Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21081 - 21100 Napsat příspěvek

Studená válka

Jsem celkem mile překvapený, jak moc mi film sedl. Nečekal jsem to. Pomalejší začátek je pak vykompenzován zajímavým příběhem jedné velké lásky. A taky skvělou prací s hudbou a kamerou. Některé věci mohly být přehlednější, a nemuselo se tolik skákat v časech. I tak jsem kupodivu dost spokojený. 7,5-8/10
692577
Jsem celkem mile překvapený, jak moc mi film sedl. Nečekal jsem to. Pomalejší začátek je pak vykompenzován zajímavým příběhem jedné velké lásky. A taky skvělou prací s hudbou a kamerou. Některé věci mohly být přehlednější, a nemuselo se tolik skákat v časech. I tak jsem kupodivu dost spokojený. 7,5-8/10
Studená válka
0 0
reagovat
Forresta Gumpa som videl už asi 100krát ale furt brečím v polke lebo viem jak sa to končí
692560
Forresta Gumpa som videl už asi 100krát ale furt brečím v polke lebo viem jak sa to končí
5 0
reagovat
reaguje na: pepo
Ha zapomněl jsem, že jsem teprve v 40tých letech...jsem si včera pustil scénu se samopalem a skončil až se závěrečnými titulky.
692500
Ha zapomněl jsem, že jsem teprve v 40tých letech...jsem si včera pustil scénu se samopalem a skončil až se závěrečnými titulky.
692496
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D keby na to siahol aspon on:D:D:D
692499
*:D* keby na to siahol aspon on*:D**:D**:D*
692498
5 0
reagovat
reaguje na: pepo

pepo

Na tohle se Karlovi sahat nebude, sorry :)
692498
Na tohle se Karlovi sahat nebude, sorry :)
pepo
692497
2 -1
reagují: pepo
reagovat
A ted by napisal nejaky pekny uvod :D:D:D
692497
A ted by napisal nejaky pekny uvod *:D**:D**:D*
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Axis
Na rade su 40. Roky. Tak ak sa najde 10 dobrovolnikov, kazdy z tejto dekady napise jeden popisok, ja by som do toho zo srandy isiel:D:D:D otazkou je, co na to cival:D:D:D
692496
Na rade su 40. Roky. Tak ak sa najde 10 dobrovolnikov, kazdy z tejto dekady napise jeden popisok, ja by som do toho zo srandy isiel*:D**:D**:D* otazkou je, co na to cival*:D**:D**:D*
692489
3 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: pepo
Aneb Pepo a 50 dalších filmů před SW. Přemýšlím že bychom si tu ten článek napsali dohromady. Co si každý napsat jeden trochu opomíjený film, který je ale obrovskou peckou. Takže vykopávám:

Millerova křižovatka (1990)
Pocta černobílému Noiru vpasovaná na gangsterský opus o jednom městě s dvěma kohouty mezi kterými je plno mrtvol a jeden vychytralý kličkující chytrolín držící se svého klobouku jako klíště Gabriel Byrne. Je to ukecané, je to dlouhé, je to filmařsky lahodné a k tomu s jednou úctyhodnou akční scénou vystřiženou jak z Terminátora. Pokud bych měl volit mezi Kmotrem a dalším zhlédnutím Křižovatky, tak sáhnu po ní, až tak mě svým nenuceným občas směšným a i hodně drsným způsobem zasáhla. Krystalických 10/10
A nezapomínejte zavírat okna...nebo mít alespoň větrem vlnící se záclony.
692489
Aneb Pepo a 50 dalších filmů před SW. Přemýšlím že bychom si tu ten článek napsali dohromady. Co si každý napsat jeden trochu opomíjený film, který je ale obrovskou peckou. Takže vykopávám: [url=https://www.csfd.cz/film/1610-millerova-krizovatka/prehled/]Millerova křižovatka (1990)[/url] Pocta černobílému Noiru vpasovaná na gangsterský opus o jednom městě s dvěma kohouty mezi kterými je plno mrtvol a jeden vychytralý kličkující chytrolín držící se svého klobouku jako klíště Gabriel Byrne. Je to ukecané, je to dlouhé, je to filmařsky lahodné a k tomu s jednou úctyhodnou akční scénou vystřiženou jak z Terminátora. Pokud bych měl volit mezi Kmotrem a dalším zhlédnutím Křižovatky, tak sáhnu po ní, až tak mě svým nenuceným občas směšným a i hodně drsným způsobem zasáhla. Krystalických 10/10 A nezapomínejte zavírat okna...nebo mít alespoň větrem vlnící se záclony.
692484
3 -2
reagují: pepo
reagovat
  • Kým sa skončí táto noc (1965) 
    Velmi podareny filmik. Danciak aj Labuda su lahodkovi, ale celu show si pre seba kradne dokonaly Pantik. 8/10

  • Paprika (2006) 
    Satosi Kon bol velky macher. Nabombovane tolkymi uzasnymi napadmi, ze by vystacili na desat normalnych celovecerakov. Medzi tou fascinujucou snovou kreativitou vsak neostava priestor na skutocne strhujuci pribeh. A o ten by malo ist v prvom rade. 8/10

  • Malý navigátor (1986) 
    Mam rad tieto filmy. Akurat skoda, ze po vynikajucom prvom akte ide uz iba o cisto detske dobrodruztvo. Ale je to svizne, prijemne a zabavne. 7/10

  • Identita (2003) 
    Klasicky Mangold. Velmi dobra jednohubka, ktora vsak nevyuziva naplno potencial a mohla byt v sikovnejsich rukach (nad)zanrovou klasikou. Ale inak spokojnost. Atmosfera je husta, herci na urovni a (velmi prekvapiva aj velmi dobre vymyslena) pointa tomu dava hlbsi rozmer. 8/10

  • Mušketier (2001) 
    Roth a niektore akcne sceny su cool. Inak bieda. Vyzera to lacno, pribeh je nuda, hyams mal lepsie chvilky (ale aj omnoho horsie) a casting sa, az na spomentu vynimku, kruto nepodaril 4/10
692484
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/108825-kym-sa-skonci-tato-noc/]Kým sa skončí táto noc[/url] (1965)  Velmi podareny filmik. Danciak aj Labuda su lahodkovi, ale celu show si pre seba kradne dokonaly Pantik. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/223183-paprika/]Paprika[/url] (2006)  Satosi Kon bol velky macher. Nabombovane tolkymi uzasnymi napadmi, ze by vystacili na desat normalnych celovecerakov. Medzi tou fascinujucou snovou kreativitou vsak neostava priestor na skutocne strhujuci pribeh. A o ten by malo ist v prvom rade. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/22615-maly-navigator/]Malý navigátor[/url] (1986)  Mam rad tieto filmy. Akurat skoda, ze po vynikajucom prvom akte ide uz iba o cisto detske dobrodruztvo. Ale je to svizne, prijemne a zabavne. 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/70971-identita/]Identita[/url] (2003)  Klasicky Mangold. Velmi dobra jednohubka, ktora vsak nevyuziva naplno potencial a mohla byt v sikovnejsich rukach (nad)zanrovou klasikou. Ale inak spokojnost. Atmosfera je husta, herci na urovni a (velmi prekvapiva aj velmi dobre vymyslena) pointa tomu dava hlbsi rozmer. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/4628-musketyr/]Mušketier[/url] (2001)  Roth a niektore akcne sceny su cool. Inak bieda. Vyzera to lacno, pribeh je nuda, hyams mal lepsie chvilky (ale aj omnoho horsie) a casting sa, az na spomentu vynimku, kruto nepodaril 4/10 [/*][/list]
1 0
reagují: Axis
reagovat
Revolver je fajn haluz za 7 ;)
692481
Revolver je fajn haluz za 7 *;)*
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Do TOP 20 bych si to nehodil, ale za 7/10 taková letní stylovka se skvělym OST, co je dost dobrá na to, jak vlastně zapadla.

gaboo, poděl se pak s hvězdičkama, pokud dojdeš až na konec Revolveru :D
692479
Do TOP 20 bych si to nehodil, ale za 7/10 taková letní stylovka se skvělym OST, co je dost dobrá na to, jak vlastně zapadla. gaboo, poděl se pak s hvězdičkama, pokud dojdeš až na konec Revolveru *:D*
692355
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Třetí.
Měl jsem problém to dokoukat.

Jinak Impossible Mission Force mám takto: 3 (to je fakt top)... 5... 1&4... 2.
A jsem ready na šestku.
692478
Třetí. Měl jsem problém to dokoukat. Jinak [b]Impossible Mission Force[/b] mám takto: 3 (to je fakt top)... 5... 1&4... 2. A jsem ready na šestku.
692355
1 -2
reagovat

Avengers Infinity war

Rovnou mezi top 3 marveloviny. Bavilo mě to v podstatě celou dobu, což se o predeslejch pokusech krom Wintera a gotg 1 říct nedá. Letištní emo pošťuchovaná budiž odpuštěna 9/10
692372
Rovnou mezi top 3 marveloviny. Bavilo mě to v podstatě celou dobu, což se o predeslejch pokusech krom Wintera a gotg 1 říct nedá. Letištní emo pošťuchovaná budiž odpuštěna 9/10
Avengers Infinity war
6 -3
reagovat

Don's Plum

co to bolo doprdele kurva :o
692371
co to bolo doprdele kurva *:o*
Don's Plum
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
jediný film od ritchieho čo som videl a dal som mu menej jak 4/5 :D revolver a trosecnikov musím dohnat 
692363
jediný film od ritchieho čo som videl a dal som mu menej jak 4/5 *:D* revolver a trosecnikov musím dohnat 
692355
1 0
reagovat
Druhe je moje:D
692360
Druhe je moje*:D*
2 -3
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To jedno minusko máš ode mě :D
692358
To jedno minusko máš ode mě *:D*
692355
2 -3
reagovat

The Man from U.N.C.L.E.

Uz sem to videl potreti a miluju to cim dal vic. Rozhodne v moji TOP 20 nejoblibenejsich filmu... link
692355
Uz sem to videl potreti a miluju to cim dal vic. Rozhodne v moji TOP 20 [b]nejoblibenejsich[/b] filmu... http://www.youtube.com/watch?v=rnUtiwKS8Sw
The Man from U.N.C.L.E.
13 -7
reagovat

OST - MI: Fallout

To je tak skvělý i sousedi mi buší na radiátor do rytmu jak se jim to líbí. Skoro se až zdráhám hodit tu jednu hvězdu navíc, ale ne ty 7,5 za film stačí...
692328
To je tak skvělý i sousedi mi buší na radiátor do rytmu jak se jim to líbí. Skoro se až zdráhám hodit tu jednu hvězdu navíc, ale ne ty 7,5 za film stačí...
OST - MI: Fallout
2 -1
reagovat
5, 6, 3, 4, 1, 2 (ale třeba kdybych se znova kouknul na 1 posunul bych jí vejš)
692320
5, 6, 3, 4, 1, 2 (ale třeba kdybych se znova kouknul na 1 posunul bych jí vejš)
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se