Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20101 - 20120 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
The Lost City of Z miluju, ale to mu moc nechci poustet... On ma stresy v praci a potrebuje happy end Mysleno filmovej :D

Jinak tedka vazne ze zoufalstvi premyslim o treti Mumii s Fraserem... Reknete, ze je to obyc zabavnej dobrodruznej vyplach? :D Vo me tentokrat fakt nejde :D
702259
The Lost City of Z miluju, ale to mu moc nechci poustet... On ma stresy v praci a potrebuje [spoiler]happy end[/spoiler] Mysleno filmovej *:D* Jinak tedka vazne ze zoufalstvi premyslim o treti Mumii s Fraserem... Reknete, ze je to obyc zabavnej dobrodruznej vyplach? :D Vo me tentokrat fakt nejde :D
702258
0 0
reagují: DarkSith, KarelR
reagovat
reaguje na: TedGeorge
The Man Who Would Be King (1975)?

The Lost City of Z (2016)? (trochu artovka)

První Fraserova Mumie?

Nic lepšího mě nenapadá. :D

edit: Karel mě předběhnul.

edit2: link?
702258
The Man Who Would Be King (1975)? The Lost City of Z (2016)? (trochu artovka) První Fraserova Mumie? Nic lepšího mě nenapadá. *:D* edit: Karel mě předběhnul. edit2: [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Gunga_Din_(film)]link[/url]?
702249
0 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Duro taky nemá  rád westerny (jinak by hrál RDR2)
702257
Duro taky nemá  rád westerny (jinak by hrál RDR2)
702249
1 0
reagovat
Už je venku 2. trailer na novou Godzzilu! :):D
702256
Už je venku 2. trailer na novou Godzzilu! *:)**:D*
3 0
reagovat
reaguje na: KarelR
To je bozi a samozrejme to videl :)

Ale dik :+

BTW, China Seas z roku 35 si nevidel?
702255
To je bozi a samozrejme to videl :) Ale dik *:+* BTW, China Seas z roku 35 si nevidel?
702254
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tohle mě napadlo na první dobrou :) link
702254
Tohle mě napadlo na první dobrou *:)* https://www.csfd.cz/film/4602-muz-ktery-chtel-byt-kralem/prehled/
702249
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Elephant Sitting Still už je nějakou dobu "k dispozici". Hodně se těšim, ale je trochu problém vyhradit si čtyři hodiny na pure depku. 
702253
Elephant Sitting Still už je nějakou dobu "k dispozici". Hodně se těšim, ale je trochu problém vyhradit si čtyři hodiny na pure depku. 
702248
1 0
reagovat
Nedoporučíte nějakej dobrej, méně známej - rozmáchlejší - dobrodružnej film na rodinnou projekci? Jsem doma a slíbil jsem otcovi, že na večer něco takovýho vymyslím... Problém je, že nemusí (duro neposlouchej) westerny a všechny obvyklý podezřelý viděl (Master and Commander, Lawrence z Arábie, Spielbergoviny, Zemeckise, prostě pokud vás teďka na první dobrou něco napadne, viděl to). Za nějakej zašitej dobrodružnej (pokud možno ne moc temnej) drahokam budu vděčnej :)
702249
Nedoporučíte nějakej dobrej, méně známej - rozmáchlejší - dobrodružnej film na rodinnou projekci? Jsem doma a slíbil jsem otcovi, že na večer něco takovýho vymyslím... Problém je, že nemusí (duro neposlouchej) westerny a všechny obvyklý podezřelý viděl (Master and Commander, Lawrence z Arábie, Spielbergoviny, Zemeckise, prostě pokud vás teďka na první dobrou něco napadne, viděl to). Za nějakej zašitej dobrodružnej (pokud možno ne moc temnej) drahokam budu vděčnej :)
1 -1
reagují: Gorecki, Memphis, Gonzi, KarelR
reagovat
chci dalsi pridavek ciny. long day's journey into night (90%) mi je malo.
treba an elephant sitting stilldead souls.
702248
chci dalsi pridavek ciny. long day's journey into night (90%) mi je malo. treba [url=https://lwlies.com/reviews/an-elephant-sitting-still/]an elephant sitting still[/url] a [url=https://lwlies.com/reviews/dead-souls/]dead souls[/url].
1 0
reagují: Phil cze
reagovat

Mowgli

Som rád, že to nezostalo pri slovách. Serkis sľúbil "temnejšiu" verziu, a to dodržal! V jeho réžii je zákon džungle tvrdý, jeho porušenie ešte
tvrdšie. Nechýba krv, jazvy ani slzy. Disneyho verzia má lepšiu
animáciu, ale aj tu si na ňu bez problémov zvyknete. Takže vo výsledku
lepšie než konkurencia z 2016 (nech mi Walt odpustí 8)). Choďte do toho! Za mňa veľké prekvapenie - 8/10.
702225
Som rád, že to nezostalo pri slovách. Serkis sľúbil "temnejšiu" verziu, a to dodržal! V jeho réžii je zákon džungle tvrdý, jeho porušenie ešte tvrdšie. Nechýba krv, jazvy ani slzy. Disneyho verzia má lepšiu animáciu, ale aj tu si na ňu bez problémov zvyknete. Takže vo výsledku lepšie než konkurencia z 2016 (nech mi Walt odpustí *8)*). Choďte do toho! Za mňa veľké prekvapenie - 8/10.
Mowgli
2 -2
reagovat

Mowgli

Kouknul jsem na to ze zvědavosti a nebýt pro mě moc zbrklého konce tak jsem byl nadšený. Herecky je to mnohem lepší než Jungle Book a i když jsou ty triky horší a ta zvířata jsou díky mocapu méňě přirozená, mají podle mě lépe vykreslené charaktery a bavili mě ještě víc než u Disneyho. Líbily se mi obě verze, Jungle Book je pohádkovější, tohle dospělejší a pro mě s větším srdíčkem. 8/10 :+
702217
Kouknul jsem na to ze zvědavosti a nebýt pro mě moc zbrklého konce tak jsem byl nadšený. Herecky je to mnohem lepší než Jungle Book a i když jsou ty triky horší a ta zvířata jsou díky mocapu méňě přirozená, mají podle mě lépe vykreslené charaktery a bavili mě ještě víc než u Disneyho. Líbily se mi obě verze, Jungle Book je pohádkovější, tohle dospělejší a pro mě s větším srdíčkem. 8/10 *:+*
Mowgli
3 -2
reagovat

The Clovehitch Killer

Extrémní slow-burn, co si zaslouží pozornost, protože místy svojí precizností a odměřeností připomíná Finchera. Moc se tam toho nestane, ale od první do poslední minuty mě to nervovalo. Dobrá práce. 8/10
702213
Extrémní slow-burn, co si zaslouží pozornost, protože místy svojí precizností a odměřeností připomíná Finchera. Moc se tam toho nestane, ale od první do poslední minuty mě to nervovalo. Dobrá práce. 8/10
The Clovehitch Killer
1 -1
reagovat
  • Kristián (1939) 
    Vyborný scenár aj herci. Mohlo to byť možno viac crazy, ale potom by to asi stratilo to srdiečko. Veľmi ma to bavilo 9/10

  • Robin Hood (2018) 
    Robin Hood je titulom aké sa v súčasnej dobe v panike predávajú na Netflix. Je obsahovo nezvládnutý, vizuálne nudný a smiešne ambiciózny. Myslím, že tvorcov bude rozhodnutie ponechať film v kinách komerčne veľmi bolieť a ešte si navyše aj vystrúhajú poriadnu hanbu. Kvôli necitlivej réžii sa forma bije s obsahom ešte viac než obyčajne. Občas som mal pocit, že sa k veľkému rozpočtu a profesionálnemu štábu dostal nejaký nadšený ochotník, snažiaci sa kopírovať svoje vzory bez toho aby chápal, čo znamená vnútorný význam záberu a výstavba scény. 2/10
702202
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/3116-kristian/]Kristián[/url] (1939)  Vyborný scenár aj herci. Mohlo to byť možno viac crazy, ale potom by to asi stratilo to srdiečko. Veľmi ma to bavilo 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/427409-robin-hood/]Robin Hood[/url] (2018)  Robin Hood je titulom aké sa v súčasnej dobe v panike predávajú na Netflix. Je obsahovo nezvládnutý, vizuálne nudný a smiešne ambiciózny. Myslím, že tvorcov bude rozhodnutie ponechať film v kinách komerčne veľmi bolieť a ešte si navyše aj vystrúhajú poriadnu hanbu. Kvôli necitlivej réžii sa forma bije s obsahom ešte viac než obyčajne. Občas som mal pocit, že sa k veľkému rozpočtu a profesionálnemu štábu dostal nejaký nadšený ochotník, snažiaci sa kopírovať svoje vzory bez toho aby chápal, čo znamená vnútorný význam záberu a výstavba scény. 2/10 [/*][/list]
1 -1
reagovat

Widows

Za mě zatím určitě film roku. Výborný!
702180
Za mě zatím určitě film roku. Výborný!
Widows
2 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Ok, docela cool způsob jak ten film vnímat. Chápu ale, při těch delších záběrech člověka už napadá asi leccos :))
702178
Ok, docela cool způsob jak ten film vnímat. Chápu ale, při těch delších záběrech člověka už napadá asi leccos *:))*
702110
1 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
702172
pps: [url=https://letterboxd.com/davidehrlich/film/burning-2018/]david ehrlich[/url]
702171
0 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
702171
ps: [url=https://twitter.com/anothergaze/status/997098386204561409?lang=cs]misogyny[/url]
702168
0 0
reagují: GuidoA.
reagovat
burning (2018)
100% - vic feministickej film sem v zivote nevidel. extremne jemna provokace. 
702168
burning (2018) 100% - vic feministickej film sem v zivote nevidel. extremne jemna provokace. 
4 0
reagují: GuidoA.
reagovat

Grinch(2018)

Neurážející animák, na který můžu do dvou týdnu zapomenout, že jsem ho viděl, a to mám hraného Grinche dost rád. Fakt je tady vidět ten rozdíl mezi tvorbou Ilumination a zbylou áčkovou konkurencí(Dreamworks, Pixar a Disney). Je to hravé, zábavné, barevné, a místy to má i fajn nápady, ale chybí tomu to "srdíčko", nebo lépe řečeno, je tady, jen je o dvě čísla menší. Pár vtipů funguje, má to celkem krátkou stopáž takže to nestačí nudit. Přesto cítím, že to mohlo být o dost lepší, kdyby tvůrci měli o trochu větší ambice. Stačilo by věnovat větší čas, na vykreslení Grinche, a ne tak tlačit tu druhou linku do popředí. Grinch je ve výsledku animák, který nenadchne, ale taky nijak výrazně neurazí. 5/10
702160
Neurážející animák, na který můžu do dvou týdnu zapomenout, že jsem ho viděl, a to mám hraného Grinche dost rád. Fakt je tady vidět ten rozdíl mezi tvorbou Ilumination a zbylou áčkovou konkurencí(Dreamworks, Pixar a Disney). Je to hravé, zábavné, barevné, a místy to má i fajn nápady, ale chybí tomu to "srdíčko", nebo lépe řečeno, je tady, jen je o dvě čísla menší. Pár vtipů funguje, má to celkem krátkou stopáž takže to nestačí nudit. Přesto cítím, že to mohlo být o dost lepší, kdyby tvůrci měli o trochu větší ambice. Stačilo by věnovat větší čas, na vykreslení Grinche, a ne tak tlačit tu druhou linku do popředí. Grinch je ve výsledku animák, který nenadchne, ale taky nijak výrazně neurazí. 5/10
Grinch(2018)
0 -1
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
To je ale strašně špatně napsaná recenze :D
702143
To je ale strašně špatně napsaná recenze *:D*
702124
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se