Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 22021 - 22040 Napsat příspěvek
Sceny s Nicholsonom si pustam pravidelne. Ten chlap ma nadpozemsku charizmu a keby som sluzil pod jeho velenim, "code red" si necham libit kazdy vecer:)
681119
Sceny s Nicholsonom si pustam pravidelne. Ten chlap ma nadpozemsku charizmu a keby som sluzil pod jeho velenim, "code red" si necham libit kazdy vecer:)
3 0
reagovat
reaguje na: kubqo
The Good Wife a The Good Fight
To je strašnej nátěr.
681118
The Good Wife a The Good Fight To je strašnej nátěr.
681113
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
681115
[url=https://www.csfd.cz/film/7620-par-spravnych-chlapu/komentare/]Zopár správnych chlapov[/url]
681113
0 0
reagovat
Počúvam tento týžden podcasty o americkom justičnom systéme (More Perfect od Radiolab) a tak mám strašne chuť na nejaké court-room drama. Poraďte niečo dobré. Viem, že Tom Cruise má nejaký taký film, ktorý som ešte nevidel.
681113
Počúvam tento týžden podcasty o americkom justičnom systéme (More Perfect od Radiolab) a tak mám strašne chuť na nejaké court-room drama. Poraďte niečo dobré. Viem, že Tom Cruise má nejaký taký film, ktorý som ešte nevidel.
1 0
reagovat

8 1/2 (1963)

Súhlasím, že 8 1/2 je umeleckým dielom. Je totiž umenie natočiť kúsok z filmového prostredia, ktorý by sa mi nepáčil. Takisto je umením mať vo filme toľko remeselne geniálne natočených scén, ktoré ma nebavilo obdivovať. A v prvom rade je obrovské umenie natočiť film, ktorý z duše nenávidím. Takže áno. Fellini bol veľký umelec 3/10
681041
Súhlasím, že 8 1/2 je umeleckým dielom. Je totiž umenie natočiť kúsok z filmového prostredia, ktorý by sa mi nepáčil. Takisto je umením mať vo filme toľko remeselne geniálne natočených scén, ktoré ma nebavilo obdivovať. A v prvom rade je obrovské umenie natočiť film, ktorý z duše nenávidím. Takže áno. Fellini bol veľký umelec 3/10
8 1/2 (1963)
0 0
reagovat

Hostiles ešte raz

Pozrel som si to znovu a tentoraz 10/10. Skvost. To, čo tu predvádza Bale, radím medzi TOP 10 najlepších hereckých výkonov, aké som kedy videl. Neuveriteľné položenie sa do postavy. Resp. veľmi uveriteľné.
681038
Pozrel som si to znovu a tentoraz 10/10. Skvost. To, čo tu predvádza Bale, radím medzi TOP 10 najlepších hereckých výkonov, aké som kedy videl. Neuveriteľné položenie sa do postavy. Resp. veľmi uveriteľné.
Hostiles ešte raz
7 -1
reagovat
Before... trilogy vládne všemu. Na čtvrtej díl budu muset ale nejspíš sbírat chvíli odvahu, pokud tedy někdy vznikne.
681034
Before... trilogy vládne všemu. Na čtvrtej díl budu muset ale nejspíš sbírat chvíli odvahu, pokud tedy někdy vznikne.
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Plus Trilogia Before..., ktora ma pre mna zvlastne miesto. 

Kedysi v topke, ale vzhladom na zivotne okolnosti je to pre mna prilis realisticke a nemozem to uz pozerat:((
681028
Plus Trilogia Before..., ktora ma pre mna zvlastne miesto.  Kedysi v topke, ale vzhladom na zivotne okolnosti je to pre mna prilis realisticke a nemozem to uz pozerat:((
681025
6 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Mam to stejne, je to takova svata trojice. Nejradeji mam ale porad Horsi uz to nebude, to jsem totiz videl prvni:+
681025
Mam to stejne, je to takova svata trojice. Nejradeji mam ale porad Horsi uz to nebude, to jsem totiz videl prvni*:+*
681023
0 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Prave si vymenoval moje tri najoblubenejsie a pre mna zatial najlepsie filmy o laske.
681023
Prave si vymenoval moje tri najoblubenejsie a pre mna zatial najlepsie filmy o laske.
681020
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
jj, máloco bych označil za Geniální, ale tohle určitě jo. A pro mě osobně nejoblíbenější Carry. Kirstenka i Kate cute. :+
681022
jj, máloco bych označil za Geniální, ale tohle určitě jo. A pro mě osobně nejoblíbenější Carry. Kirstenka i Kate cute. *:+*
681020
0 0
reagovat

Vecny svit neposkvrnene mysli

Ze ja blbec to videl az ted, vzdyt je to tak krasny film s nejsladsi roli Kate Winslet... Ale i ta Kirsten Dunst neni k zahozeni:)Romantika, kterou radim co do originality nekde k 500 dni se Summer nebo Horsi uz to nebude.
681020
Ze ja blbec to videl az ted, vzdyt je to tak krasny film s nejsladsi roli Kate Winslet... Ale i ta Kirsten Dunst neni k zahozeni*:)*Romantika, kterou radim co do originality nekde k 500 dni se Summer nebo Horsi uz to nebude.
Vecny svit neposkvrnene mysli
8 0
reagují: Gorecki, KARLOS
reagovat

Všichni dobří rodáci

Viděno asi počtvrté a opět skvělý. Když to srovnám s prvním shlédnutím ještě v teenage letech tak tenkrát jsem si snad pustil jiný film. U mě jedna z těch klasik, které jsem nerozuměl ale časem si ke mně našla cestu. Prostě skvělý film o přátelství v blbých časech s trochou té poetiky. Komu se to před dvacítkou nelíbilo jako mě ať to někdy zkusí znovu stojí to za to. :+
680980
Viděno asi počtvrté a opět skvělý. Když to srovnám s prvním shlédnutím ještě v teenage letech tak tenkrát jsem si snad pustil jiný film. U mě jedna z těch klasik, které jsem nerozuměl ale časem si ke mně našla cestu. Prostě skvělý film o přátelství v blbých časech s trochou té poetiky. Komu se to před dvacítkou nelíbilo jako mě ať to někdy zkusí znovu stojí to za to. *:+*
Všichni dobří rodáci
2 0
reagovat

Maze 3

3hodinova bromance.
4/10
680971
3hodinova bromance. 4/10
Maze 3
1 -3
reagovat

Mr. Church (2016)

Bolo velmi prijemne vidiet po vyse dekade Murphyho v dramatickej roli. A hlavne v dobrom filme. Velmi prijemna feel good zalezitost o strastiach a slastiach zivota.  Citlive, dojimave a velmi pekne zahrane. Podobnych (a aj lepsich) kuskov je vela, ale ak funguju takto dobre, netreba nad nimi mavnut rokou. Silnych 7/10
680970
Bolo velmi prijemne vidiet po vyse dekade Murphyho v dramatickej roli. A hlavne v dobrom filme. Velmi prijemna feel good zalezitost o strastiach a slastiach zivota.  Citlive, dojimave a velmi pekne zahrane. Podobnych (a aj lepsich) kuskov je vela, ale ak funguju takto dobre, netreba nad nimi mavnut rokou. Silnych 7/10
Mr. Church (2016)
0 0
reagovat
Ale tak proc ne nerict... Nejlepsi filmova romanticka scena vsech dob? link

Ale mozna sem jenom nacnutej "zivotem"....
680968
Ale tak proc ne nerict... Nejlepsi filmova romanticka scena vsech dob? http://www.youtube.com/watch?v=iTHksT8tv2Y Ale mozna sem jenom nacnutej "zivotem"....
2 0
reagovat
Nedá mi to a v souvislosti s Metanolem se musím zeptat slovenských kolegů: Myslíte si, že by se i u vás na Slovensku mohla odehrát tzv. metanolová aféra?
680966
Nedá mi to a v souvislosti s Metanolem se musím zeptat slovenských kolegů: Myslíte si, že by se i u vás na Slovensku mohla odehrát tzv. metanolová aféra?
0 -2
reagovat

The Titan

4/10, kto čaká zábery z Titánu nech si nechá zájsť chuť. Je ho tam asi 10sek. Sam Worthington hraje ako vždy Sama Worthingtona. 
680961
4/10, kto čaká zábery z Titánu nech si nechá zájsť chuť. Je ho tam asi 10sek. Sam Worthington hraje ako vždy Sama Worthingtona. 
The Titan
1 0
reagovat

Metanol (2018)

Provizorní hodnocení: Zatím se neodvážím dát plné hodnocení, ale jestli bude druhá část stejně výborná jako ta první, dám to nejvyšší hodnocení s radostí.

Klidně bych si ten film v celé tříhodinové stopáži.
680938
Provizorní hodnocení: Zatím se neodvážím dát plné hodnocení, ale jestli bude druhá část stejně výborná jako ta první, dám to nejvyšší hodnocení s radostí. Klidně bych si ten film v celé tříhodinové stopáži.
Metanol (2018)
0 -2
reagovat

Star Wars: Episode IX

680908
Novinky z preprodukce  [url=https://star-wars-episode-ix-leaks-rumours-and-theories.webnode.cz/l/posily-produkcniho-tymu/]Rozšíření filmařského týmu[/url] a [url=https://star-wars-episode-ix-leaks-rumours-and-theories.webnode.cz/l/navrat-mary-jade/]možný návrat legendární postavy[/url]? *:o*
Star Wars: Episode IX
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se