Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20021 - 20040 Napsat příspěvek
reaguje na: KARLOS
a pritom úplne zaslúžene, pretože je to po technickej stránke neskutočne dobre natočený (zostrihaný) film :)
702980
a pritom úplne zaslúžene, pretože je to po technickej stránke neskutočne dobre natočený (zostrihaný) film *:)*
702969
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Gorecki
dík za link :+ si prečítam :)
702979
dík za link *:+* si prečítam *:)*
702975
0 0
reagovat

UP! 9/10

Mozna nejlepsi Pixar vubec? Vzdy mi pripadal ten zaporak udelany na silu, aby tam bylo nejake to dramo, ale ono by tam bylo i bez nej. I po 9 letech nadprumerna animace, nadherna kamera, uzasna hudba a celozivotni pravdy. Byl jsem pripraveny, ze me ten zacatek zase roztrha a on roztrhal. :+
702976
Mozna nejlepsi Pixar vubec? Vzdy mi pripadal ten zaporak udelany na silu, aby tam bylo nejake to dramo, ale ono by tam bylo i bez nej. I po 9 letech nadprumerna animace, nadherna kamera, uzasna hudba a celozivotni pravdy. Byl jsem pripraveny, ze me ten zacatek zase roztrha a on roztrhal. *:+*
UP! 9/10
5 -2
reagovat
reaguje na: gaboo
Precitaj, obcas je to velmi vtipne a hadze to uplne ine svetlo na cele Oscary.

A ano, tiez to nechapem a ked si to precitas, nebudes chapat este viac:D
702975
[url=https://www.hollywoodreporter.com/topic/brutally-honest-oscar-voter-ballot]Precitaj[/url], obcas je to velmi vtipne a hadze to uplne ine svetlo na cele Oscary. A ano, tiez to nechapem a ked si to precitas, nebudes chapat este viac*:D*
702956
1 0
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: gaboo
V tomhle světle se celkem i divím, že to ti Muži vyhráli :D?)...
702969
V tomhle světle se celkem i divím, že to ti Muži vyhráli *:D**?)*...
702949
0 -1
reagují: gaboo
reagovat
vice - review by david ehrlich: ''adam mckay was an “important" filmmaker until the moment he started trying to become one'' :D
702961
vice - review by david ehrlich: ''adam mckay was an “important" filmmaker until the moment he started trying to become one'' *:D*
1 -4
reagovat
reaguje na: Gorecki
jako sa ja určite nebudem s tebou hádať :) len ma to proste zaráža a nechápem to
musím si prečítať, nečítal som vôbec
702956
jako sa ja určite nebudem s tebou hádať *:)* len ma to proste zaráža a nechápem to musím si prečítať, nečítal som vôbec
702955
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: gaboo
No ved suhlasim:)

Lenze ako moze ten priemerny clen akademie vediet, ake filmy z tych tisicov za rok maju triky hodne nominacie? A to sa bavime len o jednej ako tak vyraznej aj pre laika kategorii. O strihu zvuku ci efektoch ani nehovorim:) V ramci svojho odvetvia mas o tych vynimocnych kuskoch za uplynuly rok lepsi prehlad, pretoze sa v tom pohybujes a si ako tak objektivny.

To ze nakoniec nejaky stary paprda rozhodne, ze sa mu viac pacia medvediky v Zlatom kompase ako neosobna kopa srotu v Transformeroch je uz bohuzial ta slabina. Ale aspon sa vybera naozaj z tych najlepsich z najlepsich. A aj medzi tymi laikmi funguje aka taka suskanda, akademici o tych veciach debatuju a niekedy sa rozhoduju uplne na blind podla sympatii.

Precitaj si niekedy take tie anonymne reporty akademikov ako a preco vyberali svoje hlasy, aj pre tie technicke kategorie, je to celkom zaujimave.
702955
No ved suhlasim:) Lenze ako moze ten priemerny clen akademie vediet, ake filmy z tych tisicov za rok maju triky hodne nominacie? A to sa bavime len o jednej ako tak vyraznej aj pre laika kategorii. O strihu zvuku ci efektoch ani nehovorim:) V ramci svojho odvetvia mas o tych vynimocnych kuskoch za uplynuly rok lepsi prehlad, pretoze sa v tom pohybujes a si ako tak objektivny. To ze nakoniec nejaky stary paprda rozhodne, ze sa mu viac pacia medvediky v Zlatom kompase ako neosobna kopa srotu v Transformeroch je uz bohuzial ta slabina. Ale aspon sa vybera naozaj z tych najlepsich z najlepsich. A aj medzi tymi laikmi funguje aka taka suskanda, akademici o tych veciach debatuju a niekedy sa rozhoduju uplne na blind podla sympatii. Precitaj si niekedy take tie anonymne reporty akademikov ako a preco vyberali svoje hlasy, aj pre tie technicke kategorie, je to celkom zaujimave.
702949
1 -1
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: Gorecki
neviem ale nejak sa mi to nezdá, ako môže nejaký priemerný člen akadémie vidieť, že má najlepšie triky roka ex-machina alebo že majú najlepší strih fincheroví muži, ktorí nenávidia ženy, šak to musia vidieť len odborníci :D
702949
neviem ale nejak sa mi to nezdá, ako môže nejaký priemerný člen akadémie vidieť, že má najlepšie triky roka ex-machina alebo že majú najlepší strih fincheroví muži, ktorí nenávidia ženy, šak to musia vidieť len odborníci *:D*
702938
1 -1
reagují: KARLOS, Gorecki
reagovat
reaguje na: gaboo
Tak ma to vacsiu logiku ako keby to bolo naopak, ale hovadiny su obe verzie.:))

Hlasovat aj nominovat by v odbornych kategoriach mali len odbornici.
702938
Tak ma to vacsiu logiku ako keby to bolo naopak, ale hovadiny su obe verzie.*:))* Hlasovat aj nominovat by v odbornych kategoriach mali len odbornici.
702937
1 -1
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: Gorecki
naozaj? tak to je teda pekná hovadina
702937
naozaj? tak to je teda pekná hovadina
702931
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: gaboo
Odbornici nominuju, hlasuju uz vsetci.
702931
Odbornici nominuju, hlasuju uz vsetci.
702928
2 -1
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: gaboo
Jo vidíš, na to sem zapomněl ;)...
Tak jako tak si myslím, že Panter tu nominaci z Marvelovek dostane nejspíš...
702930
Jo vidíš, na to sem zapomněl *;)*... Tak jako tak si myslím, že Panter tu nominaci z Marvelovek dostane nejspíš...
702928
0 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
za technické kategórie nehlasujú len odborníci z tej oblasti? lebo tým može byt cena útechy ukradnutá
každý rok nie ale skoro hej
títo boli nominovaný : iron man, iron man 2, avengers 1, iron man 3, capitan america 2, stražcovia galaxie, doctor strange, stražcovia galaxie 2, 
702928
za technické kategórie nehlasujú len odborníci z tej oblasti? lebo tým može byt cena útechy ukradnutá každý rok nie ale skoro hej títo boli nominovaný : iron man, iron man 2, avengers 1, iron man 3, capitan america 2, stražcovia galaxie, doctor strange, stražcovia galaxie 2, 
702920
1 0
reagují: Gorecki, KARLOS
reagovat
reaguje na: DarkSith
No je tam Mary Poppins, který má premiéru dva dny před ním. Tím to nebude :)
702927
No je tam Mary Poppins, který má premiéru dva dny před ním. Tím to nebude *:)*
702916
1 -1
reagovat
Karlos říká, že se tam dostane (a vyhrajte) Panter, neb je to Marvelovka (tuším, že nebyl ročník bez Marvelu) a protože nepromění tu nominaci za Něj film, dají mu to jako cenu útěchy.
Pak tam IMO bude RPO, neb Spielberg.
Třetí bude Jurac.
Čtvrté může být cokoliv z toho, ale nejmíň bych sázel na Marwen a First mana...
702920
Karlos říká, že se tam dostane (a vyhrajte) Panter, neb je to Marvelovka (tuším, že nebyl ročník bez Marvelu) a protože nepromění tu nominaci za Něj film, dají mu to jako cenu útěchy. Pak tam IMO bude RPO, neb Spielberg. Třetí bude Jurac. Čtvrté může být cokoliv z toho, ale nejmíň bych sázel na Marwen a First mana...
0 -2
reagují: gaboo
reagovat
reaguje na: pepo
To bude asi jeden z důvodů. Ten další je možná ten, že Aquaman jde do kin na konci roku a akademici ho třeba ještě neviděli. :D
Je to ale škoda, protože je to o dost lepší než Black Panther. 
702916
To bude asi jeden z důvodů. Ten další je možná ten, že Aquaman jde do kin na konci roku a akademici ho třeba ještě neviděli. *:D* Je to ale škoda, protože je to o dost lepší než Black Panther. 
702911
0 -1
reagují: KarelR
reagovat
uvidíme čo povie karlos ;)
702915
uvidíme čo povie karlos *;)*
0 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley
no najmenej "fake" boli určite dinosaury ale prostredie okolo bolo občas dosť nahovno 
a neviem ako to presne oni vyberajú, ale snáď objektívne
702914
no najmenej "fake" boli určite dinosaury ale prostredie okolo bolo občas dosť nahovno  a neviem ako to presne oni vyberajú, ale snáď objektívne
702913
1 0
reagovat
reaguje na: gaboo
Z letošních blockbusterů mi nejmíň "fake" přišel ten Jurassic World. U této kategorie ale vítězí ten, kdo členovi akademie způsob tvorby triků vysvětlí nejlíp. Pokud daný člen prostě nezvolí film, který ho bavil nejvíc...
702913
Z letošních blockbusterů mi nejmíň "fake" přišel ten Jurassic World. U této kategorie ale vítězí ten, kdo členovi akademie způsob tvorby triků vysvětlí nejlíp. Pokud daný člen prostě nezvolí film, který ho bavil nejvíc...
702905
0 -1
reagují: gaboo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se