Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21541 - 21560 Napsat příspěvek

Osvobození 2: Průlom (1968)

Ani druhý díl Osvobození nezklamal. Zatčení duceho, operace Gran Sasso (Otto Skorzeny měl respekt i u Spojenců), boje na Dněpru (skutečný masakr) a teheránská konference. Jo, je to ještě lepší než minulý díl. A ta atmosféra, jako kdyby člověk byl přímo u toho... :+
686393
Ani druhý díl Osvobození nezklamal. Zatčení duceho, operace Gran Sasso (Otto Skorzeny měl respekt i u Spojenců), boje na Dněpru (skutečný masakr) a teheránská konference. Jo, je to ještě lepší než minulý díl. A ta atmosféra, jako kdyby člověk byl přímo u toho... *:+*
Osvobození 2: Průlom (1968)
1 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
ja taky ne, jen hodne vyjimecne :(
686329
ja taky ne, jen hodne vyjimecne *:(*
686328
0 0
reagovat
reaguje na: Sony
Proto taky na české filmy nechodím do kina.
686328
Proto taky na české filmy nechodím do kina.
686301
2 -2
reagují: Sony
reagovat
reaguje na: Sony
Já bez problémů. Zarazil jsem se tak 5x za oba díly ale jinak v poho. :)
686305
Já bez problémů. Zarazil jsem se tak 5x za oba díly ale jinak v poho. *:)*
686301
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
takze v kine bys byl v p*ci...teda v p*deli :D;)
686301
takze v kine bys byl v p*ci...teda v p*deli *:D**;)*
686262
5 0
reagují: Disketa1, pytlik
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Cameo Arnolda ti nestačilo? :D
686289
Cameo Arnolda ti nestačilo? *:D*
686267
2 0
reagovat

Cesta kolem světa za 80 dní (1956)

Pomalé tempo vyvažují hlavní herci, bohatá výprava a řada cameí (Marlene Dietrich, Buster Keaton, Frank Sinatra a další)

7/10

Proč se dnes netočí podobné 'cestopisné' filmy?
686267
Pomalé tempo vyvažují hlavní herci, bohatá výprava a řada cameí (Marlene Dietrich, Buster Keaton, Frank Sinatra a další) 7/10 Proč se dnes netočí podobné 'cestopisné' filmy?
Cesta kolem světa za 80 dní (1956)
1 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Sony
Rozuměl jsem, protože si běžně zapínám teletextové titulky pro neslyšící.
686262
Rozuměl jsem, protože si běžně zapínám teletextové titulky pro neslyšící.
686257
0 -1
reagují: Sony
reagovat

Dukla 61

...spis dotaz na lidi, kteri nejsou z Ostravy a blizkeho okoli...rozumeli jste nasi reci bez problemu?
686257
...spis dotaz na lidi, kteri nejsou z Ostravy a blizkeho okoli...rozumeli jste nasi reci bez problemu?
Dukla 61
0 0
reagují: xnewstedx, Disketa1
reagovat

Osvobození: Ohnivá duha (1967)

První díl Ozerovova Osvobození nazvaný Ohnivá duha mě ani po novém zhlédnutí nezklamal. Má to fakt parádní atmosféru a celá bitva u Kurska působí i po letech neuvěřitelně monumentálně. Mimochodem Stalin je tu líčen vlastně dost negativně, když je zobrazen, jak nemilosrdně odmítne vyměnit vlastního syna Jakova za zajatého polního maršála Pauluse.
686204
První díl Ozerovova Osvobození nazvaný Ohnivá duha mě ani po novém zhlédnutí nezklamal. Má to fakt parádní atmosféru a celá bitva u Kurska působí i po letech neuvěřitelně monumentálně. Mimochodem Stalin je tu líčen vlastně dost negativně, když je zobrazen, jak nemilosrdně odmítne vyměnit vlastního syna Jakova za zajatého polního maršála Pauluse.
Osvobození: Ohnivá duha (1967)
1 -2
reagovat
reaguje na: okkac
nejslabsi nerdwriter
686113
nejslabsi nerdwriter
686053
3 0
reagovat

Nerdwriter a proč má DCEU horší akci, než Marvel. V podstatě souhlas, až na Man Of Steel.

686053
https://www.youtube.com/watch?v=3p-lyt78cyA
Nerdwriter a proč má DCEU horší akci, než Marvel. V podstatě souhlas, až na Man Of Steel.
0 0
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: Gorecki
To nedam:D
685997
To nedam*:D*
685952
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
V  tom případě ten film nikdy nechci vidět.:D
685995
V  tom případě ten film nikdy nechci vidět.*:D*
685992
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Jop. Ja som ho vobec nepoznal, ale tu bol zabavny. S porovnanim so zvyskom
685992
Jop. Ja som ho vobec nepoznal, ale tu bol zabavny. S porovnanim so zvyskom
685990
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: pepo
James Corden? Prosim? Ten člověk si pro sebe něco může ukrást?
685990
James Corden? Prosim? Ten člověk si pro sebe něco může ukrást?
685989
0 0
reagují: pepo
reagovat

Ocean's Eight

Tesil som sa, moja chyba. Myslel som, ze dostaneme zensku variaciu na Dannyho partakov a namiesto toho je to heistovka pre fanusicky Sexu v meste. Nebyt poslednej zabavnej polhodinky, tak je to pruser ako hrom. Damam chyba teamova chemia a az na Rihannu a Anne Hathaway vsetky posobia, ze sa nudia. A s nimi aj divak. Akcia, planovanie aj zoztavovanie teamu nema smrnc. Vizualne sa obcas ukradne nejaky napad od soderbergha a inak to nema co ponuknut. Proste tomu chybaju gule. Najlepsie to tak je v momentoch, ked sa taktovky chytia chlapi a baby su v uzadi. Film si tak pre seba kradne James Corden a camea postav z minulych dielov. 5/10
685989
Tesil som sa, moja chyba. Myslel som, ze dostaneme zensku variaciu na Dannyho partakov a namiesto toho je to heistovka pre fanusicky Sexu v meste. Nebyt poslednej zabavnej polhodinky, tak je to pruser ako hrom. Damam chyba teamova chemia a az na Rihannu a Anne Hathaway vsetky posobia, ze sa nudia. A s nimi aj divak. Akcia, planovanie aj zoztavovanie teamu nema smrnc. Vizualne sa obcas ukradne nejaky napad od soderbergha a inak to nema co ponuknut. Proste tomu chybaju gule. Najlepsie to tak je v momentoch, ked sa taktovky chytia chlapi a baby su v uzadi. Film si tak pre seba kradne James Corden a camea postav z minulych dielov. 5/10
Ocean's Eight
3 0
reagují: Godlike
reagovat
To jsem viděl před několika lety ve Varech na plátně v půlnoční sekci. :+
685984
To jsem viděl před několika lety ve Varech na plátně v půlnoční sekci. *:+*
0 -1
reagovat
reaguje na: Sony

Razorback (1984)

Natočil to Russell Mulcahy před Highlanderem 
link
685979
Natočil to Russell Mulcahy před Highlanderem  https://www.csfd.cz/film/6836-kanec/prehled/
Razorback (1984)
685971
0 0
reagovat

Boar

Nevim, jestli uz nekdo natocil film o MEGAdivocakovi, ale tohle vypada docela zabavne...
link
685971
Nevim, jestli uz nekdo natocil film o MEGAdivocakovi, ale tohle vypada docela zabavne... https://m.youtube.com/watch?v=5pse1-v5lzI
Boar
0 0
reagují: okkac
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se