Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 20001 - 20020 Napsat příspěvek
reaguje na: gaboo
Zemeckis:- Pritom Muz na lane byl super...
703039
Zemeckis*:-* Pritom Muz na lane byl super...
703037
0 -3
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: gaboo
To je síla. :o
703038
To je síla. *:o*
703037
0 -2
reagovat

welcome to marwen

no zatial 16% rotteny :o
703037
no zatial 16% rotteny *:o*
welcome to marwen
1 -3
reagovat
reaguje na: KarelR

KarelR

;)
703036
*;)*
KarelR
703034
1 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Pracovat v blízkosti takový spousty alkoholu zní jako výzva... :D
703034
Pracovat v blízkosti takový spousty alkoholu zní jako výzva... *:D*
703027
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
...tam se to stavet musi samo.... :Dzboznuju to tam...lidi tam jsou pro me mene zkazeni, nez ve zbytku republiky... :+
703033
...tam se to stavet musi samo.... *:D*zboznuju to tam...lidi tam jsou pro me mene zkazeni, nez ve zbytku republiky... *:+*
1 -2
reagovat
reaguje na: Sony
Ja nestavim u Prahy - pomaham stavet domek vedle vinohradu na jihu moravy - na kosty a prespani.
703027
Ja nestavim u Prahy - pomaham stavet domek vedle vinohradu na jihu moravy - na kosty a prespani.
703026
1 -2
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: TedGeorge
taky stavim dum... :D- teda lepe receno, konecne jsem dostal stavebni povoleni... :-letos jsem zasadil i strom :D

Ale stavet pobliz Prahy musi byt v teto dobe jine kafe (vse je vysponovane do astronomickych vysin):-
703026
taky stavim dum... *:D*- teda lepe receno, konecne jsem dostal stavebni povoleni... *:-*letos jsem zasadil i strom *:D* Ale stavet pobliz Prahy musi byt v teto dobe jine kafe (vse je vysponovane do astronomickych vysin)*:-*
703009
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To je novy Trier?
703021
To je novy Trier?
703009
3 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To není doufám pokračování Jacka, který stavěl dům. :))
703018
To není doufám pokračování Jacka, který stavěl dům. *:))*
703009
4 -1
reagovat
reaguje na: verbst

verbst

Ne, dalsi zastavka je Budejovicka, tam nic nezplodim.
703016
Ne, dalsi zastavka je Budejovicka, tam nic nezplodim.
verbst
703015
0 -4
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Takže další zastávka zplození syna? :D
703015
Takže další zastávka zplození syna? *:D*
703009
0 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Ted staví dům a nemá čas na diskuzi. Ale rád o sobě mluví ve třetí osobě.
703009
Ted staví dům a nemá čas na diskuzi. Ale rád o sobě mluví ve třetí osobě.
703008
4 -3
reagují: Sony, (=LIFTY=), connor, verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
jak by vypadal tvuj zebricek prosty pozemstane? urcite neco konejsiveho na prvnim miste. roma?
703008
jak by vypadal tvuj zebricek prosty pozemstane? urcite neco konejsiveho na prvnim miste. roma?
703007
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Pro me si mimozemstan, ale na tve planete jsme pro vas mimozemstani my vsichni, takze je vsechno v poradku a svet dava smysl. Alespon teda tahle dimenze.
703007
Pro me si mimozemstan, ale na tve planete jsme pro vas mimozemstani my vsichni, takze je vsechno v poradku a svet dava smysl. Alespon teda tahle dimenze.
703004
0 -3
reagují: GuidoA.
reagovat
the best films of 2018
prvni misto chvalim. uz si ani nedovedu predstavit jinou variantu. 
703004
[url=https://film.avclub.com/the-best-films-of-2018-1831159568]the best films of 2018[/url] prvni misto chvalim. uz si ani nedovedu predstavit jinou variantu. 
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Aquaman

Včera mi to vypálilo sítnice v kině. Podívaná je to monumentální, o tom žádná .. ale ten náhodný generátor dialogů, co jim vyplodil zbytek filmu, kde se "něco" řešilo, té všudypřítomné trikové exhibici moc nepomáhá. Po dlouhé době jsem se za hl. postavy, resp. scénáristy/generátor, styděl, protože co jim to padá za nesmysly z pusy to je na pováženou i u brains-off blockbusteru. Momoa je fakt herecký dřevo a není schopný prodat jedinou hlášku, Amber je .. sexy, víc se po ní asi ani nechtělo. Jediný herecký plus je Patrick Wilson, který dokáže prodat i sebevětší blábol a má prostě charisma, stejně jako Dolph Lundgren, který prostě potěšil a to velké plátno a miliardu (asi?) mu fakt přeju. 
5/10 s odřeným trojzubcem a to hodnocení na CSFD se dá omluvit jen vánoční náladou nebo litrem svařáku. 
703001
Včera mi to vypálilo sítnice v kině. Podívaná je to monumentální, o tom žádná .. ale ten náhodný generátor dialogů, co jim vyplodil zbytek filmu, kde se "něco" řešilo, té všudypřítomné trikové exhibici moc nepomáhá. Po dlouhé době jsem se za hl. postavy, resp. scénáristy/generátor, styděl, protože co jim to padá za nesmysly z pusy to je na pováženou i u brains-off blockbusteru. Momoa je fakt herecký dřevo a není schopný prodat jedinou hlášku, Amber je .. sexy, víc se po ní asi ani nechtělo. Jediný herecký plus je Patrick Wilson, který dokáže prodat i sebevětší blábol a má prostě charisma, stejně jako Dolph Lundgren, který prostě potěšil a to velké plátno a miliardu (asi?) mu fakt přeju.  5/10 s odřeným trojzubcem a to hodnocení na CSFD se dá omluvit jen vánoční náladou nebo litrem svařáku. 
Aquaman
2 -2
reagovat

Miss Hanoi

Není to špatné. Jen v televizi by to filmu slušelo více, než v kině. Největší problém je to, že má režisér trochu větší ambice, než své schopnosti. Film má celkem slušné řemeslo, dobré herce, ale snahou dělat z filmu něco více, a na konci přijít s "šokujícím zvratem" si film nakonec sám pod sebou podřezal větev. Méně je někdy více. 5,5-6
702998
Není to špatné. Jen v televizi by to filmu slušelo více, než v kině. Největší problém je to, že má režisér trochu větší ambice, než své schopnosti. Film má celkem slušné řemeslo, dobré herce, ale snahou dělat z filmu něco více, a na konci přijít s "šokujícím zvratem" si film nakonec sám pod sebou podřezal větev. Méně je někdy více. 5,5-6
Miss Hanoi
0 0
reagovat
Jeden rok bol z toho vtipmy zostrih ako hlasuju v kategoriach, ktorym nerozumeju. Brad bird hadzal sipky do nominacii:D:D:D:D:D:D
702988
Jeden rok bol z toho vtipmy zostrih ako hlasuju v kategoriach, ktorym nerozumeju. Brad bird hadzal sipky do nominacii*:D**:D**:D**:D**:D**:D*
4 0
reagovat
reaguje na: gaboo
O tom žádná. Jen si myslím, že pokud to uděloval i "běžný" Akademik, pak mu anální znásilňování vadí míň, než jsem si myslel. ?)8)
702981
O tom žádná. Jen si myslím, že pokud to uděloval i "běžný" Akademik, pak mu anální znásilňování vadí míň, než jsem si myslel. *?)**8)*
702980
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se