Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20261 - 20280 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
Já ti rozumím, ale jde o to, že to Rowlingova postavila  jednoduše na téhle lince a ve světle dvojky by naháneni zvířátek a případný závěrečný střed s Grindelwaldem nedával smysl. Pochopis, až uvidíš dvojku. ;)
700543
Já ti rozumím, ale jde o to, že to Rowlingova postavila  jednoduše na téhle lince a ve světle dvojky by naháneni zvířátek a případný závěrečný střed s Grindelwaldem nedával smysl. Pochopis, až uvidíš dvojku. *;)*
700538
0 0
reagují: hroubek
reagovat

Outlaw king

Vynikajuci Tv film. A mozno je aj dobre, ze to neslo do kin. Citit totiz,  ze moj oblubenec David Mackenzie (3 jeho filmy milujem) je stale este iba festivalovy reziser a velkofilmovu vizualitu a pracu s emociami nema tak premakanu ako napr. Gibson a hlavne Ridley. Pri domacej projekcii teda neposobi chudobne a celu tuto sviznu, drsnu a posobivu jazdu som si dokazal velmi uzit. Jedina skoda nevyraznej hudby. Postavy ma bavili vsetky do jedneho, pribeh je dostatocne nosny a atmofera funguje vo svojej spinavosti vyborne. Chybaju mi podobne filmy.  Silnych 8/10
700542
Vynikajuci Tv film. A mozno je aj dobre, ze to neslo do kin. Citit totiz,  ze moj oblubenec David Mackenzie (3 jeho filmy milujem) je stale este iba festivalovy reziser a velkofilmovu vizualitu a pracu s emociami nema tak premakanu ako napr. Gibson a hlavne Ridley. Pri domacej projekcii teda neposobi chudobne a celu tuto sviznu, drsnu a posobivu jazdu som si dokazal velmi uzit. Jedina skoda nevyraznej hudby. Postavy ma bavili vsetky do jedneho, pribeh je dostatocne nosny a atmofera funguje vo svojej spinavosti vyborne. Chybaju mi podobne filmy.  Silnych 8/10
Outlaw king
6 -3
reagovat
reaguje na: KARLOS
Napsal jsem to trochu nešťastně. Myslel jsem to tak, že kdyby to bylo jen o zvířatech co utekla a Mlok je s Jacobem chytají a do toho po nich jde americké ministerstvo kouzel, tak by to bylo lepší a ke konci by se šlo dostat ke Gribdelwaldovi. Ve výsledku bych nepotřeboval Credence a ani ty druhé Salemisty. 
700538
Napsal jsem to trochu nešťastně. Myslel jsem to tak, že kdyby to bylo jen o zvířatech co utekla a Mlok je s Jacobem chytají a do toho po nich jde americké ministerstvo kouzel, tak by to bylo lepší a ke konci by se šlo dostat ke Gribdelwaldovi. Ve výsledku bych nepotřeboval Credence a ani ty druhé Salemisty. 
700450
2 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ja som pointu uhadol po tristvrte hodine a kika este skor. :D:D:D mne to prislo dost prijebane, na to akou formou je to robene. U mna za 7
700465
Ja som pointu uhadol po tristvrte hodine a kika este skor. *:D**:D**:D* mne to prislo dost prijebane, na to akou formou je to robene. U mna za 7
700449
2 -6
reagovat
all the money in the world (2017)
60% - cekal sem ze si to jenom odskrtnu ale prosto ze to neni nic extra tak me to vtahlo.
700459
all the money in the world (2017) 60% - cekal sem ze si to jenom odskrtnu ale prosto ze to neni nic extra tak me to vtahlo.
1 -2
reagovat

Overlord 8/10

AAAAAAA.... RaTaTaTa BUM Prask! Naposledy jsem mel takhle intenzivni zazitek z akce v Battle of Bastards. Skoda ze ta posledni akce se ne az tak vyrovna te uplne prvni, ale tak je tak skvela, ze si hned po vylezeni kina musite vyhledat rezisera... Ale zbytek nezaostava, vsechny rany citite a do toho se vam hudba preleva z ala Williamsovych motivu do ala Zimmerovskych vruceni. Neni to az tak zvracene a over the top jak Frankenstein's army, ale to tlaceni na hyperrealistickou strunu (vse v ramci Zombie-Nazi zanru samo) da i tem komornejsim hnus scenam ten spravny tlak. A to je to snimane jako horor a ne dokumentarne. Herci jsou na spravne vlne a kdyz se prenesete pres to, ze slozeni U.S. vojaku u tak dulezite mise by asi vypadalo jak po vyprani v prasku Arijec dostane se vam krasneho filmu, ktery je mozna lepsi, nez by mel. Na 5/5 to nema ani nahodou, ale bude to ten film tohoto roku, ktery si pustim nekolikrat a budu na nej vzpominat v dobrem. Podobné filmy: Frankenstein's army, Where Eagles Dare, Saving private Ryan. Videno ve Forum Vilnius, kde to bylo krasne ohulene a kino prazdne protoze vedle bylo Cold Play.
700455
AAAAAAA.... RaTaTaTa BUM Prask! Naposledy jsem mel takhle intenzivni zazitek z akce v Battle of Bastards. Skoda ze ta posledni akce se ne az tak vyrovna te uplne prvni, ale tak je tak skvela, ze si hned po vylezeni kina musite vyhledat rezisera... Ale zbytek nezaostava, vsechny rany citite a do toho se vam hudba preleva z ala Williamsovych motivu do ala Zimmerovskych vruceni. Neni to az tak zvracene a over the top jak Frankenstein's army, ale to tlaceni na hyperrealistickou strunu (vse v ramci Zombie-Nazi zanru samo) da i tem komornejsim hnus scenam ten spravny tlak. A to je to snimane jako horor a ne dokumentarne. Herci jsou na spravne vlne a kdyz se prenesete pres to, ze slozeni U.S. vojaku u tak dulezite mise by asi vypadalo jak po vyprani v prasku Arijec dostane se vam krasneho filmu, ktery je mozna lepsi, nez by mel. Na 5/5 to nema ani nahodou, ale bude to ten film tohoto roku, ktery si pustim nekolikrat a budu na nej vzpominat v dobrem. Podobné filmy: Frankenstein's army, Where Eagles Dare, Saving private Ryan. Videno ve Forum Vilnius, kde to bylo krasne ohulene a kino prazdne protoze vedle bylo Cold Play.
Overlord 8/10
5 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:+ Souhlas, nikdy bych neřekl, ze ve mne vyvola emoci neaktualizovaný AntiVir...
700452
*:+* Souhlas, nikdy bych neřekl, ze ve mne vyvola emoci [spoiler]neaktualizovaný AntiVir...[/spoiler]
700449
0 -2
reagovat
reaguje na: hroubek
Kdyby tam nebyla, stalo by se toho hodně. Je to stěžejní postava.?);)
700450
Kdyby tam nebyla, stalo by se toho hodně. Je to stěžejní postava.*?)**;)*
700440
0 0
reagují: hroubek
reagovat

Searching

Veliká pecka. Originální, srdceryvná, chytrá, rychle ubíhající, pořád překvapující. Na konci vyloženě vymazlené (imho vcelku neodhadnutelné) pointy. Všichni povinně. 9/10
700449
Veliká pecka. Originální, srdceryvná, chytrá, rychle ubíhající, pořád překvapující. Na konci vyloženě vymazlené (imho vcelku neodhadnutelné) pointy. Všichni povinně. 9/10
Searching
9 -2
reagují: pepo, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Napsal jsi to trochu neštastně ale chápu tě .. taky jsem měl co dělat, abych to dokoukal ;)
700447
Napsal jsi to trochu neštastně ale chápu tě .. taky jsem měl co dělat, abych to dokoukal *;)*
700396
2 -2
reagovat

Wonder Woman

Chtěl jsem to vidět už kvůli tomu, že to kamarádi z US strašně chválili. Takhle, určitě je to kompaktnější a smysluplnější film než Suicide Squad, po všech stránkách imho lepší než BvS, ale na Muže z oceli (jakkoliv jsou ty filmy stylově úplně jinde) to nemá.

Je to fajn film, žádnej průšvih ani nic převratnýho. Ten hype je fakt jen kvůli ženský hrdince, na rozdíl od Black Panthera, kde byl hype kvůli barvě kůže, WW na rozdíl od BP nepřidává brilantní film. Za mě 7/10.
700446
Chtěl jsem to vidět už kvůli tomu, že to kamarádi z US strašně chválili. Takhle, určitě je to kompaktnější a smysluplnější film než Suicide Squad, po všech stránkách imho lepší než BvS, ale na Muže z oceli (jakkoliv jsou ty filmy stylově úplně jinde) to nemá. Je to fajn film, žádnej průšvih ani nic převratnýho. Ten hype je fakt jen kvůli ženský hrdince, na rozdíl od Black Panthera, kde byl hype kvůli barvě kůže, WW na rozdíl od BP nepřidává brilantní film. Za mě 7/10.
Wonder Woman
3 -3
reagovat

Fantastické zvířata a kde je najít

Dal jsem si opáčko jedničky a znovu jsem byl spokojený. Trochu mě chyběl ten moment překvapení, na druhou stranu jsem si mnohem více užíval scény, které mě na poprvé naprosto nadchly. Pořád si myslím, že epické finále je zbytečné, a linka s Credencem je nudná a kdyby tam nebyla vůbec nic by se nestalo. Herecky je to hodně fajn a příjemně to odsýpá a já se nenudil. Těším se na dvojku. 7,5-8/10
700440
Dal jsem si opáčko jedničky a znovu jsem byl spokojený. Trochu mě chyběl ten moment překvapení, na druhou stranu jsem si mnohem více užíval scény, které mě na poprvé naprosto nadchly. Pořád si myslím, že epické finále je zbytečné, a linka s Credencem je nudná a kdyby tam nebyla vůbec nic by se nestalo. Herecky je to hodně fajn a příjemně to odsýpá a já se nenudil. Těším se na dvojku. 7,5-8/10
Fantastické zvířata a kde je najít
3 -2
reagují: KARLOS
reagovat
Sráči! 17 mínusů? Pffff 8):D
700419
Sráči! 17 mínusů? Pffff *8)**:D*
0 -23
reagovat
reaguje na: Godlike
Ajó :D:+
700413
Ajó *:D**:+*
700410
1 -1
reagovat
reaguje na: verbst
To bude ten jak nám nechtěl prozradit, na tak strašně čuprovýho kouká ne?
700410
To bude ten jak nám nechtěl prozradit, na tak strašně čuprovýho kouká ne?
700408
5 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
To je kterej? :D
700408
To je kterej? *:D*
700405
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: RainMakeR
700407
[url=https://www.youtube.com/watch?v=WxcjzX8xT4k]link[/url]
700396
5 0
reagovat
Nejdebilnejsi koment má furt Disk z června..
700405
Nejdebilnejsi koment má furt Disk z června..
1 -1
reagují: verbst
reagovat
Nejdebilnější komentář roku?
700404
Nejdebilnější komentář roku?
8 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tohle už neni ani prdel.:D
700403
Tohle už neni ani prdel.*:D*
700396
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se