasazen v Korei.
680520
2 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
ja to nikomu neberem ale vôbec, videl som to síce len raz ale mal som kurevsky problém to dopozerať
680521
ja to nikomu neberem ale vôbec, videl som to síce len raz ale mal som kurevsky problém to dopozerať
680518
2 0
reagovat
reaguje na: gaboo
Full Metal Jacket mame genialni prvni pulku na cvicisti, ta na bojisti je otresna..
680520
Full Metal Jacket mame genialni prvni pulku na cvicisti, ta na bojisti je otresna..
680515
2 -3
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: gaboo
...ani Odysea? Divný.
680518
...ani Odysea? Divný.
680515
1 -1
reagují: gaboo
reagovat

KUBRICK

tak dopozeral som celú filmografiu stenlyho (13 filmov) a tvrdenie "najväčší filmár všech dob" fakt ne :) okrem shining a mechanickeho pomaranča som tam masterpiece nevidel, fakt ne
680515
tak dopozeral som celú filmografiu stenlyho (13 filmov) a tvrdenie "najväčší filmár všech dob" fakt ne *:)* okrem shining a mechanickeho pomaranča som tam masterpiece nevidel, fakt ne
KUBRICK
3 -8
reagují: (=LIFTY=), MarvinP
reagovat
reaguje na: pepo
Ale ten zbytek za řádných šplíchanců krve chybí...
680512
Ale ten zbytek za řádných šplíchanců krve chybí...
680510
0 0
reagovat
reaguje na: Axis
Si nefer. Hrane DC predsa maju z prstu vycucane pribehy (az na 2 vynimky)
680510
Si nefer. Hrane DC predsa maju z prstu vycucane pribehy (az na 2 vynimky)
680507
1 0
reagují: Axis
reagovat

Suicide Squad: Hell to Pay (2018)

Příběh vycucanej z prstu, ale furt se na to supr kouká, má to parádně drsný hlášky a umírá se tu jak na běžícím pásu. 7,5/10 Co by za to hrané DC daly...
680507
Příběh vycucanej z prstu, ale furt se na to supr kouká, má to parádně drsný hlášky a umírá se tu jak na běžícím pásu. 7,5/10 Co by za to hrané DC daly...
Suicide Squad: Hell to Pay (2018)
0 0
reagují: pepo
reagovat

Spinning Man

Docela super thiller/detektivka (navíc ještě k tomu podle knihy, což mě přívádí na myšlenku že kniha musí být fakt dobrá). Hlavní chlapské role naprosto super - Brosnan teď docela válí !!

Rozhodně nezávazně doporučuju 7/10 !
680436
Docela super thiller/detektivka (navíc ještě k tomu podle knihy, což mě přívádí na myšlenku že kniha musí být fakt dobrá). Hlavní chlapské role naprosto super - Brosnan teď docela válí !! Rozhodně nezávazně doporučuju 7/10 !
Spinning Man
0 0
reagovat

Vlasy (1979)

Viděno vůbec poprvé a absolutní nadšení. Forman a Ondříček ve vrcholné formě (ještě s Amadeem). :+:+:+

White Boys je u mě top píseň. :+:+:+
680427
Viděno vůbec poprvé a absolutní nadšení. Forman a Ondříček ve vrcholné formě (ještě s Amadeem). *:+**:+**:+* White Boys je u mě top píseň. *:+**:+**:+*
Vlasy (1979)
5 -1
reagovat

You Were Never Really Here

Něco jako 96 hodin a Drive v artovější verzi. Ten film je zajímavě natočený. Ale ten způsob vyprávění je místy na pěst. Má to několik parádních scén, skvělého Phoenixe. Ale pocitově mě ten film přišel snad o hodinu delší, než ve skutečnosti byl. Není to divácky vděčná podívaná, tak jak by se z obsahu zdálo. 6/10
680414
Něco jako 96 hodin a Drive v artovější verzi. Ten film je zajímavě natočený. Ale ten způsob vyprávění je místy na pěst. Má to několik parádních scén, skvělého Phoenixe. Ale pocitově mě ten film přišel snad o hodinu delší, než ve skutečnosti byl. Není to divácky vděčná podívaná, tak jak by se z obsahu zdálo. 6/10
You Were Never Really Here
0 0
reagovat

Suicide Squad: Hell to Pay

Alespoň v těch animácích nakopává DC Marvelu pozadí. Suicide Squad: Hell to Pay nabízí přesně to co jsem chtěl vidět. Podrazy, záporáky, jenž si nebojí ušpinit ruce, krvavé akční scény, a hodně ujetý humor. Příběh má velmi slušné tempo a dobře pobaví, a neurazí. Objevují se zde méně známe postavy, což vůbec není na škodu, protože se s nimi dá mnohem lépe pracovat, než kdyby zde byly ty nejznámější padouši. Suicide Squad: Hell to Pay je velmi slušný animák, který fandy DC nemůže urazit. 7/10
680404
Alespoň v těch animácích nakopává DC Marvelu pozadí. Suicide Squad: Hell to Pay nabízí přesně to co jsem chtěl vidět. Podrazy, záporáky, jenž si nebojí ušpinit ruce, krvavé akční scény, a hodně ujetý humor. Příběh má velmi slušné tempo a dobře pobaví, a neurazí. Objevují se zde méně známe postavy, což vůbec není na škodu, protože se s nimi dá mnohem lépe pracovat, než kdyby zde byly ty nejznámější padouši. Suicide Squad: Hell to Pay je velmi slušný animák, který fandy DC nemůže urazit. 7/10
Suicide Squad: Hell to Pay
2 0
reagovat

Quiet place

Siel som na to len kvoli clankom na MZ, bez toho aby som videl trailer.
8/10
Ma to pomaly rozbeh, par lacnych ´lekacek´, ale priblizne od polovice to slape celkom dobre a nie je to dementne ako vacsina hororov. Emily Blunt je ako vzdy badass.
680369
Siel som na to len kvoli clankom na MZ, bez toho aby som videl trailer. 8/10 Ma to pomaly rozbeh, par lacnych ´lekacek´, ale priblizne od polovice to slape celkom dobre a nie je to dementne ako vacsina hororov. Emily Blunt je ako vzdy badass.
Quiet place
0 0
reagovat
reaguje na: Memphis
"že genetický kód dinosaurů v laboratoři slepujou z různých částí a ještě k tomu si ho navíc můžou přizpůsobit podle sebe. Čímžto se tvůrci
zbavují veškerý zodpovědnosti za případný nekonzistence s předchozími
filmy" Polovina těch dinosaurů je z prvního dílu...8);) Ale jinak rozumím a o tomhle se nehádám.
Mě jednoduše sere, že těm zvířatům vzali vážnost. Jak říkám, že byl Pratt vůdcem smečky mi nevadí, k prezentaci inteligentních Raptorů to dokonce krásně sedí. Ale když si na konci zasněně koukají do očí, pak na sebe mrknou s T-Rexem... Ne, já chci Raptory, kteří když vycítí příležitost být Alfou, tak Prettovi urve ruku. A T-Rexe útočícího na auta, protože zkoumá nové území.
680331
"že genetický kód dinosaurů v laboratoři slepujou z různých částí a ještě k tomu si ho navíc můžou přizpůsobit podle sebe. Čímžto se tvůrci zbavují veškerý zodpovědnosti za případný nekonzistence s předchozími filmy" Polovina těch dinosaurů je z prvního dílu...*8)**;)* Ale jinak rozumím a o tomhle se nehádám. Mě jednoduše sere, že těm zvířatům vzali vážnost. Jak říkám, že byl Pratt vůdcem smečky mi nevadí, k prezentaci inteligentních Raptorů to dokonce krásně sedí. Ale když si na konci zasněně koukají do očí, pak na sebe mrknou s T-Rexem... Ne, já chci Raptory, kteří když vycítí příležitost být Alfou, tak Prettovi urve ruku. A T-Rexe útočícího na auta, protože zkoumá nové území.
680310
3 0
reagovat

Beyond Skyline

První Skyline nebyl nic moc, ale vyloženě sračka to nebyla. Druhý díl je o dost zábavnější. V podstatě sledujeme stejnou událost očima jiných postav a jestě pak i za děj prvního dílu, který až tak nutný není vidět, snad jen kromě jedné postavy. Na 20 miliónový rozpočet je to celkem epické a film má v podstatě 3 úplně jiné třetiny. První v Los Angeles, druhá na kosmické lodi a třetí v Laosu, kde se do děje v mísí Iko Uwais a Yatan Ruhian. Bohužel fight mezi Grillem a Uwaisem skončí dřív, než se nějak rozjede a Yayan je tu taky trestuhodně nevyužitý kromě konce, kdy mačetou efektivní rozřeže několik emzáků. Dozvíme se více o emzácích a konec je tak trochu ve stylu druhého Independence Day. V rámci výplachu na jeden večer ideální. Objektivně 6/10, neobjetivně o bodík více. Klidně bych si dal trojku.
680324
První Skyline nebyl nic moc, ale vyloženě sračka to nebyla. Druhý díl je o dost zábavnější. V podstatě sledujeme stejnou událost očima jiných postav a jestě pak i za děj prvního dílu, který až tak nutný není vidět, snad jen kromě jedné postavy. Na 20 miliónový rozpočet je to celkem epické a film má v podstatě 3 úplně jiné třetiny. První v Los Angeles, druhá na kosmické lodi a třetí v Laosu, kde se do děje v mísí Iko Uwais a Yatan Ruhian. Bohužel fight mezi Grillem a Uwaisem skončí dřív, než se nějak rozjede a Yayan je tu taky trestuhodně nevyužitý kromě konce, kdy mačetou efektivní rozřeže několik emzáků. Dozvíme se více o emzácích a konec je tak trochu ve stylu druhého Independence Day. V rámci výplachu na jeden večer ideální. Objektivně 6/10, neobjetivně o bodík více. Klidně bych si dal trojku.
Beyond Skyline
0 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Čistě hypoteticky: my nevíme, jak byly ty zvířata chytrý — jestli na tom byly s inteligencí líp nebo hůř než např. dnešní ptáci — ale pokud by byly lidma obklopený a vychovávaný odmala, opravdu by některý z nich nešly alespoň částečně domestifikovat?

Ve filmu navíc zazní informace, že genetický kód dinosaurů v laboratoři slepujou z různých částí a ještě k tomu si ho navíc můžou přizpůsobit podle sebe. Čímžto se tvůrci zbavují veškerý zodpovědnosti za případný nekonzistence s předchozími filmy. Anything goes.

Na druhou stranu debatovat o tomhle zrovna u blockbusteru typu Jurský svět asi nemá moc smysl. :D Jinak patřím do týmu "jedničku jsem zpětně docenil hodně". Je to výbornej popcorn.
680310
Čistě hypoteticky: my nevíme, jak byly ty zvířata chytrý — jestli na tom byly s inteligencí líp nebo hůř než např. dnešní ptáci — ale pokud by byly lidma obklopený a vychovávaný odmala, opravdu by některý z nich nešly alespoň částečně domestifikovat? Ve filmu navíc zazní informace, že genetický kód dinosaurů v laboratoři slepujou z různých částí a ještě k tomu si ho navíc můžou přizpůsobit podle sebe. Čímžto se tvůrci zbavují veškerý zodpovědnosti za případný nekonzistence s předchozími filmy. Anything goes. Na druhou stranu debatovat o tomhle zrovna u blockbusteru typu Jurský svět asi nemá moc smysl. *:D* Jinak patřím do týmu "jedničku jsem zpětně docenil hodně". Je to výbornej popcorn.
680307
4 -2
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: vZeč
"Jedničku" jsem zpětně o něco málo docenil. Nápadů to má hodně hlavně v tom fikčním světě a ten park měli udělaný suprově. Režijně to bylo neurážející řemeslo a Indominus mi s odstupem času příjde jako velmi dobrý nápad.
Největší problémy tak mám s tím, že z T-Rexe, Raptorů atd dělají hrdiny filmu. Ano, nemusejí být zrovna za příšery, ale ten konec s kámošskými Raptory a ještě víc kámošským T-Rexem me sere stále. Do bitky s Indominem to bylo pořád ve snesitelných mezích, při ní už ne.
A bojím se, že pojedou ve stejném trendu pořát.
680307
"Jedničku" jsem zpětně o něco málo docenil. Nápadů to má hodně hlavně v tom fikčním světě a ten park měli udělaný suprově. Režijně to bylo neurážející řemeslo a Indominus mi s odstupem času příjde jako velmi dobrý nápad. Největší problémy tak mám s tím, že z T-Rexe, Raptorů atd dělají hrdiny filmu. Ano, nemusejí být zrovna za příšery, ale ten konec s kámošskými Raptory a ještě víc kámošským T-Rexem me sere stále. Do bitky s Indominem to bylo pořád ve snesitelných mezích, při ní už ne. A bojím se, že pojedou ve stejném trendu pořát.
680305
4 0
reagují: Memphis
reagovat

Jurskýho světa druhý kus

Po tom traileru na trailer mám fakt dojem, že je to oproti jedničce tak tisíckrát nápaditější, minimálně vizuálně. Jednička je strašný průměr, který má fakt hezký oldschool scénář ale úplně marnou režii. Tohle by mohlo být k pokukání. Těším se dost
680305
Po tom traileru na trailer mám fakt dojem, že je to oproti jedničce tak tisíckrát nápaditější, minimálně vizuálně. Jednička je strašný průměr, který má fakt hezký oldschool scénář ale úplně marnou režii. Tohle by mohlo být k pokukání. Těším se dost
Jurskýho světa druhý kus
1 0
reagují: KARLOS
reagovat

Thelma (2017)

Nadhera. Mozno trochu pomala ale takisto velmi posobiva festivalovka. Neviem preco, ale trochu mi to pripomenulo Polanskeho kusky. Nadprirodzeno, skumanie sexuality, neustale podprahove napatie, niekolko mrazivych scen a uzasne zahrana hlavna hrdinka.  9/10
680291
Nadhera. Mozno trochu pomala ale takisto velmi posobiva festivalovka. Neviem preco, ale trochu mi to pripomenulo Polanskeho kusky. Nadprirodzeno, skumanie sexuality, neustale podprahove napatie, niekolko mrazivych scen a uzasne zahrana hlavna hrdinka.  9/10
Thelma (2017)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se