Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21201 - 21220 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Né že bych ti nevěřil...
691510
Né že bych ti nevěřil...
691495
2 0
reagují: do_Od
reagovat

Quiet place

Docela hezky natočené, formálně ok, i když jsem celou dobu myslel na to, o kolik působivější by to bylo, kdyby vydrželi s nervama a vystačili si bez soundtracku.

Ale obsahově je to bullshit. Nedává to smysl a nemá to moc co říct. Když to srovnám s Babadookem, kterýho jsem viděl před 14ti dněma a kterej se fakt nořil do něčeho velmi znepokojivého a na konci zvládl dokonalý mindfuck... nebe a dudy.
691503
Docela hezky natočené, formálně ok, i když jsem celou dobu myslel na to, o kolik působivější by to bylo, kdyby vydrželi s nervama a vystačili si bez soundtracku. Ale obsahově je to bullshit. Nedává to smysl a nemá to moc co říct. Když to srovnám s Babadookem, kterýho jsem viděl před 14ti dněma a kterej se fakt nořil do něčeho velmi znepokojivého a na konci zvládl dokonalý mindfuck... nebe a dudy.
Quiet place
0 -1
reagovat
To mi připomíná, že bych se na ten film mohl zase podívat. Moc lepších dramat jsem od té doby neviděl :)
691495
To mi připomíná, že bych se na ten film mohl zase podívat. Moc lepších dramat jsem od té doby neviděl *:)*
4 -8
reagují: Axis
reagovat

Mother! 4/10

Ještě, že jsem vědel, dopředu, co mám ve filmu hledat. Napasováváním jednotlivých výjevů a dialogů na to málo, co o bibli vím, mě dokázalo, na rozdíl od prvních dvou třetinfilmu, docela zabavit. Jedna slušně gradovaná scéna stupňovité WTF nábožensko-fanatické historie lidstva to ale nezachrání. 
691493
Ještě, že jsem vědel, dopředu, co mám ve filmu hledat. Napasováváním jednotlivých výjevů a dialogů na to málo, co o bibli vím, mě dokázalo, na rozdíl od prvních dvou třetinfilmu, docela zabavit. Jedna slušně gradovaná scéna stupňovité WTF nábožensko-fanatické historie lidstva to ale nezachrání. 
Mother! 4/10
1 -1
reagovat
Jop, ten film je stále super;););)
691492
Jop, ten film je stále super*;)**;)**;)*
3 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
WHY DID YOU SAY THAT NAME?!?
691477
WHY DID YOU SAY THAT NAME?!?
691471
4 0
reagovat
A to se původně měl BvS jmenovat "Martha"
691471
A to se původně měl BvS jmenovat "Martha"
4 -2
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: pepo
ad megaspoiler v názvu: Horší byl megaspoiler Vinnetou: Poslední výstřel, kde i tak jsme všichni byli šokovaní, že fakt umřel. :D
691470
ad megaspoiler v názvu: Horší byl megaspoiler Vinnetou: Poslední výstřel, kde i tak jsme všichni byli šokovaní, že fakt umřel. *:D*
691469
0 -5
reagovat

Death of Superman (2018)

Vazne to muselo mat v nazve ten megaspoiler? Animovany remake posledneho aktu BvS. Akurat krvavejsi (vratene odtrhnutej rucicky, nozicky a j hlavicky) a drsnejsi. Ale najlepsie to funguje v komornych pasazach. Kludne to mohlo mat o pol hodku navyse. Po dlhsej dobe zase paradny DC animak. Vo svojej kategorii v pohode 9/10. Ale starsi Doomsday je predsa len trochu lepsi
691469
Vazne to muselo mat v nazve ten megaspoiler? Animovany remake posledneho aktu BvS. Akurat krvavejsi (vratene odtrhnutej rucicky, nozicky a j hlavicky) a drsnejsi. Ale najlepsie to funguje v komornych pasazach. Kludne to mohlo mat o pol hodku navyse. Po dlhsej dobe zase paradny DC animak. Vo svojej kategorii v pohode 9/10. Ale starsi Doomsday je predsa len trochu lepsi
Death of Superman (2018)
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Do tohoto ranku bych přiřadil loňské Get Out. Hereditary bych popsal jako hororovější verzi Manchester by the Sea, alespoň co se týče depresivní atmosféry.
691381
Do tohoto ranku bych přiřadil loňské Get Out. Hereditary bych popsal jako hororovější verzi [url=https://www.imdb.com/title/tt4034228/]Manchester by the Sea[/url], alespoň co se týče depresivní atmosféry.
691378
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
ja sem zevdavej na ''overhyped as horror film and underhyped as black comedy''
691378
ja sem zevdavej na ''overhyped as horror film and underhyped as black comedy''
691375
0 -2
reagují: hroubek
reagovat

Calibre

Videli ste to? :o Ja som vobec nevedel o com to je a akoze celkom pecka. Odporucam vobec nezistovat ani zapletku.
691376
Videli ste to? *:o* Ja som vobec nevedel o com to je a akoze celkom pecka. Odporucam vobec nezistovat ani zapletku.
Calibre
1 0
reagovat

Děsivé dědictví

Těžko se mi o Děsivé dědictví píše, jelikož se mi dostal dost pod kůži. A není to tím, že by mě vystrašil. Jde o to, že film je ultimátní deprese. Je to jeden z nejdepresivnějších filmů co jsem kdy viděl, a vůbec by tam nemusely být hororové prvky, abych z toho byl pěkně v háji. Pomalé tempo, pečlivě budovaná atmosféra, nečitelnost, skvělé herecké výkony a v neposlední řadě hodně psychologických scén. Režisér a scénárista v jedné osobě Ali Aster předvedl perfektní práci. Jeho režie je velmi klidná, nikam se nežene, zbytečně nestříhá pokud to není potřeba, a je hodně silný v dialozích. Není to úplně divácky nejvděčnější, ale napínavé to je. A když, Aster postupně přidává, tak je to čím dál nepříjemnější. Šetří si s lekacími scénami, místy si vystačí s jednoduchým zvukem, nepříjemnými záběry či čím dál hutnější atmosférou. Toni Collette je zde opravdu moc dobrá, a já jí to věřil, ke konci trochu tlačí na pilu, ale i tak velmi dobrý výkon. Gabriel Byrne má nejnormálnější roli a pro nás diváky je nejvíce čitelný, Byrne toto zvládl hodně dobře. Alex Wolff předvádí hodně povedený výkon a dost mě překvapil jak ho zvládl. Milly Shapiro je neuvěřitelně přesvědčivá a mrazilo mě z ní v zádech. Film už jsem dost vychválil, přesto není bez chyb. První chybou nebo lépe řečeno problémem je divácké očekávání. Spoustu lidí na to půjde jako na horor, ale o horor jde až v druhé nebo dokonce v třetí řadě. Další problémem je tempo a délka. Je to delší a není tolik divácky vděčné a spoustu věcí se rozjede pozdě. A poslední věc, která mě trochu zklamala byla jistá nečitelnost. Ke konci to bylo dost zamotané a místy to nedávalo tolik smysl. Nechci říci, že by si to hrálo na něco čím to není, ale určitě to mohlo být srozumitelnější. I tak jsem dost spokojený, a kino bylo zajímavý zážitek. Děsivé dědictví je povedený psychologický film s prvky hororu s parádní depresivní atmosférou, a rozhodně to není jednoduchá podívaná. 7,5-8/10
691375
Těžko se mi o Děsivé dědictví píše, jelikož se mi dostal dost pod kůži. A není to tím, že by mě vystrašil. Jde o to, že film je ultimátní deprese. Je to jeden z nejdepresivnějších filmů co jsem kdy viděl, a vůbec by tam nemusely být hororové prvky, abych z toho byl pěkně v háji. Pomalé tempo, pečlivě budovaná atmosféra, nečitelnost, skvělé herecké výkony a v neposlední řadě hodně psychologických scén. Režisér a scénárista v jedné osobě Ali Aster předvedl perfektní práci. Jeho režie je velmi klidná, nikam se nežene, zbytečně nestříhá pokud to není potřeba, a je hodně silný v dialozích. Není to úplně divácky nejvděčnější, ale napínavé to je. A když, Aster postupně přidává, tak je to čím dál nepříjemnější. Šetří si s lekacími scénami, místy si vystačí s jednoduchým zvukem, nepříjemnými záběry či čím dál hutnější atmosférou. Toni Collette je zde opravdu moc dobrá, a já jí to věřil, ke konci trochu tlačí na pilu, ale i tak velmi dobrý výkon. Gabriel Byrne má nejnormálnější roli a pro nás diváky je nejvíce čitelný, Byrne toto zvládl hodně dobře. Alex Wolff předvádí hodně povedený výkon a dost mě překvapil jak ho zvládl. Milly Shapiro je neuvěřitelně přesvědčivá a mrazilo mě z ní v zádech. Film už jsem dost vychválil, přesto není bez chyb. První chybou nebo lépe řečeno problémem je divácké očekávání. Spoustu lidí na to půjde jako na horor, ale o horor jde až v druhé nebo dokonce v třetí řadě. Další problémem je tempo a délka. Je to delší a není tolik divácky vděčné a spoustu věcí se rozjede pozdě. A poslední věc, která mě trochu zklamala byla jistá nečitelnost. Ke konci to bylo dost zamotané a místy to nedávalo tolik smysl. Nechci říci, že by si to hrálo na něco čím to není, ale určitě to mohlo být srozumitelnější. I tak jsem dost spokojený, a kino bylo zajímavý zážitek. Děsivé dědictví je povedený psychologický film s prvky hororu s parádní depresivní atmosférou, a rozhodně to není jednoduchá podívaná. 7,5-8/10
Děsivé dědictví
2 0
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: Gorecki
:D a ne, vybodnete se ostatni na to a nereagujte.

A dopr, vy jste vlastne hovada
691372
*:D* a ne, vybodnete se ostatni na to a nereagujte. A dopr, vy jste vlastne hovada
691371
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D
691371
*:D*
691348
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
:D
691348
*:D*
691323
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Sony
:D:D 
691323
*:D**:D* 
691311
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Godlike
Se Sonym :D:D:D
691316
Se Sonym *:D**:D**:D*
691312
2 0
reagovat
reaguje na: Sony
A naopak já začínám chodit na horory.:D
691312
A naopak já začínám chodit na horory.*:D*
691311
7 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mne se takhle jednou stalo, ze vedle me sedela nejaka holcina a vedle ni nejaky prettyboy....no a kdyz prisla lekaci scena, tak si spletla stranu a strcila mi hlavu do klina...

Tu hlavu tam strcila jen na zlomek sekundy...jak se v kine rozsvitilo, tak pelasila rychlosti blesku se svym klucinou pryc z kina :D

Ta uz na horory nepujde :))
691311
Mne se takhle jednou stalo, ze vedle me sedela nejaka holcina a vedle ni nejaky prettyboy....no a kdyz prisla lekaci scena, tak si spletla stranu a strcila mi hlavu do klina... Tu hlavu tam strcila jen na zlomek sekundy...jak se v kine rozsvitilo, tak pelasila rychlosti blesku se svym klucinou pryc z kina *:D* Ta uz na horory nepujde *:))*
691309
12 0
reagují: (=LIFTY=), Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se