Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21661 - 21680 Napsat příspěvek
ok, můžete mi to rozvést proč? Protože kvalitou to opravdu není a zvuk to mělo perfektní, že se dím v potemnělém sále s více lidma? 

btw Gravitaci mám na Blu a mimo Imax je lepší doma. 
685269
ok, můžete mi to rozvést proč? Protože kvalitou to opravdu není a zvuk to mělo perfektní, že se dím v potemnělém sále s více lidma?  btw Gravitaci mám na Blu a mimo Imax je lepší doma. 
0 -4
reagují: pytlik, Godlike
reagovat
ANO, je to film do kina!!! 

Podobny pocit jsem mel z Gravitace (3D) - perfektni zazitek v kine. 
685259
ANO, je to film do kina!!!  Podobny pocit jsem mel z Gravitace (3D) - perfektni zazitek v kine. 
1 0
reagovat
Je jedno v akej to je kvalite. Toto je film do kina
685254
Je jedno v akej to je kvalite. Toto je film do kina
1 0
reagovat

Quiet Place

U absulotoria jako Pepo nejsem na to mi to prislo moc jednoduchy ale jinak to byl v kine paradni zazitek. Obzvlast ocenuju gradaci nekolika scen ktery me fakt vzali (porod, obetovani tatky). Za me silnych 8,5/10.
P.S. Nejvetsi strasak ve filmu je utonuti v kukurici :D:D
685252
U absulotoria jako Pepo nejsem na to mi to prislo moc jednoduchy ale jinak to byl v kine paradni zazitek. Obzvlast ocenuju gradaci nekolika scen ktery me fakt vzali [spoiler](porod, obetovani tatky)[/spoiler]. Za me silnych 8,5/10. P.S. [spoiler]Nejvetsi strasak ve filmu je utonuti v kukurici [/spoiler]*:D**:D*
Quiet Place
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Je to 1080p, hodně kvalitní
685249
Je to 1080p, hodně kvalitní
685244
0 -7
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
To musis mit paradni domaci kino, ze to takhle skvele prevadi ty HC HDRIP KORSUBY
685244
To musis mit paradni domaci kino, ze to takhle skvele prevadi ty [spoiler]HC HDRIP KORSUBY[/spoiler]
685241
9 0
reagují: BarryLyndon
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No nechci tu onanovat s domácím kinem, ale podmínky mám takové, že když sedím doma v křesle sám, málokdy mi kino přijde lepší zážitek. :)
685241
No nechci tu onanovat s domácím kinem, ale podmínky mám takové, že když sedím doma v křesle sám, málokdy mi kino přijde lepší zážitek. *:)*
685240
0 -8
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
To chtelo kino, no
685240
To chtelo kino, no
685238
0 0
reagují: BarryLyndon
reagovat
wtf, já u toho včera málem usnul. Na stylistické cvičení to bylo málo odvážné a vlastně to bylo strašně fádní, měl trochu pustit uzdu, vykašlat se na hudbu až na jednu scénu. 
685238
wtf, já u toho včera málem usnul. Na stylistické cvičení to bylo málo odvážné a vlastně to bylo strašně fádní, měl trochu pustit uzdu, vykašlat se na hudbu až na jednu scénu. 
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Souhlas ... loňský „Uteč!“ mě minulo a měl jsem ho problém nějak vůbec dokoukat, tohle šlape vesměs celou dobu.

  Od blbýho zážitku na hororu v kině hledám klid, takže jsem na tom seděl v neděli v 10 dopo v Cinestaru, bylo tam 6 lidí. Klid na film, co mám zatim v tom nej za tenhle rok.
685236
Souhlas ... loňský „Uteč!“ mě minulo a měl jsem ho problém nějak vůbec dokoukat, tohle šlape vesměs celou dobu.   Od blbýho zážitku na hororu v kině hledám klid, takže jsem na tom seděl v neděli v 10 dopo v Cinestaru, bylo tam 6 lidí. Klid na film, co mám zatim v tom nej za tenhle rok.
685210
1 0
reagovat

Quiet Place

Totalne nadsenie. Uzasne stylisicke cvicenie a paradne zazitkove kino, ktore doma nebude ani zdaleka fungovat tak dokonale. Krasinski vytvoril buducu zanrovu klasiku a najlepsi monster movie od Votrelcov. Zatial film roku 10/10
685210
Totalne nadsenie. Uzasne stylisicke cvicenie a paradne zazitkove kino, ktore doma nebude ani zdaleka fungovat tak dokonale. Krasinski vytvoril buducu zanrovu klasiku a najlepsi monster movie od Votrelcov. Zatial film roku 10/10
Quiet Place
4 -3
reagují: Ash_Black
reagovat
thoroughbreds (2017)
80% - mistrnej debut, za tohle by se ani yorgos lanthimos nestydel. dokonce mi to prijde lepsi jak jelen (75%). je to vtipnejsi, bezcitnejsi a de to k jadru pudla. 
685047
thoroughbreds (2017) 80% - mistrnej debut, za tohle by se ani yorgos lanthimos nestydel. dokonce mi to prijde lepsi jak jelen (75%). je to vtipnejsi, bezcitnejsi a de to k jadru pudla. 
0 -1
reagovat

Stiny horkeho leta

Napinave, dojimave, silno atmosfericke, uzasne zahrane a hlavne fantasticky zrezirovane.Vlacil bol frajer. Skoda, ze to posobilo trochu dlhsie, nez je realna stopaz. 9/10
685046
Napinave, dojimave, silno atmosfericke, uzasne zahrane a hlavne fantasticky zrezirovane.Vlacil bol frajer. Skoda, ze to posobilo trochu dlhsie, nez je realna stopaz. 9/10
Stiny horkeho leta
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Issovou nesnáším, protože je hrozně hnusná. :D
685044
Issovou nesnáším, protože je hrozně hnusná. *:D*
684951
3 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Až uslyšíš mluvit Marthu Issovou a Marka Taclíka... :D
685043
Až uslyšíš mluvit Marthu Issovou a Marka Taclíka... *:D*
685033
0 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Taky klidně.:D Na Duklu jsem se těšil, ale nestihl jsem to. Napravím.
685033
Taky klidně.*:D* Na Duklu jsem se těšil, ale nestihl jsem to. Napravím.
685024
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: pepo
zrovna jedu asii takze samej tsai ming-liang, chang-dong lee, hirokazu kore'eda, takesi kitano, bong joon-ho. ale diky za tip. 
685025
zrovna jedu asii takze samej tsai ming-liang, chang-dong lee, hirokazu kore'eda, takesi kitano, bong joon-ho. ale diky za tip. 
685013
0 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Jsem myslel, že reaguješ na ty ostravské přízvuky. :D
685024
Jsem myslel, že reaguješ na ty ostravské přízvuky. *:D*
685021
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Disketa1
To je bohužel pravda. Ten film je naprosto otřesnej, regulérní Netflix. A kdyby aspoň fungoval jako ta menšinová agitka, ale taky ne. Otevře Wakandu světu a koupí dva činžáky.:D A když už by to alespoň mohlo fungovat jako film se silnou ženskou postavou - tu co chce píchat, nevím, jak se jmenuje, prostě Lupita - tak jí nikdo neposlouchá a nebo před ní skáče Martin Freeman, aby ji zachránil. Protože hrdinové jsou tady přece chlapi.:D Přitom ona byla lepší obraz silný ženy než nějaká Wonder Woman a jediná věc, co mě na tom filmu bavila, byť s minimem prostoru. A Boseman je naprosto šílenej herec. Naštěstí mají ale všichni úplně vypatlaný přízvuky, takže exotika zaručena. Neskutečná košťárna a Cooglera na tohle vykastrovaný "něco" byla fakt škoda. 
685021
To je bohužel pravda. Ten film je naprosto otřesnej, regulérní Netflix. A kdyby aspoň fungoval jako ta menšinová agitka, ale taky ne. Otevře Wakandu světu a koupí dva činžáky.*:D* A když už by to alespoň mohlo fungovat jako film se silnou ženskou postavou - tu co chce píchat, nevím, jak se jmenuje, prostě Lupita - tak jí nikdo neposlouchá a nebo před ní skáče Martin Freeman, aby ji zachránil. Protože hrdinové jsou tady přece chlapi.*:D* Přitom ona byla lepší obraz silný ženy než nějaká Wonder Woman a jediná věc, co mě na tom filmu bavila, byť s minimem prostoru. A Boseman je naprosto šílenej herec. Naštěstí mají ale všichni úplně vypatlaný přízvuky, takže exotika zaručena. Neskutečná košťárna a Cooglera na tohle vykastrovaný "něco" byla fakt škoda. 
685002
5 -1
reagují: Disketa1
reagovat

Papierovy vojak (2008)

Ruska variacia na Spravnu posadku. V style Tarkovskeho. Neznie to dobre, vsak? 6/10 Guidovi by sa to mohlo/malo velmi pacit;)
685013
Ruska variacia na Spravnu posadku. V style Tarkovskeho. Neznie to dobre, vsak? 6/10 Guidovi by sa to mohlo/malo velmi pacit*;)*
Papierovy vojak (2008)
0 0
reagují: GuidoA.
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se