Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20561 - 20580 Napsat příspěvek
reaguje na: kubqo
Jedna rada, dívej se na takové filmy sám a ne s někým kdo má potřebu dělat tvrďáka a u takového filmu se smát :+ pro zajímavost , jakej horor/drama je pro tebe super ?
697570
Jedna rada, dívej se na takové filmy sám a ne s někým kdo má potřebu dělat tvrďáka a u takového filmu se smát *:+* pro zajímavost , jakej horor/drama je pro tebe super ?
697561
1 -2
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
zaujímalo by ma aké percento ľudí si dokáže spojiť všetky tie symboly o Paiganovi bez toho aby musela pozerať 15-minútové youtube analýzy... keby to ostalo pri téme mentálnych chorob tak hej, inak je to ale strašne "stuck up in its own ass"
697567
zaujímalo by ma aké percento ľudí si dokáže spojiť všetky tie symboly o Paiganovi bez toho aby musela pozerať 15-minútové youtube analýzy... keby to ostalo pri téme mentálnych chorob tak hej, inak je to ale strašne "stuck up in its own ass"
697563
1 -1
reagovat
reaguje na: kubqo
Přitom je to tak skvěle promyšlený a propracovany film a po dlouhé době něco, u čeho jsem měl potřebu s ostatníma řešit teorie...
697563
Přitom je to tak skvěle promyšlený a propracovany film a po dlouhé době něco, u čeho jsem měl potřebu s ostatníma řešit teorie...
697561
1 -2
reagují: kubqo
reagovat

Hereditary

Ja nechápem. Asi som videl iný film než všetci ostatný. To neni ani horor, ani dráma. Prakticky celý film prezývaný až na tie 2-3 vtipné scény. Tam sme sa nasmiali :D 
3/10
697561
Ja nechápem. Asi som videl iný film než všetci ostatný. To neni ani horor, ani dráma. Prakticky celý film prezývaný až na tie 2-3 vtipné scény. Tam sme sa nasmiali *:D*  3/10
Hereditary
4 -2
reagují: Muf, (=LIFTY=)
reagovat

Mrakodrap

Fajn oddychový akční výplach, který táhne nahoru The Rock. Ano je to místy hodně hloupé, a jakmile se začne přemýšlet o logice, tak jde film dolů. Ale když to budete brát jako zábavný film, tak funguje na jedničku a jde se u něho dobře pobavit. A to byl účel, takže za mě celkem spokojenost, jelikož jsem dostal prakticky to co slibovaly trailery. 6-7/10
697558
Fajn oddychový akční výplach, který táhne nahoru The Rock. Ano je to místy hodně hloupé, a jakmile se začne přemýšlet o logice, tak jde film dolů. Ale když to budete brát jako zábavný film, tak funguje na jedničku a jde se u něho dobře pobavit. A to byl účel, takže za mě celkem spokojenost, jelikož jsem dostal prakticky to co slibovaly trailery. 6-7/10
Mrakodrap
2 0
reagovat

Kazišuci

Nejsem extra nadšený, ale o nějakém zklamání nemůže být řeč. Film mě bavil, odpočinul jsem si u něho a několikrát jsem se upřimně zasmál a pár věcí se mi líbilo celkem dost hodně. Znovu to vidět nepotřebuji, ale rozhodně to není zlé, jak to vypadalo z ukázek. 6/10
697556
Nejsem extra nadšený, ale o nějakém zklamání nemůže být řeč. Film mě bavil, odpočinul jsem si u něho a několikrát jsem se upřimně zasmál a pár věcí se mi líbilo celkem dost hodně. Znovu to vidět nepotřebuji, ale rozhodně to není zlé, jak to vypadalo z ukázek. 6/10
Kazišuci
3 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
To jestli je na tom filmu něco děsivejšího, vůbec to neni duo režisér a Hellboy, ale Milla. Anebo se mi jen za tu dekádu Resident Evilů stihla zprotivit.
697530
To jestli je na tom filmu něco děsivejšího, vůbec to neni duo režisér a Hellboy, ale Milla. Anebo se mi jen za tu dekádu Resident Evilů stihla zprotivit.
697505
4 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
:D
697521
*:D*
697519
0 0
reagovat
prisahám už sem nikdy nebudem nič písať keď budem piť :D
697519
prisahám už sem nikdy nebudem nič písať keď budem piť *:D*
3 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: gaboo
Preklad: slovaci/blavaci a okolie podme na pivo. Moj Fb/vzkaznik/diskusa Filmy  platia. Vymyslite termin:D#moviezone.sk
697513
Preklad: slovaci/blavaci a okolie podme na pivo. Moj Fb/vzkaznik/diskusa Filmy  platia. Vymyslite termin*:D*#moviezone.sk
697512
2 -1
reagovat
viem, že dneska sú mz narodeniny, ale ak by sa niekto zo slovenska alebo vyskytujúcich sa na slovensku chcel stretnúť so mnou a pepom pri poháriku (niekedy v najbližších dňoch), a porozprávať sa o svojich problémoch, spoločenskej situácií a nedajbože o filmoch,  môžme sa dohodnúť, stačí napísať do vzkazníku alebo na fb pepovi, ten potvrdí hocikeho, radi si vypijeme s každým
697512
viem, že dneska sú mz narodeniny, ale ak by sa niekto zo slovenska alebo vyskytujúcich sa na slovensku chcel stretnúť so mnou a pepom pri poháriku (niekedy v najbližších dňoch), a porozprávať sa o svojich problémoch, spoločenskej situácií a nedajbože o filmoch,  môžme sa dohodnúť, stačí napísať do vzkazníku alebo na fb pepovi, ten potvrdí hocikeho, radi si vypijeme s každým
2 -1
reagují: pepo
reagovat
Centurion ani Doomsday žádný pecky nebyly. Psí vojáci taky průměr. Snad si teď vybere lepší chvilku
697505
Centurion ani Doomsday žádný pecky nebyly. Psí vojáci taky průměr. Snad si teď vybere lepší chvilku
0 -2
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Neila spíš byla škoda, že byl filmově stranou (Psí vojáci jsou super i dneska). Škoda, že zapadl takhle třeba Slade. Po „30 dní dlouhá noc“ jsem vyhlížel, vyhlížel .... a přišel Twilight.
697503
Neila spíš byla škoda, že byl filmově stranou (Psí vojáci jsou super i dneska). Škoda, že zapadl takhle třeba Slade. Po „30 dní dlouhá noc“ jsem vyhlížel, vyhlížel .... a přišel Twilight.
697502
2 -1
reagovat
Herec na to určitě má. Spíš se bojím té režie.
697502
Herec na to určitě má. Spíš se bojím té režie.
1 -1
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: pepo
Hlas na to má, zbytek stejně zakryje tuna make-upu...
697501
Hlas na to má, zbytek stejně zakryje tuna make-upu...
697499
0 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
IMO na to nemá, no. Ale ja sa veľmi rád mýlim.
697499
IMO na to nemá, no. Ale ja sa veľmi rád mýlim.
697498
1 -5
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: pepo
Spíš to bylo myšleno tak, že tomu herci fandím, aby se proslavil i mimo seriál.
697498
Spíš to bylo myšleno tak, že tomu herci fandím, aby se proslavil i mimo seriál.
697497
0 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
aj Forrest Whitaker bol najlepšia postava v Bojisku zem. Super argument:D bude to sračka. 
697497
aj Forrest Whitaker bol najlepšia postava v Bojisku zem. Super argument*:D* bude to sračka. 
697496
3 -7
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Je boží, akorát dávám znovu Stranger Things a Harbour je tam fakt nejlepší postava 
697496
Je boží, akorát dávám znovu Stranger Things a Harbour je tam fakt nejlepší postava 
1 -1
reagují: pepo
reagovat

Hellboy

Ježiš ten plakát je sick.:+
697488
Ježiš ten plakát je sick.*:+*
Hellboy
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se