Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21261 - 21280 Napsat příspěvek
Je to mega
690417
Je to mega
2 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Taky. Naprostá bomba.
690415
Taky. Naprostá bomba.
690411
1 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jsem na tom úplně stejně. :D
690412
Jsem na tom úplně stejně. *:D*
690411
1 0
reagovat

The Social Network

To je tááák strašně dobré!! I v dabingu a s tunou reklam, prostě jsem ale nemohla přepnout. 
690411
To je tááák strašně dobré!! I v dabingu a s tunou reklam, prostě jsem ale nemohla přepnout. 
The Social Network
5 0
reagují: Godlike, Memphis
reagovat
reaguje na: Memphis
Viz. jak píše Gorecki. Myslím, že jsem to viděl těsně po Nickově upírskym exempore :)  Já se už konečně musim kouknout na ten Coenovic „Záskok“.
690400
Viz. jak píše Gorecki. Myslím, že jsem to viděl těsně po Nickově upírskym exempore *:)*  Já se už konečně musim kouknout na ten Coenovic „Záskok“.
690372
1 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Tohle uz je venku? :D
690391
Tohle uz je venku? *:D*
690380
0 0
reagovat
:D:D8)
690384
*:D**:D**8)*
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
uz sem u toho i pohonil :D
690380
uz sem u toho i [url=https://youtu.be/KeW549LzGeU]pohonil[/url] *:D*
690341
0 -2
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Raising Arizona je cista priamociara groteska s fantastickymi postavami a genialne vypointovanym humorom, milujem ten film! 
690379
Raising Arizona je cista priamociara groteska s fantastickymi postavami a genialne vypointovanym humorom, milujem ten film! 
690349
1 0
reagovat

Psí ostrov

Wes Anderson nezklamal. Trochu jsem se bál, že mě to nesedne, a že to bude moc divné. Jsem rád, že mé obavy byly zbytečné. Je to hodně našlápnuté, a plné hravých a chytrých nápadů. Trochu je to místy nepřehledné kvůli množství informací, rychlému přechodu a taky japonským znakům(když se kouká s titulkami). Za mě dost velká spokojenost a rád to uvidím znovu. 7,5-8/10
690376
Wes Anderson nezklamal. Trochu jsem se bál, že mě to nesedne, a že to bude moc divné. Jsem rád, že mé obavy byly zbytečné. Je to hodně našlápnuté, a plné hravých a chytrých nápadů. Trochu je to místy nepřehledné kvůli množství informací, rychlému přechodu a taky japonským znakům(když se kouká s titulkami). Za mě dost velká spokojenost a rád to uvidím znovu. 7,5-8/10
Psí ostrov
0 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Já tý Arizoně někdy budu muset dát šanci. Jednou jsem ji zkoušel v TV a nějak jsem se nedostal přes první půlhodinu.
690372
Já tý Arizoně někdy budu muset dát šanci. Jednou jsem ji zkoušel v TV a nějak jsem se nedostal přes první půlhodinu.
690349
0 0
reagují: Ash_Black
reagovat
„Já jsem Walter Sobchak“ :+ ... někdy k tomu smíchu stačí málo, i jen tahle věta Goodmana.

Když jsem to viděl před 8-9 lety, nějak to kolem prošlo. Ne, že by nelíbilo, ale ... ale od tý doby jsem stihnul „spoustu věcí“. Mj. bejt jeden čas bez práce, oblíbit si Bílýho medvěda ... možná je to tim :D. U Coenů mám resty, ale z toho co jsem viděl, s „Potížema v Arizoně“ je Dude zatím nejlepší.
690349
„Já jsem Walter Sobchak“ *:+* ... někdy k tomu smíchu stačí málo, i jen tahle věta Goodmana. Když jsem to viděl před 8-9 lety, nějak to kolem prošlo. Ne, že by nelíbilo, ale ... ale od tý doby jsem stihnul „spoustu věcí“. Mj. bejt jeden čas bez práce, oblíbit si Bílýho medvěda ... možná je to tim *:D*. U Coenů mám resty, ale z toho co jsem viděl, s „Potížema v Arizoně“ je Dude zatím nejlepší.
1 0
reagují: Gorecki, Memphis
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Uz si to videl?
690341
Uz si to videl?
690320
0 0
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Fnuk
690340
Fnuk
690309
0 0
reagovat

Radúz a Mahulena (1970)

Jako připomínka nedávného úmrtí Petra Weigla nemůže být nic lepšího než tenhle nádherný skvost plný překrásné Sukovy hudby a secesní stylizace jak od Jana Preislera. A Jan Tříska s Magdou Vášáryovou - radost pohledět.
690338
Jako připomínka nedávného úmrtí Petra Weigla nemůže být nic lepšího než tenhle nádherný skvost plný překrásné Sukovy hudby a secesní stylizace jak od Jana Preislera. A Jan Tříska s Magdou Vášáryovou - radost pohledět.
Radúz a Mahulena (1970)
0 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jestli k tomu neodkazuje ten nazev
690337
Jestli k tomu neodkazuje ten nazev
690317
0 0
reagovat
birth (2004)
85% - jonathan glazer je borec nejvyssiho kalibru. genialni az na pudu. rad bych tomu dal plnou palbu jako under the skin. bohuzel je to moc utahany. k tomu ty vybledly barvy. a ani skvelej zvrat v pulce se mnou nezacloumal tolik jak mel. skoda. film na kterej odkazuje (rosemary's baby) malem prekonal.
690321
birth (2004) 85% - jonathan glazer je borec nejvyssiho kalibru. genialni az na pudu. rad bych tomu dal plnou palbu jako under the skin. bohuzel je to moc utahany. k tomu ty vybledly barvy. a ani skvelej zvrat v pulce se mnou nezacloumal tolik jak mel. skoda. film na kterej odkazuje (rosemary's baby) malem prekonal.
1 -1
reagovat
reaguje na: pepo
di se znova podivat na utoyu sim te 
690320
di se znova podivat na [url=http://www.fffilm.name/2018/07/recenze-utya-22-cervence-utya-22-juli-30.html]utoyu[/url] sim te 
690299
1 -1
reagují: pepo
reagovat

How it ends (2018)

Celou dobu nadprumerny postapo z dilny Netflixu, ktery sem se chystal doporucit vsem a voni (tvurci) to na zaver zabijou takovym koncem, za kterej bych je nejradeji povesil za koule na spagat a vyslal bych za nima houf tejden nekrmenejch nemeckejch ovcaku. Takhle to pokakat na zaver :o
690317
Celou dobu nadprumerny postapo z dilny Netflixu, ktery sem se chystal doporucit vsem a voni (tvurci) to na zaver zabijou takovym koncem, za kterej bych je nejradeji povesil za koule na spagat a vyslal bych za nima houf tejden nekrmenejch nemeckejch ovcaku. Takhle to pokakat na zaver *:o*
How it ends (2018)
0 0
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Stojim za Martinou - Pepo tem filmum nerozumi :D
690309
Stojim za Martinou - Pepo tem filmum nerozumi *:D*
690301
4 -1
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se