Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21981 - 22000 Napsat příspěvek

Quiet Place

Dneska vyrážím a jako člověk, který nemá rád horory a neviděl žádný z posledních hitů, ani nejnovější To, se na tohle dost těším. Baví mě koncept, baví mě obsazení. Snad nebudu poznamenanej, bojím se jen velmi nerad.
682016
Dneska vyrážím a jako člověk, který nemá rád horory a neviděl žádný z posledních hitů, ani nejnovější To, se na tohle dost těším. Baví mě koncept, baví mě obsazení. Snad nebudu poznamenanej, bojím se jen velmi nerad.
Quiet Place
3 -2
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: Dani
Loni byl v Projektu 100. Letos pochybuju.
682013
Loni byl v Projektu 100. Letos pochybuju.
682011
0 0
reagují: Dani
reagovat
reaguje na: Dani
link

Jinak nevim. :D
682012
http://www.centrumpanorama.cz/cz/program.html?day=18 Jinak nevim. *:D*
682011
1 0
reagovat
Víte někdo náhodou, jestli teď půjde 2001: Vesmírná Odysea i do české kinodistribuce? Díky :)
682011
Víte někdo náhodou, jestli teď půjde 2001: Vesmírná Odysea i do české kinodistribuce? Díky *:)*
0 0
reagují: KARLOS, Memphis
reagovat
reaguje na: Kostěj
Dik za vysvetleni :D:+
681996
Dik za vysvetleni *:D**:+*
681995
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Hraje tam Carrie Coon, známá též z Leftovers (nebo jako sestra Bena Afflecka z Gone Girl). Takovou tu rohatou Thanosovu přisluhovačku.
681995
Hraje tam Carrie Coon, známá též z Leftovers (nebo jako sestra Bena Afflecka z Gone Girl). Takovou tu rohatou Thanosovu přisluhovačku.
681994
0 0
reagují: Sony
reagovat
reaguje na: GuidoA.
avengers: infinity war (2018)
80% - dalsi dil the leftovers s nasi oblibenou carrie coon ktera tu vystupuje jako proxima midnight. 

Film jsem videl, s hodnocenim souhlasim, ale vubec ti nerozumim :D
681994
[i]avengers: infinity war (2018) [/i][i]80% - dalsi dil the leftovers s nasi oblibenou carrie coon ktera tu vystupuje jako proxima midnight. [/i] Film jsem videl, s hodnocenim souhlasim, ale vubec ti nerozumim *:D*
681993
2 0
reagují: Kostěj
reagovat
o ornitologo (2016)
40% - joao pedro rodrigues toci stejne votravny veci jako ana lily amirpour. gratuluju.

the strange colour of your body's tears (2013)
55% - moje milovana secese. ale tohle je pouha recese. stesti ze sem si jejich posledni kousek tak uzil. jinak bych tomuhle sanci ani nedal.

enron: the smartest guys in the room (2005)
65% - dokument o evil corp. s kamosem sme se shodli ze dokumenty maj mit maximalne 50 minut. vyjma tvurcu jako sou treba ken burns a adam curtis.

avengers: infinity war (2018)
80% - dalsi dil the leftovers s nasi oblibenou carrie coon ktera tu vystupuje jako proxima midnight. 

michael clayton (2007)
85% - po buhvi kolika letech a asi sedmi pokusech se mi to podarilo dokoukat. pritom to ma jeden z nejlepsich scenaru na svete.
681993
o ornitologo (2016) 40% - joao pedro rodrigues toci stejne votravny veci jako ana lily amirpour. gratuluju. the strange colour of your body's tears (2013) 55% - moje milovana secese. ale tohle je pouha recese. stesti ze sem si jejich posledni kousek tak uzil. jinak bych tomuhle sanci ani nedal. enron: the smartest guys in the room (2005) 65% - dokument o evil corp. s kamosem sme se shodli ze dokumenty maj mit maximalne 50 minut. vyjma tvurcu jako sou treba ken burns a adam curtis. avengers: infinity war (2018) 80% - dalsi dil the leftovers s nasi oblibenou carrie coon ktera tu vystupuje jako proxima midnight.  michael clayton (2007) 85% - po buhvi kolika letech a asi sedmi pokusech se mi to podarilo dokoukat. pritom to ma jeden z nejlepsich scenaru na svete.
1 0
reagují: Sony
reagovat
reaguje na: Disketa1
Dokonce dva :D
681959
Dokonce dva *:D*
681938
0 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Jeden remake už tu je. A nedopadlo to vůbec dobře. :D
681938
Jeden remake už tu je. A nedopadlo to vůbec dobře. *:D*
681932
2 -2
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: speta.jr
Všade inde okrem csfd je to zaradené medzi muzikálmi. A je to pecka. ;););)
681934
Všade inde okrem csfd je to zaradené medzi muzikálmi. A je to pecka. *;)**;)**;)*
681932
0 0
reagovat

Wicker Man 1973

A toto co bylo? :D Vidět to na střední, tak kálím blahem. Proč na CSFD není zařazen mezi muzikály? Byl bych víc připraven. Chtělo by to nějaký NC-17 remake se satanismem a metalem. 8)
681932
A toto co bylo? *:D* Vidět to na střední, tak kálím blahem. Proč na CSFD není zařazen mezi muzikály? Byl bych víc připraven. Chtělo by to nějaký NC-17 remake se satanismem a metalem. *8)*
Wicker Man 1973
0 0
reagují: Disketa1, pepo
reagovat

Warlock 7,5/10

jeden z tech filmu, ktere jsem drive videl s rychlodabingem...zestarly hlavne efekty, ale atmosku to ma porad vybornou. :)
681873
jeden z tech filmu, ktere jsem drive videl s rychlodabingem...zestarly hlavne efekty, ale atmosku to ma porad vybornou. *:)*
Warlock 7,5/10
0 0
reagovat

Kanárek (1999)

"Dovedeš si představit pana Tau s bouchačkou? Já ne, akorát s deštníkem a to je v thrilleru na hovno."8)
Jasně je to prvotina, je v ní plno chyb, některý scény zbytečně přehrocený, jenže je v ní taky plno parády a skvělýho mladickýho zápalu a výbornýho kumštu. Nechápu, že se po tomhle Tauš zahrabal, Křen si dal ještě Samotáře a zblblej Hollywoodem taky zaplakal nad vejdělkem. Věčná škoda obou dvou...8/10
PS: Jednu hvězdu přidávám za parádního Mejlu Hlavsu.
681836
[i]"Dovedeš si představit pana Tau s bouchačkou? Já ne, akorát s deštníkem a to je v thrilleru na hovno."*8)*[/i] Jasně je to prvotina, je v ní plno chyb, některý scény zbytečně přehrocený, jenže je v ní taky plno parády a skvělýho mladickýho zápalu a výbornýho kumštu. Nechápu, že se po tomhle Tauš zahrabal, Křen si dal ještě Samotáře a zblblej Hollywoodem taky zaplakal nad vejdělkem. Věčná škoda obou dvou...8/10 PS: Jednu hvězdu přidávám za parádního Mejlu Hlavsu.
Kanárek (1999)
1 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Druhé zhliadnutie ti vymaže všetky výhrady, lebo doceníš, že celá tá rozbitá štruktúra a zdanlivo náhodné scény sú tam vlastne presne dávkované ako faktory, ktoré modelujú hlavnú postavu. Celé je to o ňom. Trochu aj o tej ženskej, ale hlavne o ňom.
681830
Druhé zhliadnutie ti vymaže všetky výhrady, lebo doceníš, že celá tá rozbitá štruktúra a zdanlivo náhodné scény sú tam vlastne presne dávkované ako faktory, ktoré modelujú hlavnú postavu. Celé je to o ňom. Trochu aj o tej ženskej, ale hlavne o ňom.
681829
1 0
reagovat

Hostiles

Neskutečnej Bale!

Film sice bez tempa, kde aby se "něco" dělo sledujeme random epizodky co vyšumí do prázdna nebo se to nějak vyřeší samo mimo kameru.. a posloucháme ty nejvíc otřepané řeči, kde každý ví jaká věta bude následovat a k tomu jednu z nejvíc wtf přestřelek, kde ostřílení pistolníci místo sejmutí batmana (vojáka co opětuje palbu) drahocenné vteřinky věnují tomu aby se pečlivě postřílelo všechno co má vagínu a zmateně běhá po louce:D

Ale ten Bale.. ten dává a když mu na konci u vlaku řekne děkuji a on jen tak nepatrně pokyne hlavou..ty krávo..tohle si dám brzo znova
681829
Neskutečnej Bale! Film sice bez tempa, [spoiler]kde aby se "něco" dělo sledujeme random epizodky co vyšumí do prázdna nebo se to nějak vyřeší samo mimo kameru.. a posloucháme ty nejvíc otřepané řeči, kde každý ví jaká věta bude následovat a k tomu jednu z nejvíc wtf přestřelek, kde ostřílení pistolníci místo sejmutí batmana (vojáka co opětuje palbu) drahocenné vteřinky věnují tomu aby se pečlivě postřílelo všechno co má vagínu a zmateně běhá po louce*:D* Ale ten Bale.. ten dává a když mu na konci u vlaku řekne děkuji a on jen tak nepatrně pokyne hlavou..ty krávo..tohle si dám brzo znova[/spoiler]
Hostiles
2 0
reagují: duro
reagovat

popik

Avengers: Infinity War

Pro mě docela překvápko. 8/10*

Přílet Thora mezi Strážce a špičkování se Star Lordem parádní! :D:+
681806
Avengers: Infinity War Pro mě docela překvápko. 8/10* Přílet Thora mezi Strážce a špičkování se Star Lordem parádní! *:D**:+*
popik
2 -1
reagovat

Metanol

tohle mohlo klidně do kin. Na TV film silný nadprůměr. Soundtrack byl jak z Sherlocka Holmese s RDjr ale k tempu filmu velice seděl.
První půlka hezky vše rozehrála a druhá půlka pak v bleskovým tempu vše dokončila. Hodně povedený.
A kdo mě tam mile překvapil byl herec Ondřej Nosálek (myslel jsem si že už v ničem nehraje)
link
kdo viděl film Brak tak ví :-D 
681792
tohle mohlo klidně do kin. Na TV film silný nadprůměr. Soundtrack byl jak z Sherlocka Holmese s RDjr ale k tempu filmu velice seděl. První půlka hezky vše rozehrála a druhá půlka pak v bleskovým tempu vše dokončila. Hodně povedený. A kdo mě tam mile překvapil byl herec Ondřej Nosálek (myslel jsem si že už v ničem nehraje) https://www.csfd.cz/tvurce/52611-ondrej-nosalek/ kdo viděl film Brak tak ví :-D 
Metanol
1 0
reagovat

Flight to Mars (1951)

Uz vtedy to musel byt riadny shit a teraz je to uz uplne peklicko. Ani kostymy martaniek to nezachranili. 2/10
681783
Uz vtedy to musel byt riadny shit a teraz je to uz uplne peklicko. Ani kostymy martaniek to nezachranili. 2/10
Flight to Mars (1951)
0 0
reagovat

Metanol (2018)

Metanol je sice prezentován jako dvojdílný televizní film, ve skutečnosti jde ale o fantasticky našlapanou tříhodinovou kriminálku, která tady dlouhé roky chyběla. Určitě bych ocenil případné nasazení do kin, kde by se ještě lépe dala ocenit tahle dokonalá filmařina, kterou u české produkce tolik postrádám. Naprosto ojedinělou práci se scénářem, který pregnantně ukazuje nejnižší lidské pudy, z nichž vás mrazí, skvěle doplňují herecké výkony. Excelují především Lukáš Vaculík a Martin Finger, ale ani méně známé tváře se neztratí, především David Máj naprosto přesvědčivě dokazuje, jak stačí málo, aby se pro peníze rozjelo vraždění nevinných obětí ve velkém. To vše s takřka autentickou přesností zachycuje až dokumentární kamera Pavla Berkoviče, který si zaslouží maxmální uznání. Režisérka Tereza Kopáčová si s náročnou látkou poradila fantasticky a natočila snímek, který naléhavě, ale nepateticky, varuje před pitím nejen neznámého alkoholu. Doufejme, že se podobně hrůzné události už nikdy nebudou opakovat.
681762
Metanol je sice prezentován jako dvojdílný televizní film, ve skutečnosti jde ale o fantasticky našlapanou tříhodinovou kriminálku, která tady dlouhé roky chyběla. Určitě bych ocenil případné nasazení do kin, kde by se ještě lépe dala ocenit tahle dokonalá filmařina, kterou u české produkce tolik postrádám. Naprosto ojedinělou práci se scénářem, který pregnantně ukazuje nejnižší lidské pudy, z nichž vás mrazí, skvěle doplňují herecké výkony. Excelují především Lukáš Vaculík a Martin Finger, ale ani méně známé tváře se neztratí, především David Máj naprosto přesvědčivě dokazuje, jak stačí málo, aby se pro peníze rozjelo vraždění nevinných obětí ve velkém. To vše s takřka autentickou přesností zachycuje až dokumentární kamera Pavla Berkoviče, který si zaslouží maxmální uznání. Režisérka Tereza Kopáčová si s náročnou látkou poradila fantasticky a natočila snímek, který naléhavě, ale nepateticky, varuje před pitím nejen neznámého alkoholu. Doufejme, že se podobně hrůzné události už nikdy nebudou opakovat.
Metanol (2018)
0 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se