Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21561 - 21580 Napsat příspěvek

Boar

Nevim, jestli uz nekdo natocil film o MEGAdivocakovi, ale tohle vypada docela zabavne...
link
685971
Nevim, jestli uz nekdo natocil film o MEGAdivocakovi, ale tohle vypada docela zabavne... https://m.youtube.com/watch?v=5pse1-v5lzI
Boar
0 0
reagují: okkac
reagovat
Na Ve stínu to teda fakt nemělo, to je geniální film. 
685956
Na Ve stínu to teda fakt nemělo, to je geniální film. 
0 -1
reagovat

Dukla 61 (2018)

Že by nejlepší Ondříčkův film? Absolutní dokonalost a přízvuky už byly v pohodě. :+
685955
Že by nejlepší Ondříčkův film? Absolutní dokonalost a přízvuky už byly v pohodě. *:+*
Dukla 61 (2018)
2 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tou "chvilou" som myslel tak pol roka:D
685952
Tou "chvilou" som myslel tak pol roka*:D*
685947
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gorecki
Nastesti stejne nemam kdy, takze driv jak ve ctvrtek vecer to neuvidim.
685947
Nastesti stejne nemam kdy, takze driv jak ve ctvrtek vecer to neuvidim.
685922
0 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nechaj to chvilu v sebe ulezat, nepustaj si to hned.8)
685922
Nechaj to chvilu v sebe ulezat, nepustaj si to hned.*8)*
685911
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Já nejsem Ostravák takže za mě přízvuk v pohodě a hrozně mě bavil Mikluš. Ale to je Ostravák takže tak :D Jinak hezkých 8/10 a letos ČT válí. Líbil se mi i Metanol.
685921
Já nejsem Ostravák takže za mě přízvuk v pohodě a hrozně mě bavil Mikluš. Ale to je Ostravák takže tak *:D* Jinak hezkých 8/10 a letos ČT válí. Líbil se mi i Metanol.
2 0
reagovat
Tak v Ostravě většina lidí mluví kolem a kolem spisovnou češtinou - jen normální rychlostí, narozdíl od zpomaleného zbytku republiky.8)

Samozřejmě, pokud si někdo zrovna neobědnává dva piva.:D
685916
Tak v Ostravě většina lidí mluví kolem a kolem spisovnou češtinou - jen normální rychlostí, narozdíl od zpomaleného zbytku republiky.*8)* Samozřejmě, pokud si někdo zrovna neobědnává dva piva.*:D*
4 0
reagovat

Before Sunset

"I know" Ja bych tak chtel, aby to tady skoncilo a dalsi dil nebyl... Dost se te reality bojim, chci jeste zit v te pohadce...
685911
"I know" Ja bych tak chtel, aby to tady skoncilo a dalsi dil nebyl... Dost se te reality bojim, chci jeste zit v te pohadce...
Before Sunset
4 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: okkac
To je fakt. Když jsem před deseti lety navštívil ultimátní MZ sraz v Ostravě, tak čistou ostravštinou mluvil jenom t_gon. :D

Jo, fakt je to deset let. :o
685901
To je fakt. Když jsem před deseti lety navštívil ultimátní MZ sraz v Ostravě, tak čistou ostravštinou mluvil jenom t_gon. *:D* Jo, fakt je to deset let. *:o*
685898
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Slo to, ale cistou ostravstinou lze tady slyset mluvit uz malokoho.
685898
Slo to, ale cistou ostravstinou lze tady slyset mluvit uz malokoho.
685887
1 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ja myslím, že ani vtedy to neboli žiadne uberpecky
685891
Ja myslím, že ani vtedy to neboli žiadne uberpecky
685885
0 0
reagovat
No když jsem se tu naposledy ptal, proč sakra filmy jako Osmy nechodí do kina, tak mi přišla do vzkazníku odpověď od Jiřího Stracha. Tak teď by nám mohl napsat Ondříček :D
685889
No když jsem se tu naposledy ptal, proč sakra filmy jako Osmy nechodí do kina, tak mi přišla do vzkazníku odpověď od Jiřího Stracha. Tak teď by nám mohl napsat Ondříček *:D*
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
...jsem z Ostravy...a naprosto v pohode...Issova je luxusni...

8)
685888
...jsem z Ostravy...a naprosto v pohode...Issova je luxusni... *8)*
685887
1 0
reagovat
Viděl jsem jen první část Dukly 61, druhou část si tedy pustím na ivysílání. Jak je vidět, tak David Ondříček stvořil výborné dílo. Mimochodem, jak jste snášeli ty přízvuky?
685887
Viděl jsem jen první část Dukly 61, druhou část si tedy pustím na ivysílání. Jak je vidět, tak David Ondříček stvořil výborné dílo. Mimochodem, jak jste snášeli ty přízvuky?
1 -2
reagují: okkac, Sony
reagovat

Dukla 61

Musím říct, že to bylo nečekaně dost dobré. I tu Issovou, kterou nemám moc v lásce jsem v pohodě snesl. Také moc nerozumím tomu proč to nešlo do kin? Na minimálně Ostravsku by to jistě mělo slušnou návštěvnost. 9/10  
685886
Musím říct, že to bylo nečekaně dost dobré. I tu Issovou, kterou nemám moc v lásce jsem v pohodě snesl. Také moc nerozumím tomu proč to nešlo do kin? Na minimálně Ostravsku by to jistě mělo slušnou návštěvnost. 9/10  
Dukla 61
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Prostě to dneska všecko zestárlo, nedá se nic dělat, čas je neúprosný nejen u Benjamina Buttona.
685885
Prostě to dneska všecko zestárlo, nedá se nic dělat, čas je neúprosný nejen u Benjamina Buttona.
685884
0 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tí sú ešte slabší než toto
685884
Tí sú ešte slabší než toto
685883
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: pepo
Hele, stejné rozpaky jsem měl z Hughesových Pekelných andělů. :D
685883
Hele, stejné rozpaky jsem měl z Hughesových Pekelných andělů. *:D*
685879
0 -1
reagují: pepo
reagovat

The Jazz Singer

Trvalo to vyse 20 rokov, ale konecne som to dopozeral cele. A som z toho v rozpakoch. Skoda, ze jeden z piatich najdolezitejsich pocinov historie kinematografie je iba nadpriemernym filmom. To tych par slov nemohlo byt prvykrat v nejakej pecke od Chaplina, Murnaua, Ejzestejna, Langa, Sjostroma alebo Hitchcocka? Je to dobre, treba to vidiet, ale skor kvoli odskrtnutiu povinneho citania, nez kvoli zazitku.  8/10
685879
Trvalo to vyse 20 rokov, ale konecne som to dopozeral cele. A som z toho v rozpakoch. Skoda, ze jeden z piatich najdolezitejsich pocinov historie kinematografie je iba nadpriemernym filmom. To tych par slov nemohlo byt prvykrat v nejakej pecke od Chaplina, Murnaua, Ejzestejna, Langa, Sjostroma alebo Hitchcocka? Je to dobre, treba to vidiet, ale skor kvoli odskrtnutiu povinneho citania, nez kvoli zazitku.  8/10
The Jazz Singer
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se