Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22041 - 22060 Napsat příspěvek

Star Wars: Episode IX

680908
Novinky z preprodukce  [url=https://star-wars-episode-ix-leaks-rumours-and-theories.webnode.cz/l/posily-produkcniho-tymu/]Rozšíření filmařského týmu[/url] a [url=https://star-wars-episode-ix-leaks-rumours-and-theories.webnode.cz/l/navrat-mary-jade/]možný návrat legendární postavy[/url]? *:o*
Star Wars: Episode IX
5 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Fakt ne....
680880
Fakt ne....
680876
1 -9
reagovat
reaguje na: Spazz
Jednička byla super.
680876
Jednička byla super.
680873
3 -4
reagují: BarryLyndon
reagovat

Den of thieves

6-7/10
680875
6-7/10
Den of thieves
0 -1
reagovat

Pacific Rim 2

I jednicku bych lidem poustel spis za trest, ale tohle teda bylo uz vazne hruzostrasne. 

Ze ja jsem se k tomu nechal ukecat...
680873
I jednicku bych lidem poustel spis za trest, ale tohle teda bylo uz vazne hruzostrasne.  Ze ja jsem se k tomu nechal ukecat...
Pacific Rim 2
1 -3
reagují: speedy.mail
reagovat

Attack of the 50 Ft. Woman (1958)

Konečne niekto pochopil ako má vyzerať správna sonda zo zničeného ženského srdca :) Zďaleka nie taká blbosť ako by sa mohlo zdať podľa názvu. Prvú polovicu je to totiž prekvapivo vážna vzťahovka a až v poslednom akte sa rozbehne to pravé mäso. To však mohlo byť trochu prepečenejšie, šťavňatejšie a lahôdkovejšie. Ale za pozretie to stojí. Aj vďaka krátkej stopáži a nepredvídateľnosti to rozhodne nie je nuda. 6/10
680848
Konečne niekto pochopil ako má vyzerať správna sonda zo zničeného ženského srdca :) Zďaleka nie taká blbosť ako by sa mohlo zdať podľa názvu. Prvú polovicu je to totiž prekvapivo vážna vzťahovka a až v poslednom akte sa rozbehne to pravé mäso. To však mohlo byť trochu prepečenejšie, šťavňatejšie a lahôdkovejšie. Ale za pozretie to stojí. Aj vďaka krátkej stopáži a nepredvídateľnosti to rozhodne nie je nuda. 6/10
Attack of the 50 Ft. Woman (1958)
0 0
reagovat

The Quest (1996)

ak som konečne toto veľdielo kukol a je to dosť prúser aj v rámci vtedajšej Van Dammovej filmografie. 3/10
680808
ak som konečne toto veľdielo kukol a je to dosť prúser aj v rámci vtedajšej Van Dammovej filmografie. 3/10
The Quest (1996)
0 0
reagovat

The World, the Flesh and the Devil

Zabudnutý, keď nie poklad, tak aspoň výborný film. Exteriérové scény sú parádne, riešia sa nadčasové témy a námet je vyložene super. Škoda slabších hercov. 8/10
680795
Zabudnutý, keď nie poklad, tak aspoň výborný film. Exteriérové scény sú parádne, riešia sa nadčasové témy a námet je vyložene super. Škoda slabších hercov. 8/10
The World, the Flesh and the Devil
1 0
reagovat

Minority Report (2002)

Viděno podruhé asi po 10 letech. Rozhodně jeden z top Spielbergových filmů, škoda že posledních 15 minut už jede trochu zkratkou a podle očekávání, protože do tý doby je to maximální nářez. A ty poslední dvě happyendový scény si taky Steven mohl odpustit :D
680779
Viděno podruhé asi po 10 letech. Rozhodně jeden z top Spielbergových filmů, škoda že posledních 15 minut už jede trochu zkratkou a podle očekávání, protože do tý doby je to maximální nářez. A ty poslední dvě happyendový scény si taky Steven mohl odpustit *:D*
Minority Report (2002)
8 0
reagovat

Prezident Blaník (2018)

Prezidenta Blaníka jsem si dal až teď, pěkně s odstupem několik měsíců po kinopremiéře, protože sledovat to v době prezidentské euforie jsem nepokládal za dobrý nápad. Upřímně řečeno: jsem zklamaný. Tondu a jeho partu mám rád, ale celovečerní formát Tondovi jednoduše nesedí, není to ono. Zatímco některé jednotlivé epizody si pouštím pravidelně a stále se u nich příjemně bavím, tak celovečerního Prezidenta Blaníka si znovu asi jen tak nepustím. A není to jenom do ztracena znějící pointou. Pokud někdy vznikne další řada, rád ji uvítám, ale druhý celovečerák by už vznikat neměl. Tondovi je zkrátka nejlépe v desetiminutových epizodách.
680770
Prezidenta Blaníka jsem si dal až teď, pěkně s odstupem několik měsíců po kinopremiéře, protože sledovat to v době prezidentské euforie jsem nepokládal za dobrý nápad. Upřímně řečeno: jsem zklamaný. Tondu a jeho partu mám rád, ale celovečerní formát Tondovi jednoduše nesedí, není to ono. Zatímco některé jednotlivé epizody si pouštím pravidelně a stále se u nich příjemně bavím, tak celovečerního Prezidenta Blaníka si znovu asi jen tak nepustím. A není to jenom do ztracena znějící pointou. Pokud někdy vznikne další řada, rád ji uvítám, ale druhý celovečerák by už vznikat neměl. Tondovi je zkrátka nejlépe v desetiminutových epizodách.
Prezident Blaník (2018)
3 -3
reagovat
paddington 2 (2017)
50% - jednicka (65%) taky nebyla nic extra ale aspon vrsila napady na sebe. tohle je jen hrozna upachtena nuda. nikdy vic.
680717
[url=https://www.rottentomatoes.com/m/paddington_2/]paddington 2[/url] (2017) 50% - jednicka (65%) taky nebyla nic extra ale aspon vrsila napady na sebe. tohle je jen hrozna upachtena nuda. nikdy vic.
0 -8
reagovat
koukám, že Mr.Hlad konečně viděl Přelet nad kukaččím hnízdem :D:+
680676
koukám, že Mr.Hlad konečně viděl Přelet nad kukaččím hnízdem *:D**:+*
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
Útok krabích monster jsem loni viděl na LFŠ se simultánním tlumočením organizátorů Festivalu otrlého diváka, což ještě zvýšilo zábavnost toho snímku. :+
680661
Útok krabích monster jsem loni viděl na LFŠ se simultánním tlumočením organizátorů Festivalu otrlého diváka, což ještě zvýšilo zábavnost toho snímku. *:+*
680658
1 -2
reagovat
  • Day the World Ended (1955) 
    Ukecane a nudne postapo, kde su vsetci nadherne nastylovani, upraveni aj obleceni. Atmosfera nefunguje a ako bonus srandovna prisera, ktora musela posobit funny uz aj 20 rokov pred vznikom filmu. Najlepsie na filme su prvych asi 5 minut a originalny (a dramaturgicky velmi dobre funkcny) zaverecny titulok. 3/10

  • Útok krabích monster (1957) 
    Roztomila a svizna B-ckova hovadina od majstra/mentora majstrov 6/10
680658
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/1668-day-the-world-ended/]Day the World Ended[/url] (1955)  Ukecane a nudne postapo, kde su vsetci nadherne nastylovani, upraveni aj obleceni. Atmosfera nefunguje a ako bonus srandovna prisera, ktora musela posobit funny uz aj 20 rokov pred vznikom filmu. Najlepsie na filme su prvych asi 5 minut a originalny (a dramaturgicky velmi dobre funkcny) zaverecny titulok. 3/10 [/*][*] [url=https://www.csfd.cz/film/1663-utok-krabich-monster/]Útok krabích monster[/url] (1957)  Roztomila a svizna B-ckova hovadina od majstra/mentora majstrov 6/10 [/*][/list]
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
only god forgives is a masterpiece. :D:+ a trilogie pusher je na urovni trilogie the godfather.
680649
[url=https://youtu.be/1jPWGEoyJHY]only god forgives is a masterpiece[/url]. *:D**:+* a trilogie pusher je na urovni trilogie the godfather.
2 0
reagovat
  • The Ritual (2017) 
    Prva polovica vyborna, so super atmosferou a zaujimavymi postavami. Vo finale to uz je slabsie. Ale design monstra paradny. 7/10

  • Študentský zverinec (1978) 
    Fajn dobovka ale fakt to dost zostarlo. Gagy a postupy z tohto filmu sa tak casto kopirovali az bohuzial prestali byt vtipne. 6/10
680597
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/526059-the-ritual/]The Ritual[/url] (2017)  Prva polovica vyborna, so super atmosferou a zaujimavymi postavami. Vo finale to uz je slabsie. Ale design monstra paradny. 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/5571-zverinec-casopisu-national-lampoon/]Študentský zverinec[/url] (1978)  Fajn dobovka ale fakt to dost zostarlo. Gagy a postupy z tohto filmu sa tak casto kopirovali az bohuzial prestali byt vtipne. 6/10[/*][/list]
0 0
reagovat

To

Pekelně mne to na druhé shlédnutí nebavilo a byl bych v hodnocení hodně hodně negativní. Asi mne ovlivnila Hladova věta z MZ live k RPO, že tady si prostě někdo odškrtával věci, co se tam mají objevit. V podstatě to platí pro hodně moderních adaptací, třeba Marťana. 
Jediné co mi přišlo super je prostě soundtrack, jinak už to nikdy nechci vidět a budu hodně zvažovat i pokračování. 
680581
Pekelně mne to na druhé shlédnutí nebavilo a byl bych v hodnocení hodně hodně negativní. Asi mne ovlivnila Hladova věta z MZ live k RPO, že tady si prostě někdo odškrtával věci, co se tam mají objevit. V podstatě to platí pro hodně moderních adaptací, třeba Marťana.  Jediné co mi přišlo super je prostě soundtrack, jinak už to nikdy nechci vidět a budu hodně zvažovat i pokračování. 
To
3 -10
reagovat

Banik 10/10

bo Banik!!! :)
680566
bo Banik!!! *:)*
Banik 10/10
0 0
reagovat
Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je hejtování Kubricka pozérství nebo nepochopení...
680548
Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je hejtování Kubricka pozérství nebo nepochopení...
6 -6
reagovat
Odysea je pro mě film odjinud, tak nějak mimo měřítka. První zkouknutí bylo opravdu trochu na úrovni zjevení. A neříkám, že jsem si celé to zjevení plně užil, to vůbec ne, ale přesto je to celkový vyznění neuvěřitelný. Pomeranč a Osvícení pak plná palba. 

Ta práce s tempem a rozložení částí v Pomeranči i ve Vestě je deluxe věc.
680547
Odysea je pro mě film odjinud, tak nějak mimo měřítka. První zkouknutí bylo opravdu trochu na úrovni zjevení. A neříkám, že jsem si celé to zjevení plně užil, to vůbec ne, ale přesto je to celkový vyznění neuvěřitelný. Pomeranč a Osvícení pak plná palba.  Ta práce s tempem a rozložení částí v Pomeranči i ve Vestě je deluxe věc.
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se