Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20581 - 20600 Napsat příspěvek

They Shall Not Grow Old by Peter Jackson

697479
https://www.youtube.com/watch?v=D6Do1p1CWyc *:o* *:+*
They Shall Not Grow Old by Peter Jackson
7 -1
reagovat
taste of cherry (1997)
80% - muj prvni kiarostami.
697467
taste of cherry (1997) 80% - muj prvni kiarostami.
0 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
:D:D:D:D
697436
*:D**:D**:D**:D*
697427
0 0
reagovat
reaguje na: Stranger777
Nebol som na žiadnom festivale :D:D:D proste normálny víkend :D a aj ožrať som sa stihol :D
697435
Nebol som na žiadnom festivale *:D**:D**:D* proste normálny víkend *:D* a aj ožrať som sa stihol *:D*
697426
3 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
:D:D:+
697433
*:D**:D**:+*
697427
0 -1
reagovat
reaguje na: Stranger777
chlastá
697427
chlastá
697426
4 -1
reagují: pepo, Gorecki
reagovat
reaguje na: pepo
Děláš ty taky něco jinýho než že koukáš na filmy? Nebo seš pořád na nějakým filmovým festivalu? :D
697426
Děláš ty taky něco jinýho než že koukáš na filmy? Nebo seš pořád na nějakým filmovým festivalu? *:D*
697403
2 -1
reagují: pepo, gaboo
reagovat
reaguje na: pepo
Sinister a scéna se sekačkou, taky výskok tři metry vysoko?
697408
Sinister a scéna se sekačkou, taky výskok tři metry vysoko?
697403
0 0
reagovat
  • Pátranie (2018) 
    Prva zhruba hodina je fantasticka. Napinava, dojimava, pribehovo silna. Potom sa vsak zacinaju vrsit zvraty ako z nejakeho prekombinovaneho thrilleru 90. rokov, ked sa scenaristi predbiehali, kto vytiahne pocas deja z rukava viac twistov. A kuzlo je prec. Posledny akt som uz iba prefacepalmoval. Velka skoda. Ale ak kvalita filmu pre niekoho znamena pocet prekvapeni (aj ked obcas uplne pitomych), tak je tu jedna z topiek roku. Dobry film, ale dlho sa z toho klula uplna pecka 7/10 P.S. forma je funkcna, ale napr. Cesky Semestr ju vyuzival omnoho kreativnejsie a funkcnejsie

  • Záhada Silver Lake (2018) 
    Takto to dopadá, keď začínajúci režisér omylom uverí vo vlastnú genialitu. Preplácaná, zbytočne dlhá a nesúrodá onania (tie 3 scény venujúce sa masturbácii zjavne nebudú náhoda). Garfield výborný, baby dostatočne krásne, soundtrack vynikajúci a filmové aj hudobné odkazy potešili. Nemohli byť však tieto klady v uchopiteľnejšom a zmyslupnejšom filme? Southland Tales pre dnešnú generáciu 4/10

  • Sinister (2012) 
    Pripomienka toho preco nepozeram moderne horory. Rozmyslam, ci som vacsiu cast filmu videl alebo nevidel, kedze som si pri potencialnych baf baf pasazach zakryval oci. Ale inak velmi vydarena zanrovka 8/10

  • Regresión (2015) 
  • Veľmi dobre natočené aj zahrané, ale v celku málo vzrušujúce. Jedna veľmi profesionálne realizovaná scéna strieda druhú ale nejako sa tu nepodarilo vybudovať strhujúci príbeh. A aj tá (veľmi zaujímavá) myšlienka mohla byť predaná trochu údernejšie a možno menej jednoznačne ("čo ak naozaj?"). Škoda. Sklamanie a slabučkých 7/10

  • Moonlight (2016) 
    Prve 2 dejstva su vynikajuce. Paradne natocene, este lepsie zahrane a pribehovo silne. Vo finale bohuzial nadsenie vyprchalo. A ostali iba super heci. Kazdopadne film to je vyborny. Akurat podobne zalezitosti maju vyhravat Cannes a nie hlavneho Oscara. 8/10

  • Mzda strachu (1977) 
    Ukazkovy priklad Noveho Hollywoodu. Predrazene, prilis sebavedome, filmarsky fantasticke. Akurat ta expozicia nie a nie skoncit. Povodny film sa mi az na posledne 2 minuty pacil trochu viac, ale toto je takisto super. 8/10

  • Dlhé, horúce leto (1958) 
    Podobne tipy filmov su uz v sucasnosti bohuzial degradovane telenovelami ako Dallas alebo lubovolna mexicka hovadina. Tam vsak nehraju Newman alebo Welles, hudbu do nich neskladal Alex North, nereziroval ich Martin Ritt a nemali ackovu produkciu. A je to vidiet. Krasne osudove, dramatticky vyborne vyhrotene a vynikajuco zahrane. Skoda toho nepresvedciveho a uponahlaneho konca. Mohla to byt uplna bomba. 8/10

  • Vzpoura na lodi Bounty (1935) 
    Milujem tieto oldiesky. Velkofilm zo zlatych cias a omnoho funkcnejsi nez Donaldsonova verzia. Pribeh je nadcasovy, Laughton je dabel a sarm Clarka Gabla je mu vyrovnanym protivnikom. Skoda jedine prilis dlhej expozicie. 9/10
697403
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/586217-searching/]Pátranie[/url] (2018)  Prva zhruba hodina je fantasticka. Napinava, dojimava, pribehovo silna. Potom sa vsak zacinaju vrsit zvraty ako z nejakeho prekombinovaneho thrilleru 90. rokov, ked sa scenaristi predbiehali, kto vytiahne pocas deja z rukava viac twistov. A kuzlo je prec. Posledny akt som uz iba prefacepalmoval. Velka skoda. Ale ak kvalita filmu pre niekoho znamena pocet prekvapeni (aj ked obcas uplne pitomych), tak je tu jedna z topiek roku. Dobry film, ale dlho sa z toho klula uplna pecka 7/10 P.S. forma je funkcna, ale napr. Cesky Semestr ju vyuzival omnoho kreativnejsie a funkcnejsie [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/446922-zahada-silver-lake/]Záhada Silver Lake[/url] (2018)  Takto to dopadá, keď začínajúci režisér omylom uverí vo vlastnú genialitu. Preplácaná, zbytočne dlhá a nesúrodá onania (tie 3 scény venujúce sa masturbácii zjavne nebudú náhoda). Garfield výborný, baby dostatočne krásne, soundtrack vynikajúci a filmové aj hudobné odkazy potešili. Nemohli byť však tieto klady v uchopiteľnejšom a zmyslupnejšom filme? Southland Tales pre dnešnú generáciu 4/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/303202-sinister/]Sinister[/url] (2012)  Pripomienka toho preco nepozeram moderne horory. Rozmyslam, ci som vacsiu cast filmu videl alebo nevidel, kedze som si pri potencialnych baf baf pasazach zakryval oci. Ale inak velmi vydarena zanrovka 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/356862-regresion/]Regresión[/url] (2015)  [/*][*]Veľmi dobre natočené aj zahrané, ale v celku málo vzrušujúce. Jedna veľmi profesionálne realizovaná scéna strieda druhú ale nejako sa tu nepodarilo vybudovať strhujúci príbeh. A aj tá (veľmi zaujímavá) myšlienka mohla byť predaná trochu údernejšie a možno menej jednoznačne ("čo ak naozaj?"). Škoda. Sklamanie a slabučkých 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/443928-moonlight/]Moonlight[/url] (2016)  Prve 2 dejstva su vynikajuce. Paradne natocene, este lepsie zahrane a pribehovo silne. Vo finale bohuzial nadsenie vyprchalo. A ostali iba super heci. Kazdopadne film to je vyborny. Akurat podobne zalezitosti maju vyhravat Cannes a nie hlavneho Oscara. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/3201-mzda-strachu/]Mzda strachu[/url] (1977)  Ukazkovy priklad Noveho Hollywoodu. Predrazene, prilis sebavedome, filmarsky fantasticke. Akurat ta expozicia nie a nie skoncit. Povodny film sa mi az na posledne 2 minuty pacil trochu viac, ale toto je takisto super. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/7716-dlouhe-horke-leto/]Dlhé, horúce leto[/url] (1958)  Podobne tipy filmov su uz v sucasnosti bohuzial degradovane telenovelami ako Dallas alebo lubovolna mexicka hovadina. Tam vsak nehraju Newman alebo Welles, hudbu do nich neskladal Alex North, nereziroval ich Martin Ritt a nemali ackovu produkciu. A je to vidiet. Krasne osudove, dramatticky vyborne vyhrotene a vynikajuco zahrane. Skoda toho nepresvedciveho a uponahlaneho konca. Mohla to byt uplna bomba. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/24335-vzpoura-na-lodi-bounty/]Vzpoura na lodi Bounty[/url] (1935)  Milujem tieto oldiesky. Velkofilm zo zlatych cias a omnoho funkcnejsi nez Donaldsonova verzia. Pribeh je nadcasovy, Laughton je dabel a sarm Clarka Gabla je mu vyrovnanym protivnikom. Skoda jedine prilis dlhej expozicie. 9/10 [/*][/list]
2 -1
reagují: Stranger777, (=LIFTY=)
reagovat

Špinavý prachy (2014)

toto mi sadlo 7,5/10 :+ hardyho možem
697402
toto mi sadlo 7,5/10 *:+* hardyho možem
Špinavý prachy (2014)
0 -1
reagovat
the motorcycle diaries (2004)
40% - hrozna chujovina.
697400
the motorcycle diaries (2004) 40% - hrozna chujovina.
0 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
Fb sprava
697364
Fb sprava
697363
1 -1
reagovat
reaguje na: pepo
linkni mi ho :)
no ja samozrejme nevravím, že je zlý režisér, len pri veľa jeho filmoch som bol trochu prekvapený aké boli "priemerné" 
697363
linkni mi ho *:)* no ja samozrejme nevravím, že je zlý režisér, len pri veľa jeho filmoch som bol trochu prekvapený aké boli "priemerné" 
697333
0 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Funguje to :)
697342
Funguje to :)
697338
2 -2
reagovat
Pojdme to otestovat.
697338
Pojdme to otestovat.
2 -2
reagují: pepo
reagovat
Exkrement (fakt)
697336
Exkrement (fakt)
0 0
reagovat

Tiché místo (2018)

Miluji když film nastaví pravidla světa ve kterém se odehrává a pak je všechna jedno po druhém popře...5,5-6/10 #overhyped #nonlogical #childsavestheworld
PS: a to se lidé kdysi zlobili na Já, legenda, který je proti Tichému místu naprosto geniální film.
PSS: To Hollywood už nedokáže vymyslet originálnějšího bubáka i jeho design je nic moc.
697335
Miluji když film nastaví pravidla světa ve kterém se odehrává a pak je všechna jedno po druhém popře...5,5-6/10 #overhyped #nonlogical #childsavestheworld PS: a to se lidé kdysi zlobili na Já, legenda, který je proti Tichému místu naprosto geniální film. PSS: To Hollywood už nedokáže vymyslet originálnějšího bubáka i jeho design je nic moc.
Tiché místo (2018)
4 -3
reagovat
editácia.:o:o:o:o:o:+:+ neverím, že sme s dočkali. A teraz sa už nemôžem vyhovárať na preklepy ohľadom gramatyki.:D
697333
editácia.*:o**:o**:o**:o**:o**:+**:+* neverím, že sme s dočkali. A teraz sa už nemôžem vyhovárať na preklepy ohľadom gramatyki.*:D*
4 -1
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: gaboo
Ja som o tých jeho výkyvoch písal aj článok.;)  Ale nemyslím, že niekedy natočil vyložene zlý film. Aj tei slabšie sú aspoň slušný nadprimer. S výnimkou ten kto ma stráži. 
697332
Ja som o tých jeho výkyvoch písal aj článok.*;)*  Ale nemyslím, že niekedy natočil vyložene zlý film. Aj tei slabšie sú aspoň slušný nadprimer. S výnimkou ten kto ma stráži. 
697321
1 -1
reagovat
Nechapu
697330
Nechapu
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se