Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20781 - 20800 Napsat příspěvek
reaguje na: Clavius
už mi ten Cyberpunk 2077 pomútil hlavu :D
695393
už mi ten Cyberpunk 2077 pomútil hlavu :D
695390
0 -2
reagují: Clavius, departed
reagovat
reaguje na: kubqo
O BR2077 jsem sice neslyšel, ale Blade Runner 2049 byl pochopitelně mnohem kvalitnější film, který hraje jinou ligu.
695390
O BR2077 jsem sice neslyšel, ale Blade Runner 2049 byl pochopitelně mnohem kvalitnější film, který hraje jinou ligu.
695381
13 -3
reagují: kubqo
reagovat

Upgrade

ďaleko lepší cyberpunk než BR2077 8)
695381
ďaleko lepší cyberpunk než BR2077 *8)*
Upgrade
3 -8
reagují: Clavius
reagovat

Sestra/The Nun

Fajn horor na večer. Je mě dost sympatické jakým způsobem Wan s Warnery rozjíždí toto hororové universum. Film sám osobě má velmi dobrou atmosféru, umí pracovat s prostředím a i se zajímavými postavy, které nás zajímají a nejsou nám ukradený. A režisér umí dost dobře pracovat s vizuálem, s lekačky a další věci má dost v ruce. Takže jediný a celkem zásadní problém je v příběhu, jenž prostě není tak dobrý, místy je zdlouhavější a nezajímavější. Ale jak jsem psal, naštěstí fungují jiné aspekty filmu. 6,5-7/10
695346
Fajn horor na večer. Je mě dost sympatické jakým způsobem Wan s Warnery rozjíždí toto hororové universum. Film sám osobě má velmi dobrou atmosféru, umí pracovat s prostředím a i se zajímavými postavy, které nás zajímají a nejsou nám ukradený. A režisér umí dost dobře pracovat s vizuálem, s lekačky a další věci má dost v ruce. Takže jediný a celkem zásadní problém je v příběhu, jenž prostě není tak dobrý, místy je zdlouhavější a nezajímavější. Ale jak jsem psal, naštěstí fungují jiné aspekty filmu. 6,5-7/10
Sestra/The Nun
0 0
reagovat
ak to niekto nezachytil, oscarová kategória najlepší populárny film zatiaľ nebude
695337
ak to niekto nezachytil, oscarová kategória najlepší populárny film zatiaľ nebude
5 0
reagovat
reaguje na: pepo
Jo, zdalo se mi to vic pro dospely nez deti. A je to pekne udelany :+
695310
Jo, zdalo se mi to vic pro dospely nez deti. A je to pekne udelany *:+*
695262
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
ani nie. A Finding neverland je omnoho lepší
695266
ani nie. A Finding neverland je omnoho lepší
695265
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Takže něco jako Forsterův podobně laděný snímek Hledání Země-Nezemě? :)
695265
Takže něco jako Forsterův podobně laděný snímek Hledání Země-Nezemě? *:)*
695262
0 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Co je to dramaturgie? :D
695263
Co je to dramaturgie? *:D*
695262
0 -1
reagovat

Christopher Robin (2018)

Christopher Robin nie je klasickým rodinným filmom. Je pomalý, z veľkej časti smutný a pojednáva o veciach vzdialených pre detské publikum. Celý film však pôsobí ako keby sa o kormidlo preťahovali Forster-autor a Forster-najatý remeselník. V oboch prípadoch to funguje na výbornú, no pohromade sa to bohužiaľ bije. Na rozdiel od projektov s podobnými problémami má však tento obrovskú výhodu. Emočne veľmi dobre funguje (áno, aj slzička ukvapla) a v jednotlivostiach je parádny. Dokonca takým spôsobom, že sa mu takmer úplne darí zahnať pachuť nad nešťastnou dramaturgiou. 7/10
695262
Christopher Robin nie je klasickým rodinným filmom. Je pomalý, z veľkej časti smutný a pojednáva o veciach vzdialených pre detské publikum. Celý film však pôsobí ako keby sa o kormidlo preťahovali Forster-autor a Forster-najatý remeselník. V oboch prípadoch to funguje na výbornú, no pohromade sa to bohužiaľ bije. Na rozdiel od projektov s podobnými problémami má však tento obrovskú výhodu. Emočne veľmi dobre funguje (áno, aj slzička ukvapla) a v jednotlivostiach je parádny. Dokonca takým spôsobom, že sa mu takmer úplne darí zahnať pachuť nad nešťastnou dramaturgiou. 7/10
Christopher Robin (2018)
2 0
reagují: Vincent, Disketa1, TedGeorge
reagovat

Labor day

Toto su presne tie filmy, ktore mam rad a neviem im dat menej ako 5/5 
A najlepsi film Tobeyho Maguirea od Spiderman 2 8)
695260
Toto su presne tie filmy, ktore mam rad a neviem im dat menej ako 5/5  A najlepsi film Tobeyho Maguirea od Spiderman 2 *8)*
Labor day
1 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Je těžký dělat satiru na fenomén, kterej je sám o sobě naprosto bizarní (jako je africká posedlost dětskejma čarodejnicema). Obávám se, že spousta věcí, který se západním divákům budou zdát jako přestřelený vtípky z bláznivý komedie bude ve skutečnosti legitimní dokumentární rekonstrukce...
695211
Je těžký dělat satiru na fenomén, kterej je sám o sobě naprosto bizarní (jako je africká posedlost dětskejma čarodejnicema). Obávám se, že spousta věcí, který se západním divákům budou zdát jako přestřelený vtípky z bláznivý komedie bude ve skutečnosti legitimní dokumentární rekonstrukce...
695183
2 0
reagovat
vyšli dneska dva hodne originálne trailery na potencionálne zaujímavé indie filmy:
  • Anna and the Apocalypse - Shaun of the Dead meets La La Land
  • I Am Not a Witch - keby trafili tie správne noty, tak aj napriek evidentne nízkeho rozpočtu a nevdačnému zasadeniu (pre väčšinu divákov) by to mohla byť dosť slušná satira
695183
vyšli dneska dva hodne originálne trailery na potencionálne zaujímavé indie filmy: [list][*][url=https://www.youtube.com/watch?v=nnDNOp0SN7M]Anna and the Apocalypse[/url] - [i]Shaun of the Dead[/i] meets [i]La La Land[/i][/*][*][url=https://www.youtube.com/watch?v=Ag7TDwj-kEI]I Am Not a Witch[/url] - keby trafili tie správne noty, tak aj napriek evidentne nízkeho rozpočtu a nevdačnému zasadeniu (pre väčšinu divákov) by to mohla byť dosť slušná satira[/*][/list]
2 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: pepo
Cože?! Tu recenzi si musim dohledat :D Ja mam helsinga za guilty pleasure; starý dark universe chci nekdy dohnat.
695121
Cože?! Tu recenzi si musim dohledat :D Ja mam helsinga za guilty pleasure; starý dark universe chci nekdy dohnat.
695116
2 -1
reagovat
reaguje na: Sam.Vimes
Pokiaľ si videl aspoň 5 filmov z pôvodného Dark Universe, tak áno. Nie nadarmo tomu Douglas napálil v recenzii v Blockbustri stovku8) 
695116
Pokiaľ si videl aspoň 5 filmov z pôvodného Dark Universe, tak áno. Nie nadarmo tomu Douglas napálil v recenzii v Blockbustri stovku*8)* 
695115
3 -1
reagují: Sam.Vimes
reagovat
reaguje na: pepo
Počkat, van helsing je povazovany za analyticky raj? :D Rozved.
695115
Počkat, van helsing je povazovany za analyticky raj? :D Rozved.
694980
1 -1
reagují: pepo
reagovat
a hlavne ma ten film hodne milo prekvapil, nečakal som to 
695105
a hlavne ma ten film hodne milo prekvapil, nečakal som to 
0 -2
reagovat

upgrade

tak to bylo hodne dobrý 
neviem kedy som naposledy videl takto originálne akčné scény, koniec super :+min 8/10
695104
tak to bylo hodne dobrý  neviem kedy som naposledy videl takto originálne akčné scény, koniec super *:+*min 8/10
upgrade
1 -1
reagovat

july 22

7 kritikov, zatiaľ 85/100 
695091
7 kritikov, zatiaľ 85/100 
july 22
0 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
a tak celkovo tento rok, keď ho rátam po oscaroch nebolo toho až tak veľa
695066
a tak celkovo tento rok, keď ho rátam po oscaroch nebolo toho až tak veľa
695032
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se