Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum BITVY

příspěvky 11181 - 11200 Napsat příspěvek
Klasika :D Ještě všichni rozumíme pivu a fotbalu, že? :D
598728
Klasika :D Ještě všichni rozumíme pivu a fotbalu, že? *:D*
0 0
reagovat
No nalijme si čistého vína... Ono celá TOP 3 je docela mimo 8)
598727
No nalijme si čistého vína... Ono celá TOP 3 je docela mimo *8)*
0 0
reagovat
Bojim sa co to vypoveda o navstevnikoch tohto webu :D
598725
Bojim sa co to vypoveda o navstevnikoch tohto webu :D
0 0
reagovat
To musí byť nejaká chyba.
598719
To musí byť nejaká chyba.
0 0
reagovat
Btw, to mam chapat jako nejakej hijacking, ze Katy Perry je na prvnim miste? Lol
598714
Btw, to mam chapat jako nejakej hijacking, ze Katy Perry je na prvnim miste? Lol
0 0
reagovat

TonyClifton

Já se ničím neoháním, gramatika mi nikdy nešla a od mala s tím mám problém, ale ve škole jsem se vždy snažil, dokonce mě bavilo psát slohovky a později krátké povídky jen tak pro zábavu, ale diktáty mě nikdy nešly stejně jako tvrdé a měkké souhlásky.
598638
Já se ničím neoháním, gramatika mi nikdy nešla a od mala s tím mám problém, ale ve škole jsem se vždy snažil, dokonce mě bavilo psát slohovky a později krátké povídky jen tak pro zábavu, ale diktáty mě nikdy nešly stejně jako tvrdé a měkké souhlásky.
TonyClifton
0 0
reagovat

Tony

Přesně tak, jak říkám, maminka s tím přichází do styku, tak vím o čem je řeč a těm rodičům to prostě nevysvětlíš, že každé dítko je nadané jiným směrem... A někteří rodičové se oním oháněním nezastaví na ani střední škole (wtf, proč tam vůbec jsou rodičáky)...

Nejhorší je, že děti, které opravdu mají tento handicap, tak makají jak diví a nikdy se ničím takovým neoženou...

P.S.: Vůbec jsem si neuvěmil, že se nachízíme v "pekáči", jen jsem reagoval na příspěvek, ale dobrá, konec již 8)
598629
Přesně tak, jak říkám, maminka s tím přichází do styku, tak vím o čem je řeč a těm rodičům to prostě nevysvětlíš, že každé dítko je nadané jiným směrem... A někteří rodičové se oním oháněním nezastaví na ani střední škole (wtf, proč tam vůbec jsou rodičáky)... Nejhorší je, že děti, které opravdu mají tento handicap, tak makají jak diví a nikdy se ničím takovým neoženou... P.S.: Vůbec jsem si neuvěmil, že se nachízíme v "pekáči", jen jsem reagoval na příspěvek, ale dobrá, konec již *8)*
Tony
0 0
reagovat

Mildík

Tohle je asi nejotravnější OT v bitvě buchet, ale rád bych to dokončil. Prý je to hodně častá výmluva u rodičů na první stupni ZŠ, kdy si prostě jenom nechtějí přiznat, že jejich děti nejsou ty nejchytřejší a potřebují si to nějak omluvit.

598626
Tohle je asi nejotravnější OT v bitvě buchet, ale rád bych to dokončil. Prý je to hodně častá výmluva u rodičů na první stupni ZŠ, kdy si prostě jenom nechtějí přiznat, že jejich děti nejsou ty nejchytřejší a potřebují si to nějak omluvit.
Mildík
0 0
reagovat
kdyby se "neprepsal" v kazdym druhym prispevku, nikdo by to neresil... ale proc si nekopnout, ze? jinak by tu byla nuda :)
598625
kdyby se "neprepsal" v kazdym druhym prispevku, nikdo by to neresil... ale proc si nekopnout, ze? jinak by tu byla nuda :)
0 0
reagovat

ad Noví Zéland

Přepsat se může každej, to beru :D Ale podle mě to není třeba rozmazávat 8)
598623
Přepsat se může každej, to beru *:D* Ale podle mě to není třeba rozmazávat *8)*
ad Noví Zéland
0 0
reagovat

Tony

Tak nějako jsi to shrnul... Pro 95% lidí to bude parádní výmluva na letost a neschopnost (ano, znám neschopné lidi, kteří tuto diagnózu (mnohdy i jen vymyšlenou) využívali při studiu)...

Na drhou stranu zde je potom těch 5% lidí, kteří s tím opravdu bojují a jelikož maminka je učitelka na 1. stupni, tak moc dobře vím, že občas to je fakt průšvih a ty děti s tím opravdu bojují... Takže neházet všechny do jednoho pytle, ale bohužel v současné době je moderní mít na všechno papír a mávat tím okolo sebe...
598621
Tak nějako jsi to shrnul... Pro 95% lidí to bude parádní výmluva na letost a neschopnost (ano, znám neschopné lidi, kteří tuto diagnózu (mnohdy i jen vymyšlenou) využívali při studiu)... Na drhou stranu zde je potom těch 5% lidí, kteří s tím opravdu bojují a jelikož maminka je učitelka na 1. stupni, tak moc dobře vím, že občas to je fakt průšvih a ty děti s tím opravdu bojují... Takže neházet všechny do jednoho pytle, ale bohužel v současné době je moderní mít na všechno papír a mávat tím okolo sebe...
Tony
0 0
reagovat
Kamarádka s těmi různými poruchami čtení a psaní pracuje a říká, že 99% na to jenom svádí lenost a nedostatek trpělivosti.
598620
Kamarádka s těmi různými poruchami čtení a psaní pracuje a říká, že 99% na to jenom svádí lenost a nedostatek trpělivosti.
0 0
reagovat
Preco mam pocit, ze sa takto obhajuje polka internetu? Zrazu ma na to kazdy druhy diagnozu a vystaveny papier. Nic v zlom, ty si mozno vynimka, ale uz som to pocul tolkokrat, ze neviem co si o tom mysliet...
598616
Preco mam pocit, ze sa takto obhajuje polka internetu? Zrazu ma na to kazdy druhy diagnozu a vystaveny papier. Nic v zlom, ty si mozno vynimka, ale uz som to pocul tolkokrat, ze neviem co si o tom mysliet...
0 0
reagovat
vypovida ze umis pouzivat google, abys zjistil ze se to jmenuje dysortografie :D
598615
vypovida ze umis pouzivat google, abys zjistil ze se to jmenuje dysortografie :D
0 0
reagovat

Disketa1

Ano dysortografie o mě opravdu něco vypovídá. ;)
598614
Ano dysortografie o mě opravdu něco vypovídá. *;)*
Disketa1
0 0
reagovat

TonyClifton

:D:D:D:D:D
598613
*:D**:D**:D**:D**:D*
TonyClifton
0 0
reagovat
Protože špatný pravopis o dotyčném taky něco vypovídá. ?)
598612
Protože špatný pravopis o dotyčném taky něco vypovídá. *?)*
0 0
reagovat

xxendxx

Proč pořád někdo řeší podobné zbytečnosti? 8)
598611
Proč pořád někdo řeší podobné zbytečnosti? *8)*
xxendxx
0 0
reagovat
To neni chyba, Ravenhornovým odchodem Zéland změknul
598607
To neni chyba, Ravenhornovým odchodem Zéland změknul
0 0
reagovat
ty jsi prvni clovek, kterej svoje gramaticky faily dostava kazdym prispevkem do novych vysin, misto aby pomalu mizely :D
598604
ty jsi prvni clovek, kterej svoje gramaticky faily dostava kazdym prispevkem do novych vysin, misto aby pomalu mizely :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se