Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21021 - 21040 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
a tých 5 min navyše, je to nejaký rozdiel? či má vôbec ta dc verzia zmysel
692998
a tých 5 min navyše, je to nejaký rozdiel? či má vôbec ta dc verzia zmysel
692989
0 0
reagují: hroubek, KARLOS
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ta zamotanost je přímo legendární - viz poměrně dobře známý fakt (nechce se mi to opisovat, tak nakopíruju z Wikipedie):

...The Big Sleep is known for its convoluted plot. During filming, allegedly neither the director nor the screenwriters knew whether xxx was murdered or had killed himself. They sent a cable to Chandler, who told a friend in a later letter: "They sent me a wire ... asking me, and dammit I didn't know either"...
692990
Ta zamotanost je přímo legendární - viz poměrně dobře známý fakt (nechce se mi to opisovat, tak nakopíruju z Wikipedie): [i]...The Big Sleep[/i] is known for its convoluted plot. During filming, allegedly neither the director nor the screenwriters knew whether [i]xxx[/i] was murdered or had killed himself. They sent a cable to Chandler, who told a friend in a later letter: "They sent me a wire ... asking me, and dammit I didn't know either"...
692912
2 0
reagovat

Zodiac(režisérská verze)

Zodiaca jsem neviděl už hodně dlouho dobu a proto jsem si film vychutnal snad ještě více, než na poprvé. Zodiac je výborná ukázka mistrovské režie Finchera, a jeho stylu vyprávění. Ten film v sobě má tolik informací, ale nikdy nestačí nudit. Všichni herci podávají skvělé herecké výkony a je radost je sledovat. Přesto mě zde něco málo chybí. 8/10
692989
Zodiaca jsem neviděl už hodně dlouho dobu a proto jsem si film vychutnal snad ještě více, než na poprvé. Zodiac je výborná ukázka mistrovské režie Finchera, a jeho stylu vyprávění. Ten film v sobě má tolik informací, ale nikdy nestačí nudit. Všichni herci podávají skvělé herecké výkony a je radost je sledovat. Přesto mě zde něco málo chybí. 8/10
Zodiac(režisérská verze)
0 0
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Súhlasím s poslednou vetou ;)
692981
Súhlasím s poslednou vetou *;)*
692912
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Tak to mi na tváři vyloudilo příjemnej úsměv.
692950
Tak to mi na tváři vyloudilo příjemnej úsměv.
692948
2 0
reagovat

Slaughterhouse Rulez

Nick Forst a Simon Pegg opět společně. Zatím to vypadá nadějně link

To the ŠKODA!!!! :D
692948
Nick Forst a Simon Pegg opět společně. Zatím to vypadá nadějně https://www.youtube.com/watch?v=xVzhqPC-CCM To the ŠKODA!!!! *:D*
Slaughterhouse Rulez
5 -1
reagují: verbst
reagovat

Parfum: Príbeh vraha 2006

krásne to bolo :+:) 
9/10
692932
krásne to bolo *:+**:)*  9/10
Parfum: Príbeh vraha 2006
4 -1
reagovat

M:I 6

Už je to pár měsíců co jsem odcházel z kina velmi spokojený. A teď se mi to stalo znovu. Není to bezchybné. Hlavně zbytečně překombinované a chvilku mě trvalo, než jsem se naladil(prvních cca 20 minut). Ale pak to byla jízda až do konce. Poslední  půlhodina je boží a fakt jsem se o postavy i bál. Tom Cruise je blázen a já ho za to uznávám. A Cavill svou roli zvládl skvěle. 9/10
692928
Už je to pár měsíců co jsem odcházel z kina velmi spokojený. A teď se mi to stalo znovu. Není to bezchybné. Hlavně zbytečně překombinované a chvilku mě trvalo, než jsem se naladil(prvních cca 20 minut). Ale pak to byla jízda až do konce. Poslední  půlhodina je boží a fakt jsem se o postavy i bál. Tom Cruise je blázen a já ho za to uznávám. A Cavill svou roli zvládl skvěle. 9/10
M:I 6
5 -1
reagovat
patton (1970)
60% - s gustem zahrany. a tot asi vse. protoze schaffner byl hrozny vemeno. veschny jeho filmy sem odzival. at je to mikulas a alexandra (50%) nebo papillon (65%).

mississippi burning (1988)
70% - hackman a dafoe si to davaj jak pani. jinak me to prislo hrozne jednotvarny. to mohli klidne sestrihat na dvacet minut. 

etat de siege (1972)
90% - hned mi pulzuje v curakovi kdyz vidim poradnou revolucionarku s karovanou sukni a samopalem v ruce. smrt fasistickym svinim a at zije anarchie :D
692923
patton (1970) 60% - s gustem zahrany. a tot asi vse. protoze schaffner byl hrozny vemeno. veschny jeho filmy sem odzival. at je to mikulas a alexandra (50%) nebo papillon (65%). mississippi burning (1988) 70% - hackman a dafoe si to davaj jak pani. jinak me to prislo hrozne jednotvarny. to mohli klidne sestrihat na dvacet minut.  etat de siege (1972) 90% - hned mi pulzuje v curakovi kdyz vidim poradnou revolucionarku s karovanou sukni a samopalem v ruce. smrt fasistickym svinim a at zije [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/caligula-stav-oblezeni-104421]anarchie[/url] *:D*
1 0
reagovat
A ked sme u toho Matta Damona. Pozeral som Zelenu zonu. Neviem cim to je, ale musel som to v polke vypnut, tak strasne ma to nebavilo. To sa mi stava....nikdy. Tak som si pustil Awake a to bolo celkom zaujimave. Ale zo sceny z operacie mohli vytrieskat viac. Skoda. Inak taka prijemna jednohubka s krasnou Jessicou ;)
692921
A ked sme u toho Matta Damona. Pozeral som Zelenu zonu. Neviem cim to je, ale musel som to v polke vypnut, tak strasne ma to nebavilo. To sa mi stava....nikdy. Tak som si pustil Awake a to bolo celkom zaujimave. Ale zo sceny z operacie mohli vytrieskat viac. Skoda. Inak taka prijemna jednohubka s krasnou Jessicou *;)*
0 -1
reagovat
Hmm... ?):D
692920
Hmm... *?)**:D*
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
evidentne :D
692919
evidentne *:D*
692918
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
KARLOS na ten film tiez zabudol:))
692918
KARLOS na ten film tiez zabudol*:))*
692909
5 0
reagují: SteKi
reagovat
mission: impossible - fallout (2018)
100% - mission: impossible - rogue nation (55%) byl voser stejne jeko byl voser sicario: day of the soldado (55%) pro sicario (100%). tohle byl proste narez
692916
mission: impossible - fallout (2018) 100% - mission: impossible - rogue nation (55%) byl voser stejne jeko byl voser sicario: day of the soldado (55%) pro sicario (100%). tohle byl proste [url=https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQw7MqyymzM7IkH8myQwi6ZWjKLT5X48ZaKtAprYOBPhooN32yx]narez[/url]. 
5 -3
reagovat

Hluboký spánek (1946)

První půlhodina je fantastická, protože si člověk vyloženě vychutnává fantastickýho Humphrey Bogarta a ještě lepčí Lauren Bacall. Pak se to bohužel začne (uplně zbytečně a nelogicky) zamotávat a pokud přede mnou ještě někdo někdy řekně jméno Eddie Mars, tak ho asi zastřelím. Poklad na Sierra Madre je imho lepší. O dost.

A stejně se na to podívejte.

7/10
692912
První půlhodina je fantastická, protože si člověk vyloženě vychutnává fantastickýho Humphrey Bogarta a ještě lepčí Lauren Bacall. Pak se to bohužel začne (uplně zbytečně a nelogicky) zamotávat a pokud přede mnou ještě někdo někdy řekně jméno Eddie Mars, tak ho asi zastřelím. Poklad na Sierra Madre je imho lepší. O dost. A stejně se na to podívejte. 7/10
Hluboký spánek (1946)
0 -1
reagují: SeldomSeen, pepo
reagovat
reaguje na: KARLOS
Až na to, že je řeč o Jasonu Bourneovi, nikoliv Bourne Legacy ;)
692909
Až na to, že je řeč o Jasonu Bourneovi, nikoliv Bourne Legacy *;)*
692907
4 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak on na to zapomněl i sám Renner, žejo...
692907
Tak on na to zapomněl i sám Renner, žejo...
692905
0 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Kostěj
:o ja som bez srandy uplne zabudol, ze ten film existuje. Fakt som par sekund rozmyslal o com to pises
692905
*:o* ja som bez srandy uplne zabudol, ze ten film existuje. Fakt som par sekund rozmyslal o com to pises
692894
3 -1
reagují: KARLOS
reagovat
A nevraveli sme vsetci, ze je to lepsie ako jednicka?8)
692902
A nevraveli sme vsetci, ze je to lepsie ako jednicka?*8)*
5 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
... dobře ti tak, bezvěrče! :D:))
692901
... dobře ti tak, bezvěrče! *:D**:))*
692899
5 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se