Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21101 - 21120 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Prohodil bych 4 a 2, ale jinak podepisuju. :+
692313
Prohodil bych 4 a 2, ale jinak podepisuju. *:+*
692307
1 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Oook, takze: 3, 6 ... 1 ... ... 5, 4, 2 :))
692308
Oook, takze: 3, 6 ... 1 ... ... 5, 4, 2 *:))*
692307
2 -2
reagovat

M:I

Dala jsem si opacko vsech dilu, protoze jsem si jednicku a dvojku moc nepamatovala, a mam to takto 5,3,6,1,4,2. Dvojka je rozhodne nejslabsi, ale i na ni se daji najit pozitiva: ma bozi intro, krasnou Thandie Newton a zapletku ukradenou od Hitchcocka (vcetne sceny na dostizich, mimochodem ten film by se skvele hodil do druheho dilu clanku, ktery nesmime jmenovat :D). Mam Hunta rada a doufam ze tu s nami jeste chvilku bude. 
692307
Dala jsem si opacko vsech dilu, protoze jsem si jednicku a dvojku moc nepamatovala, a mam to takto 5,3,6,1,4,2. Dvojka je rozhodne nejslabsi, ale i na ni se daji najit pozitiva: ma bozi intro, krasnou Thandie Newton a zapletku ukradenou od Hitchcocka (vcetne sceny na dostizich, mimochodem ten film by se skvele hodil do druheho dilu clanku, ktery nesmime jmenovat *:D*). Mam Hunta rada a doufam ze tu s nami jeste chvilku bude. 
M:I
6 -1
reagují: do_Od, Snipsley
reagovat

Avengers: Infinity War

Tohle jsem nečekal. Za mojí maličkost zatím zřejmě nejlepší marvelovka. Až na Wakandu, která nudila už v trailerech, jsem se výborně bavil prakticky po celou stopáž. Akce skvělá, humor seděl a bylo ho tak akorát, konečně výraznej záporák a poprvé za celou historii MCU to vypadalo skutečně velkolepě. Feige by měl Russoovcům líbat ruce, protože takhle dobře to nešlapalo ani za Whedona. 8,5/10
692306
Tohle jsem nečekal. Za mojí maličkost zatím zřejmě nejlepší marvelovka. Až na Wakandu, která nudila už v trailerech, jsem se výborně bavil prakticky po celou stopáž. Akce skvělá, humor seděl a bylo ho tak akorát, konečně výraznej záporák a poprvé za celou historii MCU to vypadalo skutečně velkolepě. Feige by měl Russoovcům líbat ruce, protože takhle dobře to nešlapalo ani za Whedona. 8,5/10
Avengers: Infinity War
6 -2
reagovat
reaguje na: Milosh
Presne ten:D
692269
Presne ten*:D*
692267
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
To je ten film s paradnou psychobitch Evan Rachel Wood?:))
692267
To je ten film s paradnou psychobitch Evan Rachel Wood?*:))*
692256
4 -1
reagují: pepo
reagovat

Pretty Persuasion (2005)

Ten film (nevedomky)predbehol dobu minimalne o desat rokov. V dobe vzniku to musela byt iba tradicna indie festivalovka s nie uplne zvladnutou dramaturgiou, ale so super hercami na cele s paradnou psychobitch Ewan Rachel Wood. V sucasnosti, ked spolocnostou rezonuje problem imigrantov, homolobby, prehnanej politickej korektnosti, tuzba teenagerov po socialnej pozornosti a najma kampan metoo ale ide o skvelu satiru so super hercami na cele s paradnou psychobitch Ewan Rachel Wood. Velmi ma to bavilo aj napriek nie uplne zvladnutej rezii a scenaru. 8/10 P.S. navyse sa tam riesi ako chce Disney posobit na ludi. Takze James Gunn takisto pozdravuje
692256
Ten film (nevedomky)predbehol dobu minimalne o desat rokov. V dobe vzniku to musela byt iba tradicna indie festivalovka s nie uplne zvladnutou dramaturgiou, ale so super hercami na cele s paradnou psychobitch Ewan Rachel Wood. V sucasnosti, ked spolocnostou rezonuje problem imigrantov, homolobby, prehnanej politickej korektnosti, tuzba teenagerov po socialnej pozornosti a najma kampan metoo ale ide o skvelu satiru so super hercami na cele s paradnou psychobitch Ewan Rachel Wood. Velmi ma to bavilo aj napriek nie uplne zvladnutej rezii a scenaru. 8/10 P.S. navyse sa tam riesi ako chce Disney posobit na ludi. Takze James Gunn takisto pozdravuje
Pretty Persuasion (2005)
2 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Kostěj
Videl jsem to davno, tak strilim od boku - nemeli ostatni agenti za ukol ho pri pripadnem kontaktu zneskodnit?
692255
Videl jsem to davno, tak strilim od boku - nemeli ostatni agenti za ukol ho pri pripadnem kontaktu zneskodnit?
692224
3 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
asi ho už nebavil ten "agentsky důchod" a chtěl si poměřit pinďoury :D .. nebo měl strach, že ho stejně nakonec sejme, ne?
692249
asi ho už nebavil ten "agentsky důchod" a chtěl si poměřit pinďoury :D .. nebo měl strach, že ho stejně nakonec sejme, ne?
692224
0 -1
reagovat

Bourne

Sjíždím takhle Bourneovu trilogii a mám k ní tři věci (dva poznatky a jednu otázku):

1) Tom Cruise se snaží hezky, ale marně - všechny ty tři filmy jsou strašně dobrý :+
2) Takovej detail, kterýho jsem si všiml a zahřál mě u srdce 8)?)
3) V druhým díle se Bourne vloupá v Mnichově do bytu jednomu bývalýmu "kolegovi". Ten po příchodu aktivuje tichej alarm a následně předstírá, že Bourneovi pomůže s útěkem, nicméně pak zazvoní telefon a "kolega" Bourna napadne. Následuje památná bitka s využitím srolovanýho časopisu. Tady se přiznám, že moc nechápu: jakou měl "kolega" (dej mu pámbu věčnou slávu) motivaci Bourna napadnout, místo aby ho nechal normálně odejít, což se on zjevně snažil?
692224
Sjíždím takhle Bourneovu trilogii a mám k ní tři věci (dva poznatky a jednu otázku): 1) Tom Cruise se snaží hezky, ale marně - všechny ty tři filmy jsou strašně dobrý *:+* 2) Takovej [url=https://i.redd.it/el8f9d6l1w3x.jpg]detail[/url], kterýho jsem si všiml a zahřál mě u srdce *8)**?)* 3) V druhým díle se Bourne vloupá v Mnichově do bytu jednomu bývalýmu "kolegovi". Ten po příchodu aktivuje tichej alarm a následně předstírá, že Bourneovi pomůže s útěkem, nicméně pak zazvoní telefon a "kolega" Bourna napadne. Následuje památná bitka s využitím srolovanýho časopisu. Tady se přiznám, že moc nechápu: jakou měl "kolega" (dej mu pámbu věčnou slávu) motivaci Bourna napadnout, místo aby ho nechal normálně odejít, což se on zjevně snažil?
Bourne
2 -2
reagovat
Já vím, že to možná bude znít jako že jedu na vlně "hatu", ale to takt není pravda...
Já s tou osudovosti takový problém nemám, spíš mi celkem vadí, že ho často na sílu montují do jinak odlehcenych kousků. Právě v tom je Antman parádní, ze je to taková blbustka, ktera se nebojí odehrát finále na pinpongovem stole mezi dětskými vlacky...
U me osudovost pořád funguje bezchybně u MoS a (ano, být budu v menšině) i u toho BvS.
Z Marvelovek si fakt pamatuju minimum, ale imo to není jejich problém (pravidla hry mají určeny víc jal jasně), ale spíš můj/náš...
692214
Já vím, že to možná bude znít jako že jedu na vlně "hatu", ale to takt není pravda... Já s tou osudovosti takový problém nemám, spíš mi celkem vadí, že ho často na sílu montují do jinak odlehcenych kousků. Právě v tom je Antman parádní, ze je to taková blbustka, ktera se nebojí odehrát finále na pinpongovem stole mezi dětskými vlacky... U me osudovost pořád funguje bezchybně u MoS a (ano, být budu v menšině) i u toho BvS. Z Marvelovek si fakt pamatuju minimum, ale imo to není jejich problém (pravidla hry mají určeny víc jal jasně), ale spíš můj/náš...
3 -1
reagovat
Jedine Marvelovky, co jsem viděl víckrát, je Dr. Strange a první Kapitán a Thor, které zbožňuju... Strange mi tou psycho jízdou hrozně sedl. A pak samozřejmě Strážci, kteří ukázali, jak má vypadat zábavná tymovka.
692211
Jedine Marvelovky, co jsem viděl víckrát, je Dr. Strange a první Kapitán a Thor, které zbožňuju... Strange mi tou psycho jízdou hrozně sedl. A pak samozřejmě Strážci, kteří ukázali, jak má vypadat zábavná tymovka.
0 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Asi jo, ale víš jak to myslím. Prostě a jednoduše celá linka Cpt. Ameriky ve všech třech dílech je skvělá. A nejen pro to, že ho tu má jeden "neexistující" člen MZ jako ikonku...

PetaBlack

Tak jsme na tom naprosto stejně, ta osudovost tam prostě není, stejně jako nejsou lidi v mrakodrapech v Supermanovi....tady mi chybí to, že to co se děje vnímá jen pár lidí/superhrdinů...a pak se zbytek rozplyne. Ve chvíli kdy se ve městech potulují mezihvězdné lodě, ve chvíli kdy je na orbitu nepřátelská mateřská loď a vyloďovací koráby dopadají někam do džungle jsem si říkal kde je kurva Will Smith, Jeff Goldblum a Bill Pullman...protože jinak je to všem kompletně u prdele a vlastně je i mě jako divákovi jedno, že nakonec zmizí pár lidí z jedné ulice (no ona to není ani jedna ulice, jde tak o max 5 lidí)...
692196
Asi jo, ale víš jak to myslím. Prostě a jednoduše celá linka Cpt. Ameriky ve všech třech dílech je skvělá. A nejen pro to, že ho tu má jeden "neexistující" člen MZ jako ikonku... [url=https://profil.moviezone.cz/PetaBlack][b]PetaBlack[/b] [/url] Tak jsme na tom naprosto stejně, ta osudovost tam prostě není, stejně jako nejsou lidi v mrakodrapech v Supermanovi....tady mi chybí to, že to co se děje vnímá jen pár lidí/superhrdinů...a pak se zbytek rozplyne. Ve chvíli kdy se ve městech potulují mezihvězdné lodě, ve chvíli kdy je na orbitu nepřátelská mateřská loď a vyloďovací koráby dopadají někam do džungle jsem si říkal kde je kurva Will Smith, Jeff Goldblum a Bill Pullman...protože jinak je to všem kompletně u prdele a vlastně je i mě jako divákovi jedno, že nakonec zmizí pár lidí z jedné ulice (no ona to není ani jedna ulice, jde tak o max 5 lidí)...
692186
3 -2
reagovat
reaguje na: Axis
Koukám, až na ty Civil War, vypsal jsi marvelovky, co jsem viděl vícekrát a rád dál uvidim. Pro mě jsou nejlepší první dva Capové a první Strážci. Ale pak jsou filmy, co jsem měl problém dokoukat poprvé, natož že bych si je pouštěl vícekrát.

A u posledních Avengers, to jsem se ještě bál, že jsem si to měl nechat samostatně - vyběhl jsem tehdy z „Quiet place“ a šel hned do dalšího sálu na Avengers a přišlo mi právě, že blablabla efekt byl celkem zredukovanej (třeba v momentě, kdy už těch slov mezi Visionem a Scarlet bylo na mě moc - utnuto bitkou). Možná je to tim, že mě linka mezi nimi vůbec nezajímá. Tím neříkám, že bych rád viděl z komiksů dvouhodinový rubačky, bez ničeho dalšího. Už jsem to někde v diskuzi dřív psal, mám problém s tou „osudovostí“ (platí jak pro Marvel, tak DC Comics filmy).

Je to otřepaný, ale už je to 10 let a Dark Knight v tomhle takřka všem komiks filmům, co vznikly pak, nakopává prdel. Abych se o někoho bál, neměl vůbec ponětí, jestli někdo - kdo padne, co se bude vůbec dál ve filmu dít ...
692193
Koukám, až na ty Civil War, vypsal jsi marvelovky, co jsem viděl vícekrát a rád dál uvidim. Pro mě jsou nejlepší první dva Capové a první Strážci. Ale pak jsou filmy, co jsem měl problém dokoukat poprvé, natož že bych si je pouštěl vícekrát. A u posledních Avengers, to jsem se ještě bál, že jsem si to měl nechat samostatně - vyběhl jsem tehdy z „Quiet place“ a šel hned do dalšího sálu na Avengers a přišlo mi právě, že blablabla efekt byl celkem zredukovanej (třeba v momentě, kdy už těch slov mezi Visionem a Scarlet bylo na mě moc - utnuto bitkou). Možná je to tim, že mě linka mezi nimi vůbec nezajímá. Tím neříkám, že bych rád viděl z komiksů dvouhodinový rubačky, bez ničeho dalšího. Už jsem to někde v diskuzi dřív psal, mám problém s tou „osudovostí“ (platí jak pro Marvel, tak DC Comics filmy). Je to otřepaný, ale už je to 10 let a Dark Knight v tomhle takřka všem komiks filmům, co vznikly pak, nakopává prdel. Abych se o někoho bál, neměl vůbec ponětí, jestli někdo - kdo padne, co se bude vůbec dál ve filmu dít ...
692183
3 -1
reagovat
reaguje na: Axis
Neni winter slodier druhy kapitan?
692186
Neni winter slodier druhy kapitan?
692183
2 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: KarelR
Keby si sa namiesto googleniu pumelenice venoval radsej inym veciam. Ehm, ehm 40. Roky:D
692185
Keby si sa namiesto googleniu pumelenice venoval radsej inym veciam. Ehm, ehm 40. Roky*:D*
692171
5 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Já nevím...mě z celého Marvel universa v této chvíli baví jen pár filmů:

Winter Soldier - sakra boží thriller co by fungoval i bez superhrdinů
První i Druhý Kapitán - ta poetika války, hrdinství co zachraňuje životy a k tomu ztracené lásky je skvělá/Daniel Bhrul nepotřebuje být super padouch a přesto rozklíží ty největší klaďasy na světě...aneb třetí MI má Seymoura, druhý kapitán jeho.
První Guardians - mám rád komiksy, mám rád tu atmosféru týmovky co vlastně není týmovka a to vzájemné popichování, plus se z této části univerza těším na Adama
Ant Man - takhle doufám dopadne Shazam, zábavné, hravé, vtipné, oddechové

Bohužel se mi nelíbí kam to spěje, nebaví mě nelogičnosti, nebaví mě prázdný děj, prázdná planeta, prázdné romantické linky a bohužel jako čtenář pár sebraných sešitů komiksů je jasný jak druhý díl naváže a co se stane....a to nás bude bolet, hrozně bolet. Díky tomu je vlastně Marvel jako komiksové vydavatelství v řiti.
692183
Já nevím...mě z celého Marvel universa v této chvíli baví jen pár filmů: [b]Winter Soldier[/b] - sakra boží thriller co by fungoval i bez superhrdinů [b]První i Druhý Kapitán[/b] - ta poetika války, hrdinství co zachraňuje životy a k tomu ztracené lásky je skvělá/Daniel Bhrul nepotřebuje být super padouch a přesto rozklíží ty největší klaďasy na světě...aneb třetí MI má Seymoura, druhý kapitán jeho. [b]První Guardians[/b] - mám rád komiksy, mám rád tu atmosféru týmovky co vlastně není týmovka a to vzájemné popichování, plus se z této části univerza těším na Adama [b]Ant Man[/b] - takhle doufám dopadne Shazam, zábavné, hravé, vtipné, oddechové Bohužel se mi nelíbí kam to spěje, nebaví mě nelogičnosti, nebaví mě prázdný děj, prázdná planeta, prázdné romantické linky a bohužel jako čtenář pár sebraných sešitů komiksů je jasný jak druhý díl naváže a co se stane....a to nás bude bolet, hrozně bolet. Díky tomu je vlastně Marvel jako komiksové vydavatelství v řiti.
692179
2 -4
reagují: Ash_Black, SteKi
reagovat
reaguje na: Axis
A nepřišlo ti, že právě konečně v Infinity War toho blablablablabla bylo úplně nejmíň? :) V porovnání třeba s Civil War.
692179
A nepřišlo ti, že právě konečně v Infinity War toho blablablablabla bylo úplně nejmíň? *:)* V porovnání třeba s Civil War.
692144
1 -1
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: pepo
Ne, počkat, čtvrtá - ještě jsem vygooglil Avatara! :D link
692171
Ne, počkat, čtvrtá - ještě jsem vygooglil Avatara! *:D* https://www.moviezone.cz/clanek/29988-top-10-nejlepsi-filmy-dekady/2
692168
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: KarelR
:D
692168
*:D*
692167
0 0
reagují: KarelR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se