Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21581 - 21600 Napsat příspěvek

Modry anjel (1930)

Dalsi velky rest doplneny a je to parada. Uvod je trochu tazkopadny, ale ked sa to rozbehne je to prvotriedna depka s uzasnym zaverom. 10/10
685878
Dalsi velky rest doplneny a je to parada. Uvod je trochu tazkopadny, ale ked sa to rozbehne je to prvotriedna depka s uzasnym zaverom. 10/10
Modry anjel (1930)
0 0
reagovat
Jsem někde ve třetině, ale Dukla je imho zatím někde jinde než Methanol. Je to komornější ale kvalita Hořící keř.

Může mi někdo říct, proč do kin chodí ty hovna co tam chodí a tohle jde na ČT? 
685876
Jsem někde ve třetině, ale Dukla je imho zatím někde jinde než Methanol. Je to komornější ale kvalita Hořící keř. Může mi někdo říct, proč do kin chodí ty hovna co tam chodí a tohle jde na ČT? 
1 0
reagovat

Dukla 61 oba dily za 10/10

...bych v zivote neveril, ze v dnesni dobe je schopny nekdo natocit tak silny film!!!
685870
...bych v zivote neveril, ze v dnesni dobe je schopny nekdo natocit tak silny film!!!
Dukla 61 oba dily za 10/10
1 -1
reagovat
reaguje na: dreamy
Viděl jsem jen tu dlouhou verzi a nenudil jsem se. Takže za mě taky touhle cestou.
685868
Viděl jsem jen tu dlouhou verzi a nenudil jsem se. Takže za mě taky touhle cestou.
685864
0 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Ja som videl 207 a je to super. Pri tom pomalom tempe je to jedno8)
685865
Ja som videl 207 a je to super. Pri tom pomalom tempe je to jedno*8)*
685864
0 0
reagovat

Sedm samurajů

na první kouknutí dát raději 160 min nebo SE: 207 min?
685864
na první kouknutí dát raději 160 min nebo SE: 207 min?
Sedm samurajů
0 0
reagují: Bachy, pepo
reagovat
reaguje na: Sony
Alebo prvé Delta Force.
685849
Alebo prvé Delta Force.
685815
0 0
reagovat

Já, Simon

Za mě velmi povedený feel-good film. Má to příjemný děj, dobré herce, a je to i uvěřitelné, a soundtrack je taky na pohodu. Místy to trochu tlačí na pilu, a některé postavy se chovají, tak jak by se lidé rozhodně nechovali. Ke konci to velmi pěkně graduje a je to fakt dobré, a sympatické. 7,5/10
685827
Za mě velmi povedený feel-good film. Má to příjemný děj, dobré herce, a je to i uvěřitelné, a soundtrack je taky na pohodu. Místy to trochu tlačí na pilu, a některé postavy se chovají, tak jak by se lidé rozhodně nechovali. Ke konci to velmi pěkně graduje a je to fakt dobré, a sympatické. 7,5/10
Já, Simon
0 -1
reagovat
reaguje na: Axis
ok, jdu na to, dik ;)
685819
ok, jdu na to, dik *;)*
685817
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Asi jedinej bych doporučil Osamělý vlk McQuade, ale je to fakt typický béčko.
685817
Asi jedinej bych doporučil Osamělý vlk McQuade, ale je to fakt typický béčko.
685815
0 0
reagují: Sony
reagovat
Prosim, doporucte mi nejaky dobry film s Chuckem Norrisem...
685815
Prosim, doporucte mi nejaky dobry film s Chuckem Norrisem...
0 0
reagují: duro, Axis
reagovat

Fist Fight

7/10
Ice Cube vs Charlie (always sunny in...). Fajn jednohubka.
685788
7/10 Ice Cube vs Charlie (always sunny in...). Fajn jednohubka.
Fist Fight
0 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Moss IT CROWD
685787
Moss IT CROWD
685785
0 0
reagovat
Imo Bateman je spíš typ herce, který je vtipný hlavně kvůli scénáři a ne díky svému herectví. Ale za špatného herce ho nepovažuju.
Je ale na místě se zeptat, který herec vás rozesmál jen díky hereckému projevu. Za mě Robin Williams.
A imo každý dobrý komediální herec je i slušný herec dramatický...
685785
Imo Bateman je spíš typ herce, který je vtipný hlavně kvůli scénáři a ne díky svému herectví. Ale za špatného herce ho nepovažuju. Je ale na místě se zeptat, který herec vás rozesmál jen díky hereckému projevu. Za mě Robin Williams. A imo každý dobrý komediální herec je i slušný herec dramatický...
1 0
reagují: xnewstedx
reagovat

Game Night

Bylo to hodně fajn. Netvrdím, že je to nějaké filmové veledílo, ale sedlo mi to. Co mě ovšem překvapilo byla kvalita některých akčních scén v čele s házením vajíčka. V komedii bych to nečekal. Snad se opravdu svítá na lepší časy pro akční scény, když se dá na akci dívat v "obyčejné komedii".
685772
Bylo to hodně fajn. Netvrdím, že je to nějaké filmové veledílo, ale sedlo mi to. Co mě ovšem překvapilo byla kvalita některých akčních scén v čele s házením vajíčka. V komedii bych to nečekal. Snad se opravdu svítá na lepší časy pro akční scény, když se dá na akci dívat v "obyčejné komedii".
Game Night
2 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Tak jasne, on asi fakt nie je typ herca, ktory by sa dal oznacit ako “komik”, ale vie byt velmi vtipny.
V ramci komedie porazil na Globoch take mena ako Charlie Sheen, Zach Braff, Matt LeBlanc, Larry David a Tony Shalhoub a to je slusna spolocnost:)
685766
Tak jasne, on asi fakt nie je typ herca, ktory by sa dal oznacit ako “komik”, ale vie byt velmi vtipny. V ramci komedie porazil na Globoch take mena ako Charlie Sheen, Zach Braff, Matt LeBlanc, Larry David a Tony Shalhoub a to je slusna spolocnost:)
685765
1 -1
reagovat
Když jsem koukal na jeho filmografii, tak právě si ho vybavim z toho drobku vážnějších rolí, třeba právě z toho Giftu, než komediálních ... to mi jako první film naběhnou „Šéfové“ a tam mi to přišlo spíš jako pitvoření, jako v Game Night. I když u „Šéfů“ obecně, hlavní trio přehráli s přehledem právě šéfové (a když si vybavim ty jména, co měli původně hrát to hlavní trio, bylo by to úplně někde jinde).

A Goreckimu díky za seriál tip :+
685765
Když jsem koukal na jeho filmografii, tak právě si ho vybavim z toho drobku vážnějších rolí, třeba právě z toho Giftu, než komediálních ... to mi jako první film naběhnou „Šéfové“ a tam mi to přišlo spíš jako pitvoření, jako v Game Night. I když u „Šéfů“ obecně, hlavní trio přehráli s přehledem právě šéfové (a když si vybavim ty jména, co měli původně hrát to hlavní trio, bylo by to úplně někde jinde). A Goreckimu díky za seriál tip *:+*
0 0
reagují: Gorecki
reagovat
On vie zahrat najvacsich sympatakov (Hancock, Juno) aj tych najvacsich zmrdov (The Gift, Central Inteligence) bez prehravania.
685761
On vie zahrat najvacsich sympatakov (Hancock, Juno) aj tych najvacsich zmrdov (The Gift, Central Inteligence) bez prehravania.
1 0
reagovat
Tak každý dobrý komik nemusí být upejpavý a pitvořivý, ale Bateman je daleko lepší vážný herec. V Disconnect si všechny namazal na chleba. 
685756
Tak každý dobrý komik nemusí být upejpavý a pitvořivý, ale Bateman je daleko lepší vážný herec. V Disconnect si všechny namazal na chleba. 
1 -1
reagovat
Bateman je v komediach marny, vacsinu jeho tvorby stoji za prd. Este aj v tom Ozarku bol na past. Je to taky Zuckerberg robot filmoveho sveta. Toto je asi jediny film v ktorom mi sadol. Porovnanie s Ruddom a Siegelom ja naozaj trefne.
685755
Bateman je v komediach marny, vacsinu jeho tvorby stoji za prd. Este aj v tom Ozarku bol na past. Je to taky Zuckerberg robot filmoveho sveta. Toto je asi jediny film v ktorom mi sadol. Porovnanie s Ruddom a Siegelom ja naozaj trefne.
1 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se