Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20521 - 20540 Napsat příspěvek
reaguje na: gaboo
Super:+ Ježíši... To je orgac...
698141
Super*:+* Ježíši... To je orgac...
698135
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hele viděl jsem to v době premiéry, ale myslím si, že to neudělal, ale čisté svědomí neměl, myšleno jako že nějaké choutky měl, a se kterými bojoval celý svůj život a vírou.
698136
Hele viděl jsem to v době premiéry, ale myslím si, že to neudělal, ale čisté svědomí neměl, myšleno jako že nějaké choutky měl, a se kterými bojoval celý svůj život a vírou.
698131
1 0
reagovat

World War Z 2

Fincher potvrdený!
natáčať sa má začať v júni!
škoda, že až za 8mesiacov :(  ale itak :+:+:+
698135
[b]Fincher[/b] potvrdený! natáčať sa má začať v júni! škoda, že až za 8mesiacov *:(*  ale itak *:+**:+**:+*
World War Z 2
14 -1
reagují: Godlike, (=LIFTY=)
reagovat

Doubt (2008)

I have doubts :o (9/10)

Byť o to v tom filmu vlastne nejde, myslite se, ze to udelal? Ten vykon PSH je tak neuveritelnej, ze si proste clovek neni vubec jistej.
698131
I have doubts *:o* [i](9/10)[/i] [spoiler]Byť o to v tom filmu vlastne nejde, myslite se, ze to udelal? Ten vykon PSH je tak neuveritelnej, ze si proste clovek neni vubec jistej.[/spoiler]
Doubt (2008)
1 -1
reagují: hroubek
reagovat

Venom

Po ohlasech a recenzích jsem nečekal mnoho. Dostal jsem celkem funkční béčkový komiksový film, který bych chtěl být něčím více, než ve skutečnosti je. Netvrdím, že ve filmu je všechno špatně, jen ty špatné převažují nad těmi dobrými. Ten potenciál byl někde jinde a je vidět, jak to studio zabilo. Akce je mdlá a bez nápadu, to že to nedává místy smysl netřeba zmiňovat, herců kteří přehrávají mě bylo místy dost líto, a jediné co tak to dobře vypadá a má to slušné tempo. 5,5/10

PS: Ta scéna s Woody je hrozně trapná.

PPS: Ta ukázka ze Spider-Man: Paralelní světy je mnohem lepší, než celý Venom. 
698130
Po ohlasech a recenzích jsem nečekal mnoho. Dostal jsem celkem funkční béčkový komiksový film, který bych chtěl být něčím více, než ve skutečnosti je. Netvrdím, že ve filmu je všechno špatně, jen ty špatné převažují nad těmi dobrými. Ten potenciál byl někde jinde a je vidět, jak to studio zabilo. Akce je mdlá a bez nápadu, to že to nedává místy smysl netřeba zmiňovat, herců kteří přehrávají mě bylo místy dost líto, a jediné co tak to dobře vypadá a má to slušné tempo. 5,5/10 PS: Ta scéna s Woody je hrozně trapná. PPS: Ta ukázka ze Spider-Man: Paralelní světy je mnohem lepší, než celý Venom. 
Venom
2 -2
reagovat
under the silver lake (2018)
80% - thomas pynchon pohonil.
698098
under the silver lake (2018) 80% - thomas pynchon pohonil.
1 0
reagovat

Nepřátelé

Další velký důkaz, že western není mrtvý žánr. Hodně příjemně mě to překvapilo. Pomalejší tempo, skvělý herci(Bale, Pike, Foster nebo Studi). Krásná kamera, hudba, příroda a celková atmosféra. Scott Cooper nikam nespěchá a o to více vyniknou konkrétní scény a dialogy. Škoda to konce, tam jsem čekal trochu něco jiného. 8/10
698055
Další velký důkaz, že western není mrtvý žánr. Hodně příjemně mě to překvapilo. Pomalejší tempo, skvělý herci(Bale, Pike, Foster nebo Studi). Krásná kamera, hudba, příroda a celková atmosféra. Scott Cooper nikam nespěchá a o to více vyniknou konkrétní scény a dialogy. Škoda to konce, tam jsem čekal trochu něco jiného. 8/10
Nepřátelé
1 -1
reagovat

Zrodila se hvězda(2018)

Neskutečná pecka, která ve mě roste. Cooper je skvělý jako režisér, herec a i zpěvák. Lady Gaga mě mrtě moc překvapila jak moc dobře svou postavu zahrála a já jí to bez problému věřil. Film vypadá a znít parádně, hudba je krásná a povedená. 8,5-9/10
698054
Neskutečná pecka, která ve mě roste. Cooper je skvělý jako režisér, herec a i zpěvák. Lady Gaga mě mrtě moc překvapila jak moc dobře svou postavu zahrála a já jí to bez problému věřil. Film vypadá a znít parádně, hudba je krásná a povedená. 8,5-9/10
Zrodila se hvězda(2018)
3 -3
reagovat

You Were Never Really Here (2017)

Joaquin Phonenix je uzasny. A ten zvysok? Proste klasicke becko zaobalene v have ar*ovej picoviny. Takze sa tu stretneme s par dobrymi napadmi, slimacim tempom a predstieranou hlbkou. Na podobne koncipovane Drive alebo Hannu sa to vsak nechyta. Od nadsenia mam daleko, ale spokojnost prevlada. 6/10
698028
Joaquin Phonenix je uzasny. A ten zvysok? Proste klasicke becko zaobalene v have ar*ovej picoviny. Takze sa tu stretneme s par dobrymi napadmi, slimacim tempom a predstieranou hlbkou. Na podobne koncipovane Drive alebo Hannu sa to vsak nechyta. Od nadsenia mam daleko, ale spokojnost prevlada. 6/10
You Were Never Really Here (2017)
2 -2
reagovat
  • Ja, Simon (2018) 
    Veľmi príjemný, sympatický malý filmík a veľký ašpirant na feel good pecku roku. Veľmi silných 8/10

  • Babadook (2014) 
    Vôbec mi to nesadlo. Postavy som nenávidel, mysteriózna linka mi prišla smiešna a niekde okolo polovice som o to už úplne stratil záujem. 4/10

  • Nepřátelé (2017) 
    Paráda. Myšlienkovo hlboký, atmosferický a vynikajúco zahraný western. Už od mrazivého úvodu jedna úžasná scéna strieda ďalšiu a na konci som ani nedýchal. Kľudne to mohlo byť aj dlhšie. Aj napriek veľmi pomalému tempu sa to pozeralo výborne.9/10
698019
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/512126-ja-simon/]Ja, Simon[/url] (2018)  Veľmi príjemný, sympatický malý filmík a veľký ašpirant na feel good pecku roku. Veľmi silných 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/358596-babadook/]Babadook[/url] (2014)  Vôbec mi to nesadlo. Postavy som nenávidel, mysteriózna linka mi prišla smiešna a niekde okolo polovice som o to už úplne stratil záujem. 4/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/453182-nepratele/]Nepřátelé[/url] (2017)  Paráda. Myšlienkovo hlboký, atmosferický a vynikajúco zahraný western. Už od mrazivého úvodu jedna úžasná scéna strieda ďalšiu a na konci som ani nedýchal. Kľudne to mohlo byť aj dlhšie. Aj napriek veľmi pomalému tempu sa to pozeralo výborne.9/10 [/*][/list]
1 -1
reagovat
698005
[url=https://letterboxd.com/msicism/film/shoplifters/]shoplifters[/url] - [url=https://youtu.be/VG-mXdOzC4c]trailer[/url]
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Jakožto hardcore fanda herního Warcraftu mě ten film zklamal, protože měl potenciál být úplně někde jinde, ale těch 73 % na ČSFD je odpovídají. Venoma jsem ještě neviděl, ale ten film měl premiéru ve čtvrtek, takže hodnocení ještě půjde dolů. X-Men Origins: Wolverine vlastně docela chápu, přestože to je dost možná nejtragičtější komiksovej film všech dob, hlavně teda co se efektů týče, lidi zbožňujou Wolverina a vyšlo to v době, kdy byl fakt mega populární. Takže byť je mi z toho smutno, ty procenta dávají smysl.
697989
Jakožto hardcore fanda herního Warcraftu mě ten film zklamal, protože měl potenciál být úplně někde jinde, ale těch 73 % na ČSFD je odpovídají. Venoma jsem ještě neviděl, ale ten film měl premiéru ve čtvrtek, takže hodnocení ještě půjde dolů. X-Men Origins: Wolverine vlastně docela chápu, přestože to je dost možná nejtragičtější komiksovej film všech dob, hlavně teda co se efektů týče, lidi zbožňujou Wolverina a vyšlo to v době, kdy byl fakt mega populární. Takže byť je mi z toho smutno, ty procenta dávají smysl.
697965
0 0
reagovat
interstellar podruhy mnohem lepsi. :+
697968
interstellar podruhy mnohem lepsi. *:+*
8 -3
reagovat
reaguje na: pepo
Vemenoma jsem ještě neviděl, ale Wolverine byl celkem pohodové akční béčko a Warcraft byl solidní béčkový? válečný? pohádkový? film, po kterém jsem se dost těšil na pokračování, pokud by bylo. Ani jedno z toho nejsou "filmově dobré" filmy, ale zároveň jsou to mnohem lepší filmy, než sračky typu Transformers 5. Speciálně Warcraft, když už se o něm bavíme, je v mých očích spíše silně nedoceněný, než jakkoli "objektivně špatný".
697967
Vemenoma jsem ještě neviděl, ale Wolverine byl celkem pohodové akční béčko a Warcraft byl solidní béčkový? válečný? pohádkový? film, po kterém jsem se dost těšil na pokračování, pokud by bylo. Ani jedno z toho nejsou "filmově dobré" filmy, ale zároveň jsou to mnohem lepší filmy, než sračky typu Transformers 5. Speciálně Warcraft, když už se o něm bavíme, je v mých očích spíše silně nedoceněný, než jakkoli "objektivně špatný".
697965
5 -1
reagovat
top3 WTF csfd: Warcraft, Wolverine origins Venom:o
697965
top3 WTF csfd: Warcraft, Wolverine origins Venom*:o*
2 -4
reagují: do_Od, Gonzi
reagovat

Bad Times at the El Royale

Podľa prvých recenzií je to pecka. :+

It's the kind of genre-busting film that's hard to review because the lexicon isn't even there for it. Whatever it is in a grander thematic sense, Bad Times is good in every way.
697870
Podľa prvých recenzií je to pecka. *:+* [i]It's the kind of genre-busting film that's hard to review because the lexicon isn't even there for it. Whatever it is in a grander thematic sense, Bad Times is good in every way.[/i]
Bad Times at the El Royale
3 0
reagovat

Don't worry he won't get far on foot

Z traileru som čakal dramédiu typu 50/50, ale ono je to vlastne klasická biografická dráma. A v tom dosť priemerná, napriek silnému castu.  6/10
Mať to ambicióznejšieho distribútora a trošku sebavedomejšiu réžiu, je to silným koňom v oscarových pretekoch.
697833
Z traileru som čakal dramédiu typu 50/50, ale ono je to vlastne klasická biografická dráma. A v tom dosť priemerná, napriek silnému castu.  6/10 Mať to ambicióznejšieho distribútora a trošku sebavedomejšiu réžiu, je to silným koňom v oscarových pretekoch.
Don't worry he won't get far on foot
0 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Nie su titulky na internete;)
697776
Nie su titulky na internete*;)*
697773
0 0
reagovat

A Star Is Born 2018

Pecka. Teda zacatek strasna pecka, chemie mezi Cooperem a Gagou na me fungovala snad na 120 %. Prostredek filmu u me trochu ztracel tempo, ale konec to zase dohnal. 8/10 minimalne. P.S. Kapesnik jsem tahal uz u songu Maybe It's Time a jak Gaga prichazela odlicena ze zakulisi...
697775
Pecka. Teda zacatek strasna pecka, chemie mezi Cooperem a Gagou na me fungovala snad na 120 %. Prostredek filmu u me trochu ztracel tempo, ale konec to zase dohnal. 8/10 minimalne. P.S. Kapesnik jsem tahal uz u songu Maybe It's Time a jak Gaga prichazela odlicena ze zakulisi...
A Star Is Born 2018
2 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Je mi to jasne, k 50. letum jsme se tu jeste nedostali... Vlastne ani ke 40. :D Doporucu doplnit Judy, libila se mi vice, nez Janet, a take je to zasazeno do filmarskeho prostredi. 
697773
Je mi to jasne, k 50. letum jsme se tu jeste nedostali... Vlastne ani ke 40. *:D* Doporucu doplnit Judy, libila se mi vice, nez Janet, a take je to zasazeno do filmarskeho prostredi. 
697749
1 -1
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se