Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 21001 - 21020 Napsat příspěvek

The Endless (2017)

Mindfuck s nulovým rozpočtem, kterej rozhodně není horor.

Spíš jenom sci-fi, která vám nedá spát a asi ji nepochopíte.

7/10, protože chvílema nuda
693098
Mindfuck s nulovým rozpočtem, kterej rozhodně není horor. Spíš jenom sci-fi, která vám nedá spát a asi ji nepochopíte. 7/10, protože chvílema nuda
The Endless (2017)
2 0
reagovat

The Man in the Moon (1991)

Veľmi pekný malý film s fantastickou Reese Whiterspoon. Škoda, že to malo premiéru zároveň s hitovkou My Girl a tým pádom to úplne zapadlo. Má to mnoho styčných bodov (a dokonca rovnakého skladateľa), ale nie je to až tak super a vyzerá to omnoho lacnejšie. 7/10
693094
Veľmi pekný malý film s fantastickou Reese Whiterspoon. Škoda, že to malo premiéru zároveň s hitovkou My Girl a tým pádom to úplne zapadlo. Má to mnoho styčných bodov (a dokonca rovnakého skladateľa), ale nie je to až tak super a vyzerá to omnoho lacnejšie. 7/10
The Man in the Moon (1991)
0 0
reagovat
reaguje na: Stranger777
Ok, uz to chapu, myslel sem ze mluvis o Now and Then

My bad
693087
Ok, uz to chapu, myslel sem ze mluvis o Now and Then My bad
693086
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Proč? My jsme se přeci shodli na nekvalitách MK2;)
693086
Proč? My jsme se přeci shodli na nekvalitách MK2*;)*
693081
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat

pepo, Stranger

A tedka babo rad :D
693081
A tedka babo rad :D
pepo, Stranger
0 0
reagují: Stranger777
reagovat
reaguje na: pepo
Pro mě je to 0/10, jedna z nejhorších zkušeností vůbec :D
693080
Pro mě je to 0/10, jedna z nejhorších zkušeností vůbec *:D*
693078
0 0
reagovat

Now and Then (1995)

Babska variacia na Stand by me. A prekvapivo sa mi to velmi pacilo. Bavili ma postavy, situacie aj retroatmosfera. Skoda akurat prepaleneho a prilis patetickeho epilogu. Ale rozhodol som sa ho ignorovat, takze trosicku v hodnoteni prisolim. Okrem My Girl asi najkrajsi film o dievcenskom dospievani 8/10
693079
Babska variacia na Stand by me. A prekvapivo sa mi to velmi pacilo. Bavili ma postavy, situacie aj retroatmosfera. Skoda akurat prepaleneho a prilis patetickeho epilogu. Ale rozhodol som sa ho ignorovat, takze trosicku v hodnoteni prisolim. Okrem My Girl asi najkrajsi film o dievcenskom dospievani 8/10
Now and Then (1995)
1 0
reagovat
reaguje na: Stranger777
Ja som dvojku videl vtedy a mam to za 1/10:D:D:D
693078
Ja som dvojku videl vtedy a mam to za 1/10*:D**:D**:D*
693066
1 0
reagují: Stranger777
reagovat

LFŠ - potřetí

Ještě vidím, že mi z TOP 10 nějaké filmy vypadly, vůbec nevím, kde je problém.
Omluva taky za různé chyby v pův. příspěvku. Ve Wordu to vypadalo úplně dokonale:)

Jsou to tyto filmy (co chybí):

Doba nevěrná – 8/10
Až překvapivě dobrý film o manželství, nevěře atp. atd. C.Murphy je samozřejmě skvělý herec a ostatní mu zdatně sekundují. Rozhodně
doporučuji.

Stůj při mně – 9/10
Atmosférické pokoukáníčko s dnes již vlastněnostalgickou náladou. Jedna z těch dobrých Kingových adaptací. Nejde o žádný velký příběh, jde „jen“ o větší epizodu ze život několika děcek, ale parádně se na to kouká.

Whiskey zloděj – 8/10
Vlastně takovej maďarskej Kajínek. Velice solidně natočenýfilm o člověku, který vykradl mraky bank. Má to drive, je to zajímavé a
nevypadá to vůbec špatně. Nic geniálního, ale je určitě fajn to vidět. 
693071
Ještě vidím, že mi z TOP 10 nějaké filmy vypadly, vůbec nevím, kde je problém. Omluva taky za různé chyby v pův. příspěvku. Ve Wordu to vypadalo úplně dokonale:) Jsou to tyto filmy (co chybí): [b][url=https://www.csfd.cz/film/479348-doba-neverna]Doba nevěrná – 8/10[/url][/b] Až překvapivě dobrý film o manželství, nevěře atp. atd. C.Murphy je samozřejmě skvělý herec a ostatní mu zdatně sekundují. Rozhodně doporučuji. [b][url=https://www.csfd.cz/film/7626-stuj-pri-mne]Stůj při mně – 9/10[/url][/b] Atmosférické pokoukáníčko s dnes již vlastněnostalgickou náladou. Jedna z těch dobrých Kingových adaptací. Nejde o žádný velký příběh, jde „jen“ o větší epizodu ze život několika děcek, ale parádně se na to kouká. [b][url=https://www.csfd.cz/film/552035-whiskey-zlodej]Whiskey zloděj – 8/10[/url][/b] Vlastně takovej maďarskej Kajínek. Velice solidně natočenýfilm o člověku, který vykradl mraky bank. Má to drive, je to zajímavé a nevypadá to vůbec špatně. Nic geniálního, ale je určitě fajn to vidět. 
LFŠ - potřetí
2 0
reagovat

Dodatek k LFŠ

Největší bizár:
Rocky Horror Picture Show -7/10

Největší podivnost:
L - nehodnotitelné

Největší blbost:

Chata na prodej -4/10
693069
[b]Největší bizár:[/b] [url=https://www.csfd.cz/film/11747-rocky-horror-picture-show]Rocky Horror Picture Show -7/10[/url] [b]Největší podivnost:[/b] [url=https://www.csfd.cz/film/314607-l]L[/url] - nehodnotitelné [b] Největší blbost:[/b] [url=https://www.csfd.cz/film/570659-chata-na-prodej]Chata na prodej[/url] -4/10
Dodatek k LFŠ
2 0
reagovat

TOP 10 výběr LFŠ – co bych doporučil na teplé letní noc

Scény z manželského života – 10/10
Geniální dialogy, které s neuvěřitelnou upřímnostígradují až na úroveň, která nemusí být pro každého snesitelná. Předpokládám, že
v pubertě bych to považoval za blbost. Teď to vidím jako skvost a pro mě
nejsilnější zážitek LFŠ a chtěl bych vidět původní seriál. Přitom tam prakticky
jde o 3 hodiny rozhovorů dvou osob v minimálním počtu kulis.

Dvanáct rozhněvaných mužů – 10/10
Nestárnoucí klasika. Viděl jsem po letech a nejen Fonda, alekaždý jeden z porotců to mají úplně perfektně zahrané. Samozřejmě potěší,
že tam je i Voskovec a hraje stejně dobře jako ostatní. Prostě paráda.

Dogville – 10/10
Můj první a zatím jediný Trier. Hodně podivné kulisy jsemnejdřív chvíli trávil, ale když člověk přistoupí na tuhle hru, tak je to
vlastně strašně silný příběh o tom, co dobrého a špatného v člověku je a
jak se podle okolností světlá či temná strana projevu. Řekl bych, že jde až o
studii lidského charakteru.

S tváří dítěte – 9/10
Velice zajímavý film od velice zajímavé osobnosti. Jsem rád,že byl na LFŠ osobně, opravdu velice svérázný pán. Téma usmrcení jednoho dítěte
druhým je samo o sobě drsné. Co ale následuje poté, jak se k tomu staví
rodina a okolí. Velice silný a dobrý film.

Jan Palach – 9/10 (moje recenze)
Pro mě asi české překvapení roku. Fakt dobře natočené,zahrané, skvělá hudba. Palach možná místy trochu moc jako Mirek Dušín, ale to
se dá pochopit, ale jinak fakt velmi, velmi dobré.

Můj otec George Voskovec – 9/10
Zajímavý dokument, který odhaluje i ne tolik známé věci z Voskovcovaživota. Nikterak černobíle podané. Musím říct, že jsem nad tím ještě poměrně
dlouho přemýšlel.

Mečiar – 9/10
Fakt zajímavý počin, který ukazuje kult Mečiara v mnoharůzných rovinách a dovádí to až do současnosti. Je to poměrně mrazivé koukání a
to i když bylo na LFŠ nesmírné vedro
693068
[b][url=https://www.csfd.cz/film/719-sceny-z-manzelskeho-zivota]Scény z manželského života – 10/10[/url][/b] Geniální dialogy, které s neuvěřitelnou upřímnostígradují až na úroveň, která nemusí být pro každého snesitelná. Předpokládám, že v pubertě bych to považoval za blbost. Teď to vidím jako skvost a pro mě nejsilnější zážitek LFŠ a chtěl bych vidět původní seriál. Přitom tam prakticky jde o 3 hodiny rozhovorů dvou osob v minimálním počtu kulis. [b][url=https://www.csfd.cz/film/6178-dvanact-rozhnevanych-muzu]Dvanáct rozhněvaných mužů – 10/10[/url][/b] Nestárnoucí klasika. Viděl jsem po letech a nejen Fonda, alekaždý jeden z porotců to mají úplně perfektně zahrané. Samozřejmě potěší, že tam je i Voskovec a hraje stejně dobře jako ostatní. Prostě paráda. [b][url=https://www.csfd.cz/film/9390-dogville]Dogville – 10/10[/url][/b] Můj první a zatím jediný Trier. Hodně podivné kulisy jsemnejdřív chvíli trávil, ale když člověk přistoupí na tuhle hru, tak je to vlastně strašně silný příběh o tom, co dobrého a špatného v člověku je a jak se podle okolností světlá či temná strana projevu. Řekl bych, že jde až o studii lidského charakteru. [b][url=https://www.csfd.cz/film/285438-s-tvari-ditete]S tváří dítěte – 9/10[/url][/b] Velice zajímavý film od velice zajímavé osobnosti. Jsem rád,že byl na LFŠ osobně, opravdu velice svérázný pán. Téma usmrcení jednoho dítěte druhým je samo o sobě drsné. Co ale následuje poté, jak se k tomu staví rodina a okolí. Velice silný a dobrý film. [b][url=https://www.csfd.cz/film/541173-jan-palach]Jan Palach – 9/10 (moje recenze)[/url][/b] Pro mě asi české překvapení roku. Fakt dobře natočené,zahrané, skvělá hudba. Palach možná místy trochu moc jako Mirek Dušín, ale to se dá pochopit, ale jinak fakt velmi, velmi dobré. [b][url=https://www.csfd.cz/film/302132-muj-otec-george-voskovec]Můj otec George Voskovec – 9/10[/url][/b] Zajímavý dokument, který odhaluje i ne tolik známé věci z Voskovcovaživota. Nikterak černobíle podané. Musím říct, že jsem nad tím ještě poměrně dlouho přemýšlel. [b][url=https://www.csfd.cz/film/544827-meciar]Mečiar – 9/10[/url][/b] Fakt zajímavý počin, který ukazuje kult Mečiara v mnoharůzných rovinách a dovádí to až do současnosti. Je to poměrně mrazivé koukání a to i když bylo na LFŠ nesmírné vedro
TOP 10 výběr LFŠ – co bych doporučil na teplé letní noc
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Pochybuju, že by sis tehdy myslel to samé. Ten film má přesně takovou hudbu, jakou tehdy měl mít. Triky vypadaly tehdy dobře a děj prostě nebyl podstatný a bylo to cool. Jsou filmy, které nestárnou a pak jsou ty druhé. MK patří do této kategorie, ale jestli dáš někdy MK2 a vyjdeš z toho mentálně zdravý, tak si povíme jestli nedáš alespoň 6/10 :D
693066
Pochybuju, že by sis tehdy myslel to samé. Ten film má přesně takovou hudbu, jakou tehdy měl mít. Triky vypadaly tehdy dobře a děj prostě nebyl podstatný a bylo to cool. Jsou filmy, které nestárnou a pak jsou ty druhé. MK patří do této kategorie, ale jestli dáš někdy MK2 a vyjdeš z toho mentálně zdravý, tak si povíme jestli nedáš alespoň 6/10 *:D*
693063
3 0
reagují: pepo
reagovat

Mortal Kombat (1995)

To, že ide o geniálnu adaptáciu ešte neznamená, že ide aj o dobrý film. A mám pocit, že keby som to videl v čase premiéry, myslel by som si o tom to isté. Aspoň ten Lambert ma bavil 5/10
693063
To, že ide o geniálnu adaptáciu ešte neznamená, že ide aj o dobrý film. A mám pocit, že keby som to videl v čase premiéry, myslel by som si o tom to isté. Aspoň ten Lambert ma bavil 5/10
Mortal Kombat (1995)
2 -5
reagují: Stranger777
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Oba díly jsou super. ;)
693032
Oba díly jsou super. *;)*
693013
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
som si aj myslel
693027
som si aj myslel
693012
0 0
reagovat

Skyscraper

Nuda k posrani.
Dalsi totalne nesmyslna, nekoukatelna Cina, kterou ani borec jako The Rock nema sanci utahnout.:-
693021
Nuda k posrani. Dalsi totalne nesmyslna, nekoukatelna Cina, kterou ani borec jako The Rock nema sanci utahnout.*:-*
Skyscraper
4 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
Jak jsem psal, viděl jsem to po mnoha letech, nepamatuji si podrobně kinoverzi. Takže osobně nevím, kde tam byli scény navíc.
693016
Jak jsem psal, viděl jsem to po mnoha letech, nepamatuji si podrobně kinoverzi. Takže osobně nevím, kde tam byli scény navíc.
692998
0 0
reagovat

Addamsova rodina (91)

Pěkně natočený a dobře zahraný, ale moc jsem se  nezasmál .. 7/10 .. a Christiana Ricci je jedna z nejvíc cool dětských postav.
693013
Pěkně natočený a dobře zahraný, ale moc jsem se  nezasmál .. 7/10 .. a Christiana Ricci je jedna z nejvíc cool dětských postav.
Addamsova rodina (91)
0 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: gaboo
Je tam toho tak málo, že si toho nevsimnes vůbec... Je celkem jedno, jakou pouštís.
693012
Je tam toho tak málo, že si toho nevsimnes vůbec... Je celkem jedno, jakou pouštís.
692998
0 0
reagují: gaboo
reagovat

White Dog

Ako drama je to priemer. Vlastne je to ciste becko. Prilis priamociare, s logickymi preslapmi a herci tiez mohli byt lepsi. Zachranuje to vlastne iba ta tema, dobra rezia a Morriconova hudba. Velmi sa mi to vsak pacilo vo svojom druhom plane. Ta alegoria na rasizmus je skvela. Urobit zo psa nositela ludskej blbosti je uzasny napad. A ta posledna patminutovka to posuva do kategorie paradny film. Ak niekoho napadne urobit ackovy remake ma v tejto dobe isty profit a minimalne 20 Oscarov k tomu. 8/10
693005
Ako drama je to priemer. Vlastne je to ciste becko. Prilis priamociare, s logickymi preslapmi a herci tiez mohli byt lepsi. Zachranuje to vlastne iba ta tema, dobra rezia a Morriconova hudba. Velmi sa mi to vsak pacilo vo svojom druhom plane. Ta alegoria na rasizmus je skvela. Urobit zo psa nositela ludskej blbosti je uzasny napad. A ta posledna patminutovka to posuva do kategorie paradny film. Ak niekoho napadne urobit ackovy remake ma v tejto dobe isty profit a minimalne 20 Oscarov k tomu. 8/10
White Dog
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se