Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21861 - 21880 Napsat příspěvek
reaguje na: Sony
Objednali si to čínané hlavně pro svůj trh. Nějaká premiéra ve světě je pro ně podružná. Ale i tak se divím, že film se Stallonem jde přímo na DVD.
683307
Objednali si to čínané hlavně pro svůj trh. Nějaká premiéra ve světě je pro ně podružná. Ale i tak se divím, že film se Stallonem jde přímo na DVD.
683303
0 0
reagovat
Tenacious D na koncertě oznámili pokračování Trsátka Osudu :+ Vydání prý cca říjen.

Nevim, jestli je tu někdo fanoušek, ale v mým okruhu je to největší kult :D
683306
Tenacious D na koncertě oznámili pokračování Trsátka Osudu *:+* Vydání prý cca říjen. Nevim, jestli je tu někdo fanoušek, ale v mým okruhu je to největší kult *:D*
15 0
reagují: TrDLo, speta.jr
reagovat
reaguje na: pepo
...možná to nebude ani dobrý film, když má film velkou pravděpodobnost, že se v den premiéry objeví na Netflixu... :-
683303
...možná to nebude ani dobrý film, když má film velkou pravděpodobnost, že se v den premiéry objeví na Netflixu... *:-*
683265
1 0
reagují: speedy.mail
reagovat
Tak z teaseru na Bohemian Rhapsody sa moje usi prave urobili. Oscara strihacovi.
A Rami Malek mi vadi ovela menej ako by som cakal, vyzera to fajn:+
683302
Tak z [url=https://www.youtube.com/watch?v=9Y7X6le5qmE]teaseru[/url] na Bohemian Rhapsody sa moje usi prave urobili. Oscara strihacovi. A Rami Malek mi vadi ovela menej ako by som cakal, vyzera to fajn*:+*
3 -3
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: RainMakeR
jj, jak píše okkac, je natočená i trojka :) Já mám rád béčkové filmy (viz. můj profil) - snad film nesklouzne do C, furt si říkám, že tam hraje Stallone, který z těch 80.-90. herců nevleze do vyloženě hrozného filmu... :)
683291
jj, jak píše okkac, je natočená i trojka *:)* Já mám rád béčkové filmy (viz. můj profil) - snad film nesklouzne do C, furt si říkám, že tam hraje Stallone, který z těch 80.-90. herců nevleze do vyloženě hrozného filmu... *:)*
683289
0 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ona uz je natocena i trojka :)
683290
Ona uz je natocena i trojka *:)*
683289
0 -1
reagovat
reaguje na: Sony
Oni natočili dvojku? Wtf? Už 1. díl byl slabej a hrálo se jen na spojení Arnie + Šly
Tady není nic zajímavýho 
683289
Oni natočili dvojku? Wtf? Už 1. díl byl slabej a hrálo se jen na spojení Arnie + Šly Tady není nic zajímavýho 
683251
0 0
reagují: Sony, okkac
reagovat
ale itak som zvedavý na dalšie larsovky :)
683282
ale itak som zvedavý na dalšie larsovky *:)*
0 0
reagovat

Antichrist 2009

melancholiu som videl dávno a si ju vôbec nepamatám, takze toho je moj "prvý" lars
no ja nevím..., pekne točené ale abych pozeral na tie hnusárny, nepotrebujem to 
683281
melancholiu som videl dávno a si ju vôbec nepamatám, takze toho je moj "prvý" lars no ja nevím..., pekne točené ale abych pozeral na tie hnusárny, nepotrebujem to 
Antichrist 2009
1 0
reagovat
reaguje na: Sony
vyzerá to hrozne:(
683265
vyzerá to hrozne*:(*
683251
1 0
reagují: Sony
reagovat

Escape plan 2 (Stallone, Bautista)

link

Je obrovska skoda, ze film jde jen na DVD, material nevypada vubec spatne... :(
683251
https://m.youtube.com/watch?v=6Q7vVt-MeXk Je obrovska skoda, ze film jde jen na DVD, material nevypada vubec spatne... *:(*
Escape plan 2 (Stallone, Bautista)
0 -2
reagují: RainMakeR, pepo
reagovat
Game night je super. Smial som nahlas ako uz davno nie
683187
Game night je super. Smial som nahlas ako uz davno nie
2 -4
reagovat
Vždyť to bylo super. Hodnotit od 1 do 10 bych to asi nechtěl ale. :-) 
683185
Vždyť to bylo super. Hodnotit od 1 do 10 bych to asi nechtěl ale. :-) 
0 -4
reagovat
reaguje na: Axis
Pro jednou souhlas, byla to nuda. Dá se na to dívat, ale nechápu ty 4* hodnocení. Ale mělo mě to být jasný, když se to Guidovi líbilo. :D
683183
Pro jednou souhlas, byla to nuda. Dá se na to dívat, ale nechápu ty 4* hodnocení. Ale mělo mě to být jasný, když se to Guidovi líbilo. *:D*
683170
0 -1
reagovat
reaguje na: Axis
Nedostal jsem se přes prvních 15 minut, taky nechápu.
683171
Nedostal jsem se přes prvních 15 minut, taky nechápu.
683170
0 -2
reagovat

Game Night (2018)

Hezky natočená nuda s jednou zábavnou únosovou scénou...nechápu orgasmické výkřiky na CSFD, pokud to není taky hra...4/10
683170
Hezky natočená nuda s jednou zábavnou únosovou scénou...nechápu orgasmické výkřiky na CSFD, pokud to není taky hra...4/10
Game Night (2018)
3 -2
reagují: speedy.mail, Godlike
reagovat
reaguje na: pepo
ta hudba je nepochopitelnej fail.
683164
ta hudba je nepochopitelnej fail.
683163
0 0
reagovat

Balerína (2016)

Pekné to bolo. Pixar je samozrejme úplne iný šport, ale funguje to celkom dobre. Škoda pekelnej hudby. 7/10
683163
Pekné to bolo. Pixar je samozrejme úplne iný šport, ale funguje to celkom dobre. Škoda pekelnej hudby. 7/10
Balerína (2016)
0 0
reagují: MarvinP
reagovat
  • Rocketship X-M (1950) 
    V kontexte doby výborná a milo prekvapujúca záležitosť. Prvá polovica je ešte podľa očakávaní, no tú nekompromisnosť a zároveň myšlienkovú hĺbku, po pristátí na Marse som vážne nečakal. A záver tomu nasadzuje korunu. Škoda, že ten film ostal v tieni trochu lepšieho Destination Moon, z rovnakého roku. A ešte väčšia, že sa s príchodom Kubrickovej 2001 na obe okamžite zabudlo (aj keď právom). 8/10

  • Zavýjanie 2: Tvoja sestra je vlkolak (1985) 
    Uz jednotka ma moc nechytila, ale toto je nepopisatelne strasne 1/10

  • Lockout: Útek z MS-1 (2012) 
    Ma to svoje momenty, nenudi to, ale......vazne nie som s bessonom na jednej vlne. Aj ked toto patri k najlepsim kuskom europacorpu. 5/10

  • Rallye smrti (2008) 
    Fajnova blbina. Skoda, ze som videl rozsirenu verziu. V kratsej to mohlo byt este zabavnejsie a udernejsie. Anderson milo prekvapil. 6/10

  • Jsem žena nebo muž (1984) 
    Mila 80's komedia na kludne popoludnie. Herci si to natacanie museli velmi uzivat 6/10

  • 12 kôl (2009) 
    Som rad, ze som to videl takmer 10 rokov od premiery, pretoze teraz mi podobne akcnaky chybaju este viac nez vtedy. Cool B-ckova vykradacka speed a trojky die hard. Slape to jak dabel, na svoj mini rozpocet to vyzera k svetu a ma to hlavne zanrovu cistotu aka sa v tychto casoch nenosi. Nakoniec je (okrem nepovodnosti) najvacsi problem, ze John Cena rozhodne nie je ziadny Keannu Reeves ani Bruce Willis v najlepsich rokoch. 7/10

  • The Raven (1935) 
    Bavilo ma to oveľa viac, než Black Cat. Je to (aj vďaka dĺžke) veľmi svižné, odkazy na Poa sú cool a Lugosi s Karloffom sa vyblbli. Takže spokojnosť. 8/10
683153
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/6946-rocketship-x-m/]Rocketship X-M[/url] (1950)  V kontexte doby výborná a milo prekvapujúca záležitosť. Prvá polovica je ešte podľa očakávaní, no tú nekompromisnosť a zároveň myšlienkovú hĺbku, po pristátí na Marse som vážne nečakal. A záver tomu nasadzuje korunu. Škoda, že ten film ostal v tieni trochu lepšieho Destination Moon, z rovnakého roku. A ešte väčšia, že sa s príchodom Kubrickovej 2001 na obe okamžite zabudlo (aj keď právom). 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/6790-kvileni-vlkodlaku-ii/]Zavýjanie 2: Tvoja sestra je vlkolak[/url] (1985)  Uz jednotka ma moc nechytila, ale toto je nepopisatelne strasne 1/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/285322-utek-z-ms-1/]Lockout: Útek z MS-1[/url] (2012)  Ma to svoje momenty, nenudi to, ale......vazne nie som s bessonom na jednej vlne. Aj ked toto patri k najlepsim kuskom europacorpu. 5/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/230468-rallye-smrti/]Rallye smrti[/url] (2008)  Fajnova blbina. Skoda, ze som videl rozsirenu verziu. V kratsej to mohlo byt este zabavnejsie a udernejsie. Anderson milo prekvapil. 6/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/7604-jsem-zena-nebo-muz/]Jsem žena nebo muž[/url] (1984)  Mila 80's komedia na kludne popoludnie. Herci si to natacanie museli velmi uzivat 6/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/239080-12-kol/]12 kôl[/url] (2009)  Som rad, ze som to videl takmer 10 rokov od premiery, pretoze teraz mi podobne akcnaky chybaju este viac nez vtedy. Cool B-ckova vykradacka speed a trojky die hard. Slape to jak dabel, na svoj mini rozpocet to vyzera k svetu a ma to hlavne zanrovu cistotu aka sa v tychto casoch nenosi. Nakoniec je (okrem nepovodnosti) najvacsi problem, ze John Cena rozhodne nie je ziadny Keannu Reeves ani Bruce Willis v najlepsich rokoch. 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/13819-the-raven/]The Raven[/url] (1935)  Bavilo ma to oveľa viac, než Black Cat. Je to (aj vďaka dĺžke) veľmi svižné, odkazy na Poa sú cool a Lugosi s Karloffom sa vyblbli. Takže spokojnosť. 8/10 [/*][/list]
3 0
reagovat

Stážista

Neurážející komedie, u které jsem se několikrát od srdce zasmál. Má to velmi dobrou feel-good atmosféru. Jediné co tomu škodí je přepálená délka a ta linka s nevěrným manželem, bez které by to fungovalo mnohem lépe. 7/10
683121
Neurážející komedie, u které jsem se několikrát od srdce zasmál. Má to velmi dobrou feel-good atmosféru. Jediné co tomu škodí je přepálená délka a ta linka s nevěrným manželem, bez které by to fungovalo mnohem lépe. 7/10
Stážista
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se