Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21221 - 21240 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
:D8):+
691310
*:D**8)**:+*
691309
1 0
reagovat
reaguje na: Sony
Když jsem byl na To, tak kluk vedle me se celou dobu díval přes mikinu... Je mi jasné, že došel pak do školy a hazel machra, že na tom byl v kine:D
691309
Když jsem byl na To, tak kluk vedle me se celou dobu díval přes mikinu... Je mi jasné, že došel pak do školy a hazel machra, že na tom byl v kine*:D*
691297
2 0
reagují: Sony, Sony
reagovat
reaguje na: pepo
...kdyz se clovek boji, tak jako "obranu" pouziva smich, nebo blbe kecy, aby strach nebo nervozitu zamaskoval :D

Mne z toho vychazi, ze jste meli kino plne prizdisracu :D;)
691297
...kdyz se clovek boji, tak jako "obranu" pouziva smich, nebo blbe kecy, aby strach nebo nervozitu zamaskoval *:D* Mne z toho vychazi, ze jste meli kino plne prizdisracu *:D**;)*
691294
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Muf
Ja som to videl na festivale s "umelcami" a publikum bolo rovnake:(
691294
Ja som to videl na festivale s "umelcami" a publikum bolo rovnake*:(*
691288
3 0
reagují: Sony
reagovat

Hereditary

9,5/10 bohužel, zážitek zkažen plným kinem macho dementů a instagramových pizd kteří si očividně šli zatokat a chcichotat se na další pitomej jumpscare horor, kdo má možnost, nechoďte na to do multiplexu, současný mainstream "hororový" publikum je výběr těch největších debilů :(:-
691288
9,5/10 bohužel, zážitek zkažen plným kinem macho dementů a instagramových pizd kteří si očividně šli zatokat a chcichotat se na další pitomej jumpscare horor, kdo má možnost, nechoďte na to do multiplexu, současný mainstream "hororový" publikum je výběr těch největších debilů *:(**:-*
Hereditary
3 0
reagují: pepo
reagovat

Vinnetou: Poslední výstřel (1965)

Zase jsem to obrečel.
691254
Zase jsem to obrečel.
Vinnetou: Poslední výstřel (1965)
7 -4
reagovat
Tísňové volání - slušná jednohubka s luxusním twistem na závěr, ale v tomhle žánru to pro mě hlavní hrdina, na rozdíl od Farrella a Hardyho, prostě neutáhne 6/10.

Utoya, 22. července  - emocionální šleha a palec nahoru tvůrcům, že se to rozhodli natočit zrovna takhle - realisticky, v zásadě bez Breivika a na jeden záběr. To tísnivé napětí v prvních výstřelech a hrobové ticho v kině do závěrečných titulků si budu pamatovat hodně dlouho 8,5/10
691252
[b]Tísňové volání[/b] - slušná jednohubka s luxusním twistem na závěr, ale v tomhle žánru to pro mě hlavní hrdina, na rozdíl od Farrella a Hardyho, prostě neutáhne 6/10. [b]Utoya, 22. července [/b] - emocionální šleha a palec nahoru tvůrcům, že se to rozhodli natočit zrovna takhle - realisticky, v zásadě bez Breivika a na jeden záběr. To tísnivé napětí v prvních výstřelech a hrobové ticho v kině do závěrečných titulků si budu pamatovat hodně dlouho 8,5/10
3 -1
reagovat

Game Night

Jsem myslel, ze se vtipny komedie uz netoci, ale tahle me vyvedla z omylu. V porovnani s fekalnimi Kazišuki rozhodne oscarovej material. Dobrej napad, prijemnej cast, humor a zvraty. :+
691244
Jsem myslel, ze se vtipny komedie uz netoci, ale tahle me vyvedla z omylu. V porovnani s fekalnimi Kazišuki rozhodne oscarovej material. Dobrej napad, prijemnej cast, humor a zvraty. *:+*
Game Night
4 -1
reagovat
Hero 2002 10/10
Strhující chvilka filmové poezie, kterou kazí jen místy chybějící kontinuita ve střihu, ale to může být v DC opraveno. Tenhle film můžu už od dětství, tehdy jsem hlavně padal ze soubojů, ale dnes to dostává punc geniální nadčasové filmařiny.

Rampage 7/10
Čekal jsem totální hovadinu a tu jsem i dostal. Kupodivu to, ale dával dohromady někdo při smyslech a Peyton umí pěkně opisovat od zkušenějších kolegů, takže mě vlastně zajímá, kam se tenhle řemeslník dostane dál.
691235
[b]Hero 2002 10/10[/b] Strhující chvilka filmové poezie, kterou kazí jen místy chybějící kontinuita ve střihu, ale to může být v DC opraveno. Tenhle film můžu už od dětství, tehdy jsem hlavně padal ze soubojů, ale dnes to dostává punc geniální nadčasové filmařiny. [b] [/b][b]Rampage 7/10 [/b]Čekal jsem totální hovadinu a tu jsem i dostal. Kupodivu to, ale dával dohromady někdo při smyslech a Peyton umí pěkně opisovat od zkušenějších kolegů, takže mě vlastně zajímá, kam se tenhle řemeslník dostane dál.
2 0
reagovat
  • Mesto Ember (2008) 
    Cesta zo stredu zeme. Vyborny detsky film so zaujimavym vizualom, skvelou hudbou a velmi fajn hercami. Skoda, ze scenar nie je trochu sviznejsi. Ale inak mile prekvapenie 7/10

  • Mr. Brooks (2007) 
    Skvely namet. Costner aj Hurt vynikajuci. Ale rezijne aj scenaristicky to vobec nevyuziva potencial. A ten pribeh s detektivkou je uplne zbytocny 6/10

  • Trvalé prázdniny (1980) 
    No bazmeg. Telku som pri sledovani nevyhodil von z okna iba preto, ze nie je moja 2/10

  • Železný orel (1986) 
    Pohodova a neskodna teenagerska 80's blbina. Body hore za hudbu (Poledouris aj pesnicky). Ale Top Gun je uplne inde. 6/10
691105
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/230959-mesto-ember/]Mesto Ember[/url] (2008)  Cesta zo stredu zeme. Vyborny detsky film so zaujimavym vizualom, skvelou hudbou a velmi fajn hercami. Skoda, ze scenar nie je trochu sviznejsi. Ale inak mile prekvapenie 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/224831-mr-brooks/]Mr. Brooks[/url] (2007)  Skvely namet. Costner aj Hurt vynikajuci. Ale rezijne aj scenaristicky to vobec nevyuziva potencial. A ten pribeh s detektivkou je uplne zbytocny 6/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/4748-trvala-dovolena/]Trvalé prázdniny[/url] (1980)  No bazmeg. Telku som pri sledovani nevyhodil von z okna iba preto, ze nie je moja 2/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/19671-zelezny-orel/]Železný orel[/url] (1986)  Pohodova a neskodna teenagerska 80's blbina. Body hore za hudbu (Poledouris aj pesnicky). Ale Top Gun je uplne inde. 6/10 [/*][/list]
4 0
reagovat
wild strawberries (1957)
75% - ten film me moc nebral ale to co predvadi victor sjostrom je jeden z nejlepsich hereckych vykonu co sem v zivote videl.
691074
wild strawberries (1957) 75% - ten film me moc nebral ale to co predvadi victor sjostrom je jeden z nejlepsich hereckych vykonu co sem v zivote videl.
0 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Díky za tip na toho Williamse... Jdu to hned pustit 
690954
Díky za tip na toho Williamse... Jdu to hned pustit 
690811
0 0
reagovat
690912
[url=https://youtu.be/CU-SM2JUp8I]exploring the twisted relationship[/url]
0 -1
reagovat

Sangaïlé (2015)

Úplně mi to nesedlo, ale kamera a nasvícení nočních a tmavých scén byly fantastické. :+
690903
Úplně mi to nesedlo, ale kamera a nasvícení nočních a tmavých scén byly fantastické. *:+*
Sangaïlé (2015)
0 -1
reagovat
foxtrot (2017)
55% - stejne zmagorela stupidita se zidovskymi koreny ktera ma na metacritic pres devadest jako serial fargo. 
690887
foxtrot (2017) 55% - stejne zmagorela stupidita se zidovskymi koreny ktera ma na metacritic pres devadest jako serial fargo. 
0 -3
reagovat
Přicházejí v noci - nevzpomínám si z poslední doby na film, kde byl ten rozdíl mezi špičkově udělanym trailerem a výsledkem. Chtěl jsem „odcházet“ 2/5

Místo splněných přání - od režiséra „Naprostých cizinců“, ti se odehrávali u jednoho stolu a ... tohle vlastně taky :) Ukázka toho, že se dá utáhnout film i od jednoho stolu, kam chodí lidé, co mají přání a vyslechnou si od „chlapíka s knihou“, co pro to přání musí udělat  4/5

Robin Williams: Mysl na dlani - Král (nejen) improvizace. Nevěděl jsem, že díky němu přidali do sitcomů čtvrtou kameru (ruční), která by ho vůbec stíhala zabírat. 4/5
690811
[b]Přicházejí v noci[/b] - nevzpomínám si z poslední doby na film, kde byl ten rozdíl mezi špičkově udělanym trailerem a výsledkem. Chtěl jsem „odcházet“ 2/5 [b]Místo splněných přání [/b]- od režiséra „Naprostých cizinců“, ti se odehrávali u jednoho stolu a ... tohle vlastně taky *:)* Ukázka toho, že se dá utáhnout film i od jednoho stolu, kam chodí lidé, co mají přání a vyslechnou si od „chlapíka s knihou“, co pro to přání musí udělat  4/5 [b]Robin Williams: Mysl na dlani - [/b]Král (nejen) improvizace. Nevěděl jsem, že díky němu přidali do sitcomů čtvrtou kameru (ruční), která by ho vůbec stíhala zabírat. 4/5
2 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Psycho 2 (1983)

Mile prekvapenie.Velmi dobre vymyslene, Perkins vyborny, vrazdy chrumkave. Ale Hitchcock to proste nie je. Podobny pripad ako druhe celuste. Velmi solidna zanrovka, ktora ma hlavny problem v tom, ze nadvazuje na jeden z najlepsich pocinov historie. Akurat rozuzlenie niciace original je na facku 7/10
690779
Mile prekvapenie.Velmi dobre vymyslene, Perkins vyborny, vrazdy chrumkave. Ale Hitchcock to proste nie je. Podobny pripad ako druhe celuste. Velmi solidna zanrovka, ktora ma hlavny problem v tom, ze nadvazuje na jeden z najlepsich pocinov historie. Akurat rozuzlenie niciace original je na facku 7/10
Psycho 2 (1983)
0 0
reagovat

Pepo

Vražedné léto - píšu si. Dik
690768
Vražedné léto - píšu si. Dik
Pepo
1 0
reagovat
reaguje na: Sony
No, kromě gilotiny mě tam nic nezaujalo.. Zase taková připomínka toho, že Tony Todd žije.  A beztak to bude ten security na konci:D 
690647
No, kromě gilotiny mě tam nic nezaujalo.. Zase taková připomínka toho, že Tony Todd žije.  A beztak to bude ten security na konci*:D* 
690638
1 0
reagovat

Hell Fest (horor)

link

Po delsi dobe zas nejaka vyvrazdovacka, ktera nevypada uplne blbe ;)
690638
https://m.youtube.com/watch?v=2zNAtmmWSJY Po delsi dobe zas nejaka vyvrazdovacka, ktera nevypada uplne blbe *;)*
Hell Fest (horor)
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se