Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20981 - 21000 Napsat příspěvek
Spy game je pumelenice
693409
Spy game je pumelenice
6 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Ten film je dobrej, problém bude někde jinde.
693407
Ten film je dobrej, problém bude někde jinde.
693402
5 0
reagovat

Spy Game

B. Pitt a Redford v zlom filme? jop. CSFDckovych 74% mi hlava nebere.
693402
B. Pitt a Redford v zlom filme? jop. CSFDckovych 74% mi hlava nebere.
Spy Game
1 -3
reagují: Memphis
reagovat

Pitch Perfect - Ladíme

Strašně milé překvapení. Chytlavá hudební čísla, únosná romantická linka a sympatická Anna Kendrick... Vyhýbala jsem se tomu jak čert kříže, ale včera jsem dala maraton všech tří dílů a ten první se okamžitě zařadil na můj guilty pleasure list. Druhý díl je slabší a u třetího jsme usnula. 
693385
Strašně milé překvapení. Chytlavá hudební čísla, únosná romantická linka a sympatická Anna Kendrick... Vyhýbala jsem se tomu jak čert kříže, ale včera jsem dala maraton všech tří dílů a ten první se okamžitě zařadil na můj guilty pleasure list. Druhý díl je slabší a u třetího jsme usnula. 
Pitch Perfect - Ladíme
3 -3
reagovat
reaguje na: pepo
Rozhodně pokračuj v téhle cestě, pokračuj ... v dalších dílech dojde i decentně na Star Wars :D
693372
Rozhodně pokračuj v téhle cestě, pokračuj ... v dalších dílech dojde i decentně na Star Wars *:D*
693338
0 0
reagovat

Last days (2005)

Van Santovi sa podarila uzasna vec. Preniest pocity hlavneho hrdinu na divaka. Tiez som sa chcel od zufalstva zabit (a to som to pozeral na dvakrat). Na druhej strane krasny priklad ako herec a hudba dokazu vytiahnut ciselne hodnotenia az o 4-5 bodov hore. 3/10
693344
Van Santovi sa podarila uzasna vec. Preniest pocity hlavneho hrdinu na divaka. Tiez som sa chcel od zufalstva zabit (a to som to pozeral na dvakrat). Na druhej strane krasny priklad ako herec a hudba dokazu vytiahnut ciselne hodnotenia az o 4-5 bodov hore. 3/10
Last days (2005)
0 0
reagovat

Sharknado 2

Opakovany vtip nie je vtipom. a niektore vynimky potvrdzuju pravidlo. Navyse je super, ze tvorcovia mali vyssi rozpocet, takze si mohli dovolit malickosti na ktore sa v jednotke nedostalo. Napr. grading a....a tak. takze je to automaticky lepsie ako original. Tym padom minimalne na 11/10
693338
Opakovany vtip nie je vtipom. a niektore vynimky potvrdzuju pravidlo. Navyse je super, ze tvorcovia mali vyssi rozpocet, takze si mohli dovolit malickosti na ktore sa v jednotke nedostalo. Napr. grading a....a tak. takze je to automaticky lepsie ako original. Tym padom minimalne na 11/10
Sharknado 2
1 0
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: Disketa1
Milujem ten film
693330
Milujem ten film
693328
3 -1
reagovat

Pojedeme k moři (2014)

Jiří Mádl natočil perfektní youtuberský film v době, kdy to ještě nebylo cool. :+
693328
Jiří Mádl natočil perfektní youtuberský film v době, kdy to ještě nebylo cool. *:+*
Pojedeme k moři (2014)
5 -2
reagují: pepo
reagovat

Equalizer 2

Pokial to variuje motivy jednicky je to (opat) super. Ta hlavna zapletka je vsak tak otrepana, odflaknuta a predvidatelna, ze patri do nejakej seagalovky. Ale Denzel je zase vynikajuci, ta jeho postava je stale dostatocne nosna a ma to aj par vybornych scen. Miestami som sa vsak dost nudil a aj napriek prvotriednemu remeslu je vysledny dojem riadna pachut. Proste klasicky Fuqua a dokaz toho, ze prvy diel bola skor nahoda, nez pocin nadpriemerneho tvorcu.  6/10
693327
Pokial to variuje motivy jednicky je to (opat) super. Ta hlavna zapletka je vsak tak otrepana, odflaknuta a predvidatelna, ze patri do nejakej seagalovky. Ale Denzel je zase vynikajuci, ta jeho postava je stale dostatocne nosna a ma to aj par vybornych scen. Miestami som sa vsak dost nudil a aj napriek prvotriednemu remeslu je vysledny dojem riadna pachut. Proste klasicky Fuqua a dokaz toho, ze prvy diel bola skor nahoda, nez pocin nadpriemerneho tvorcu.  6/10
Equalizer 2
3 -2
reagovat
  • Rodinné sídlo (1992) 
    Precízna elegantná dobovka. Skvelý casting, kvalitné remeslo a pútavá štúdia prostredia. Pre niekoho akademická nuda, pre mňa skvelý film. Ivory mal prvú polovicu 90. rokov parádnu formu. Jedine posledná štvrtina až príliš "smrdí" literárnou predlohou. 9/10

  • Ticho na zemi (1985) 
    Zhruba do polovice vynikajúce, s postupom času však čím ďalej, tým viac rozpačitejšie bečkové sci-fi. Trochu WTF záver však prehodí misku váh na stranu spokojnosti 7/10
693277
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/4669-rodinne-sidlo/]Rodinné sídlo[/url] (1992)  Precízna elegantná dobovka. Skvelý casting, kvalitné remeslo a pútavá štúdia prostredia. Pre niekoho akademická nuda, pre mňa skvelý film. Ivory mal prvú polovicu 90. rokov parádnu formu. Jedine posledná štvrtina až príliš "smrdí" literárnou predlohou. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/29561-the-quiet-earth/]Ticho na zemi[/url] (1985)  Zhruba do polovice vynikajúce, s postupom času však čím ďalej, tým viac rozpačitejšie bečkové sci-fi. Trochu WTF záver však prehodí misku váh na stranu spokojnosti 7/10 [/*][/list]
0 0
reagovat

Zero Dark Thirty (2012)

Videl sem to podruhy a je to jeste lepsi. Zaverecna tretina vylozene na potlesk.

9/10
693240
Videl sem to podruhy a je to jeste lepsi. Zaverecna tretina vylozene na potlesk. 9/10
Zero Dark Thirty (2012)
6 -6
reagovat

Weekend at Bernie's (1989)

Príjemná šialenosť od režiséra prvého Ramba. V podstate je to niečo ako klasická Sandlerovka. Akurát vtipné, svižné a neotravné. Bavil som sa a veľmi často smial nahlas. 7/10
693187
Príjemná šialenosť od režiséra prvého Ramba. V podstate je to niečo ako klasická Sandlerovka. Akurát vtipné, svižné a neotravné. Bavil som sa a veľmi často smial nahlas. 7/10
Weekend at Bernie's (1989)
1 0
reagovat
Hollywood Doesn’t Make Movies Like The Fugitive Anymore

Jeden fajnovej nostalgickej článek na pondělní dopoledne.
693171
[url=https://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2018/08/the-fugitive-harrison-ford-25-years-later/566729/]Hollywood Doesn’t Make Movies Like [i]The Fugitive [/i]Anymore[/url] Jeden fajnovej nostalgickej článek na pondělní dopoledne.
1 0
reagovat

absolvent (1967)

výborné! :+
oscar za réžiu zaslúžený
9,5/10
693159
výborné! *:+* oscar za réžiu zaslúžený 9,5/10
absolvent (1967)
5 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
akorát se někde ožral, a psal vtipný tweety :D8)
693132
akorát se někde ožral, a psal vtipný tweety *:D**8)*
693131
4 0
reagovat
My name’s Elba, Idris Elba! - ze by se neco delo??? 
693131
[url=https://deadline.com/2018/08/idris-elba-tweets-james-bond-message-1202444197/]My name’s Elba, Idris Elba![/url] - ze by se neco delo??? 
0 -5
reagují: RainMakeR
reagovat
Mission: Impossible - Ghost Protocol
Nemůžu si pomoct, čtverka mě pořád baví nejvíc. Děj má spád, skvělá kamera, Paula Patton a akční scény, který nenudí ani napošestý. Vrchol sice přijde na Burj Khalifa, ale ani finále výrazně nezaostává. Pro mě téměř dokonalá M:I.

Mission: Impossible III
Skvělej Hoffman, ale ta osobnější a vážnější rovina mi tolik nesedí. Maggie Q a Rhys Meyers jsou celkem matný a k tomu ten pos*anej mystery box.

Rogue Nation je pořád dobrý, s Fallout ho mám zhruba nastejno. Počkám si na další projekce.
693106
[b]Mission: Impossible - Ghost Protocol [/b]Nemůžu si pomoct, čtverka mě pořád baví nejvíc. Děj má spád, skvělá kamera, Paula Patton a akční scény, který nenudí ani napošestý. Vrchol sice přijde na Burj Khalifa, ale ani finále výrazně nezaostává. Pro mě téměř dokonalá M:I. [b]Mission: Impossible III [/b]Skvělej Hoffman, ale ta osobnější a vážnější rovina mi tolik nesedí. Maggie Q a Rhys Meyers jsou celkem matný a k tomu ten pos*anej mystery box. Rogue Nation je pořád dobrý, s Fallout ho mám zhruba nastejno. Počkám si na další projekce.
4 -2
reagovat
rogue nation podruhy: it's so fucking dull, wanna be bondovka, pitomy gadgety, never more. :(:-
693103
rogue nation podruhy: it's so fucking dull, wanna be bondovka, pitomy gadgety, never more. *:(**:-*
0 -10
reagovat

Ready Player One

Podruhé, konečně v originále, v klidu a doma... Ani na minutu jsem se nenudil, úplně debilně se usmíval celou dobu a ve výsledku se omlouvám všem Avengerům a Deadpoolům, ale tohle je pro mě zatím film roku a nejlepší blockbuster od nejnovějšího Šíleného Maxe... Krásná práce.
693102
Podruhé, konečně v originále, v klidu a doma... Ani na minutu jsem se nenudil, úplně debilně se usmíval celou dobu a ve výsledku se omlouvám všem Avengerům a Deadpoolům, ale tohle je pro mě zatím film roku a nejlepší blockbuster od nejnovějšího Šíleného Maxe... Krásná práce.
Ready Player One
8 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se