Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20381 - 20400 Napsat příspěvek

Nebezpečná laskavost

Ta charakterizace jako mix Zmizelé a Zoufalých manželek je naprosto výstižná. Místnímu osazenstvu to imo většinově nesedne, na to je to až moc "holčičí" a "lite". Humor v pravdě velmi decentní, ale trefný. Detektivka mě překvapila, že sem ji odhadl jen několik munut dopředu, oproti obvyklým dvoum třetinám filmu. A byť neoplývá originalitou, to ladění do "bulíkovského" stylu tomu překvapivě dost pomáhá. Stejně jako podbarvení francouským popíkem.
Anička s Blake skvělé. Všichni okolo jeli ale na půl páry.
Slabších 7/10* a jako fajn jednohubka úplně stravitelná. Jen od toho nečekejte pecku podzimu.
699308
Ta charakterizace jako mix Zmizelé a Zoufalých manželek je naprosto výstižná. Místnímu osazenstvu to imo většinově nesedne, na to je to až moc "holčičí" a "lite". Humor v pravdě velmi decentní, ale trefný. Detektivka mě překvapila, že sem ji odhadl jen několik munut dopředu, oproti obvyklým dvoum třetinám filmu. A byť neoplývá originalitou, to ladění do "bulíkovského" stylu tomu překvapivě dost pomáhá. Stejně jako podbarvení francouským popíkem. Anička s Blake skvělé. Všichni okolo jeli ale na půl páry. Slabších 7/10* a jako fajn jednohubka úplně stravitelná. Jen od toho nečekejte pecku podzimu.
Nebezpečná laskavost
4 -1
reagovat

Máš ji!

Celkem fajn komedie, která má dost slušné nápady, několik opravdu dobrých scén a herce, které to baví. Trošku zamrzí, že to tempo nedokáže film udržet do konce. 7/10
699288
Celkem fajn komedie, která má dost slušné nápady, několik opravdu dobrých scén a herce, které to baví. Trošku zamrzí, že to tempo nedokáže film udržet do konce. 7/10
Máš ji!
2 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Mrzí mě to. Fakt sem chtěl, aby se mi to líbilo a romantickou komedii kde se budu tlemit půlku stopáže sem vážně nečekal. Ale tohle prostě ne.
699284
Mrzí mě to. Fakt sem chtěl, aby se mi to líbilo a romantickou komedii kde se budu tlemit půlku stopáže sem vážně nečekal. Ale tohle prostě ne.
699283
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
u mně dobrý. aj partia z festivalu bola spokojná, až nadšená;)
699283
u mně dobrý. aj partia z festivalu bola spokojná, až nadšená*;)*
699282
0 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Juliet, Naked

Jsem cílovka, takový filmy miluju, trailer byl hodně fajn, těšil jsem se na to fest.

Bože pane na nebesích, to byla sračka.

Nudná, celou dobu pitomě melancholická, do sebe zahleděná jako půlka mejch článků na MZ. Rose Byrne nejhorší za poslední roky (a to jí mám hodně rád), Ethan Hawke vypadá jako kdyby věděl, že musí odříkávat nějakou céčkovou fan fiction k Before Midnight (a to ho mám hodně rád), Chris O´Dowd až na jeden moment v kuchyni naprosto na zabití (a chvíli ho nechci v žádným filmu vidět). Ani ta lesbička mě nebavila, a to mám pro všechny lesbičky světa obrovskou slabost.

Čekal jsem dobrou hudbu, ale bohužel tam není. Vím, že je to podle Hornbyho. Od toho sem četl jenom jednu knížku a viděl stejný filmy, co vy. A až na dvě (max 3) výjimky se mi hodně líbily. Nevím, jak moc se to tý knížky drží. Pokud hodně, tak je to smutnej pán.

Lidi to relativně chválej, takže tomu klidně dejte šanci. Mě to teda vyloženě nas_alo. Ale třeba k takovýmu útrpnýmu bilancování svýho sráčství taky jednou dospěju a docením to. Ku_va doufám že ne.

4/10 , protože řemeslný kvality to má a považovat to za dno by bylo mimo a nefér.
699282
Jsem cílovka, takový filmy miluju, trailer byl hodně fajn, těšil jsem se na to fest. Bože pane na nebesích, to byla [b]sračka[/b]. Nudná, celou dobu pitomě melancholická, do sebe zahleděná jako půlka mejch článků na MZ. Rose Byrne nejhorší za poslední roky (a to jí mám hodně rád), Ethan Hawke vypadá jako kdyby věděl, že musí odříkávat nějakou céčkovou fan fiction k Before Midnight (a to ho mám hodně rád), Chris O´Dowd až na jeden moment v kuchyni naprosto na zabití (a chvíli ho nechci v žádným filmu vidět). Ani ta lesbička mě nebavila, a to mám pro všechny lesbičky světa obrovskou slabost. Čekal jsem dobrou hudbu, ale bohužel tam není. Vím, že je to podle Hornbyho. Od toho sem četl jenom jednu knížku a viděl stejný filmy, co vy. A až na dvě (max 3) výjimky se mi hodně líbily. Nevím, jak moc se to tý knížky drží. Pokud hodně, tak je to smutnej pán. Lidi to relativně chválej, takže tomu klidně dejte šanci. Mě to teda vyloženě nas_alo. Ale třeba k takovýmu útrpnýmu bilancování svýho sráčství taky jednou dospěju a docením to. Ku_va doufám že ne. [b]4/10[/b] , protože řemeslný kvality to má a považovat to za dno by bylo mimo a nefér.
Juliet, Naked
1 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: verbst
Kid Cudi je skvelej, toho jsem ale bral do mainstreamu, nicmene uz rozumim.:D
699279
Kid Cudi je skvelej, toho jsem ale bral do mainstreamu, nicmene uz rozumim.*:D*
699277
1 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Godlike
Lil Yachty? Jako MumbleRap Lil Yachty? :o

Jinak kromě těch prvních dvou jako dobrý, to mám taky.
Plus nějakej Big K.R.I.T., Big Boi, Kid CuDi apod. Myslel jsem něco ne tak šílenýho jako fakt ten pure mainstream jako Drake, Lil Wayne, Rick Ross apod :D

Docela mi naposledy docela sedl tenhle playlist: link
699277
Lil Yachty? Jako MumbleRap Lil Yachty? *:o* Jinak kromě těch prvních dvou jako dobrý, to mám taky. Plus nějakej Big K.R.I.T., Big Boi, Kid CuDi apod. Myslel jsem něco ne tak šílenýho jako fakt ten pure mainstream jako Drake, Lil Wayne, Rick Ross apod *:D* Docela mi naposledy docela sedl tenhle playlist: https://open.spotify.com/playlist/6CdBcKJ5vXXkWJfmC45kqB 
699267
0 -1
reagují: Godlike
reagovat
Já ani nevěděl, že to režíroval on... Příští týden jsem v kině a těším se :+
699275
Já ani nevěděl, že to režíroval on... Příští týden jsem v kině a těším se *:+*
0 -1
reagovat
A dál bych to nerozváděl... ?)

                                 ---

Poslechněte prosím Karlose, pozn. Ted
699274
A dál bych to nerozváděl... *?)*                                  --- [i]Poslechněte prosím Karlose, pozn. [b]Ted[/b][/i]
7 0
reagovat
reaguje na: Muf
Pretoze Bryan Singer ;)
699272
Pretoze Bryan Singer *;)*
699271
3 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Docela by mě zajímal důvod? :)
699271
Docela by mě zajímal důvod? *:)*
699243
0 -2
reagují: RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: verbst
Earl Sweatshirt nebo Chester Watson treba? Mne mainstream jako Kendrick, J. Cole,  Lil Yachty, Childish Gambino apod. moc nevadi. 
699267
Earl Sweatshirt nebo Chester Watson treba? Mne mainstream jako Kendrick, J. Cole,  Lil Yachty, Childish Gambino apod. moc nevadi. 
699261
1 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Godlike
Máš nějaký doporučení na ne úplně mainstream, ale furt poslouchatelnej rap?:D
699261
Máš nějaký doporučení na ne úplně mainstream, ale furt poslouchatelnej rap?*:D*
699255
0 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
Nie uplne vydareny oscar bait
699257
Nie uplne vydareny oscar bait
699255
0 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Uprednostnuju techno a rap, ale jsem fanouskem Queenu. Mas anamnezu i pro me?:D
699255
Uprednostnuju techno a rap, ale jsem fanouskem Queenu. Mas anamnezu i pro me?*:D*
699234
2 -1
reagují: verbst, pepo
reagovat
reaguje na: verbst
To myslim tou bezpecnostou. Takze je to tak. Tiez mi to nevadi, ale vela ludom bude
699254
To myslim tou bezpecnostou. Takze je to tak. Tiez mi to nevadi, ale vela ludom bude
699252
0 -1
reagovat
reaguje na: pepo
To se čte krásně. Na tom jsem vyrůstal a dodneška je to nepřekonanej TOP. 
Četl jsem ale někde, že je hodně poznat, že na to dohlíželi May a spol. Že je to takový líbivý a ne úplně šokantní jaký by to bylo bejvalo mohlo být se Sachou Baron Cohenem - je tak? Protože to mi asi úplně nevadí :D
699252
To se čte krásně. Na tom jsem vyrůstal a dodneška je to nepřekonanej TOP.  Četl jsem ale někde, že je hodně poznat, že na to dohlíželi May a spol. Že je to takový líbivý a ne úplně šokantní jaký by to bylo bejvalo mohlo být se Sachou Baron Cohenem - je tak? Protože to mi asi úplně nevadí *:D*
699234
0 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Přeju ti to. Já ten film (dobrovolně) nikdy neuvidím.
699243
Přeju ti to. Já ten film (dobrovolně) nikdy neuvidím.
699234
1 -15
reagují: Muf
reagovat

Téměř celý filmový Harry Potter, plus prvá Fantastická zvířata

Tak sem si to dal v opáčku taky a...
První dva díly mají furt něco do sebe a nebál bych se přiznat, že po trojce a pětce určitě nejlepší filmy série.
Trojku a pětku sme tu rozebírali nedávno a nic se na tom nezměnilo, snad až na to, že nebýt nápadů Cuarona, hodně by to dolů tahal Kloves.
Což je případ šestky. Upřímně co do režie je ještě lepší, jak pětka a jako ilustrace knihy se mi ten film vyslověně líbí nejvíc. Škoda jen, že jako film už úplně ne.
Obě půlky sedmičky mají něco, co mi vysloveně imponovalo, ale taky co mi hrozně vadilo. Yates ztratil podstatnou část páry, závěr je vysloveně tragický. Kloves, byť měl dvojnásob prostoru, to podělal v podstatě stejně tragicky, jako tu šestku. První polovina je ale určitě o stupínek lepší.
U Zvířat jde poznat, že si všichni zúčastnění měli možnost odpočinout. Yates tu nebyl tak otrocky vázaný na předlohu a imo si Rowlingová se scénářem poradila velmi velmi slušně.
Čtyřku sem pro své zdraví ignoroval.
Poznámky pod čarou:
Herecká omladina mohla být do svých hereckých schopností vybrána pečlivěji. Na druhou stranu tam jde prakticky díl od dílu vidět, jak na sobě makají.
Dospělý cast pořád absolutní spokojenost s dvěmi výjimkami - Ralph Fiennes zvládl Voldyho skoro vystihnout jen v pětce a Helena Bonham Carter, která mi mimochodem ve většině filmů nevadí (ano, ani v Burtonovkách), mi s každým dílem lezla na nervy víc a víc - filmaři tu postavu fakt nepochopili.
Suma sumárm v číslech: HP1:7.5/10*; HP2:8/10*; HP3:8.5/10*; HP4:-404/10*; HP5:8/10*; HP6:7/10*; HP7-1:6.5/10*; HP7-2:6/10*; FB:8/10*
699237
Tak sem si to dal v opáčku taky a... První dva díly mají furt něco do sebe a nebál bych se přiznat, že po trojce a pětce určitě nejlepší filmy série. Trojku a pětku sme tu rozebírali nedávno a nic se na tom nezměnilo, snad až na to, že nebýt nápadů Cuarona, hodně by to dolů tahal Kloves. Což je případ šestky. Upřímně co do režie je ještě lepší, jak pětka a jako ilustrace knihy se mi ten film vyslověně líbí nejvíc. Škoda jen, že jako film už úplně ne. Obě půlky sedmičky mají něco, co mi vysloveně imponovalo, ale taky co mi hrozně vadilo. Yates ztratil podstatnou část páry, závěr je vysloveně tragický. Kloves, byť měl dvojnásob prostoru, to podělal v podstatě stejně tragicky, jako tu šestku. První polovina je ale určitě o stupínek lepší. U Zvířat jde poznat, že si všichni zúčastnění měli možnost odpočinout. Yates tu nebyl tak otrocky vázaný na předlohu a imo si Rowlingová se scénářem poradila velmi velmi slušně. Čtyřku sem pro své zdraví ignoroval. Poznámky pod čarou: Herecká omladina mohla být do svých hereckých schopností vybrána pečlivěji. Na druhou stranu tam jde prakticky díl od dílu vidět, jak na sobě makají. Dospělý cast pořád absolutní spokojenost s dvěmi výjimkami - Ralph Fiennes zvládl Voldyho skoro vystihnout jen v pětce a Helena Bonham Carter, která mi mimochodem ve většině filmů nevadí (ano, ani v Burtonovkách), mi s každým dílem lezla na nervy víc a víc - filmaři tu postavu fakt nepochopili. Suma sumárm v číslech: HP1:7.5/10*; HP2:8/10*; HP3:8.5/10*; HP4:-404/10*; HP5:8/10*; HP6:7/10*; HP7-1:6.5/10*; HP7-2:6/10*; FB:8/10*
Téměř celý filmový Harry Potter, plus prvá Fantastická zvířata
4 0
reagovat

Bohemian Rhapsody

Je to prilis bezpecne, spolieha sa to na znalost faktov, skor nez na filmovu dramaturgiu a tym padom je to prilis zbrkle a skratkovite. Majstrovskeho diela o najlepsej kapele ever sme sa teda nedockali. Na to sa vsak kazdy fanusik moze vykaslat. Pretoze cele je to super profi remeselne natocene, Malek je fantasticky a...a je tam hudba od Queenu. Akonahle sa ozvu slavne melodie, nie je problem hodit filmarske chyby za hlavu a zaverecne vystupenie je uplna extaza. Ked pri Radio Gaga, kamera preleti ponad spievajuce publikum, tak ista Lady moze so svojimi Shallows rozmyslat jedine nad zmyslom menejcennosti. Zimomriavky aj slzy som mal po celom tele. Podobne intenzivny zaver by vytiahol k mimoriadnej spokojnosti aj najhorsi diel Doktora z hor. Co to znamena? Ak ste fanusikom kapely, tak je to absolutne must see zalezitost. A treba ju vidiet v kine, na co najvacsom platne s najlepsim zvukom. Pokial uprednostnujete rap alebo techno, bude to iba jemne nadpriemerny zivotopis. Ja sa radim do prvej skupiny. Slabsich 9/10Viac coskoro v recenzii
699234
Je to prilis bezpecne, spolieha sa to na znalost faktov, skor nez na filmovu dramaturgiu a tym padom je to prilis zbrkle a skratkovite. Majstrovskeho diela o najlepsej kapele ever sme sa teda nedockali. Na to sa vsak kazdy fanusik moze vykaslat. Pretoze cele je to super profi remeselne natocene, Malek je fantasticky a...a je tam hudba od Queenu. Akonahle sa ozvu slavne melodie, nie je problem hodit filmarske chyby za hlavu a zaverecne vystupenie je uplna extaza. Ked pri Radio Gaga, kamera preleti ponad spievajuce publikum, tak ista Lady moze so svojimi Shallows rozmyslat jedine nad zmyslom menejcennosti. Zimomriavky aj slzy som mal po celom tele. Podobne intenzivny zaver by vytiahol k mimoriadnej spokojnosti aj najhorsi diel Doktora z hor. Co to znamena? Ak ste fanusikom kapely, tak je to absolutne must see zalezitost. A treba ju vidiet v kine, na co najvacsom platne s najlepsim zvukom. Pokial uprednostnujete rap alebo techno, bude to iba jemne nadpriemerny zivotopis. Ja sa radim do prvej skupiny. Slabsich 9/10Viac coskoro v recenzii
Bohemian Rhapsody
8 -1
reagují: Godlike, verbst, Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se