Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20341 - 20360 Napsat příspěvek
rejected (10/10)
699752
[url=https://youtu.be/W7JyjZI3LUM]rejected[/url] (10/10)
1 -2
reagovat

Sicario 2

Dobrý, na jedničku se to nechytá a je to jak jinej žánr skoro, ale dobrý. 8/10
699749
Dobrý, na jedničku se to nechytá a je to jak jinej žánr skoro, ale dobrý. 8/10
Sicario 2
2 -1
reagují: Vincent
reagovat
Suspiria je strašná pecka!
699710
Suspiria je strašná pecka!
3 -2
reagovat
reaguje na: speta.jr

Suspiria

A ta hudba a vizuál fakt nic? Za mě 10/10 a ne kvůli  ději. Forma tady fakt drtí obsah.
699708
A ta hudba a vizuál fakt nic? Za mě 10/10 a ne kvůli  ději. Forma tady fakt drtí obsah.
Suspiria
699707
5 -1
reagovat
Nepovedený filmový večer
Goonies x/10
Vydržel jsem ty uřvané nesympatické děcka 40 minut.

Suspiria (ta stará) x/10
Strašně moc mi to připomínalo japonské Hausu. Chodit na střední, tak si uchcávám blahem a  analyzuju. V mém věku, už po filmu chci alespoň základní věci typu střihová kontinuita :D. Ale v Hausu je aspoň létající hlava, která se zakousne školačce do zadku. 40 min nic, tak jsem přepnul na těch legendární 12 minut posledních a taky nic.
699707
Nepovedený filmový večer [b]Goonies x/10[/b] Vydržel jsem ty uřvané nesympatické děcka 40 minut. [b]Suspiria (ta stará) x/10 [/b]Strašně moc mi to připomínalo japonské Hausu. Chodit na střední, tak si uchcávám blahem a  analyzuju. V mém věku, už po filmu chci alespoň základní věci typu střihová kontinuita *:D*. Ale v Hausu je aspoň létající hlava, která se zakousne školačce do zadku. 40 min nic, tak jsem přepnul na těch legendární 12 minut posledních a taky nic.
2 -5
reagují: Stranger777
reagovat

Halloween od Zombieho (2007)

Tak tohle je typ remaku/rebootu, který můžu. Věrný původnímu filmu, avšak drsnější a svůj. Zombie ví, jak nechat diváka napnutýho jak gumu u trenek; ví, jak budovat napětí a přitom netlačit na pilu s klišé či lekačkama. I ten Mikův zrod vzal vcelku hopem, přesto věcně a stylově, i přestože se u některých scén může lidem zvedat žaludek.

Tady to není ani tak o množství krve na obrazovce, ale spíš o psychice. Je tam venku, na svobodě a po někom specifickým jde. K tomu navíc stačí mrazivá hudba, správně naštelovaný hrátky s kamerou a střihem, jak se na horor patří a jednoho obřího creepy-motherfuckera a o zábavu je postaráno. Zbožňuju tu noční atmosféru malýho městěčka o Halloweenu, kde řádí psychopatickej magor s nožem a jede jednu oběť za druhou. A ten hlavní hudební motiv... ach, jak mi zní v hlavě pořád, jak ve smyčce.

Unrated verze měla dost co do sebe. Zakrvácený kozy a kundičky v normální verzi hádám nejsou. Jo a Mike je snad ten největší kazišuk filmovýho plátna, kterýho znám. Snad ještě horší než Jason Voorheese. ?)
699702
Tak tohle je typ remaku/rebootu, který můžu. Věrný původnímu filmu, avšak drsnější a svůj. Zombie ví, jak nechat diváka napnutýho jak gumu u trenek; ví, jak budovat napětí a přitom netlačit na pilu s klišé či lekačkama. I ten Mikův zrod vzal vcelku hopem, přesto věcně a stylově, i přestože se u některých scén může lidem zvedat žaludek. Tady to není ani tak o množství krve na obrazovce, ale spíš o psychice. Je tam venku, na svobodě a po někom specifickým jde. K tomu navíc stačí mrazivá hudba, správně naštelovaný hrátky s kamerou a střihem, jak se na horor patří a jednoho obřího creepy-motherfuckera a o zábavu je postaráno. Zbožňuju tu noční atmosféru malýho městěčka o Halloweenu, kde řádí psychopatickej magor s nožem a jede jednu oběť za druhou. A ten hlavní hudební motiv... ach, jak mi zní v hlavě pořád, jak ve smyčce. Unrated verze měla dost co do sebe. Zakrvácený kozy a kundičky v normální verzi hádám nejsou. Jo a Mike je snad ten největší kazišuk filmovýho plátna, kterýho znám. Snad ještě horší než Jason Voorheese. *?)*
Halloween od Zombieho (2007)
3 -2
reagovat

Adam Sandler 100% Fresh

Heh, no kdo by to byl řekl, že to bude jeden z nejlepších stand-up speciálů tohoto roku :+
699688
Heh, no kdo by to byl řekl, že to bude jeden z nejlepších stand-up speciálů tohoto roku *:+*
Adam Sandler 100% Fresh
3 -1
reagovat

Theory of everything 7/10

Čekal jsem limonádu, bál jsem se limonády. Nebýt posledních 20 minut, které mají potenciálně víc lepších konců, než ten samotný, byl bych i výsostně spokojen. Takhle je to jen dobrá limonáda, na které jde hodně vidět, že je to podle knížky jeho ženy.
699640
Čekal jsem limonádu, bál jsem se limonády. Nebýt posledních 20 minut, které mají potenciálně víc lepších konců, než ten samotný, byl bych i výsostně spokojen. Takhle je to jen dobrá limonáda, na které jde hodně vidět, že je to podle knížky jeho ženy.
Theory of everything 7/10
2 0
reagovat

The Girl in the Spider's Web

Claire Foy je nejlepší Lisbeth, ale nepokrytě béčkovou zápletku už nespasí. Trochu hloupější bourneovka, která neztrácí čas s jakoukoliv charakterizací postav nebo prokreslením vztahů, a žene kupředu hlavně díky Foy a Alvarezově oku pro cool záběry. Žádnou pecku nečekejte, ale jako svižný, eRkový thriller na podzimní večer? Naprosto bez problému :+ 6-7/10
699400
Claire Foy je nejlepší Lisbeth, ale nepokrytě béčkovou zápletku už nespasí. Trochu hloupější bourneovka, která neztrácí čas s jakoukoliv charakterizací postav nebo prokreslením vztahů, a žene kupředu hlavně díky Foy a Alvarezově oku pro cool záběry. Žádnou pecku nečekejte, ale jako svižný, eRkový thriller na podzimní večer? Naprosto bez problému *:+* 6-7/10
The Girl in the Spider's Web
1 -1
reagovat

Halloween (2018)

Není to moje srdcovka, horory v kinech nemusím kvůli lidem okolo co se neumějí chovat a navíc jsem to ani moc nechtěl vidět. Teď poté co jsem to viděl, jsem dost spokojený a jsem rád, že jsem to viděl v kině. Green skládá krásnou poctu původnímu filmu. Nikam nespěchá pečlivě buduje atmosféru, a chce aby nám na postavách záleželo a jejich smrti nebyly jen tak. A to se mu daří velmi dobře. Film je v první půlce trochu pomalejší, ale jakmile se do toho Michael pustí, tak je to napínavé, zábavné a celé je zakončeno ve velmi dobrém finále. Není to bez chyb a rozhodně jsou tam momenty, které by šlo udělat jinak. Přesto jsem spokojený. 7,5/10
699398
Není to moje srdcovka, horory v kinech nemusím kvůli lidem okolo co se neumějí chovat a navíc jsem to ani moc nechtěl vidět. Teď poté co jsem to viděl, jsem dost spokojený a jsem rád, že jsem to viděl v kině. Green skládá krásnou poctu původnímu filmu. Nikam nespěchá pečlivě buduje atmosféru, a chce aby nám na postavách záleželo a jejich smrti nebyly jen tak. A to se mu daří velmi dobře. Film je v první půlce trochu pomalejší, ale jakmile se do toho Michael pustí, tak je to napínavé, zábavné a celé je zakončeno ve velmi dobrém finále. Není to bez chyb a rozhodně jsou tam momenty, které by šlo udělat jinak. Přesto jsem spokojený. 7,5/10
Halloween (2018)
1 0
reagovat
reaguje na: studo
Hlavní hrdinka ve filmu má vlastní stream na YouTube a vždy, když se loučí tak používá slovo Gucci. Pořád se bavíme o filmu Eighth grade. 
699387
Hlavní hrdinka ve filmu má vlastní stream na YouTube a vždy, když se loučí tak používá slovo Gucci. Pořád se bavíme o filmu Eighth grade. 
699383
0 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
uz celkom dlho pouzivam gucci v normalnej mluve. kto ho pouziva na platne? :D
699383
uz celkom dlho pouzivam gucci v normalnej mluve. kto ho pouziva na platne? :D
699370
1 -2
reagují: hroubek
reagovat

Filmová deštivá sobota

Witch in Window - horor to není, ale nepříjemně se divák cítí, 60%

Unfriended 2 - tohle půjde do mého žebříčku top sraček roku 2018, brrr, 20%

Dont worry, he wont get far on his foot - zajímavé téma vozíčkáři, dobře zahraný, Phoenix klasika, ale i Jonah Hill s ježíšovským lookem jede.. Prostě příjemný malý film a odpočinek od těch všech blikaček a blockbusterů. I když budete úplně v hajzlu, tak to nesmíte vzdát.70%

A ani jeden zatím nemá cz titulky, takže menší cviko angličtiny se slovníkem8)
699382
Witch in Window - horor to není, ale nepříjemně se divák cítí, 60% Unfriended 2 - tohle půjde do mého žebříčku top sraček roku 2018, brrr, 20% Dont worry, he wont get far on his foot - zajímavé téma vozíčkáři, dobře zahraný, Phoenix klasika, ale i Jonah Hill s ježíšovským lookem jede.. Prostě příjemný malý film a odpočinek od těch všech blikaček a blockbusterů. I když budete úplně v hajzlu, tak to nesmíte vzdát.70% A ani jeden zatím nemá cz titulky, takže menší cviko angličtiny se slovníkem*8)*
Filmová deštivá sobota
2 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Uprimne nechapu odu na film. Slusnej. Nic vic. Kniha je vic na dren. Mnohem lepsi
699381
Uprimne nechapu odu na film. Slusnej. Nic vic. Kniha je vic na dren. Mnohem lepsi
699354
2 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Pak bys měl vidět Stalingrad z roku 93.
699379
Pak bys měl vidět Stalingrad z roku 93.
699377
1 -1
reagovat

Tobruk (2008)

Marhoulův film je fantastický i po deseti letech od premiéry. Naprosto dokonalé zobrazení válečného pekla, v němž jde pouze o jedno - přežít. Marhoul si stále zaslouží uznání, že něco takového vůbec prosadil do kin. Hlavně je to nepatetické a vyhýbá se to typickým klišé. :+
699377
Marhoulův film je fantastický i po deseti letech od premiéry. Naprosto dokonalé zobrazení válečného pekla, v němž jde pouze o jedno - přežít. Marhoul si stále zaslouží uznání, že něco takového vůbec prosadil do kin. Hlavně je to nepatetické a vyhýbá se to typickým klišé. *:+*
Tobruk (2008)
3 -6
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Spazz
Já to nepsal a tohle mě na tom článku zase moc netrápí, informačně je docela dobrej. Škoda že to někdo nerozebral i tu. ?)
699373
Já to nepsal a tohle mě na tom článku zase moc netrápí, informačně je docela dobrej. Škoda že to někdo nerozebral i tu. *?)*
699371
0 -1
reagovat

Axis

Za ten článek by měl někdo dostat opravdu rázně přes prsty. Bez ladu a skladu tam na přeskáčku používají pinyin i českou transkripci; pak ten "ying-yang" a Čhcun-čching (wtf?!... Čchung-čching), ale HLAVNĚ - je to Ping-ping Fanová a ne Fan Ping-pingová.... 
699371
Za ten článek by měl někdo dostat opravdu rázně přes prsty. Bez ladu a skladu tam na přeskáčku používají pinyin i českou transkripci; pak ten "ying-yang" a Čhcun-čching (wtf?!... Čchung-čching), ale HLAVNĚ - je to Ping-ping Fanová a ne Fan Ping-pingová.... 
Axis
6 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Ne Cool, ale jak by řekla hlavní hrdinka Gucci. :D
699370
Ne Cool, ale jak by řekla hlavní hrdinka Gucci. *:D*
699363
2 -1
reagují: studo
reagovat
tieto dva posledné komenty podo mnou sú dosť geniálnou modernou avantgardou
699369
tieto dva posledné komenty podo mnou sú dosť geniálnou modernou avantgardou
7 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se