Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20641 - 20660 Napsat příspěvek
reaguje na: Ash_Black
Šestka je telenovela, tam se jen plesuje a nabaluje
696829
Šestka je telenovela, tam se jen plesuje a nabaluje
696817
1 -5
reagovat

Harry Potter

Pamatoval jsem si z toho, že ten Cuarónův díl je nejlepší.
Po letech jsem viděl pětku, šestku a ... když si odmyslim vždy těch pár minut finále, který to probudí, tak se v těch filmech skoro nic neděje. Šestka začne víc dynamicky, než celá pětka, ale postupně je z toho jen ... bobřík plnění, že to nevim proč musí mít dvě a půl hodiny.
696817
Pamatoval jsem si z toho, že ten Cuarónův díl je nejlepší. Po letech jsem viděl pětku, šestku a ... když si odmyslim vždy těch pár minut finále, který to probudí, tak se v těch filmech skoro nic neděje. Šestka začne víc dynamicky, než celá pětka, ale postupně je z toho jen ... bobřík plnění, že to nevim proč musí mít dvě a půl hodiny.
Harry Potter
2 -7
reagují: KARLOS, (=LIFTY=)
reagovat

I Think We're Alone Now

Dávno sa mi nestalo aby som sa po pozretí nevedel rozhodnúť či sa mi ten film vôbec páčil, a to sa mi stalo s týmto post-apo, ktoré má byť hereckým koncertom Peter Dinklage a Elle Fanning.

Keď točí niekto takéto artové indie tak podĺa mňa musí v nejakom aspon jednom aspekte ten film vyčnievať. Ale tu akoby všetko hralo druhú rolu (vizuál, príbeh, postavy, atmosféra...) a báli sa tvorcovia zahrať na nejakú strunu silnejšie.
Zároveň sa ťažko kritizuje film s touto otrepanou premisou bez toho aby sa spoilerovalo. Preto len poviem, že to rozhodne nie je nejak extra originálnou verziou takejto premisy, ale ak niekto znesie pomalé a tiché filmy nech tomu dá šancu, kvôli zaujímavému tretiemu aktu.  6/10? 
696815
Dávno sa mi nestalo aby som sa po pozretí nevedel rozhodnúť či sa mi ten film vôbec páčil, a to sa mi stalo s [url=https://www.youtube.com/watch?v=fzMNmTctalw]týmto post-apo[/url], ktoré má byť hereckým koncertom Peter Dinklage a Elle Fanning. Keď točí niekto takéto artové indie tak podĺa mňa musí v nejakom aspon jednom aspekte ten film vyčnievať. Ale tu akoby všetko hralo druhú rolu (vizuál, príbeh, postavy, atmosféra...) a báli sa tvorcovia zahrať na nejakú strunu silnejšie. Zároveň sa ťažko kritizuje film s touto otrepanou premisou bez toho aby sa spoilerovalo. Preto len poviem, že to rozhodne nie je nejak extra originálnou verziou takejto premisy, ale ak niekto znesie pomalé a tiché filmy nech tomu dá šancu, kvôli zaujímavému tretiemu aktu.  6/10? 
I Think We're Alone Now
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Johne Sněhu :D:D:D, mě to stačilo a dál si nepotřebuji zabíjet čas.
696799
Johne Sněhu *:D**:D**:D*, mě to stačilo a dál si nepotřebuji zabíjet čas.
696789
3 -3
reagovat
Jsem v půlce třetí série, rozjede se to? :D
696796
Jsem v půlce třetí série, rozjede se to? :D
4 -1
reagovat
reaguje na: Axis
Viděl jsi kolik, jeden díl? :) Vůbec nevíš nic.
696789
Viděl jsi kolik, jeden díl? *:)* Vůbec nevíš nic.
696772
1 -2
reagují: Axis
reagovat

Axis

Pitomý Pozůstalí:o:(
696787
Pitomý Pozůstalí*:o**:(*
Axis
4 -5
reagovat

The Quiet Earth (1985)

A takhle nějak pánové měl vypadat Last Man on Earth a třeba i ty pitomý Pozůstalí...8/10
696772
A takhle nějak pánové měl vypadat Last Man on Earth a třeba i ty pitomý Pozůstalí...8/10
The Quiet Earth (1985)
5 -6
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ok, to jsem minul  Stejně bych ale očekával nějakou zmínku, že se Spidey natáčí u nás. Zase tak běžné takové produkce v ČR nejsou ;)
696752
Ok, to jsem minul  Stejně bych ale očekával nějakou zmínku, že se Spidey natáčí u nás. Zase tak běžné takové produkce v ČR nejsou *;)*
696750
1 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Nevím, třeba někdo na Liberecku žije a mohl by dodat info, mohl by to být třeba článek, jako když imf pokrýval Strange v US. Co já vím nebo jen letmá zpráva. Konec konců, zmiňují to i třeba na Dark Horizons, tzn. normálně se o tom na zahraničních webech s podobným zaměřením píše. Takže tak ;)
696751
Nevím, třeba někdo na Liberecku žije a mohl by dodat info, mohl by to být třeba článek, jako když imf pokrýval Strange v US. Co já vím nebo jen letmá zpráva. Konec konců, zmiňují to i třeba na Dark Horizons, tzn. normálně se o tom na zahraničních webech s podobným zaměřením píše. Takže tak *;)*
696749
1 -1
reagovat
reaguje na: Stranger777
Je to v galerii;)
696750
Je to v galerii*;)*
696746
0 -1
reagují: Stranger777
reagovat
o cem by meli psat na socialnich sitich je to ale pokryto
696749
o cem by meli psat na socialnich sitich je to ale pokryto
0 -2
reagují: Stranger777
reagovat

Spidey

Btw, když už se tu řeší ten Spidey, tak druhej díl se natáčí v Liberci! Divím se, že tu o tom nikdo nikde nepíše (alespoň jsem si nevšiml).
696746
Btw, když už se tu řeší ten Spidey, tak druhej díl se natáčí v Liberci! Divím se, že tu o tom nikdo nikde nepíše (alespoň jsem si nevšiml).
Spidey
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Vardant
Jo, to jsem se taky radoval předčasně. S ním to je už teď v prdeli.
696714
Jo, to jsem se taky radoval předčasně. S ním to je už teď v prdeli.
696712
3 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Rainbow Six je moje oblíbená knížka, takže pokud to bude dobré, tak :+ Bohužel se kolem toho motá i Akiva Goldsman :-
696712
Rainbow Six je moje oblíbená knížka, takže pokud to bude dobré, tak *:+* Bohužel se kolem toho motá i Akiva Goldsman *:-*
696672
4 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Memphis
Tak som si to kukol a je to podobná pičovina ako honest trailers;)
696689
Tak som si to kukol a je to podobná pičovina ako honest trailers*;)*
696665
1 -2
reagovat
reaguje na: Memphis
Videl jsem to nedavno a... uplne mi to otevrelo oci :D ty filmy tak nak nekriticky miluju. Oba dva.... Ale to video je dobry a strasne jsem se u toho nasmal. Scena na dvorku ze zacatku dvojky je vlastne tezkej mindfuck a MJ je proste p*ca :D
696683
Videl jsem to nedavno a... uplne mi to otevrelo oci *:D* ty filmy tak nak nekriticky miluju. Oba dva.... Ale to video je dobry a strasne jsem se u toho nasmal. Scena na dvorku ze zacatku dvojky je vlastne tezkej mindfuck a MJ je proste p*ca *:D*
696674
4 0
reagovat
reaguje na: pepo
V tomhle případě fakt ne. ;)
696674
V tomhle případě fakt ne. *;)*
696671
1 -1
reagují: vZeč
reagovat
Michael B. Jordan si zahraje Clancyho Johna Clarka v Duhové šestce (!!!!) a Bez výčitek. On je to sice Ir, ale co už.
696672
Michael B. Jordan si zahraje Clancyho Johna Clarka v Duhové šestce (!!!!) a Bez výčitek. On je to sice Ir, ale co už.
2 -4
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Memphis
Obcas staci nadpis:D
696671
Obcas staci nadpis*:D*
696665
2 -1
reagují: Memphis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se