Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21901 - 21920 Napsat příspěvek
reaguje na: pepo
Jediné možné vysvětlení je, že ti pustili jiný film :D:D
682926
Jediné možné vysvětlení je, že ti pustili jiný film *:D**:D*
682922
3 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
a aké negatívne komentáre? Infinity War 8/10, Black panther 7/10, Homecoming 8/10, Ragnarok 9/10

Nasralo ma akurát Justice league a dvojka Guardians. A dvojke deadpoola veľmi verím link
682924
a aké negatívne komentáre? Infinity War 8/10, Black panther 7/10, Homecoming 8/10, Ragnarok 9/10 Nasralo ma akurát Justice league a dvojka Guardians. A dvojke deadpoola veľmi verím http://blog.refresher.sk/article/3556/okienko-do-buducnosti-recenzie-filmov-ktore-este-nikto-nevidel
682921
1 0
reagují: Sony
reagovat
reaguje na: SteKi
??? človeče, mne sa páčilo dokonca aj BvS :D:D:D
682922
??? človeče, mne sa páčilo dokonca aj BvS *:D**:D**:D*
682921
2 0
reagují: mkubalikova
reagovat
Fakt? Ja mam pocit, ze co komixovka to nespokojnost z tvojej strany. Ale je mozne, ze si pamatam len tie negativne komentare.
682921
Fakt? Ja mam pocit, ze co komixovka to nespokojnost z tvojej strany. Ale je mozne, ze si pamatam len tie negativne komentare.
0 0
reagují: pepo, pepo
reagovat
reaguje na: SteKi
Práveže ma bavia. Nebavil ma konkrétne Deadpool ;)
682920
Práveže ma bavia. Nebavil ma konkrétne Deadpool *;)*
682919
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Naco sa trapis? Ty vies, ze ta tie filmy nebavia, my uz to vieme tiez, tak pusti si radsej nejaky zabudnuty klenot z 48ho a budes mat klud :)
682919
Naco sa trapis? Ty vies, ze ta tie filmy nebavia, my uz to vieme tiez, tak pusti si radsej nejaky zabudnuty klenot z 48ho a budes mat klud *:)*
682908
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
tak urciteeeee :D;)
682910
tak urciteeeee *:D**;)*
682908
1 0
reagovat
reaguje na: Sony
a páčilo sa to aj ľuďom, ktorí považujú jedničku za priemer?
682908
a páčilo sa to aj ľuďom, ktorí považujú jedničku za priemer?
682907
2 -2
reagují: SteKi, Sony
reagovat

Deadpool

Co rikate na vcerejsi ohlasy? Pry se to libilo i tem, co byli z jednicky totalne nadseni....

Jednicku beru zpetne za prumer. Za x let hodne vtipku lidi nepoberou...
682907
Co rikate na vcerejsi ohlasy? Pry se to libilo i tem, co byli z jednicky totalne nadseni.... Jednicku beru zpetne za prumer. Za x let hodne vtipku lidi nepoberou...
Deadpool
1 0
reagují: pepo
reagovat
To nové promo na Deadpoola 2 s Davidem Beckhamem :D:D .. 
Ryan jede
682786
To nové promo na Deadpoola 2 s Davidem Beckhamem *:D**:D* ..  [url=https://www.youtube.com/watch?v=uxbQATBAXf8]Ryan jede[/url]
6 -1
reagovat
To nevymyslíš. Před třema hodinama jsem chtěl psát do kecárny, jestli někdo neví co s tím filmem je a jak to, že 4 měsíce před premiérou ještě není venku teaser :D8)
682753
To nevymyslíš. Před třema hodinama jsem chtěl psát do kecárny, jestli někdo neví co s tím filmem je a jak to, že 4 měsíce před premiérou ještě není venku teaser *:D**8)*
1 -1
reagovat
už som videl. Vyzerá to dobre :D
682743
už som videl. Vyzerá to dobre *:D*
3 0
reagovat
Za pár minut se tu objeví jeden z nejočekávanějších trailerů roku!
682742
Za pár minut se tu objeví jeden z nejočekávanějších trailerů roku!
0 0
reagovat

Black Panther

Me to bavilo, a to dost. Rozhodne to ale misty nevypada uplne nejlip, zelene platno tam obcas vylozene bije do oci. A Michael B. Jordan mi herecky prisel vylozene k smichu, prestoze jako zaporak ta postava funguje vyborne. 
682735
Me to bavilo, a to dost. Rozhodne to ale misty nevypada uplne nejlip, zelene platno tam obcas vylozene bije do oci. A Michael B. Jordan mi herecky prisel vylozene k smichu, prestoze jako zaporak ta postava funguje vyborne. 
Black Panther
2 -3
reagovat
Když nad tím tak přemýšlím, tak to místama vypadá jako něco od Netflixu a nebál bych se to přiřadit k tomu nejhoršímu, co Marvel vyprodukoval. 
682701
Když nad tím tak přemýšlím, tak to místama vypadá jako něco od Netflixu a nebál bych se to přiřadit k tomu nejhoršímu, co Marvel vyprodukoval. 
6 -1
reagovat
reaguje na: Sony
V kině to vypadalo hodně dobře. Užil jsem si to tam. Doma to nefunguje tak dobře bohužel.
682696
V kině to vypadalo hodně dobře. Užil jsem si to tam. Doma to nefunguje tak dobře bohužel.
682600
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
On vyjde za týden BR a v Asii už je na trhu, tak proto.
682601
On vyjde za týden BR a v Asii už je na trhu, tak proto.
682600
0 0
reagovat
...koukam, ze se asi objevil kvalitni RIP na netu... :D:o
V TV to musi vypadat o nejaky stupinek hur...AKCE byla slaba uz v kine ;)
682600
...koukam, ze se asi objevil kvalitni RIP na netu... *:D**:o* V TV to musi vypadat o nejaky stupinek hur...AKCE byla slaba uz v kine *;)*
3 -3
reagují: speedy.mail, Axis
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nedělej nic. Máš selektivní vnímání. Jakmile je film glorifikující utiskovanou menšinu = líbí se ti. Svým způsobem je to super. :)
682593
Nedělej nic. Máš selektivní vnímání. Jakmile je film glorifikující utiskovanou menšinu = líbí se ti. Svým způsobem je to super. *:)*
682592
6 -8
reagovat
Co mám teda dělat, když mi Black Panther od začátku do konce přišel jako jedna báječná pecka? Miluju ten film. Navíc mám určitou slabost pro Michaela B. Jordana, který v tom filmu podal nejlepší herecký výkon. To už teprve je se mnou k nevydržení. :D
682592
Co mám teda dělat, když mi Black Panther od začátku do konce přišel jako jedna báječná pecka? Miluju ten film. Navíc mám určitou slabost pro Michaela B. Jordana, který v tom filmu podal nejlepší herecký výkon. To už teprve je se mnou k nevydržení. *:D*
2 -15
reagují: BarryLyndon
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se